Bingöl Evlilik İlanları

Bingöl’de gerçekleştirmek istediğiniz evliliğin, hayalini kurduğunuz yuvanın ilk adımını atabileceğiniz bir sitede bulunuyorsunuz. Çoğumuz yanımızda güzel bir eş olsun, yakışıklı bir eş olsun, yanımıza yakışsın, bir yere gittiğimiz zaman kolumuza rahatça takabilelim istiyoruz. Çoğumuz bu şekil bir eş adayını bulmak için akıl almaz derecede zaman ve emek harcıyoruz.

Bu emeklerinizin karşılığını bu evlilik sitesinde alabilirsiniz. Ancak şuna fazla dikkat etmelisiniz insanlar artık hızlı bir şekilde gelişen değişen teknolojinin de gelişmesiyle birlikte akıl almaz derecede değişebiliyorlar. Doğrusu sevgili iken daha değişik evlendikten sonrasında Tamamıyla değişik bir insan olabiliyorlar. Buda aslen birliktelikleri yıkan temel sebeplerden biri olarak kayda geçiyor.

Bingöl Ciddi Evlilik Sitesi

Bingöl’de gerçekleştirmek istediğiniz yada bulmak istediğiniz ciddi ve uzun bir arkadaşlık, evlilik, sevgililik bunların hepsini sitemizde bulabilirsiniz. Ek olarak sitemize tamamile parasız bir halde istediğiniz gibi gezinebilirsiniz.

Bingöl Evlilik İlanları Gelen Bölgeler

  • Merkez
  • Genç
  • Solhan
  • Karlıova
  • Adaklı
  • Kığı
  • Yedisu
  • Yayladere

Bingöl Bay ve Bayan Evlilik İlanları

Bingölden evlenecek genç ve güzel kızlar, dul bayanlar, olgun ve yaşlı bayanlar gibi istediğiniz her türlü aramayı burada yapabilmeniz olası. Sizler nasıl bir insanla yaşamaktan, bir hayat geçirmekten mutlu olacaksınız o şekil bir insana yönelmeniz gerekiyor.

♥️ AYÇA

26 yaşlarında hiç evlenmedim. Ailemle birlikte İstanbul’da yaşıyorum. Ancak kuzenlerimin yanına sürekli olarak Bingöle gidip geldiğim doğrudur. Akrabalarım çalışmama izin vermiyor. Aslen beni dışarıya dahi doğru muntazam çıkartmıyorlar. Dışarıya çıkacağım zaman bir tek annemle birlikte çıka biliyorum. Benim babam bingöllü annem ise yozgatlı.

Aslen görüş ve hayat tarzları bir filmden fazla zit olsada hakikaten fazla iyi anlaşıyorlar. Bu nedenle birbirlerine karşı senelerdir korudukları bir saygı çerçevesi var. Bir fazla mevzuda Değişik şeyleri savunsalar dahi gene de ne yapmış olup edip orta yolu buluyorlar. Sanırım orta yolu bulamadıkları tek mevzu benim. Bu nedenle annem benim birazcık dışarıya çıkıp gezip tozmamı isterken babam ise kesinlikle kız evladı olduğumdan dolayı bu biçimde şeylere karşı çıkıyor.

Bu mevzuda da bir türlü orta yolu bulup Uzlaşamadılar. Ben bir çok vakit ya erkek kardeşimde ya annemle yada kuzenlerimle birlikte çıka biliyorum. Benim hiçbir sosyal çevrenin olmasını istemiyorlar. Değişik şeyleri savunsalar dahi gene de ne yapmış olup edip orta yolu buluyorlar. Sanırım orta yolu bulamadıkları tek mevzu benim.

Bir şey yapmak istediğim zaman evlendiğin zaman kocanla birlikte yaparsın diyerek sürekli olarak evlenmem gerektirme ettiğini vurguluyor. Babama kalsa beni akrabalarımızdan birileriyle evlendirecek.

Ancak ben bu duruma akıl almaz derecede karşı çıktığından dolayı ve annem de bana karşı destek olduğundan babam bu mevzuda hiçbir şey yapamadı. Ancak seneler geçtikçe yaşım daha da büyüyor ve Buda babama artık engel olamayacağımız bir noktaya gelmeye başlıyor. Bu nedenden de benim artık evlilik yapmam gerektirme ettiğinin farkına vardım. Aslen geç dahi kaldım.

Bu nedenle hakikaten 26 yaşına kadar hiçbir halde hayatımı yaşayamadım diyebilirim. Ben saçını boyatmak isteyen bir bayan örnek olarak. Ancak babam bunun doğru bir şey olmadığını söyleyerek izin vermiyoruz. Benim bakımlı bir bayan olmam ona gore fazla tersmiş. Eğer bakımlı bir bayan olacaksam kocamı bulduktan sonrasında istediğin kadar bakımlı biri olabilirmişim.

Bu nedenle onun namusu iken bakımlı biri olmamı istemiyormus. Ki bana gore bu olay fazla saçma da olsa babadır işte bir şey diyemiyoruz. O yüzden annemle ben bu mevzuda sessiz kalmayı tercih ediyoruz.

Burcu hakkında 698 makale
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.