Sevgili Bulma Programı ve Uygulamaları

Yayınlanma : Güncelleme : Nisan 16, 2022
0
1171

Flört, flört, ilişki… Covid-19 pandemisi olmasaydı bile bunlar kolay işler olmayacaktı, haksız mıyız ? Hepimiz her yönden bizi tamamlayan ve aklımıza yatan en uyumlu olduğumuz kişiyle birlikte olmak isteriz.

Ama ne yazık ki her zaman hobilerimiz ve zevklerimiz fiziksel olarak hoşlandığınız biriyle uyuşmayabilir. Ancak günümüzde bu durumun artık tarihe karıştığını söyleyebiliriz. 2022, flört sitelerini ve flört uygulamalarını çok çekici hale getirdi.

Artan arkadaşlık siteleri sayesinde fiziksel olarak hoşlandığın ve önceden konuşabileceğini düşündüğün kişileri bulabilirsin! İşte sizler için en popüler olanları listeledik. Bu uygulamalar sayesinde ideal partnerinizi, uzun süreli arkadaşlıklarınızı ve günlük kaçamaklarınızı bulmanız çok kolay.

Bazı uygulamaların ve sitelerin Türkiye’de aktif olmadığını, yurt dışı seyahatlerinizde veya yurt dışında yaşıyorsanız kullanabileceğinizi şimdiden belirtmek gerekir. ; ) İşte 2022 en iyi flört siteleri ve flört uygulamaları, bu Uygulamalarla flört etmek çok kolay…

2022 En İyi Flört ve Arkadaşlık Bayan Arkadaş ve Sevgili Bulma Uygulamaları

OkCupid Uygulaması

OkCupid, 2004 yılından bu yana tüm dünyada olduğu gibi güzel ülkemiz , can vatanımız Türkiye’de de İngilizce olarak kullanıcılarına hizmet vermektedir. Bayan arkadaş bulma ve Arkadaşlık Olan OkCupid uygulaması, Ülkemizde de ilgi görünce ,1 Mart itibariyle Türkçe olarak kullanılmaya başlanmıştır.

OkCupid bir iOS uygulaması, Android uygulaması ve masaüstü olarak mevcuttur. Okcupid sohbet uygulamasına üye olurken dikkat etmeniz gereken nokta kişisel bilgilerinizi, hobilerinizi veya faaliyet alanlarınızı doğru bir şekilde girmektir.

OkCupid’i iyi bir flört uygulaması yapan özelliklerden biri de karşınızdaki bayanlarla , güzel kızlarla , yakışıklı erkeklerle eşleştikten sonra istediğiniz kadar dilediğiniz gibi sabah akşam full konuşabilmenizdir. Bunun yanı sıra cinsel kimliğinize göre birçok alternatif bulunmaktadır. OkCupid, kaydolurken size çoktan seçmeli sorular sorar. Böylece size benzer özelliklere sahip kişileri, sorulara verdiğiniz yanıtlara ve yaşam tercihlerinize göre eşleştirmeye çalışır.

Tinder Uygulaması ( Herkes Bilir Heralde )

En popüler flört arkadaş bulma ve sevgili bulma uygulaması olan Tinder, maalesef en fazla sahte ve çakma Yani kısacası Fake profillerin bulunduğu uygulama da olabilir. Akıllı telefonların konum servislerini kullanarak çevrenizdeki size en yakın olan bayanları ve erkekleri eşleme olarak karşınıza çıkaran ve aşkın kapılarını dibine kadar açan Tinder, kullanıcı sayısını yıldan yıla artırmaya devam ediyor…

Tinder Uygulaması üzerinden filtreleme yaparak çıkan kullanıcılar seçilir ve karşı tarafın beğenmesi beklenir. Aksi halde profiliniz beğendiğiniz bir profil tarafından beğenilmezse o kişiyle eşleştirilemez ve bu nedenle sohbet başlatılamaz. Fakat, beğendiğiniz kullanıcı da profilinizi beğenirse eşleşme sağlanır ve bu şekilde sohbet başlatılabilir.

Happnn Uygulaması Arkadaşlık ve Bayan Arkadaş Bulma 

Konum bilgilerinizle çalışan flört ve bayan arkadaş ve erkek arkadaş bulma uygulaması, sahte profillerin önüne geçmek için Facebook ile giriş yapma seçeneği kullanarak temellerini sağlam atmış gibi görünüyor. Facebook ile giriş yaptığınızda, tüm favori müzik listeleriniz, filmleriniz ve sayfalarınız Happn Uygulamasında otomatik olarak karşı tarafın profilinde kolayca görüntülenir, böylece diğer kişi sizi daha iyi tanır.

Hapnn Uygulamasının bir diğer mükemmel tarafıda, karşılaştığınız bayanların ya da erkeklerin daha önce aynı yerde kaç kez bulunduğunu ve tanıştığınızı görebilmeniz. Happn’da yolunuzun kesiştiği kişileri kalp göndererek beğenebilir, karşılıklı ilgi olduğunda mesajlaşma seçeneğini kullanabilirsiniz.

Bumble Arkadaşlık Uygulaması

En çok kullanılan bayan arkadaş bulma ve sevgili bulma uygulamaları arasında yer alan Bumble Uygulaması ,Tinder Uygulamasının resmen kadın versiyonudur. Bumble uygulamasında öncelik kadınlara verilmiştir yani , önce kadınlar erkekleri itina ile seçer ve konuşmayı onlar başlatır. Adam 24 saat içinde mesaj atmazsa, olası randevuları kaybeder.

Erteleyen biriyseniz, Bumble sizin için olmayabilir. Bumble, bulunduğunuz yere göre çalışır. Yani uzaktaki biriyle bağlantı kurmuyorsun, bir ilişki kurmak için bulunduğun yere daha yakın biriyle bağlantı kuruyorsun. Bumble’ın farkı, ilişkiler yerine arkadaş aramanıza izin veren bir “BFF” özelliğine de sahip olmasıdır.

Nergiz ~ Boşverin Şimdi Uygulama Aramayı 🙂 BEnim Sevgilim Yok !!!

Dürüst olmak gerekirse, uyumlu iyi arkadaşlar edineceğimi düşünerek burada olmak istedim. Yaklaşık 2 ay önce işten ayrıldım. Normalde açık çalışan bir kadınım. İş aradığımı belirtmek istedim. İstanbul’da samimi olarak görüşebileceğim birinin olmasını isterim.

Sevgili bulma uygulaması falan arayacağınız da bana yazın da sevgili olalım ya Ben gerçekten ciddi anlamda Çok sıkılmaya başladım artık bu dünya ne kadar sıkıcı bir yer haline geldi farkında mısınız?

Sürekli çalış çabala kira öde elektrik öde su faturası öderken Hayat öyle akıp geçiyor Bir de bakmışsınız ki kocaman kocaman insanlar olmuşuz artık ben böyle yaşamak istemiyorum kendime bir sevgili bulmak ve onunla beraber fıstık gibi bir yaşam sürdürmek istiyorum.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here