Balıkesir Evlilik İlanları | Evlilik Sitesi

Şayet sizlerde Balıkesirden kendinize güzel, aklı başlangıcında, olgun bir eş bulmak istiyorsanız sitemiz katiyen bu biçim bayanların son derece gözdesidir. Sitemize esin veren bir fazla hanımefendi ile birebir olarak iletişimde olduğumuzdan ötürü güvenli olabilirsiniz ki hepsi birbirinden güzel ve birbirinden temiz kalpli diyebiliriz.

Kendinize bir eş bulurken ilk olarak karşınızdakinin sizin yanınıza yakışması gerekiyor. Daha sonra da iç güzelliğin de bir o denli ehemmiyet var diye düşünüyoruz. Şundan dolayı birtakım hanımefendiler hakkaten evlilik hayatında o denli iğrenç oluyorlar ki adamların, kocalarının burunlarından fitil fitil getiriyorlar. İşte sizlerde bu biçim hatalı evlilikler yapmamanız için katiyen evlenmeden öncesinde karşınızdaki kişiyi iyice bir kontrol etmeniz ve tanımanız gerekiyor.

Balıkesir Ciddi Evlilik Sitesi

Balıkesirden ciddi arkadaşlık arayan ve belkide bu ilişkilerini evlilik mertebesine taşımak isteyen her insanın sitemizde yeri vardır. Bunların haricinde öteki sayfalarımızda da sadece sevgili veya erkek arkadaş arayan, genç ve güzel kızlarla sohbet etmek isteyen bir fazla adamın de sayfası bulunmaktadır.

Balıkesir Evlilik İlanları Gelen Bölgeler

 • Altıeylül
 • Karesi
 • Edremit
 • Bandırma
 • Gönen
 • Ayvalık
 • Burhaniye
 • Bigadiç
 • Susurluk
 • Dursunbey
 • Sındırgı
 • Erdek
 • İvrindi
 • Havran
 • Kepsut

Balıkesir Bay ve Bayan Evlilik İlanları

Kendini evliliğe hazır hisseden her insanın bu sayfada bir yeri vardır. Sayfamızın bu kısmına bir tek balıkesirden gelen bay ve hanımefendi evlilik ilanlarına ayırmış bulunuyoruz. Fakat öteki illerimiz için de aynı bu biçim sayfalarımız mevcuttur.

♥️ MERVE

Merhaba ben 1996 doğumluyum. İsmim merve. Şu anda İstanbul sabiha gökçen’de yetişim yapıyorum. İki senelik havacılık mezunuyum. Stajımdan sonrasında Allahü teâlâ’ın izniyle mevzun olacağım. Benim pek de iyi bir aile yaşantım olmadı diyebilirim. İstanbul’da öğrencilik hayatım süresince yalnız başıma kaldım.

Mezuniyetime son üç ay kala annem yanıma yerleştği. Bunun haricinde hep yalnız başımaydım. Buradaki stajım bittikten sonrasında da Balıkesire geri döneceğim. Annem ve babam daha farklı şahıslarla evliler. Ben doğru olmayan hatırlamıyorsam lisenin başlarında iken ikisi de boşanmaya karar verdiler. Şundan dolayı babam artık geceleri falan eve gelmiyordu, {muhtemelen} annemi aldatıyordu.

Daha sonra babam daha farklı bir bayan ile evlilik gerçekleştirmiş oldu. Sonrasında ondan da boşanıp kendine yeni birini buldu. Bu kişiyle evlenmeden çocuk dahi yapmış oldu. Belkide şu anki karısı benden bir yaş ufak. Kendisi ile de peki anlaşamadığımdan ötürü pek muhatap olduğum söylenemez. 40 yılda bir babamı görüyorum. Esasen şu anki karısı da babam devamlı bana karşı dolduruşa getiriyor.

O yüzden baba mevzusunda birazcık tamamlanmamış kaldığını söyleyebilirim. Annemin yeni kocasına da aynı evinizde yaşamış dahi olsam pek çok görmüyordum. Sabah erkenden işe gidiyordu akşamda geç saatlerde geliyordu. Bu nedenle de pek babalık duygusunu yaşayamadım. Bu nedenle aradım kocamda da bikaç özelliğin olmasını isterim.

Ben sadece bana koca olacak birini değilde bununla beraber bendeki tamamlanmamış olan baba duygusunu da tamamlayacak, bana sahip çıkacak, beni sarıp sarmalayacak kuvvetli bir karaktere sahip olgun bir erkek ile evlilik gerçekleştirmek isterim. Şu anda yeniden Balıkesire dönerek tekrardan huzursuz bir aile yapısıyla yaşamak istemiyorum. Aslına bakarsak çok da fazla haklarını yememek lazım. Beni huzursuz eden pek bir şey yok. Fakat söylediğim gibi tam olarak bir aile düzeyine gelemediğimizden ötürü eksiklikler var.

♥️ NİLAY

merhaba. 29 yaşındayım. Balıkesir’de tek başıma yaşıyorum. Annemle babam büyük annem rahatsızlandığı için ona bakmak için köye gittiler. 1 buçuk senedir orada yaşıyorlar. Benimde artık kendi ayakların üstünde durabileceğime düşündüklerinden ötürü beni Balıkesir’de tek başıma bıraktılar.

Ben bu zamanda şunu gördüm annemle babam olmadığı vakit hakkaten yapayalnız bir insana dönüşüyorum. Ve bir evin içinde tek başına olmak hakkaten hiçte güzel bir şey değilmiş eskiden yalnız başına yaşamı sürdürmenin hakkaten güzel bir şey, güzel bir hissiyat olduğunu düşünürdüm.

İlk bikaç ay hakkaten güzel gelsede sonrasında insanı hakkaten yalnızlık kafayı yediriyor. Bu sebepten ötürü ben de artık evlilik gerçekleştirebileceğinize dürüst, olgun bir erkek arkadaş arıyorum.

Burcu hakkında 698 makale
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.