Sevgili Bulma Duası

Günümüzde artık sevgili bulmak için ne yapmalıyım öteki insanların sayısı Her geçen gün artma göstermeye adım atmıştır. Bu nedenden ötürü kısmet açma duası ve sevgili bulma duası araştırmalarında Google arama motoru üstünde sürekli olarak karşımıza çıkmaya başladı. Normal olarak her insanın hayatında bir sevgilisi olmalıdır. Öncesinde bir erkek arkadaşlara Kız dost bulmak, keyifli oldukça güzel ve de mutlu günler geçirmek Daha sonrasında evlenip çoluk çocuğa karışmak Dünya üstünde yaşayan tüm insanların en naturel hakkıdır.

Bu yüzden sevgili bulma duası mevzusu ismi altında siz değerli ziyaretçilerimizin rahat bir halde sevgili edinebilmesi için hem web sitemiz içinde ki profilleri incelemenizi rica ediyoruz hem de sizlere burada anlattıklarımızı dikkatle okumanızı ve bu biçimde rahat bir halde sevgili bulabilmeniz i edinmek istiyoruz.

Türkiye’nin neresinde olduğunuz farketmeksizin bulunduğunuz şehirden veya size yakın olan herhangi bir ilçeden oyunuza elverişli boyu boyumuza elverişli bir sevgiliniz olmasını istiyorsanız ilk önce azimli olmanız ve sabırlı olmanız gerekiyor. Netice olarak insanların şansı fazla fazladır yoksa milyarlarca insan arasından sizi seçerek sevgili olmak isteyen birini bulabilmek için azimli davranmanız ve kaliteli bir fert olmanız gerekiyor.

Sevgili Bulmak için Okunması Gerekmekte olan DUA 

Çekici ve size layık bir sevgili bulamıyorsanız, bu dua ile Allahü teâlâ’ın izniyle kısa süre içerisinde hayallerinizin sevgilisini bulacaksınız.
Günde 1100 kez ‘Ya zül celali wal tedavi’ alıyorsunuz. 21 gün sonrasında sevdiğiniz şahıs geride kalıyor. Denenmiştir. Zikre başlamadan öncesinde niyet edilir.

Evlilik Yapma Duası , Sevgili Edinme Veya Tecim Yapma Para kazanma Duası da işinizi Görebilir.!

Evlilik yapma ,sevgili bulma ve tecim gibi çeşit çeşit alanlarda kısmeti kapananların okuyabileceği bir kaderin açılması için dualar vardır. Bu tür duaların okunması için belirli vakitler okunması mümkün. Kaderin açılması için dua etmek istiyorsanız bu vakitlere dikkat etmelisiniz. Pekala, kısmet açma duası en tesirli olan hangisidir, iş ve evlilik için en tesirli olan dua ne kadar ve kaç vakittir? İşte yanıt!

Kaderi açmak için pek çok ve çeşit çeşit dua vardır. Bu duaların bir çok direkt okunmaz. Bunu insanın yüzüne yada suya doğru okumalısınız. Açılış duaları hakkında geniş kapsamlı data için makalemizin devamını okuyabilirsiniz.

Kısmet Açma ve Sevgili Bulma Açma Duası Nedir?
Kaderi açmak için çeşit çeşit dualar vardır. Bunlardan bazılarını sizin için şu biçimde bir araya getirdik:

Enzelte haham inni ileyyi min hayr’ın zavallılarını karıştırdı. (Rabbim, bana indireceğin hayırların hepsine muhtacım.)
Bu duayı Cuma günü, Cumadan öncesinde abdest aldıktan sonrasında iki rek’at tövbe namazı kılarak okumalısınız. Kaderini açmak isteyen şahıs bu duayı okumalıdır.

  • rabbenâ heb lenâ min ezvâcinâ ve zurriyyâtinâ kurrate a’yunin vec’alnâ lil muttakîne imâmâ.” (Ey rabbimiz! Bizlere mutluluk getirecek eşler ve çocuklar bahşet; bizi günahtan sakınanlara öncü yap!)
  • İnnâ Fetahnâ Kir fethan-mübina.Ve fütihatis-semâiü fekânet ebvabâ. (Kesinlikle ki Biz, sana apaçık bir fetih verdik. Gök de açılmış, kapı kapı olmuştur.)

Bu duanın 101 defa temiz bir bardak suya üflenmesi gerekmektedir. 21 gün süresince bu suya dua etmelisiniz. Dua Okuma bittikten sonrasında su 21 gün süresince devam etmelidir.

Burcu hakkında 698 makale
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.