Ana Sayfa Arkadaşlık Erkek Arayan 45 – 50 Yaş Üstü Bayanlar

Erkek Arayan 45 – 50 Yaş Üstü Bayanlar

Güncelleme : Ağustos 2, 2019
1222

Gençken sanki hiç yaşlanmayacakmışız gibi hayatımızı yaşarız. Bu yüzden bir çok şeyin kıymetini bilememiş ve bir çok pişmanlıklarla dolu tecrübeler edinmişizdir. İlişkilere bakış açımız her yaşımızda farklı olmuştur. Ergenlik çağlarında duygularla değil hormonlarla hareket ederdik. 20’li yaşlara geldiğimizde saf duygularla börtü böcek demeden aşık olurduk. O dönemde herkes Leyla olduğu için herkes aşık, herkes evleniyordu. Evliliğin yaşı her zaman tartışılan bir durum olmuştur. 20’lerin başında evlendiğiniz zaman duygularla hareket ettiğiniz için hatalar yapabilir konumda oluyorsunuz. İyice bekleyeyim kafam açılsın mantıklı düşünmek en iyisi, mantık evliliği yapacağım deseniz o da bambaşka bir hata oluyor.

Öncelikle erken yaşlarda kafalar tam uyuşmasada evlenebiliyoruz. Duygular her şeyden üstün oluyor. Ancak yaşımız ilerledikçe ve hayat mücadelesine girdikçe işlerin rengi değişiyor. Karşınızdaki insanla problem yaşadıkça hissettiğiniz duyguların aptalca olduğunu falan düşünüyorsunuz. Bu da insanda yıkıcı bir etki bırakıyor diyebiliriz. Binbir hayal ile kurduğunuz ilişkinin ya da evliliğin yıkılması herkesin kaldırabileceği bir durum olmuyor maalesef.

Mantık evliliği yapmanın da bazı eksikleri olabiliyor. Öncelikle duygu konusunda ve heyecan konusunda biraz daha eksik kalabiliyor. Ki bu da çok doğal. Zaten yaş büyüdükçe artık insanda ne bir duygu ne de bir heyecan kalıyor. Hayat mücadelesi yüzünden bir çok güzel şeyi geride bırakıyoruz. Ancak bu durum dünyanın sonu olmuyor. Yaş kaç olursa olsun kendinize uygun güzel ve sizi tamamlayan bir eş ile karşılaşabilirsiniz. Her yaşta yaşananların ayrı bir güzelliği var diyebiliriz.

Özellikle günümüzde artık insanlarla iletişim ve sağlıklı bir ilişki kurmak zor oldu diyebiliriz. Eski zamanlarda olan güzel dostluklar ve arkadaşlıklar kesinlikle kalmadı. Bu yüzden eşi vefat etmiş ya da boşanmış, yalnızlık çeken bir çok insan sitemize girerek kendine arkadaş arıyor. Belirli bir yaştan sonra yalnız kalmak gerçekten insanlar için Zor olabiliyor.

Sitemize giren kullanıcıların yaşları birbirinden farklı bu yüzden kendinize uygun yaşa ve kritere sahip olan insanı burada bulabilirsiniz. İnsanlar aramalarını daha kolay bir şekilde gerçekleştirebilsin diye, sitemizi ayrı başlıklar, makaleler altında böldük. Böylece uygun gördüğünüz insanları ya da belirli bir kritere sahip olan bayanları kolaylıkla bulabilirsiniz. Ayrıca sitemiz tamamen ücretsiz ve bedava bir sitedir.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here