Erkek Arkadaş Arayan Zengin Yaşlı Bayanlar

Alluring Short Gray Hair for Older Women Over 60

Belirli bir yaşa geldiğin zaman yalnız kalmak hakikaten fazla daha kötü bir hale gelebiliyor. Şundan ötürü koca bir evinizde tek başınıza yaşıyor oluyorsunuz. Ek olarak da evinizde daha değişik bir insan daha değişik bir nefes isteği ile karşılaşabiliyorsunuz. Bizim sitemize bu şekil aramalar geliyor. Yalnız şöyleki bir durum var ki, bunu bilmeniz gerekiyor. Zengin olan yaşlı hanımefendiler ne kadar zengin olduklarını ilk önce pek fazla belli etmiyorlar. Şundan ötürü kendileriyle paraları için birlikte olmak isteyen insanları yaşamlarında tutmak istemiyorlar. Kendileri yalnızca kıymet görmek istiyorlar. Bu demek değil ki illa kendilerini aşık olacaksınız yada fazla seveceksiniz. Bir tek onların iyiliğini düşünmenizi, onların yanında olarak onlara güzel birer arkadaş olmanızı istiyorlar.

Aslına bakarsak bizlere sormuş olacaktır olursanız bu fazla makul bir istektir. Sonuçta hanımefendiler her yaşta hanımdır. Ve hanımefendiler yaşları kaç olursa olsun ilgi görmek, kıymet görmek isterler. Erkek arkadaş arayan yaşlı bayanların bir çoğunun eşi sağlık problemlerinden dolayı vefat etmiş yada kendileri eşleriyle anlaşamadıklarını düşünerek seneler öncesinde boşanmışlardır. Her iki durumda da netice olarak şu anda yalnız kalmışlar ve bu yalnızlıklarını giderebilecekleri yeni insanlarla tanışarak yeni arkadaşlıklar bulmak istiyorlar. Sonuçta kaç yaşlarında olursak olalım hepimizin isteği aslen aynı şey.

Biz insanlar olarak yaradılışımızdan dolayı yalnız başımıza kalamayan insanlarız. Yalnız kalmaktan kastım kesinlikle yalnız başınıza yaşamak değildir. Sonuçta çoğumuz o şekilde yada bu şekilde tek başımıza bir hayat yaşayabiliriz. Ancak hiç kimselerle sohbet etmeden yada hiç kimselerle arkadaş olmadan yaşayamayız. Şundan ötürü insanlar sürekli olarak birileriyle kontakt yaratmak yada sohbet etmek üzerine programlanmıştır. Hayatımızda yaşadığımız iyi yada kötü şeyleri daha değişik bir insanla paylaşmak, dertlerini paylaşmak isteriz kim bilir sırf bu nedenden ötürü bir fazla meslekte türemiştir. Sosyolog, psikolog gibi meslekler insanların kontakt kurabilecekleri ve bu gereksinimlerini karşılayabilecekleri mesleklerdır.

Bu şekil mesleğe sahip olan insanlar para karşılığı sizin Tasalarınızı dinler sizinle sohbet eder. Ancak dostunuz olan bir kişi sizden ders dinlemek için yada sohbet muhabbet etmek için kesinlikle para almaz. Bu yüzden de bir psikoloğa yada sosyoloğa gitmek yerine kendinize İyi kalpli, temiz arkadaşlar edinmeniz her açıdan fazla daha avantajlıdır diyebiliriz. Günümüzde doğru muntazam insan bulmak yada sizin arkanızdan iş çevirmeyecek olan insan bulmak hakikaten hiç kolay değildir. Şundan ötürü insanları artık her şeyden öncesinde kendi çıkarlarına ön planda tuttuklarından dolayı sizin zarar görüp görmeyeceğiniz kimsenin umrunda olmuyor.

Bu şekil durumları fark ettiğimiz zamanda arkadaşlıklarımızı bitirerek yeni arkadaşlar arayışa geçiyoruz. İşte tam da bu noktada elimizin altında olan web üstünden kendimize sanal yada gerçek arkadaşlar buluyoruz. Böylece yalnızlıklarımızı gidererek küçük bir ihtimal bu seferki iyi kalplidir yada art niyetli değildir diyerek Allahü teâlâ umuduna arkadaş oluyoruz. Nasıl ki bir elin beş parmağını beşi de bir değil, tanıştığımız her insana iyi olacak diye bir kural yok tabii ki. Bu tamamiyle şans işi diyebiliriz. Ancak denemeden hiçbir şeyi öğrenemeyiz.

Burcu hakkında 698 makale
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.