Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

dost hayatı yaşamak isteyen bayanlar
dost hayatı yaşamak isteyen bayanlar

Sitemizde Türkiye’nin her yerinden kendine erkek arkadaş arayan, sevgili arayan, evlenmek isteyen dul bayanlarla tanışıp kaynaşabilirsiniz. şayet gezi sizin için bir sorun veya ikili arkadaşlığınızda uzun mesafe sizin için mesele teşkil etmiyorsa o zaman sitemizde bulunan bütün şehirlerimizin ilanlarına bakabilirsiniz. Böylelikle size uygun olan insanı bulma şansınız çok daha yüksek olacaktır. Şayet çok uzaktan kendinize bir eş veya sevgili istemiyorsanız o zaman size yakın olan illerin bayan arkadaşlık veya dul bayan arkadaşlık ilanlarına bakabilirsiniz.

Özellikle dul bayanlar bir defa dilleri evlilik konusunda yandığından ötürü yeniden evlenmeyi düşünmeyebiliyorlar. Sonuçta sütten dili yanan yoğurdu üfleyerek yer diye boşuna dememişler. geçmişte kötü bir evlilik tecrübesine sahip olan bayanlar sıfırdan açtıkları yeni yaşamlarında beğeni defterlerinde yalnızca arkadaş olarak kendilerine sevgili arıyorlar diyebiliriz. Aslına bakarsak bu konuda da bu bayanlara hak vermek gerekmektedir. şu sebeple özellikle erkek kesim evlendikten sonrasında öyleki değişik bir karaktere ve hale bürünüyor ki bayanlar bu durumdan artık korkmaya başladılar.

Arkadaş Arayan Dullar

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz sebeplerden ötürü artık hayatına erkek veya sevgili olacak olan bayanlar arkadaş yaşamı yaşamayı tercih ediyorlar. böylelikle arada bir resmiyet olmadığından ötürü insanlarda yitirme duygusu oluşacak. Evlendikten sonrasında genel anlamda insanlar yitirme duygularını daha doğrusu yitirme korkularını kaybediyorlar. Bu sebepten ötürü da karşılarındaki insana daha anlayışsız ve daha kötü davranabiliyorlar.

Bu sebepten dolayı olayı resmiyete dökmeden çok güzel arkadaşlığa sahip olan binlerce belkide milyonlarca insan bulunuyor. Belkide ünlülerin bir çok dahi evlenmek yerine uzun seneler süresince belkide hayat boyu arkadaş olarak yaşamayı tercih edebiliyorlar. Ek olarak toplumumuzda artık bu durum çok çok ters karşılanmıyor. Evvelinden insanlar birbirleriyle sevgili olur iken dahi binbir türlü tedirginlik yaşıyorlardı. Fakat artık bu idrak Tamamıyla kırılmış durumdadır.

bayanlar hem tek başlarına yaşayabiliyorlar hem iş yaşamı ve kariyer sahibi olabiliyorlar böylece da istedikleri erkekle arkadaş olabiliyorlar. Bu durum artık alışıldık bir hale gelmiştir. Belkide sevgili olmanın yaşı da bayağı bir düşmüştür. İnsanlarda bunu rahatlığı ile evlenmek yerine birbirleriyle arkadaş olarak maddi manevi tüm gereksinimlerini paylaşma yönünde hareketler ederek kararlar alıyorlar.

Burcu hakkında 698 makale
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.