Ana Sayfa Bilecik Bayan Arkadaş Bilecik Evlilik İlanları | Evlilik Sitesi

Bilecik Evlilik İlanları | Evlilik Sitesi

Güncelleme : Haziran 10, 2019
763

Bilecik’in neresinde olursanız olun Bilecikdan dul ya da bekar bir kadın ile evlenmek için sitemiz sizlere çok uygundur. Bu kısımda bilecik evlilik ilanlarını paylaşıyoruz. Bu site sayesinde tanışarak sevgili olan ya da evlilik gerçekleştiren bir çok insan vardır.

Eğer sizlerde bunlardan biri olmak istiyorsanız sitemizdeki size uygun ilanları bularak karşınızdaki kişiler ile iletişime geçebilirsiniz. Bunu yapmanız için de ilanların altındaki yorum yap butonuna tıklayarakilirsiniz. Ancak burada dikkat etmeniz gereken tek şey bazen o kadar kısa ve saçma yorumlar yazıyorsunuz ki karşınızdaki kadınlardan sizlere geri dönüş olmuyor. Hatta bunlar içinde bizleri suçluyorsunuz. Ancak inanın kadınların istedikleri tek şey kendinizi güzelce ifade etmeniz ve adamakıllı bir şekilde tanıtmanızdır.

♥ Selam İsmim Güliz , 27 Yaşındayım Canım Sıkılıyor Sohbet Etmek İstiyorum Müsaitseniz Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Bilecik Ciddi Evlilik Sitesi

Sitemizde evlilik ilanları adı altında paylaştığımız bütün ilanlarda ki kadınlar tamamile ciddi ilişki, uzun süreli ilişki ya da evlilik amacı ile sitemize gelmiş bulunuyorlar. Bu sebepten dolayı eğer sizlerde ciddi ciddi evlilik düşünüyorsanız sitemizdeki evlilik ilanları kısımında sizlere uygun bir eş bulabilirsiniz.

Bilecik Evlilik İlanları Gelen Bölgeler

  • Merkez
  • Bozüyük
  • Osmaneli
  • Söğüt
  • Gölpazarı
  • Pazaryeri
  • İnhisar

Bilecik Bay ve Bayan Evlilik İlanları

Sitemize bir çok kadın ve erkek bir çok ilan veriyoruz. Bunlar sevgili arayan genç ve güzel kızlar, evlilik arayan dul bayanlar, dost arayan dul bayanlar, erkek arayan kadınlar olmak üzere bir çok kategoride arayışlarını gerçekleştiriyorlar. Sizler sadece kendinize uygun olan kategoriye girerek ilan veren bayanlarla tanışabilirsiniz.

♥️ SENA

28 yaşında bekar bir kadınım. Şu anda Bilecik’te yalnız başıma yaşıyorum. Ailem başka bir şehirde ikamet ediyoruz. Ben 24 yaşından sonra aile içerisinde çok fazla problem yaşamaya başladım. Çünkü gerçekten belirli bir yaştan sonra aileyle birlikte aynı evde yaşamak çok zor olabiliyor.

Yaşımda büyüdüğü için ve aynı zamanda kendi maddi gelirimi de sağladığım için evleri ayırmamın en doğrusu olacağını düşündüm. İş hayatımda beni bilecik’e sürüklediğinden dolayı burada yaşamaya başladım. Ve burada yaşamayı da gerçekten çok sevdim. İnsanları gerçekten nezih sıcakkanlı misafirperver ve sevimliler. Bu yüzden de burada yaşamaya devam etmek istiyorum.

Hatta evleneceğim eşim de bu şehirden olmasını istiyorum. Bu yüzden de bu internet sitesine bilecikten evlilik gerçekleşebileceğim birini bulmak için ilan veriyorum. Ben her konuda uyumlu bir kadınım. Bu yüzden de benimle alakalı şüpheniz olmasın. Zaten yüzyüze konuştuğumuzda da kendimi açık açık ifade edeceğim.

♥️ ARYA

32 yaşında bekar bir kadınım. Bilecikte ailemle birlikte yaşıyorum. Ben çok huzurlu ve mutlu bir aileye sahibim. Aslında bana kalsa ölene kadar onlarla birlikte yaşayabilirim. Ancak evin tek çocuğu olduğumdan dolayı artık onlarda damat ve torun istiyorlar.

Bunu bana defalarca söylediler. Benim ailem çok uyumlu insanlardır. Bu yüzden evlilik gerçekleştirecekyim erkeğin ailemle de uyum sağlamasını istiyorum. Zaten benim ailem her şeye eyvallah diyen insanlardır. Ayrıca huzurlu ve mutlu oldukları için de çevresine de bu enerjiyi yayıyorlar.

Bu yüzden ben iyi bir erkeğin, adamın kesinlikle ailemle iyi anlaşacağından şüphe duymuyorum. Zaten benimle iyi anlaşan ve benimle uyum içerisinde yaşayan bir erkek kesinlikle ailemle de uyum içerisinde yaşar. Ailemden çok fazla kopmak ya da uzaklaşmak istemiyorum.

Çünkü tek çocuğum ve bütün hayatları benim üzerime kurulu durumda. Onları bir başlarına bırakmak istemiyorum. Bu yüzden aileme karşı anlayışlı olabilecek bir erkeğe ihtiyacım var.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here