Erkek Arayan Dul Bayanlar

Yayınlanma : Güncelleme : Ağustos 2, 2019
0
720

Sitemiz dul bayanlar tarafından o kadar çok ilgi görüyor ki dul kadın ilanları diye ayrı bir kategori oluşturma gereği duyduk. Hatta bununla da kalmayarak insanların aramalarına çok daha kolay bir şekilde yapabilmeleri için her şehrimiz için ayrı bir ilan sayfası oluşturduk. Sitemizde yeniden evlenmek isteyen dul bayanlar, sevgili arayan dul bayanlar, erkek arayan da olmayanlar, dost arayan dul bayanlar gibi bir çok kategoride aramanızı yapabilirsiniz. Dul bayanlar geçmişte her ne kadar kötü bir evlilik yapmış olsalar da ya da beklemedikleri bir evlilik gerçekleştirmiş olsalar da tekrardan evlenmeyi düşünüyorlar. Tabi bu hepsi için geçerli bir şey değildir.

İnsanların bir kısmı boşandıktan sonra ya da ilişkilerini bitirdikten sonra ciddi anlamda depresyona giriyorlar. Ancak bu durum gerçekten çok doğaldır. Sonuçta biriyle uzun süre birlikte vakit geçirdiğini zaman kendisine karşı bir alışkanlık duygusu oluşuyor. Bu hepimizde olan bir şeydir. Önemli olan bu durumu nasıl atlattığımız ya da nasıl atlatabileceğimiz diyoruz. Sonuçta alışmış olduğumuz bir şeyden vazgeçmek hiç kolay değildir. Bu yüzden de yeni sayfa açmak için acele etmeyen bir çok dul kadın ve erkek bulunuyor. Her şeyden önemlisi yeni bir ilişkiye başlamadan önce kendi psikolojinizi toparlamanız gerekiyor. Eğer gerçekten kendi psikolojinizi toparlayamazsınız yeni ilişkilerinizde de mutluluğu yakalayamazsınız ve karşılıklı olarak birbirinizi mutsuz edersiniz.

♥ Selam İsmim Güliz , 27 Yaşındayım Canım Sıkılıyor Sohbet Etmek İstiyorum Müsaitseniz Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Evlenmek İsteyen Dul Bayanlar

Evlenmiş boşanmış kadın olmak tabii ki dünyanın sonu değildir. Ayrıca mutsuz olduğunuz bir ilişkiye ya da evliliği sonlandırmak herkesin en doğal hakkıdır. Ancak yaşamış olan şeyler ne kadar kötü olursa olsun ben ne kadar kötü şeyler tecrübe ederseniz edin her zaman için yarına umutla bakmanız gerekir. Bu yüzden de boşandıktan sonra yukarıda da bahsetmiş olduğumuz gibi kendinizi toparlamanız ve yeni ilişkilere adım atmanız gerekir. Eğer gerçekten iyi hissettiğinizi ve yeni ilişki için hazır olduğunuzu düşünüyorsanız işte o zaman kendinize uygun bir eş arayışına girebilirsiniz.

Öteki türlü eğer tam olarak hazır olmadan yeni ilişkiye başlarsanız hem siz mutlu olamazsınız hem de karşınızdaki kişi mutlu olamaz. Bundan dolayı da ikiniz için de zaman kaybı olmuş olur. Bu tarz bir zaman kaybı yaşamamak adına kendinizden emin olmanızı tavsiye ederiz. Karşınızdaki kişinin de insan olduğunu unutmayın. Ayrıca kimseyi mutsuz etmeye ya da kimsenin zaman kaybına sebep olmaya hakkınız yoktur diyebiliriz. Sonuçta insanlar olarak hepimiz hayal kuruyoruz. Karşınızdaki insan da sizinle alakalı hayaller kuracaktır. Eğer kendi hatanızdan dolayı ve hazır olmanızdan dolayı karşınızdaki insan hayallerini yıkarsınız bu durum gerçekten sizi elektrik su olarak geri döner. Bu yüzden kimsenin ahını almadan güzel ilişkiler, güzel insanlar biriktirmeye çalışın.

Sevgili Arayan Dul Bayanlar

Herkes evlilik insanıdır demek gerçekten çok yanlış olur. Bazı insanlar gerçekten evliliğe hiçbir zaman hazır olmuyorlar. Ayrıca evlilik gerçekten çok büyük sorumlulukları da beraberinde getiriyor. Ben şahsen hem yalnız yaşamış hemde evli bir kadınım. Bu yüzden bu durumun ne kadar farklı ve zor olduğunu en iyi bilenlerdenim. Tek kişilik hayatı iki kişi yaşamak bambaşka bir durumdur. Bunu her insan kaldıramaz. Bu yüzden sevgili olmak ve bu şekilde devam etmek çok daha iyi geliyor.

Ayrıca evlenmek bazı insanlarda psikolojik bir baskıya sebep oluyor. Bunu da kaldıramayan insanlar oluyor. Bu tarz insanların yalnızca sevgili, dost arayışları oluyor. Sürekli olarak sevgili değiştirmek yerine tek bir kişi ile uzun yıllar hatta bir ömür devam edebiliyorlar. Herkes kendine uygun olan bir hayatı yaşamalı. Kimseye göre ya da elalem ne der diye düşünmeden kendi mutluluğunuz için yaşamak en güzelidir.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here