Sevgili Bulma Duası

Yayınlanma : Güncelleme : Nisan 16, 2022
0
596

Günümüzde artık sevgili bulmak için ne yapmalıyım diğer insanların sayısı Gün geçtikçe artış göstermeye başlamıştır. Bu sebepten dolayı kısmet açma duası ve sevgili bulma duası araştırmalarında Google arama motoru üzerinde sık sık karşımıza çıkmaya başladı. Elbette herkesin hayatında bir sevgilisi olmalıdır. Önce bir erkek arkadaşlara Kız arkadaş bulmak, keyifli mutlu ve güzel günler geçirmek Daha sonrasında evlenip çoluk çocuğa karışmak Dünya üzerinde yaşayan bütün insanların en doğal hakkıdır.

Bu nedenle sevgili bulma duası konusu adı altında sizlerin rahat bir şekilde sevgili edinebilmesi için hem internet sitemiz içerisinde ki profilleri incelemenizi rica ediyoruz hem de sizlere burada anlattıklarımızı dikkatle okumanızı ve bu şekilde rahat bir şekilde sevgili bulabilmeniz i sağlamak istiyoruz.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun bulunduğunuz şehirden ya da size yakın olan herhangi bir ilçeden oyunuza uygun boyu boyumuza uygun bir sevgiliniz olmasını istiyorsanız ilk olarak azimli olmanız ve sabırlı olmanız gerekiyor. Sonuç olarak insanların şansı çok fazladır yoksa milyarlarca insan arasından sizi seçerek sevgili olmak isteyen birini bulabilmek için azimli davranmanız ve kaliteli bir birey olmanız gerekiyor.

Sevgili Bulmak için Okunması Gereken DUA 

Çekici ve size layık bir sevgili bulamıyorsanız, bu dua ile Allah’ın izniyle kısa sürede hayallerinizin sevgilisini bulacaksınız.
Günde 1100 defa ‘Ya zül celali wal tedavi’ alıyorsunuz. 21 gün sonra sevdiğiniz kişi geride kalıyor. Denenmiştir. Zikre başlamadan önce niyet edilir.

Evlilik Yapma Duası , Sevgili Edinme Ya da Ticaret Yapma Para kazanma Duası da işinizi Görebilir.!

Evlilik yapma ,sevgili bulma ve ticaret gibi çeşitli alanlarda kısmeti kapananların okuyabileceği bir kaderin açılması için dualar vardır. Bu tür duaların okunması için belirli vakitler okunur. Kaderin açılması için dua etmek istiyorsanız bu vakitlere dikkat etmelisiniz. Peki, kısmet açma duası en etkili olan hangisidir, iş ve evlilik için en etkili olan dua ne kadar ve kaç vakittir? İşte cevap!

Kaderi açmak için birçok ve çeşitli dua vardır. Bu duaların çoğu doğrudan okunmaz. Bunu kişinin yüzüne veya suya doğru okumalısınız. Açılış duaları hakkında detaylı bilgi için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Kısmet Açma ve Sevgili Bulma Açma Duası Nedir?
Kaderi açmak için çeşitli dualar vardır. Bunlardan bazılarını sizin için şu şekilde derledik:

Enzelte haham inni ileyyi min hayr’ın zavallılarını karıştırdı. (Rabbim, bana indireceğin hayırların hepsine muhtacım.)
Bu duayı Cuma günü, Cumadan önce abdest aldıktan sonra iki rek’at tövbe namazı kılarak okumalısınız. Kaderini açmak isteyen kişi bu duayı okumalıdır.

  • rabbenâ heb lenâ min ezvâcinâ ve zurriyyâtinâ kurrate a’yunin vec’alnâ lil muttakîne imâmâ.” (Ey rabbimiz! Bize mutluluk getirecek eşler ve çocuklar bahşet; bizi günahtan sakınanlara öncü yap!)
  • İnnâ Fetahnâ Leke fethan-mübina.Ve fütihatis-semâiü fekânet ebvabâ. (Muhakkak ki Biz, sana apaçık bir fetih verdik. Gök de açılmış, kapı kapı olmuştur.)

Bu duanın 101 kez temiz bir bardak suya üflenmesi gerekir. 21 gün boyunca bu suya dua etmelisiniz. Dua Okuma bittikten sonra su 21 gün boyunca devam etmelidir.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here