1.4 C
Türkiye
Pazartesi, Mart 27, 2023

Buy now

spot_img

Bingöl Evlilik İlanları

Bingöl’de gerçekleştirmek istediğiniz evliliğin, hayalini kurduğunuz yuvanın ilk adımını atabileceğiniz bir sitede bulunuyorsunuz. Çoğumuz yanımızda güzel bir eş olsun, yakışıklı bir eş olsun, yanımıza yakışsın, bir yere gittiğimiz vakit kolumuza rahatça takabilelim istiyoruz. Çoğumuz bu biçim bir eş adayını bulmak için akıl almaz derecede vakit ve emek harcıyoruz.

Bu emeklerinizin karşılığını bu evlilik sitesinde alabilirsiniz. Fakat şuna fazla dikkat etmelisiniz insanlar artık hızla gelişen teknolojinin de gelişmesiyle beraber akıl almaz derecede değişebiliyorlar. Doğrusu sevgili iken daha farklı evlendikten sonrasında tamamen farklı bir insan olabiliyorlar. Buda aslen birliktelikleri yıkan temel sebeplerden biri olarak kayda geçiyor.

Bingöl Ciddi Evlilik Sitesi

Bingöl’de gerçekleştirmek istediğiniz veya bulmak istediğiniz ciddi ve uzun bir ilişki, evlilik, sevgililik bunların hepsini sitemizde bulabilirsiniz. Ek olarak sitemize tamamile ücretsiz bir şekilde istediğiniz gibi gezinebilirsiniz.

Bingöl Evlilik İlanları Gelen Bölgeler

  • Merkez
  • Genç
  • Solhan
  • Karlıova
  • Adaklı
  • Kığı
  • Yedisu
  • Yayladere

Bingöl Bay ve Bayan Evlilik İlanları

Bingölden evlenecek genç ve güzel kızlar, dul bayanlar, olgun ve yaşlı bayanlar gibi istediğiniz her türlü aramayı burada yapabilmeniz muhtemel. Sizler nasıl bir insanla yaşamaktan, bir yaşam geçirmekten mutlu olacaksınız o biçim bir insana yönelmeniz gerekiyor.

♥️ AYÇA

26 yaşlarında hiç evlenmedim. Ailemle beraber İstanbul’da yaşıyorum. Fakat kuzenlerimin yanına devamlı olarak Bingöle gidip geldiğim doğrudur. Akrabalarım çalışmama izin vermiyor. Aslen beni dışarıya dahi doğru muntazam çıkartmıyorlar. Dışarıya çıkacağım vakit sadece annemle beraber çıka biliyorum. Benim babam bingöllü annem ise yozgatlı.

Aslen görüş ve hayat tarzları bir filmden fazla zit olsada hakikaten fazla iyi anlaşıyorlar. Bu sebeple birbirlerine karşı senelerdir korudukları bir saygı çerçevesi var. Bir fazla mevzuda Değişik şeyleri savunsalar dahi gene de ne yapmış olup edip orta yolu buluyorlar. Sanırım orta yolu bulamadıkları tek mevzu benim. Bu sebeple annem benim birazcık dışarıya çıkıp gezip tozmamı isterken babam ise katiyen kız evladı olduğumdan ötürü bu şekilde şeylere karşı çıkıyor.

Bu mevzuda da bir türlü orta yolu bulup Uzlaşamadılar. Ben çoğu zaman ya erkek kardeşimde ya annemle veya kuzenlerimle beraber çıka biliyorum. Benim hiçbir toplumsal çevrenin olmasını istemiyorlar. Değişik şeyleri savunsalar dahi gene de ne yapmış olup edip orta yolu buluyorlar. Sanırım orta yolu bulamadıkları tek mevzu benim.

Bu sebeple annem benim birazcık dışarıya çıkıp gezip tozmamı isterken babam ise katiyen kız evladı olduğumdan ötürü bu şekilde şeylere karşı çıkıyor. Bu mevzuda da bir türlü orta yolu bulup Uzlaşamadılar. Ben çoğu zaman ya erkek kardeşimde ya annemle veya kuzenlerimle beraber çıka biliyorum. Benim hiçbir toplumsal çevrenin olmasını istemiyorlar. Bu sebeple babam her şeyimi kocama saklamam icap ettiğini söylüyor.

Beni gezdirecek olan insanın de, beni her mevzuda doygunluk edecek, bütün gereksinimlerini karşılayacak olan insanın gene kocam olduğunu söylüyor. Bir şey yapmak istediğim vakit evlendiğin vakit kocanla beraber yaparsın diyerek devamlı olarak evlenmem icap ettiğini vurguluyor. Babama kalsa beni akrabalarımızdan birileriyle evlendirecek.

Fakat ben bu duruma akıl almaz derecede karşı çıktığından ötürü ve annem de bana karşı destek olduğu için babam bu mevzuda hiçbir şey yapamadı. Fakat seneler geçtikçe yaşım daha da büyüyor ve Buda babama artık engel olamayacağımız bir noktaya gelmeye başlıyor. Bu sebepten de benim artık evlilik yapmam icap ettiğinin farkına vardım. Aslen geç dahi kaldım.

Bu sebeple hakikaten 26 yaşına kadar hiçbir biçimde hayatımı yaşayamadım diyebilirim. Ben saçını boyatmak isteyen bir bayan örnek olarak. Fakat babam bunun doğru bir şey olmadığını söyleyerek izin vermiyoruz. Benim bakımlı bir bayan olmam ona gore fazla tersmiş. Şayet bakımlı bir bayan olacaksam kocamı bulduktan sonrasında istediğin kadar bakımlı biri olabilirmişim.

Bu sebeple onun namusu iken bakımlı biri olmamı istemiyor mus. Sanki aranıyormuş gibi bir izlenim sergilemişim. Ki bana gore bu vaka fazla saçma da olsa babadır işte bir şey diyemiyoruz. O yüzden annemle ben bu mevzuda sessiz kalmayı tercih ediyoruz.

Burcu
Burcu
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

Benzer İçerikler

Konu Hakkında GÖRÜŞÜNÜZÜ Yazabilirsiniz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Takip Et

0BeğenenlerBeğen
3,748TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

En Son İçerikler