Ana Sayfa Arkadaşlık Dost Arayan Dul Bayanlar

Dost Arayan Dul Bayanlar

Güncelleme : Ağustos 4, 2019
641
dost hayatı yaşamak isteyen bayanlar
dost hayatı yaşamak isteyen bayanlar

İlan İçeriği >>

Sitemizde Türkiye’nin her yerinden kendine erkek arkadaş arayan, sevgili arayan, evlenmek isteyen dul bayanlarla tanışıp kaynaşabilirsiniz. eğer seyahat sizin için bir problem ya da ikili ilişkinizde uzun mesafe sizin için sorun teşkil etmiyorsa o zaman sitemizde bulunan tüm şehirlerimizin ilanlarına bakabilirsiniz. Böylece size uygun olan insanı bulma şansınız çok daha yüksek olacaktır. Eğer çok uzaktan kendinize bir eş ya da sevgili istemiyorsanız o zaman size yakın olan illerin bayan arkadaşlık ya da dul bayan arkadaşlık ilanlarına bakabilirsiniz.

Özellikle dul bayanlar bir kere dilleri evlilik konusunda yandığından dolayı tekrardan evlenmeyi düşünmeyebiliyorlar. Sonuçta sütten dili yanan yoğurdu üfleyerek yer diye boşuna dememişler. geçmişte kötü bir evlilik tecrübesine sahip olan kadınlar sıfırdan açtıkları yeni hayatlarında beğeni defterlerinde sadece dost olarak kendilerine sevgili arıyorlar diyebiliriz. Aslında bu konuda da bu kadınlara hak vermek gerekir.çünkü özellikle erkek kesim evlendikten sonra öyle farklı bir karaktere ve hale bürünüyor ki kadınlar bu durumdan artık korkmaya başladılar.

Dost Arayan Dullar

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz sebeplerden dolayı artık hayatına erkek ya da sevgili olacak olan kadınlar dost hayatı yaşamayı tercih ediyorlar.böylece arada bir resmiyet olmadığından dolayı insanlarda kaybetme duygusu oluşacak. Evlendikten sonra genelde insanlar kaybetme duygularını daha doğrusu kaybetme korkularını kaybediyorlar. Bundan dolayı da karşılarındaki insana daha anlayışsız ve daha kötü davranabiliyorlar.

Bu yüzden olayı resmiyete dökmeden çok güzel ilişkiye sahip olan binlerce hatta milyonlarca insan bulunuyor. Hatta ünlülerin çoğu bile evlenmek yerine uzun yıllar boyunca hatta ömür boyu dost hayatı yaşamayı tercih edebiliyorlar. Ayrıca toplumumuzda artık bu durum çok fazla ters karşılanmıyor. Önceden insanlar birbirleriyle sevgili olurken bile binbir türlü tedirginlik yaşıyorlardı. Evlenmeden birlikte gezmeleri bile tuhaf karşılanıyordu. Ancak artık bu algı tamamen kırılmış durumdadır.

kadınlar hem tek başlarına yaşayabiliyorlar hem iş hayatı ve kariyer sahibi olabiliyorlar aynı zamanda da istedikleri erkekle sevgili olabiliyorlar. Bu durum artık alışıldık bir hale gelmiştir. Hatta sevgili olmanın yaşı da bayağı bir düşmüştür. İnsanlarda bunu rahatlığı ile evlenmek yerine birbirleriyle arkadaş olarak maddi manevi bütün duygularını ve ihtiyaçlarını paylaşma yönünde hareketler ederek kararlar alıyorlar.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here