Resimli, Fotoğraflı Bayan İlanları Sitesi

Yayınlanma : Güncelleme : Ocak 30, 2021
0
1277

Türbanlı Bayanım Dost Arıyorum

Merhaba. Sitenizi twitterdan gördüm. Sitenize baktığımda gerçekten güzel bir arkadaşlık ve evlilik sitesi olduğunu düşündüm. Bu nedenle ben de bu sitede şansımı denemek istiyorum. 29 yaşında tesettürlü bir kadınım. Daha önce hiç evlenmedim. Şu anda ailemle beraber yaşıyorum. Aynı zamanda ana okulu öğretmenliği yapıyorum. Ben de artık hayatıma gerçekten kalıcı bir dost, erkek arkadaş, sırdaş almak istiyorum. Gerçekten beni anlayacak, benim kıymetimi bilecek birini arıyorum. İnsanlar genellikle benim kıymetimi bilmezler. Bana hep safmışım gözüyle bakarlar. Ancak ben saf değilim…

Ben iyi niyetli bir insanım. Karşımdaki insana kendimden daha çok değer veririm ve öncelik veririm. Her zaman karşındaki insanın ne istediğine, neyle mutlu olduğuna önem gösteriyorum. Buda insanlar arasında saflık olarak lanse ediliyor. Ben gerçekten iyi niyetim yüzünden çok fazla insan kaybettim çok fazla şey kaybettim. İnsanlara çok çabuk güvenirim. Herkesi kendim gibi zannediyorum. Çünkü ben herkese iyi niyetle yaklaştığım için herkesin de bana karşı iyi olacağını düşünüyorum.

Bu konularda her ne kadar çok yanılmış da olsam umudumu hala kaybetmedim. Biliyorum ki benim gibi iyi insanlarda vardır. Ama şöyle de bir şey var ki çevreme baktığım zaman kötü niyetli, bencil olan arkadaşlarımın eşleri ya da sevgilileri hep onlara karşı daha iyi, daha çok önemsiyor. Bu dünyada her zaman iyiler kaybeder derler ya gerçekten Bu doğruymuş. Ben de artık kaybetmeyeceğime, mutlu olacağım bir ilişki istiyorum. Derdimi paylaşabileceğim, mutluluğumu paylaşabileceğim, iyi günümde, kötü günümde her zaman yanımda olacak birini arıyorum.30-40 yaş aralığında bekar bir bey ile görüşmek istiyorum.

Karşımdaki insanın sadece beni anlaması ve bana değer vermesi gerçekten bana yeterli olur. Daha önce evlenmiş boşanmış birini istemiyorum açık konuşmak gerekirse. Bu nedenle daha önce evlenmemiş ya da çocuk sahibi olmayan birini arıyorum. Bunlar haricinde herhangi bir kriterim bulunmuyor.

Olgun Tesettürlü Kızlarla Tanışma Siteleri

En güvenilir arkadaşlık sitesi, kaliteli evlilik siteleri, türbanlı, tesettürlü koca arayan kadınlar, dost arayan zengin ve yaşlı bayanlar, bedava ve üyelik gerektirmeyen arkadaş bulma siteleri başta olmak üzere farklı bir çok konuda sizlerde arama yapabilirsiniz. Gerçekten eğer hayatınıza birini alacaksanız internet sitesi gerçekten bunun için açılmış bir yerdir. Sizde bu site sayesinde kısa zaman içerisinde, çok kolay bir şekilde kendinize, hayatınıza ve kriterlerinize uygun olan kadın arkadaşı, kız arkadaşı, hayat arkadaşını bulabilirsiniz arkadaşlar. Her yaş grubundan, birbirinden farklı geçmişe sahip, birbirinden güzel ve olgun kadınlar bu sitede sizleri bekliyor.

Sitemizde çok fazla kullanıcı olduğundan dolayı kriterlerinize, hayatınıza uygun olan insanı bulma olasılığınız oldukça yüksektir. Yapmanız gereken tek şey gerçekten sizi anlayacak ve sevecek birini bulmaktır. Bunun içinde hayat tarzlarınızı, kafa yapınızın birbirine uyumlu olması gerekiyor. Eğer bu tarz konularda uyumsuzluk yaşarsanız o zaman ilişkinizde sürekli olarak tartışmalar, kavgalar, huzursuzluk ve mutsuzluk söz konusu olur. Böyle bir durum yaşamamak için yapmanız gereken tek şey karşınızdaki insanı iyi bir şekilde tanımak ve onun sizin için doğru bir insan olduğundan emin olmanız gerekiyor. Bunuda ancak ilişkinizi zamana yayarak yapabilirsiniz.

Şunuda belirtmek istiyorum ki sitemizin içerisinde birbirinden farklı kriterleri ve birbirinden farklı yaş gruplarına sahip olan insanları bulabiliyorsunuz. Sitemizde 20 yaşlarındaki bekar kızlarımızdan tutunda 65 yaşındaki zengin ve yaşlı kadınlara kadar bir çok insan arama gerçekleştiriyor. Sonuçta aşkın ve sevginin yaşı olmaz diye boşuna dememişler. Daha önce aşkı bulamamış, huzuru bulamamış olan insanlar yaşı kaç olursa olsun sitemize girerek arama gerçekleştiriyorlar.

Ücretsiz Bayan Arama Sitesi

Günümüzde Özellikle de televizyonlardaki evlilik programları kalktığından beri internet üzerindeki arkadaşlık ve evlilik sitelerine büyük bir yığılma söz konusu olmuştur. Bu sebeple de insanlar aslında daha rahat bir şekilde ve daha hızlı bir şekilde kendilerini uygun kişiyi bulma şansına sahip oldular. Ayrıca şöyle de bir gerçek var ki herkesin televizyona çıkmaya cesareti olmaz. Ancak internet kimsenin özeline bütün dünyaya ya da bütün Türkiye’yi açmadan istediği gibi arkadaş bulabileceği, sevgili bulabileceği bir platformdur. Bu avantajlar insanlara gerçekten çok cazip geliyor. Sizlerde bu avantajlardan istediğiniz gibi, tamamen bedava olarak yararlanabilirsiniz.

Şu kısacık dünyada, üç günlük dünyada gerçekten aradığınızı bulma şansına sahipsiniz. Ancak oturduğunuz yerden, yattığınız yerden kesinlikle kısmetiniz ayağınıza gelmez arkadaşlar. Kısmetinizi, kaderinizi elde etmek için tabii ki de çabalamanız, emek harcamanız, kendiniz için doğru olan insanı aramanız gerekiyor. Bu insanı arayabilecekinize mantıklı yerde internettir. Gerek sosyal medya Facebook, Twitter, Instagram gerekse bizler gibi olan arkadaşlık ve evlilik sitelerinde şansınız oldukça yüksektir. Sizin gibi duygusal olarak boşlukta olan, huzursuz olan, yalnızlıktan depresyona girmiş bir çok farklı insan ile bu sitede karşılaşabilir, ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz.

Sizlerde hayatın güzelliklerini yaşamak için daha fazla geç kalmayın. Biliyorsunuz ki biz insanlar duygusal canlılarız arkadaşlar. Bu da demek oluyor ki kendinize uygun birini bulduğunu zaman, duygusal olarak, romantizim anlamında kendinizi tamamlayan birini bulduğunu zaman gerçekten hayattan çok daha fazla ve çok daha farklı zevk almaya başlarsınız. Hayatın güzel olan kısımlarını daha fazla kaçırmanıza gerek yok.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here