Arkadaş Arayan Bayan Telefonu

Sahip Çıkacak Hayat Arkadaşı Arıyorum

Merhaba. İsmim nazlı. 28 yaşlarında daha öncesinde evlenmemiş bir kadınım. İstanbul’da kendi çabamla hayat mücadelesi vererek yaşıyorum. Gerçekten artık ben de hepimiz gibi muntazam ve güzel bir arkadaşlığa sahip olmak isterim. Bu konuda şansım pek yaver gitmedi maalesef. Şimdiye kadar denediğim tüm erkekler tam bir fiyasko çıktı var. Bu durum beni gerçekten derinden üzüyor. Ben son derece pozitif, yapıcı olan, insan halinden anlayan, parada pulda gözü olmayan, kariyer sahibi oturmasını kalkmasını bilen bir kadınım. Fakat nedense fazla garip tiplere denk geldim. Beni yaşamdan ve sevgililik vakalarından soğuttular diyebilirim.

İnsanların gerçekten artık çıkarsız bir arkadaşlık içinde olmaları neredeyse hayal olmuş diyebilirim. Hepimiz devamlı bir şeylerin ardında, karşılarındaki insanları kullanma ardında oluyorlar. Gerçekten bir insana kıymet veriyorsan o insanla birlikte olabilirsin. Fakat sırf belli hedefler için veya işini görmek için insanların duygularıyla oynamaya, insanları kandırmaya gerek bulunmuyor diye düşünüyorum. Bu konuda gerçekten çok çok fazla canım yandı. Ben insanlara kendim gibi kıymet veriyorum. Sonuçta karşındaki insanda şayet benim sevgilimde benim için değerlidir.

Ben daima empati yapmayı seven bir insanım. Bana yapılmasını istemediğim hiçbir şeyi karşındaki insana yapmam ve yaşatmam. Ben hep bu biçimde hareket etmiş bir insanım. Fakat insanlar hep beni kırmak, beni üzme konusunda son derece başarı göstermiş oldular. Bu yüzden ben kalbi kırık bir insanım. Beni daha çok kırmayacak, üzmeyecek gerçekten sahip çıkacak, imrenecek ve bana gerçekten kıymet verecek birini hayatıma almak isterim. Aslen fazla zor bir şey istemiyorum.

Ümit ederim istediğim gibi birini bulabilirim. Benim için fazla çok bir kriter mühim değil. Ben alkol ve sigara kullanıyorum. Bunu bilerek bana yazmalarını isterim. Sonuçta birtakım insanların sigara ve alkol konusunda takıntıları olabilir. 30-38 yaş aralığı da benim için uygundur. Şimdiden fazla teşekkür ediyorum ve bu şekilde bir site yaptığınız için de size ek olarak teşekkür ederim. Ümit ederim başarılarınızın devamı olur.

Türbanlı Dul Bayan Cep Numaraları

Bayan telefon numaraları, olgun, dul ve zengin hanımlarla mesajlaşma siteleri, türbanlı, tesettürlü bayanların cep telefon ve iletişim numaraları, zengin ve yaşlı bayanlarla üye olmadan ücretsiz bir şekilde sohbet sitesi gibi bir fazla kategorimiz bulunuyor arkadaşlar. Sizlerde bu kategorilerin içinde istediğiniz gibi arama yapabilirsiniz. Yapmanız gerekmekte olan tek şey kendinize uygun olduğunu düşündüğünüz bayan arkadaşlarımıza mesaj atmak olacaktır. Biliyorsunuz ki ki sitemiz Tamamıyla üye olmadan ücretsiz bir şekilde ve hiçbir biçimde üyelik gerektirmeyen bir arkadaşlık ve evlilik sitesi olarak kurulmuş bir sitedir. Bu yüzden içiniz rahat bir şekilde sitemizde arama yapabilirsiniz.

Şayet gerçekten sizde artık hayatınıza birini almak için kendinizi hazır hissediyorsanız, kendinizden daha minik veya daha büyük hiç fark etmez bir bayan bulmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemizin ana sayfasında bir fazla değişik yaş kategorisinde bulunan ilanlarımıza bakabilirsiniz. Sonuçta birtakım erkekler kendilerinden daha genç kızlardan hoşlanırken birtakım erkekler ise kendilerinden daha olgun ve yaşlı olan bayanlardan hoşlanıyorlar. Hayaller ve Düşünceler tartışılmaz demişler. Bu yüzden sizlerde istediğiniz gibi Tamamıyla özgür bir şekilde aramalarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Zengin ve Yaşlı Bayanların İletişim Whatsapp Numaraları

Sitemize giriş meydana getiren, ilan gönderen, yorum meydana getiren tüm bayan ve adamların aslen maksadı, istediği bellidir arkadaşlar. Bu yüzden insanlara mesaj atarken asla çekinmeyin veya endişe etmeyin. Sonuçta hepimiz kendine uygun birini bulmak için bu sitede şansını deniyor. Sitemizde bulunan ilan sahiplerinin veya yorum sahiplerinin cep telefon WhatsApp bilgilerini, Feysbuk, Twitter veya sosyal medya adreslerinden herhangi birini almak da fazla basit arkadaşlar. Birtakım bayan arkadaşlarımız hemen WhatsApp veya cep telefon numaralarını vermek istemiyorlar.

Bu bayan arkadaşlarımız ilk olarak sizlere Feysbuk veya Instagram gibi adreslerini veriyorlar. Bu biçimde birbirinizi daha yakından, daha iyi bir şekilde tanıma fırsatına sahip oluyorsunuz. Birtakım bayanlar ise direk cep telefon numaralarını vermeyi tercih ediyorlar. Her insanın tercihleri farklıdır tabii ki. Sitemizin içinde bayan arkadaşlarımıza ücretsiz bir şekilde mesaj gönderebilirsiniz. Bayan arkadaşlarımıza mesaj gönderdiğini zaman kendinizi güzel bir şekilde tanıtmanız, onları etkilemeniz gerekiyor. Şayet kendilerini etkileyebilirseniz ve sizi merak etmelerini sağlayabilirseniz o zaman fazla rahat bir şekilde onlardan geri dönüş alırsınız. Şayet bayanlardan birazcık olsun anlıyorsanız aslına bakarsanız şansınız son derece yüksek bu sitede.

Burcu hakkında 698 makale
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.