Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Sitemiz dul bayanlar tarafınca o denli fazla ilgi görüyor ki dul bayan ilanları diye ayrı bir kategori oluşturma gereği duyduk. Kim bilir bu şekilde de kalmayarak insanların aramalarına fazla daha kolay bir halde yapabilmeleri için her şehrimiz için ayrı bir ilan sayfası oluşturduk. Sitemizde yeniden evlilik yapmak isteyen dul bayanlar, sevgili arayan dul bayanlar, erkek arkadaş arayan, arkadaş arayan dul bayanlar gibi bir fazla kategoride aramanızı yapabilirsiniz. Dul bayanlar geçmişte her bakımdan kötü bir evlilik yapmış olsalar da yada beklemedikleri bir evlilik gerçekleştirmiş olsalar da tekrardan evlenmeyi düşünüyorlar. Doğal olarak bu hepsi için geçerli bir şey değildir.

İnsanların bir kısmı boşandıktan sonrasında yada arkadaşlıklarını bitirdikten sonrasında ciddi anlamda depresyona giriyorlar. Ancak bu durum hakikaten fazla doğaldır. Sonuçta Birisiyle haddinden fazla haddinden fazla uzun süre birlikte vakit geçirdiğini zaman kendisine karşı bir alışkanlık duygusu oluşuyor. Bu hepimizde olan bir şeydir. Önemli olan bu durumu nasıl atlattığımız yada nasıl atlatabileceğimiz. Sonuçta alışmış olduğumuz bir şeyden caymak hiç kolay değildir. Bundan dolayı de yeni sayfa açmak için acele etmeyen bir çok dul bayan ve erkek bulunuyor. Her şeyden önemlisi yeni bir arkadaşlığa başlamadan öncesinde kendi psikolojinizi toparlamanız gerekiyor. Eğer hakikaten kendi psikolojinizi toparlayamazsınız yeni arkadaşlıklarınız da mutluluğu yakalayamazsınız ve karşılıklı olarak birbirinizi mutsuz edersiniz.

Evlenmek İsteyen Dul Bayanlar

Evlilik gerçekleştirmiş boşanmış bayan olmak tabii ki dünyanın sonu değildir. Ek olarak mutsuz olduğunuz bir arkadaşlığa yada eşi ile olan eşiyle olan evliliği sonlandırmak her insanın en doğal hakkıdır. Ancak yaşamış olan şeyler ne kadar kötü olursa olsun ne kadar kötü şeyler tecrübe ederseniz edin her zaman için yarına umutla bakmanız gerekmektedir. Bundan dolayı de boşandıktan sonrasında yukarıda da bahsetmiş olduğumuz gibi kendinizi toparlamanız ve yeni arkadaşlıklara adım atmanız gerekmektedir. Eğer hakikaten iyi hissettiğinizi ve yeni arkadaşlık için hazır olduğunuzu düşünüyorsanız işte o zaman kendinize uygun bir eş arayışına girebilirsiniz.

Diğeri türlü eğer tam olarak hazır olmadan yeni arkadaşlığa başlarsanız hem siz mutlu olamazsınız hem de karşınızdaki kişi mutlu olması olanaksız. Bu nedenden dolayı da ikiniz için de zaman kaybı olmuş olur. Bu şekil bir zaman kaybı yaşamamak adına kendinizden güvenilir olmanızı tavsiye ederiz. Karşınızdaki insanın de insan olduğunu dikkatsizlik etmeyin. Ek olarak kimseyi mutsuz etmeye yada kimsenin zaman yitirilmesine sebep olmaya hakkınız yoktur diyebiliriz. Sonuçta insanlar olarak çoğumuz hayal kuruyoruz. Karşınızdaki insan da sizinle ilgili hayaller kuracaktır. Eğer kendi hatanızdan dolayı ve hazır olmanızdan dolayı karşınızdaki insan hayallerini yıkarsınız bu durum hakikaten sizi elektrik su olarak geri döner. Bundan dolayı kimsenin ahını almadan güzel arkadaşlıklar, güzel insanlar biriktirmeye çalışın.

Sevgili Arayan Dul Bayanlar

Çoğumuz evlilik insanıdır demek hakikaten fazla doğru olmayan olur. Bazı insanlar hakikaten evliliğe hiçbir zaman hazır olmuyorlar. Ek olarak evlilik hakikaten fazla büyük sorumlulukları da bununla birlikte getiriyor. Ben şahsen hem yalnız yaşamış hemde evli bir kadınım. Bundan dolayı bu durumun ne kadar değişik ve zor olduğunu sıradışı bilenlerdenim. Tek kişilik yaşamı iki kişi yaşamak apayrı bir durumdur. Bunu her insan kaldıramaz. Bundan dolayı Sevgili olmak, her şeyimi paylaşmak bir gün ona aşık olmak ve gerçek duyguları yaşamak ve bu halde devam etmek fazla daha iyi geliyor.

Ek olarak evlenmek bazı insanlarda psikolojik bir baskıya sebep oluyor. Bunu da kaldıramayan insanlar oluyor. Bu şekil insanların bir tek sevgili, arkadaş arayışları oluyor. Sürekli olarak sevgili değişim yapmak yerine tek bir kişi ile uzun seneler kim bilir bir hayat devam edebiliyorlar. Çoğumuz kendine uygun olan bir yaşamı yaşamalı. Hiç hiç kimseye bakılırsa yada elalem ne der diye düşünmeden kendi mutluluğunuz için yaşamak en güzelidir.

Burcu hakkında 698 makale
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.