Balıkesir Evlilik İlanları | Evlilik Sitesi

Yayınlanma : Güncelleme : Haziran 10, 2019
0
844

Eğer sizlerde Balıkesirden kendinize güzel, aklı başında, olgun bir eş bulmak istiyorsanız sitemiz kesinlikle bu tarz kadınların oldukça gözdesidir. Sitemize ilham veren bir çok bayan ile birebir olarak iletişimde olduğumuzdan dolayı emin olabilirsiniz ki hepsi birbirinden güzel ve birbirinden temiz kalpli diyebiliriz.

Kendinize bir eş bulurken öncelikle karşınızdakinin sizin yanınıza yakışması gerekiyor. Sonrasında da iç güzelliğin de bir o kadar önem var diye düşünüyoruz. Çünkü bazı kadınlar gerçekten evlilik hayatında o kadar berbat oluyorlar ki erkeklerin, kocalarının burunlarından fitil fitil getiriyorlar. İşte sizlerde bu tarz hatalı evlilikler yapmamanız için kesinlikle evlenmeden önce karşınızdaki kişiyi iyice bir test etmeniz ve tanımanız gerekiyor.

♥ Selam İsmim Güliz , 27 Yaşındayım Canım Sıkılıyor Sohbet Etmek İstiyorum Müsaitseniz Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Balıkesir Ciddi Evlilik Sitesi

Balıkesirden ciddi ilişki arayan ve hatta bu ilişkilerini evlilik mertebesine taşımak isteyen herkesin sitemizde yeri vardır. Bunların haricinde diğer sayfalarımızda da yalnızca sevgili ya da erkek arkadaş arayan, genç ve güzel kızlarla sohbet etmek isteyen bir çok erkeğin de sayfası bulunmaktadır.

Balıkesir Evlilik İlanları Gelen Bölgeler

 • Altıeylül
 • Karesi
 • Edremit
 • Bandırma
 • Gönen
 • Ayvalık
 • Burhaniye
 • Bigadiç
 • Susurluk
 • Dursunbey
 • Sındırgı
 • Erdek
 • İvrindi
 • Havran
 • Kepsut

Balıkesir Bay ve Bayan Evlilik İlanları

Kendini evliliğe hazır hisseden herkesin bu sayfada bir yeri vardır. Sayfamızın bu kısmına sadece balıkesirden gelen bay ve bayan evlilik ilanlarına ayırmış bulunuyoruz. Ancak diğer illerimiz için de aynı bu tarz sayfalarımız mevcuttur.

♥️ MERVE

Merhaba ben 1996 doğumluyum. İsmim merve. Şu anda İstanbul sabiha gökçen’de staj yapıyorum. İki yıllık havacılık mezunuyum. Stajımdan sonra Allah’ın izniyle mevzun olacağım. Benim pek de iyi bir aile yaşantım olmadı diyebilirim. İstanbul’da öğrencilik hayatım boyunca yalnız başıma kaldım.

Mezuniyetime son üç ay kala annem yanıma yerleştği. Bunun dışında hep yalnız başımaydım. Buradaki stajım bittikten sonra da Balıkesire geri döneceğim. Annem ve babam başka kişilerle evliler. Ben yanlış hatırlamıyorsam lisenin başlarında iken ikisi de boşanmaya karar verdik. Çünkü babam artık geceleri falan eve gelmiyordu, muhtemelen annemi aldatıyordu.

Sonrasında babam başka bir kadın ile evlilik gerçekleştirdi. Sonra ondan da boşanıp kendine yeni birini buldu. Bu kişiyle evlenmeden çocuk bile yaptı. Hatta şu anki karısı benden bir yaş küçük. Kendisiyle de peki anlaşamadığımdan dolayı pek muhatap olduğum söylenemez. 40 yılda bir babamı görüyorum. Zaten şu anki karısı da babam sürekli bana karşı dolduruşa getiriyor.

O yüzden baba konusunda biraz eksik kaldığını söyleyebilirim. Annemin yeni kocasına da aynı evde yaşamış dahi olsam pek fazla görmüyordum. Sabah erkenden işe gidiyordu akşamda geç saatlerde geliyordu. Bu yüzden de pek babalık duygusunu yaşayamadım. Bu yüzden aradım kocamda da birkaç özelliğin olmasını istiyorum.

Ben yalnızca bana koca olacak birini değilde aynı zamanda bendeki eksik olan baba duygusunu da tamamlayacak, bana sahip çıkacak, beni sarıp sarmalayacak güçlü bir karaktere sahip olgun bir erkek ile evlilik gerçekleştirmek istiyorum. Şu anda tekrardan Balıkesire dönüp yeniden huzursuz bir aile yapısıyla yaşamak istemiyorum. Aslında çok da haklarını yememek lazım. Beni huzursuz eden pek bir şey yok. Ancak dediğim gibi tam olarak bir aile düzeyine gelemediğimizden dolayı eksiklikler var.

♥️ NİLAY

merhaba. 29 yaşındayım. Balıkesir’de tek başıma yaşıyorum. Annemle babam büyük annem rahatsızlandığı için ona bakmak için köye gittiler. 1 buçuk yıldır orada yaşıyorlar. Benimde artık kendi ayakların üzerinde durabileceğime düşündüklerinden dolayı beni Balıkesir’de tek başıma bıraktılar.

Ben bu süreçte şunu gördüm annemle babam olmadığı zaman gerçekten yapayalnız bir insana dönüşüyorum. Ve bir evin içerisinde tek başına olmak gerçekten hiçte güzel bir şey değilmiş eskiden yalnız başına yaşamanın gerçekten güzel bir şey, güzel bir hissiyat olduğunu düşünürdüm.

İlk birkaç ay gerçekten güzel gelsede sonrasında insanı gerçekten yalnızlık kafayı yediriyor. Bundan dolayı ben de artık evlilik gerçekleştirebileceğinize dürüst, olgun bir erkek arıyorum.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here