Bayan Arkadaş Telefon Bul

Bayanların, Olgun Kızların Cep Telefon ve Whatsapp Numaraları, Olgun Kadınlarla Tanışma

Dul Kadın Telefon No Arıyorum Diyenlere Verebilirim

Merhaba burcu hanım. Ben hakikaten gerçek aşkı, sevgiyi arayan bir kadınım. 32 yaşlarında son derece bakımlı bir bayanım. Daha öncesinde evlenip boşandım. Şu anda yeniden evlenmeyi düşünmüyorum. Aslına bakarsanız tekrar hiç evlenmeyi düşünmüyorum. Zira boşanma süreçleri hakikaten yıpratıcı olabiliyor. Benim aileyle, akrabayla falan herhangi bir işimde olmadığından dolayı Tamamıyla özgür bir halde istediğim gibi hayatımı devam ettirebiliyorum.

Bundan dolayı de ben evlenmek yerine dost olabileceğim, birlikte yaşayabileceğim ömürlük bir dost arıyorum. Sonuçta benim de kadınsal olarak ihtiyaçlarım, manevi anlamda, duygusal olarak ihtiyaçlarım var. Hem tüm bu tarz şeyleri karşılayacak hem de bana manevi anlamda eş olacak birini isterim. Her şeyi resmiyete dökmek mecburiyetinde değil seni düşünüyorum. Sonuçta iki insan birbirini sevdikten sonrasında aradı nikah olması, evlilik olması gibi şeyler hakikaten fazla önemsiz oluyor benim için.

Bundan dolayı ayni benim gibi kafa yapısına sahip, özgür, maceracı birini isterim. Ayrıca benim maddi durumum fazla fazla iyi diyebilirim. Kendime ilişik iki tane evim ve bir arabam var. Evlerden birinde ben yaşıyorum. Ötekinin ise kirasını alıyorum. Bunun bununla beraber Instagram üstünden yapmış olduğum parfüm satışlarımda var. Şu demek oluyor ki sizin anlayacağınız aylık yedi-8 bin tl arası gelirim oluyor. Maddi olarak hiçbir şeye ihtiyacım yok.

Bunun bununla beraber tabii ki dost olduğum, sevgili olduğum insana da destek olabilirim. Fakat bu ilerleyen süreçlerde de netleşir. Sonuçta ben kendini kullandırmayı sevmeyen bir insanım. Şayet hakikaten iyi anlaşırsak, ve hakikaten karşındaki insana ihtiyacı var ise sonuçta ben de ona destek olmak zorundayım. Sonuçta beraber bir dost olacağız ve birbirimize kıymet vereceğiz. Şu demek oluyor ki sizin anlayacağınız düşsek de birlikte, kalksak da birlikte olacağımız bir ilişki arıyorum. Buna yeterli olan bireyler var ise bana yazabilirler mi teşekkür ederim.

Olgun Dul Bayanların Cep Tlfn ve Sohbet Numaraları

Bayanların parasız cep telefon numaraları, internete telefon numarası bırakan türbanlı hanımefendiler, bayanlarla, dul hanımlarla tanışma ve sohbet sitesi, varlıklı ve yaşlı hanımefendilerin yazışma numaraları, erkek dost arayan, dost arayan hanımefendilerin WhatsApp sohbet numaraları gibi değişik aramalarınızı da tabii ki bu site içinde yapabilirsiniz dostlar. Sitemize girerek cep telefon numarası aradığını söyleyen fazla çok sayıda bayan ve erkek arkadaşımız oluyor. Fakat şu şekilde bir gerçek var ki cep telefonları artık tamamımız için ayrılmaz bir tüm haline geldi.

Yedi gün 24 saat yanımızdan ayırmıyoruz. Bizim için artık hususi birer aygıt var diyebiliriz. Ek olarak telefonlar hakikaten işimizi akıl almaz derecede kolaylaştırıyor. İstediğimiz bir insana nerede olduğunu veya saatin kaç bulunduğunun hiçbir önemi olmaksızın anında ulaşabiliyoruz. Bu biçim durumlardan ötürü bir insanoğlunun cep telefon numarasına sahip olmak hakikaten fazla büyük avantaj sağlıyor. Bilhassa de sitemizde tanıştığınız insanlardan cep telefon veya WhatsApp numaralarını aldığınızda onlarla devamlı olarak yazışma durumunda olma gibi bir avantajınız olur.

Bunun neticesinde da tabii ki birbirinizi daha net ve daha iyi bir halde tanıyabilirsiniz. Karşınızdaki insana ne kadar fazla vakit geçirirseniz, karşınızdaki insanla ne kadar fazla sohbet ederseniz birbirinizi tanıma olasılığınız da o denli fazla artar. Bu da ilişkilerin olmazsa olmaz ihtiyacıdır diyebilirim.

Türbanlı, Kapalı Kızların Cep Telefon ve Whatsapp Numaraları

Erkek dost arayan türbanlı kızların cep telefon numaraları, tesettürlü, kapalı olgun dul bayanların WhatsApp numaraları gibi kategorilerimiz de bulunuyor dostlar. Biliyorsunuz ki ki sitemiz Tamamıyla parasız bir arkadaşlık ve evlilik sitesidir. Bundan dolayı sitemizde istediğiniz gibi vakit geçirebilir, istediğiniz sayfamızı ziyaret edebilir, istediğiniz duyuru sahibi ile yazışa bilirsiniz. Sonuçta bu siteye giren hepimiz hakikaten artık yaşam arkadaşını bulmak istiyor. Şayet sizde hakikaten buna hazırsanız doğru yerdesiniz diyebiliriz.

Fakat hakikaten kendinizi hazır hissediyorsanız hanımefendi arkadaşlarımızla iletişime geçin lütfen dostlar. Zira gönül işleri hakikaten çocuk oyuncağı değil. Karşınızdaki insanoğlunun da duyguları, duyarlı bir kalbi var. Bundan dolayı şayet kendinizi evliliğe veya sevgili yaşamı yaşamaya hazır hissetmiyorsanız kimseyi üzmeye, kimsenin duygularıyla oynamaya hakkınız yok diye düşünüyorum. Bundan dolayı bir adım atarken dikkatli olmanız fazla daha iyi olacaktır.

Bu siteye duyuru gönderen bayan arkadaşlarımızın tümünün birbirinden değişik hikayeleri var. Hakikaten bazıları geçmişte akıl almaz derecede kırılmış, kötü vakalar yaşamışlar. Fakat buna karşın hala aşktan ve sevgiden modunu kaybetmemiş oluyorlar. Bunun neticesinde da bizlere güvenerek duyuru gönderiyorlar. Bundan dolayı kimsenin kimseyi üzmesine veya kimsenin duygularıyla oynanmasını istemiyoruz.

Varlıklı ve Yaşlı Bayanların İletişim, Cep Tel Numaraları

Bir fazla erkek varlıklı mi yaşlı hanımefendilerin cep telefon veya WhatsApp numaralarını bulmak için sitemize giriş yapıyor. Fakat en baştan şunu belirtmek isterim kati gene yaşlı hanımefendilerin cep telefon numaralarını almak hakikaten basit değil. Zira bu bayan arkadaşlarımız insanlara daha doğrusu erkeklere güvenme mevzusunda son derece büyük sorun yaşıyorlar. Hiç kimseye güvenmek istemiyorlar. Bu nedenle de ilk olarak sizi birazcık olsun çözümleme etmek, sizinle sohbet etmek istiyorlar.

Bu bayan arkadaşlarımız genel anlamda geçmişlerinde devamlı olarak insanlardan kazık yemiş oluyorlar. Elbette ki bu tarz şeyleri nereden bildiğiniz gibi diye sormuş olacaktır olursanız bizlere duyuru göndermek istedikleri vakit veya internet sitemizden birileriyle tanışmak istedikleri vakit kendileriyle telefonda görüşüyoruz. Bunun neticesinde da kendileri hakkında yüzeysel de olsa bilgiler ediniyoruz. İnsanlara itimat mevzusunda sorun yaşamalarının da sebeplerini öğreniyoruz.

Fazla çok paraya sahip oldukları için insana devamlı olarak onlardan faydalanmaya, onları kandırmaya çalışmışlar. Bu nedenle de burada tanıştıkları insanlara derhal güvenmiyorlar. Yapmanız gerekmekte olan şey bu bayan arkadaşlarımıza karşı hakikaten dürüst olmak. Zira en küçük bir yalanınızı dahi yakaladıkları vakit dünyaları başlarına yıkılmış gibi oluyor. Bu nedenle de yeniden sizinle iletişime devam etmeleri muhtemel olmuyor.

Tüm bu tarz şeyleri göz önünde bulundurarak hareket ederseniz hakikaten güzel bir ilişkiye sahip olmuş olursunuz. Sonuçta bu bayan arkadaşlarımız da kendilerini yalnız hissettiklerinden ötürü sitemize giriş yapıyorlar. Onlarda duygusal ve manevi anlamda boşlukta hissediyorlar. Bunun için işiniz aslen fazla basit. Fakat siz yeterki güvenilir, dürüst davranın. Sonrası aslına bakarsan kendi kendine gelecektir.

Burcu hakkında 698 makale
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.