Yakında Bayan Arkadaş

Yakınlarda Bayan Arkadaş, Kız ARkadaş, Sevgili Bulma Uygulamaları
Yakınlarda Bayan Arkadaş, Kız ARkadaş, Sevgili Bulma Uygulamaları

Güzel ve Olgun Bir Kadınım, Dost Arıyorum

Merhaba burcu hanım. 27 yaşındayım ismim merve. Son derece bakımlı, olgun, Aklı başlangıcında bir bayanım. Fakat yalnızım. İşim gereği tek bir halde durmuyorum. Devamlı olarak İşim gereği tek bir şehirde durmuyorum. Devamlı olarak şehirler arası gezi ediyorum. Pazarlama işi ile uğraşıyorum. Bu nedenle de ortalama on günde bir değişik şehire gidiyorum. Ben artık yalnız kalmaktan akıl almaz derecede sıkıldığımı söyleyebilirim. Ben de artık etrafımdaki hepimiz gibi muntazam, güzel bir ilişkiye sahip olmak isterim.

İlişkiler mevzusunda şimdiye kadar şansım pek çok iyi gitmedi diyebilirim. Fazla çok sayıda erkek dostum oldu. Ilk olarak geçmişimi mesele yapmayacak, devamlı olarak bunu karşıma çıkartmayacak bir sevgili arıyorum. Şu sebeple biliyorsunuz ki ki erkekler geçmişe karşı çok çok fazla takıntılı olabiliyorlar. Devamlı olarak kendilerini geçmişteki insanlarla karşılaştırmayı seviyorlar. Ben bu şekilde bir gerilmiş ilişki katiyen istemiyorum.

Bundan dolayı hakkaten kendini bilen, kendine itimatı olan biriyle olmak isterim. Bana soracaktır olursanız bir adamın geçmişe takılmasının tek nedeni kendine olan özgüven eksikliğindendir diye düşünüyorum. Sonuçta her insanın birbirinden değişik özellikleri, birbirinden değişik iyi tarafları var. Şayet bir adamın özgüveni düşük ise o erkek devamlı olarak kendini başkaları ile kıyaslar, karşısındaki hanıma geçmişi ile ilgili problemler çıkartır. Ben bu şekilde şeyleri fazla doğru olmayan olduğunu düşünüyorum.

Sonuçta geçmiş geçmişte kalmıştır diyebiliriz. Bu biçim vakalar genel anlamda ilişkileri yıpratır. Sonuçta hiç kimse huzursuz veya mutsuz olmak için bir ilişkiye başlamıyor. Ben birazcık daha rahat, özgürlüğüne düşkün bir insanım. Bundan dolayı de karşındaki insanoğlunun da benim gibi olmasını isterim. Deli, yeni maceralara atılmakdan korkmayan, kafamıza bakılırsa eğlenebileceğimiz, beraber güzel vakit geçirebileceğimiz birini isterim.

Etrafındaki insanlara baktığım vakit hepsi sırf sevgili bulmak için, benim de bir erkek dostum veya kocam var demek için birileriyle sevgili oluyor evleniyorlar. Sonunda da tabii ki de kaçınılmaz şey gerçekleşiyor… Pişmanlık.! Ben katiyen yaşadığım ilişkiden veya yaşadığım evlilikten pişman olmak istemiyorum. Bu nedenle de muntazam seçimler hayata geçirmeye çalışıyorum. Şu an için evlilikte düşünmüyorum ek olarak. Sadece hakkaten dost olabileceğim, sevgililik yaşamı yaşayabileceğin birini arıyorum. Sonuçta her insanın bir ilgiye ihtiyacı var.

Bilhassa biz bayanlar olarak birazcık daha duygusal oluyoruz. Bu duygusallığımızın neticesinde da bizimle ilgilenilmesini isteriz. Yalan olmasın bende öyleyim açıkcası.. Fazla çok mat, tek düze bir erkek dost istemiyorum. Bana daha fazla cıvıl cıvıl, Neşeli yaşamdan zevk almasını bilen bir erkek dost gerekiyor. Yanımda fazla çok sönük kalmasını istemem tabii ki. Birlikte bir ortama girdiğimiz vakit ikimizde mutluluk saçalım, insanlar bizlere tebessüm ederek baksınlar isterim.

Ümit ederim hakkaten aracım, istediğim gibi birini bulabilirim. Benim için kent hiç mühim değil. Söylediğim gibi aslına bakarsanız kendime ilişkin bir aracım var. Bundan dolayı istediğim vakit istediğim şehire gidebilirim. Bunun aynı zamanda yaş olarak da benden büyük olursam daha iyi olur. Elbette ki fazla abartıya kaçmamak şartı ile. Fazla o şekilde çok fazla kriterlerine düşkün Çok fazla takıntılı bir insan katiyen değilim. Bundan dolayı yazan insanlar kendilerini birazcık olsun anlatırlarsa onları tanıyıp geri dönebilirim. Teşekkür ediyorum şimdiden.

yakında erkek arayan bayanlar

Yakında kadın dost bulma uygulaması, kız dost arama siteleri, yakınlarımdan hanımlarla nasıl tanışırım? Yakınımdaki şahıslarla sohbet Gibi bir fazla değişik kategori içinde istediğiniz gibi arama yapabilirsiniz dostlar. Bildiğiniz gibi ki artık web çağlarında, teknoloji devrinde yaşıyoruz. Bundan dolayı tüm gereksinimlerimizi web üstünden karşılayabiliyoruz. Buna son zamanlarda kadın dost, kız dost, sevgili, eş arama vakaları da dahil olmuştur diyebiliriz. Artık toplumsal hayatında, günlük yaşantısında elverişli kişiyi bulamayan hepimiz internete başvuruyor.

Bilhassa de televizyonlardaki izdivaç programları kalktıktan sonrasında neredeyse hepimiz internete yöneldi diyebiliriz. Şu sebeple internette fazla türlü türlü insanlarla tanışma, karşı karşıya gelme fırsatınız bulunuyor. Hayal ettiğiniz kriterlere sahip olan bayanı veya erkeği aradığınızı biliyorum. Sonuçta hepimizin kendi kafasında oluşturduğu belirli bir kadın dost veya kız dost kriterleri bulunuyor. Sizde bu kriterlere en yakın olan kişiyi bulup mutlu bir hayata geçiş yapmak istiyorsunuz. Bunun için tabii ki de en elverişli yer web oluyor.

Ümit ederim sizde hakkaten faydalı bir halde bu web sitesinden yararlanabilirsiniz. Bu site yardımıyla tanışan, sevgili olan, dost olan binlerce insandan birisi sizde olabilirsiniz.

Yakınlardaki Bayanlarla Sohbet Siteleri

Türkiye hakkaten büyük bir ülke dostlar. Doğusundan batısına kadar son derece geniş bir alana sahip diyebiliriz. Inanırım hepiniz birbirinden değişik şehirlerde, birbirinden değişik ilçelerde yaşıyorsunuz. Bunun neticesinde da tabii ki de kendinize yakın olan bir kız dost bulmak isteyebilirsiniz. Sonuçta hepimizin bağlı kalmış olduğu bir yaşam var. Bunun aynı zamanda neredeyse çalışmayan, iş hayatına sahip olmayan insan yok denecek kadar azca diyebiliriz. Hal bu şekilde olunca da değişik şehirlere gezi etmek belkide kimi zaman değişik ilçelere dahi gezi etmek hakkaten fazla zor bir hale geliyor.

Bu nedenle insanlar bilhassa kendi şehirlerinden olan insanlarla görüşmek, tanışmak, dost olmak istiyorlar. Sonuçta tanıştığınız, sevgili olduğunuz insanla ne kadar fazla vakit geçirirseniz, beraber ne kadar fazla şey paylaşırsanız karşılıklı olarak birbirinizi tanıma olasılığınız da o denli fazla artar. Bundan dolayı yakın olmak aslen hakkaten fazla mühim bir mevzu. Şayet siz de Bu biçimde düşünüyorsanız, yakınlarınızdan bir kız dost veya erkek dost bulup onunla beraber vakit geçirmek istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Sitemizin ana sayfasında bir fazla şehrimizden duyuru gönderen bayanların, ilanlarını yayınlıyoruz. Bu tarz şeyleri kent kent ayrı kategorilere koyduk. Böylece nerede yaşadığınızın hiçbir önemi kalmaksızın ana sayfamız içinde istediğiniz şehrimizi seçebilir, duyuru gönderen bayanlarla mesajlaşabilirsiniz.

Yakınlarda Sevgili Bulma Uygulamaları

Yakınlarda Türbanlı kız dost bulma, varlıklı ve yaşlı hanımlarla tanışma, en kaliteli sevgili bulma uygulamaları, parasız kızlarla tanışma gibi fazla sayıda türlü türlü aramalar bu site içinde yapılıyor dostlar. Sizde bu aramalardan herhangi birini gerçekleştirebilirsiniz. Hakkaten hayallerinizin aşkına kavuşmanız fazla basit. Eskiden insanlar yeni şahıslarla tanışmak mevzusunda hakkaten fazla büyük problemler yaşıyorlarmış. Şu sebeple eskiden kızlarla veya erkeklerle tanışmak hakkaten basit değilmiş. Fakat günümüzde web yardımıyla bu iş son derece basit bir hale geldi.

Tek yapmanız gerekmekte olan internete girip istediğiniz kriterlere sahip olan bayanı arama kısmına yazmanızdır. Eskiden insanlar çoğu zaman görücü usulü evlilikler gerçekleştirirlermiş. Şu sebeple Yoldan geçer iken hiçbir hanıma merhaba tanışalım mı diye bir şey söyleyemezlermiş. Günümüzde de bu durum aslına bakarsanız çokta normal karşılanmaz. Fakat internette bilhassa bizim gibi sitelerde, bu siteye giriş meydana getiren her insanın maksadı fazla açık ve net bir halde bellidir. Bu nedenle de insanlar birbirlerinden çekinmiyorlar, birilerine yazmaktan endişe etmiyorlar. Bu nedenle de basit ve süratli bir halde aradıkları insanı bulabiliyorlar.

Burcu hakkında 698 makale
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.