Erkek Arkadaş Arıyorum

Genç erkek arkadaş arıyorum, erkek arkadaş arıyorum telefonum, zengin bayanım erkek arkadaş arıyorum, Dulum Erkek arıyorum, WhatsApp erkek arkadaş arıyorum, erkek telefon arkadaşı arıyorum, ücretsiz bedava erkek arkadaş arıyorum gibi ilanlar vermek isteyen Bütün bayanlar 2022 yılında ve 2023 yılında internet sitemizin bu bölümünde ücretsiz ve bedava bir şekilde ilan oluşturabilirler.

Yayınlanma : Güncelleme : Haziran 25, 2022
0
1457

Herkese selamlar.İstanbul Beylikdüzü’nde yaşıyorum 2 sene önce kocam tarafından ne yazık ki aldatıldım bu yüzden artık erkeklere güvenmiyorum.ömrümün sonuna kadar ciddi bir ilişki içerisine girmek istemiyorum.

Ciddi evlilik düşünen ve bu yüzden internette dul bayanların cep telefonu numaralarına falan ulaşmak isteyen tipler varsa benden uzak dursunlar benim burada bulunmanın tek amacı kendime sevgili bulmak.

Amacım sadece sevgili bulmak olduğu için saçma sapan mesajlara cevap vermeyi düşünmüyorum. Niyeti ciddi olan, ilerleyen dönemlerde evlilik düşünen, mutlu bir yuva kurmak isteyen, evlenmek istiyorum ya da evlenmek için bayan arkadaş arıyorum diyenler bana mesaj gönderirlerse sevinirim. Ben ciddi anlamda kendime uygun erkek arkadaş arıyorum fakat telefonum şu anda burada yayınlanmazsa sevinirim. Facebook’ta Twitter’da Instagram’da ya da tiktok’ta mesajlaşma şansımız vardır. Cep telefon numaram şu anda vermenin Çok doğru olmadığını düşünüyorum.

Bazı kadınlar zengin bayanım erkek arkadaş arıyorum gibi şeyler yazmışlar arkadaşlar ama benim öyle bir durumum söz konusu değil. Ben dulum güvenilir bir erkek arıyorum. Her insan evlenip boşanabilir Her insan yanlış yapabilir Arkadaşlar. Lütfen bana sadece bu şartları kabul eden kişiler yazarsa sevinirim. WhatsApp üzerinden konuşma şansımız olabilir fakat öncesinde güvenmem gerekiyor şimdiden mesaj gönderen herkese teşekkür ediyorum hoşça kalın dostça kalın.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here