Yakında Bayan Arkadaş

Yayınlanma : Güncelleme : Eylül 1, 2020
0
1875

Güzel ve Olgun Bir Kadınım, Dost Arıyorum

Merhaba burcu hanım. 27 yaşındayım ismim merve. Oldukça bakımlı, olgun, Aklı başında bir bayanım. Ancak yalnızım. İşim gereği tek bir şekilde durmuyorum. Sürekli olarak İşim gereği tek bir şehirde durmuyorum. Sürekli olarak şehirler arası seyahat ediyorum. Pazarlama işi ile uğraşıyorum. Bu sebeple de yaklaşık on günde bir farklı şehire gidiyorum. Ben artık yalnız kalmaktan inanılmaz derecede sıkıldığımı söyleyebilirim. Ben de artık etrafımdaki herkes gibi düzgün, güzel bir ilişkiye sahip olmak istiyorum.

İlişkiler konusunda şimdiye kadar şansım pek fazla iyi gitmedi diyebilirim. Çok fazla sayıda erkek arkadaşım oldu. Öncelikle geçmişimi sorun yapmayacak, sürekli olarak bunu karşıma çıkartmayacak bir sevgili arıyorum. Çünkü biliyorsunuz ki erkekler geçmişe karşı oldukça fazla takıntılı olabiliyorlar. Sürekli olarak kendilerini geçmişteki insanlarla karşılaştırmayı seviyorlar. Ben böyle bir gergin ilişki kesinlikle istemiyorum.

Bu nedenle gerçekten kendini bilen, kendine güveni olan biriyle olmak istiyorum. Bana soracak olursanız bir erkeğin geçmişe takılmasının tek sebebi kendine olan özgüven eksikliğindendir diye düşünüyorum. Sonuçta herkesin birbirinden farklı özellikleri, birbirinden farklı iyi tarafları var. Eğer bir erkeğin özgüveni düşük ise o erkek sürekli olarak kendini başkalarıyla kıyaslar, karşısındaki kadına geçmişiyle alakalı sıkıntılar çıkartır. Ben böyle şeyleri çok yanlış olduğunu düşünüyorum.

Sonuçta geçmiş geçmişte kalmıştır diyebiliriz. Bu tarz olaylar genelde ilişkileri yıpratır. Sonuçta hiç kimse huzursuz ya da mutsuz olmak için bir ilişkiye başlamıyor. Ben birazcık daha rahat, özgürlüğüne düşkün bir insanım. Bu nedenle de karşındaki insanın da benim gibi olmasını istiyorum. Çılgın, yeni maceralara atılmakdan korkmayan, kafamıza göre eğlenebileceğimiz, birlikte güzel zaman geçirebileceğimiz birini istiyorum.

Etrafındaki insanlara baktığım zaman hepsi sırf sevgili bulmak için, benim de bir erkek arkadaşım ya da kocam var demek için birileriyle sevgili oluyor evleniyorlar. Sonunda da tabii ki de kaçınılmaz şey gerçekleşiyor… Pişmanlık.! Ben kesinlikle yaşadığım ilişkiden ya da yaşadığım evlilikten pişman olmak istemiyorum. Bu sebeple de düzgün seçimler yapmaya çalışıyorum. Şu an için evlilikte düşünmüyorum ayrıca. Yalnızca gerçekten dost olabileceğim, sevgililik hayatı yaşayabileceğin birini arıyorum. Sonuçta herkesin bir ilgiye ihtiyacı var.

Özellikle biz kadınlar olarak biraz daha duygusal oluyoruz. Bu duygusallığımızın sonucunda da bizimle ilgilenilmesini isteriz. Yalan olmasın bende öyleyim açıkcası.. Çok fazla mat, monoton bir erkek arkadaş istemiyorum. Bana daha çok cıvıl cıvıl, Neşeli hayattan zevk almasını bilen bir erkek arkadaş gerekiyor. Yanımda çok fazla sönük kalmasını istemem tabii ki. Beraber bir ortama girdiğimiz zaman ikimizde mutluluk saçalım, insanlar bizlere tebessüm ederek baksınlar istiyorum.

Umarım gerçekten aracım, istediğim gibi birini bulabilirim. Benim için şehir hiç önemli değil. Dediğim gibi zaten kendime ait bir aracım var. Bu nedenle istediğim zaman istediğim şehire gidebilirim. Bunun yanı sıra yaş olarak da benden büyük olursam daha iyi olur. Tabii ki çok abartıya kaçmamak şartıyla. Çok öyle aşırı kriterlerine düşkün Aşırı takıntılı bir insan kesinlikle değilim. Bu nedenle yazan insanlar kendilerini biraz olsun anlatırlarsa onları tanıyıp geri dönebilirim. Teşekkür ediyorum şimdiden.

yakında erkek arayan bayanlar

Yakında bayan arkadaş bulma uygulaması, kız arkadaş arama siteleri, yakınlarımdan kadınlarla nasıl tanışırım? Yakınımdaki kişilerle sohbet Gibi bir çok farklı kategori içerisinde istediğiniz gibi arama yapabilirsiniz arkadaşlar. Biliyorsunuz ki artık internet çağında, teknoloji devrinde yaşıyoruz. Bu nedenle bütün ihtiyaçlarımızı internet üzerinden karşılayabiliyoruz. Buna son zamanlarda bayan arkadaş, kız arkadaş, sevgili, eş arama olayları da dahil olmuştur diyebiliriz. Artık sosyal hayatında, günlük yaşantısında uygun kişiyi bulamayan herkes internete başvuruyor.

Özellikle de televizyonlardaki izdivaç programları kalktıktan sonra neredeyse herkes internete yöneldi diyebiliriz. Çünkü internette çok çeşitli insanlarla tanışma, karşılaşma fırsatınız bulunuyor. Hayal ettiğiniz kriterlere sahip olan kadını ya da erkeği aradığınızı biliyorum. Sonuçta hepimizin kendi kafasında oluşturduğu belirli bir bayan arkadaş ya da kız arkadaş kriterleri bulunuyor. Sizde bu kriterlere en yakın olan kişiyi bulup mutlu bir hayata geçiş yapmak istiyorsunuz. Bunun için tabii ki de en uygun yer internet oluyor.

Umarım sizde gerçekten yararlı bir şekilde bu internet sitesinden faydalanabilirsiniz. Bu site sayesinde tanışan, sevgili olan, arkadaş olan binlerce insandan birisi sizde olabilirsiniz.

Yakınlardaki Bayanlarla Sohbet Siteleri

Türkiye gerçekten büyük bir ülke arkadaşlar. Doğusundan batısına kadar oldukça geniş bir alana sahip diyebiliriz. Eminim hepiniz birbirinden farklı şehirlerde, birbirinden farklı ilçelerde yaşıyorsunuz. Bunun sonucunda da tabii ki de kendinize yakın olan bir kız arkadaş bulmak isteyebilirsiniz. Sonuçta hepimizin bağlı kaldığı bir hayat var. Bunun yanı sıra neredeyse çalışmayan, iş hayatına sahip olmayan insan yok denecek kadar az diyebiliriz. Hal böyle olunca da farklı şehirlere seyahat etmek hatta bazen farklı ilçelere bile seyahat etmek gerçekten çok zor bir hale geliyor.

Bu sebeple insanlar özellikle kendi şehirlerinden olan insanlarla görüşmek, tanışmak, arkadaş olmak istiyorlar. Sonuçta tanıştığınız, sevgili olduğunuz insanla ne kadar çok zaman geçirirseniz, birlikte ne kadar çok şey paylaşırsanız karşılıklı olarak birbirinizi tanıma olasılığınız da o kadar çok artar. Bu nedenle yakın olmak aslında gerçekten çok önemli bir konu. Eğer siz de Bu şekilde düşünüyorsanız, yakınlarınızdan bir kız arkadaş ya da erkek arkadaş bulup onunla birlikte zaman geçirmek istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Sitemizin ana sayfasında bir çok şehrimizden ilan gönderen kadınların, ilanlarını yayınlıyoruz. Bunları şehir şehir ayrı kategorilere koyduk. Böylelikle nerede yaşadığınızın hiçbir önemi kalmaksızın ana sayfamız içerisinde istediğiniz şehrimizi seçebilir, ilan gönderen bayanlarla mesajlaşabilirsiniz.

Yakınlarda Sevgili Bulma Uygulamaları

Yakınlarda Türbanlı kız arkadaş bulma, zengin ve yaşlı kadınlarla tanışma, en kaliteli sevgili bulma uygulamaları, bedava kızlarla tanışma gibi çok sayıda çeşitli aramalar bu site içerisinde yapılıyor arkadaşlar. Sizde bu aramalardan herhangi birini gerçekleştirebilirsiniz. Gerçekten hayallerinizin aşkına kavuşmanız çok kolay. Eskiden insanlar yeni kişilerle tanışmak konusunda gerçekten çok büyük problemler yaşıyorlarmış. Çünkü eskiden kızlarla ya da erkeklerle tanışmak gerçekten kolay değilmiş. Ancak günümüzde internet sayesinde bu iş oldukça kolay bir hale geldi.

Tek yapmanız gereken internete girip istediğiniz kriterlere sahip olan kadını arama bölümüne yazmanızdır. Eskiden insanlar genellikle görücü usulü evlilikler gerçekleştirirlermiş. Çünkü Yoldan geçerken hiçbir kadına merhaba tanışalım mı diye bir şey söyleyemezlermiş. Günümüzde de bu durum zaten çokta normal karşılanmaz. Ancak internette özellikle bizim gibi sitelerde, bu siteye giriş yapan herkesin amacı çok açık ve net bir şekilde bellidir. Bu yüzden de insanlar birbirlerinden çekinmiyorlar, birilerine yazmaktan tereddüt etmiyorlar. Bu sebeple de kolay ve hızlı bir şekilde aradıkları insanı bulabiliyorlar.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here