Ana Sayfa Bingöl Bayan Arkadaş Bingöl Evlilik İlanları

Bingöl Evlilik İlanları

Güncelleme : Haziran 10, 2019
421

Bingöl’de gerçekleştirmek istediğiniz evliliğin, hayalini kurduğunuz yuvanın ilk adımını atabileceğiniz bir sitede bulunuyorsunuz. Hepimiz yanımızda güzel bir eş olsun, yakışıklı bir eş olsun, yanımıza yakışsın, bir yere gittiğimiz zaman kolumuza rahatça takabilelim istiyoruz. Hepimiz bu tarz bir eş adayını bulmak için inanılmaz derecede zaman ve emek harcıyoruz.

Bu emeklerinizin karşılığını bu evlilik sitesinde alabilirsiniz. Ancak şuna çok dikkat etmelisiniz insanlar artık teknolojinin de gelişmesiyle birlikte inanılmaz derecede değişebiliyorlar. Yani sevgili iken başka evlendikten sonra bambaşka bir insan olabiliyorlar. Buda aslında evlilikleri yıkan temel sebeplerden biri olarak kayda geçiyor.

♥ Selam İsmim Güliz , 27 Yaşındayım Canım Sıkılıyor Sohbet Etmek İstiyorum Müsaitseniz Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Bingöl Ciddi Evlilik Sitesi

Bingöl’de gerçekleştirmek istediğiniz ya da bulmak istediğiniz ciddi ve uzun bir ilişki, evlilik, sevgililik bunların hepsini sitemizde bulabilirsiniz. Ayrıca sitemize tamamile ücretsiz olarak istediğiniz gibi gezinebilirsiniz.

Bingöl Evlilik İlanları Gelen Bölgeler

  • Merkez
  • Genç
  • Solhan
  • Karlıova
  • Adaklı
  • Kığı
  • Yedisu
  • Yayladere

Bingöl Bay ve Bayan Evlilik İlanları

Bingölden evlenecek genç ve güzel kızlar, dul kadınlar, olgun ve yaşlı kadınlar gibi dilediğiniz her türlü aramayı burada yapabilmeniz mümkün. Sizler nasıl bir insanla yaşamaktan, bir ömür geçirmekten mutlu olacaksınız o tarz bir insana yönelmeniz gerekiyor.

♥️ AYÇA

26 yaşında hiç evlenmedim. Ailemle birlikte İstanbul’da yaşıyorum. Ancak kuzenlerimin yanına sürekli olarak Bingöle gidip geldiğim doğrudur. Ailem çalışmama izin vermiyor. Aslında beni dışarıya bile doğru düzgün çıkartmıyorlar. Dışarıya çıkacağım zaman yalnızca annemle birlikte çıka biliyorum. Benim babam bingöllü annem ise yozgatlı.

Aslında görüş ve yaşam tarzları bir filmden çok zit olsada gerçekten çok iyi anlaşıyorlar. Çünkü birbirlerine karşı yıllardır korudukları bir saygı çerçevesi var. Bir çok konuda Farklı şeyleri savunsalar bile yine de ne yapıp edip orta yolu buluyorlar. Sanırım orta yolu bulamadıkları tek konu benim. Çünkü annem benim birazcık dışarıya çıkıp gezip tozmamı isterken babam ise kesinlikle kız çocuğu olduğumdan dolayı böyle şeylere karşı çıkıyor.

Bu konuda da bir türlü orta yolu bulup Uzlaşamadılar. Ben genellikle ya erkek kardeşimde ya annemle ya da kuzenlerimle birlikte çıka biliyorum. Benim hiçbir sosyal çevrenin olmasını istemiyorlar. Farklı şeyleri savunsalar bile yine de ne yapıp edip orta yolu buluyorlar. Sanırım orta yolu bulamadıkları tek konu benim.

Çünkü annem benim birazcık dışarıya çıkıp gezip tozmamı isterken babam ise kesinlikle kız çocuğu olduğumdan dolayı böyle şeylere karşı çıkıyor. Bu konuda da bir türlü orta yolu bulup Uzlaşamadılar. Ben genellikle ya erkek kardeşimde ya annemle ya da kuzenlerimle birlikte çıka biliyorum. Benim hiçbir sosyal çevrenin olmasını istemiyorlar. Çünkü babam her şeyimi kocama saklamam gerektiğini söylüyor.

Beni gezdirecek olan kişinin de, beni her konuda tatmin edecek, tüm ihtiyaçlarını karşılayacak olan kişinin yine kocam olduğunu söylüyor. Bir şey yapmak istediğim zaman evlendiğin zaman kocanla birlikte yaparsın diyerek sürekli olarak evlenmem gerektiğini vurguluyor. Babama kalsa beni akrabalarımızdan birileriyle evlendirecek.

Ancak ben bu duruma inanılmaz derecede karşı çıktığından dolayı ve annem de bana karşı destek olduğundan dolayı babam bu konuda hiçbir şey yapamadı. Ancak yıllar geçtikçe yaşım daha da büyüyor ve Buda babama artık engel olamayacağımız bir noktaya gelmeye başlıyor. Bu yüzden de benim artık evlilik yapmam gerektiğinin farkına vardım. Aslında geç bile kaldım.

Çünkü gerçekten 26 yaşına kadar hiçbir şekilde hayatımı yaşayamadım diyebilirim. Ben saçını boyatmak isteyen bir kadın mesela. Ancak babam bunun doğru bir şey olmadığını söyleyerek izin vermiyoruz. Benim bakımlı bir kadın olmam ona göre çok tersmiş. Eğer bakımlı bir kadın olacaksam kocamı bulduktan sonra istediğin kadar bakımlı biri olabilirmişim.

Çünkü onun namusu iken bakımlı biri olmamı istemiyor mus. Sanki aranıyormuş gibi bir izlenim sergilemişim. Ki bana göre bu olay çok saçma da olsa babadır işte bir şey diyemiyoruz. O yüzden annemle ben bu konuda sessiz kalmayı tercih ediyoruz.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here