Bayan Arkadaş Arama Sayfası

Bayan arkadaş arama ve bulma sayfası, bayanlarla ücretsiz mesajlaşma sayfası, bedava bayan sohbet odaları
Bayan arkadaş arama ve bulma sayfası, bayanlarla ücretsiz mesajlaşma sayfası, bedava bayan sohbet odaları

Olgun Dul Bayanım Ciddi Arkadaşlık Arıyorum

Merhaba. Ben pelin 32 yaşlarında dul kadınım. Dört yaşlarında bir tane de kızım var. Kızım benimle yaşıyor. Ben işlerini evden yürüten bir insanım. Bu yüzden kızımla iyi bir şekilde ilgilenebiliyorum. Yalnızca haftada üç gün kendime zaman ayıra bilmiyorum için eve bakıcı geliyor. Maddi durumum son derece iyi diyebilirim. Benim tek ihtiyacım olan gerçekten beni sevecek, bana kıymet verecek bir arkadaş, hayat arkadaşı. Ben daima ciddi bir insandım ve öyleki de kalmaya devam edeceğim.

Beni gerçekten anlayacak ve sevecek bir erkek arkadaş arıyorum. Fazla bir şey istemiyorum aslına bakarsak. Yalnızca bana yalan söylemeyecek, beni aldatmayacak bir erkek arkadaş arıyorum. Arkadaşlığın sonunu evlilikle, mutlu bir yuva ile tamamlamak isterim. Karşındaki adamın de evladı olabilir. Bu benim için problem değil. Ben ona da annelik yaparım. Sonuçta benimde bir kızım var. Ben hem kendime hayat arkadaşı hem de kızıma muntazam bir baba arıyorum. Geçmişteki evliliğime gelecek olursak aldatıldım için ayrılık sonucu aldım.

Hem de bir tek bir kez değil… Devamlı olarak iş gezisine çıkıyorum diyerek her ay daha farklı bir hanımla tatile çıktı, iş toplantısındayım diye gecenin bir yarılarına kadar beni bekletti fakat o başkalarının koynundan geliyordu. Bu biçim vakalar yaşadım. Bu yüzden de kandırılmayı kaldıramadım için ayrıldım. Ben asla insanların özgür olduklarına inanıyorum. İnsanlar sevgili olur, ayrılır, evlenir, boşanır bu durum gerçekten fazla normal. Fakat bir insanı kandırmak gerçekten fazla ağır bir şey.

Kısaca demek istediğim karşınızdaki insandan mutlu değilseniz bunu ona söylemeli veya gönlünüz başka birisine kaydıysa, başkasından hoşlanıyorsanız da bunu karşınızdaki insana söyleyip uygar bir şekilde yolları ayırmak varken neden bir insan karşısındaki kişiye yalan söylemeyi tercih eder aklım bir türlü almıyor. Ben fazla uygar, fazla anlayışlı bir insanım. Fakat maalesef ki şimdiye kadar pek çok kıymetin bilinmedi.

Olgun Dürüst Birini Arıyorum

Ümit ederim gerçekten beni anlayan birini burada bulabilirim… Burasıda esasen benim son umudum diyebilirim. Şayet burada da aradığını bulamazsam esasen daha çok aramaya devam etmeyeceğim.

Kız Arkadaş Bulma Siteleri

Bayan arkadaş arıyorum, türbanlı, tesettürlü dul sevgili arıyorum, bayanlarla mesajlaşma ve sohbet odaları arıyorum, üye olmadan ücretsiz bir şekilde zengin hanımlarla tanışma sitesi gibi bir fazla kategorimiz bulunuyor arkadaşlar. Sizlerde bu kategorilerimiz içinde kendinize uygun görüyorsanız istediğiniz gibi arama yapabilirsiniz. Ümit ederim gerçekten hayatınızın aşkını bu sitede bulabilirsiniz. Ek olarak hiçbir şey için geç kaldığınızı asla düşünmeyin. Bundan dolayı sitemizde her yaş grubundan birbirinden değişik kriterlere ve hayata sahip bayan ve erkek bulunuyor. Bu da demek oluyor ki bu sitede şansınız daima yüksek olacaktır. İstediğiniz yaş grubundan, istediğiniz kriter ne olursa olsun daima aradığınızı bilirsiniz.

Şayet ki kendinizi arkadaşlık yaşamaya hazır hissediyorsanız o zaman yapacağınız şey son derece kolay. Yalnızca kendinize uygun olduğunu düşündüğünüz bayan arkadaşlarımıza Tamamıyla ücretsiz bir şekilde, hiçbir üyelik gerçekleştirmeden, hiçbir biçimde para ödemeden mesaj atmak olacaktır. Güvenli olun ki sizler gibi yalnızlık çeken, sorun yaşayan bayağı fazla sayıda bayan ve erkek bulunuyor. Elbetteki bunlardan birisi sizin için uygun olacaktır. Bu sebepten hiçbir biçimde umutsuzluğa veya Ümitsizliğe kapılmayın.

Olgun Dullar Sayfası

Günümüzde artık boşanma vakaları gerçekten bayağı fazla sayıda olmaya başladı arkadaşlar. Bu yüzden de insanlar kendileri gibi evlilik gerçekleştirmiş boşanmış dul insan arayışına yönleniyorlar. Şayet sizde daha öncesinde başından evlilik geçmiş bir bayanın sizi daha iyi anlayacağını düşünüyorsanız, sizinle daha iyi bir şekilde arkadaşlık kuracağını düşünüyorsanız asla doğru yerdesiniz. Sitemizin ana sayfasına giderek bir fazla değişik dul bayan arkadaş kategorisine bakabilirsiniz. Güvenli olun ki daha öncesinde evlilik gerçekleştirmiş boşanmış bayanlar erkekler konusunda son derece deneyim sahibiler. Bu yüzden sizin isteklerinize, sizin taleplerinizi bir bayan olarak Fazla daha iyi anlarlar.

Esasen adamların tümünün de evlilik gerçekleştirmiş boşanmış bayan aramasının nedeni bu diyebiliriz. İnsanlar kendilerini daha iyi anlayacak olan kişilere yöneliyorlar. Sonuçta hepimiz güzel mutlu ve rahat bir arkadaşlık arayış içinde oluyor. Karşılıklı olarak birbirinizi anlamadığınız süre boyunca, birbirinizi yönetim edemediği süre boyunca bir arkadaşlığın adım atma ihtimali son derece zor olsa gerek arkadaşlar. Bu yüzden gönül işleri konusunda adımlarımızı fazla dikkatli bir şekilde atmanızda yarar var. Ümit ederim sizlerde mutlu ve rahat bir arkadaşlığa en kısa zaman içinde bulabilirsiniz.

Burcu hakkında 698 makale
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.