Erkek Arayan Zengin Yaşlı Bayanlar

Yayınlanma : Güncelleme : Ağustos 2, 2019
0
842

Belirli bir yaşa geldiğin zaman yalnız kalmak gerçekten çok daha kötü bir hale gelebiliyor. Çünkü koca bir evde tek başınıza yaşıyor oluyorsunuz. Ayrıca da evde başka bir insan başka bir nefes isteği ile karşılaşabiliyorsunuz. Bizim sitemize bu tarz aramalar geliyor. Yalnız şöyle bir durum var ki, bunu bilmeniz gerekiyor. Zengin olan yaşlı kadınlar ne kadar zengin olduklarını ilk başlarda pek fazla belli etmiyorlar. Çünkü kendileriyle paraları için birlikte olmak isteyen insanları hayatlarında tutmak istemiyorlar. Kendileri yalnızca değer görmek istiyorlar. Bu demek değil ki illa kendilerini aşık olacaksınız ya da çok seveceksiniz. Yalnızca onların iyiliğini düşünmenizi, onların yanında olarak onlara güzel birer arkadaş olmanızı istiyorlar.

Aslında bize soracak olursanız bu çok makul bir istektir. Sonuçta kadınlar her yaşta kadındır. Ve kadınlar yaşları kaç olursa olsun ilgi görmek, değer görmek isterler. Erkek arayan yaşlı bayanların bir çoğunun eşi sağlık problemlerinden dolayı vefat etmiş ya da kendileri eşleriyle anlaşamadıklarını düşünerek yıllar öncesinde boşanmışlardır. Her iki durumda da sonuç olarak şu anda yalnız kalmışlar ve bu yalnızlıklarını giderebilecekleri yeni insanlarla tanışarak yeni arkadaşlıklar bulmak istiyorlar. Sonuçta kaç yaşında olursak olalım hepimizin isteği aslında aynı şey.

Biz insanlar olarak yaradılışımızdan dolayı yalnız başımıza kalamayan insanlarız. Yalnız kalmaktan kastım kesinlikle yalnız başınıza yaşamak değildir. Sonuçta hepimiz öyle ya da böyle tek başımıza bir hayat yaşayabiliriz. Ancak hiç kimseyle sohbet etmeden ya da hiç kimseyle arkadaş olmadan yaşayamayız. Çünkü insanlar sürekli olarak birileriyle iletişim kurmak ya da sohbet etmek üzerine programlanmıştır. Hayatımızda yaşadığımız iyi ya da kötü şeyleri başka bir insanla paylaşmak, dertleşmek isteriz hatta sırf bu yüzden bir çok meslekte türemiştir. Sosyolog, psikolog gibi meslekler insanların iletişim kurabilecekleri ve bu ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri mesleklerdır.

Bu tarz mesleğe sahip olan insanlar para karşılığı sizin Dertlerinizi dinler sizinle sohbet eder. Ancak arkadaşınız olan bir kişi sizden ders dinlemek için ya da sohbet muhabbet etmek için kesinlikle para almaz. Bu yüzden de bir psikoloğa ya da sosyoloğa gitmek yerine kendinize İyi kalpli, temiz arkadaşlar edinmeniz her açıdan çok daha avantajlıdır diyebiliriz. Günümüzde doğru düzgün insan bulmak ya da sizin arkanızdan iş çevirmeyecek olan insan bulmak gerçekten hiç kolay değildir. Çünkü insanları artık her şeyden önce kendi çıkarlarına ön planda tuttuklarından dolayı sizin zarar görüp görmeyeceğiniz kimsenin umrunda olmuyor.

Bu tarz durumları fark ettiğimiz zamanda arkadaşlıklarımızı bitirerek yeni arkadaşlar arayışa geçiyoruz. İşte tam da bu noktada elimizin altında olan internet üzerinden kendimize sanal ya da reel arkadaşlar buluyoruz. Böylece yalnızlıklarımızı gidererek belki bu seferki iyi kalplidir ya da art niyetli değildir diyerek Allah umuduna arkadaş oluyoruz. Nasıl ki bir elin beş parmağını beşi de bir değil, tanıştığımız herkese iyi olacak diye bir kural yok tabii ki. Bu tamamiyle şans işi diyebiliriz. Ancak denemeden hiçbir şeyi öğrenemeyiz.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here