Bayan Arkadaş Telefon Bul

Yayınlanma : Güncelleme : Eylül 3, 2020
0
890

Dul Bayan Telefon No Arıyorum Diyenlere Verebilirim

Merhaba burcu hanım. Ben gerçekten gerçek aşkı, sevgiyi arayan bir kadınım. 32 yaşında oldukça bakımlı bir bayanım. Daha önce evlenip boşandım. Şu anda tekrardan evlenmeyi düşünmüyorum. Aslına bakarsanız bir daha hiç evlenmeyi düşünmüyorum. Çünkü boşanma süreçleri gerçekten yıpratıcı olabiliyor. Benim aileyle, akrabayla falan herhangi bir işimde olmadığı için tamamen özgür bir şekilde istediğim gibi hayatımı devam ettirebiliyorum.

Bu nedenle de ben evlenmek yerine dost olabileceğim, beraber yaşayabileceğim ömürlük bir arkadaş arıyorum. Sonuçta benim de kadınsal olarak ihtiyaçlarım, manevi olarak, duygusal olarak ihtiyaçlarım var. Hem bütün bunları karşılayacak hem de bana manevi olarak eş olacak birini istiyorum. Her şeyi resmiyete dökmek zorunda değil seni düşünüyorum. Sonuçta iki insan birbirini sevdikten sonra aradı nikah olması, evlilik olması gibi şeyler gerçekten çok önemsiz oluyor benim için.

Bu nedenle ayni benim gibi kafa yapısına sahip, özgür, maceracı birini istiyorum. Bu arada benim maddi durumum çok çok iyi diyebilirim. Kendime ait iki tane evim ve bir arabam var. Evlerden birinde ben oturuyorum. Diğerinin ise kirasını alıyorum. Bunun yanı sıra Instagram üzerinden yapmış olduğum parfüm satışlarımda var. Yani sizin anlayacağınız aylık yedi-8 bin tl arası gelirim oluyor. Maddi olarak hiçbir şeye ihtiyacım yok.

Bunun yanı sıra tabii ki dost olduğum, sevgili olduğum insana da destek olabilirim. Ancak bu ilerleyen süreçlerde de netleşir. Sonuçta ben kendini kullandırmayı sevmeyen bir insanım. Eğer gerçekten iyi anlaşırsak, ve gerçekten karşındaki insana ihtiyacı varsa sonuçta ben de ona destek olmak zorundayım. Sonuçta birlikte bir dost olacağız ve birbirimize değer vereceğiz. Yani sizin anlayacağınız düşsek de beraber, kalksak da beraber olacağımız bir ilişki arıyorum. Buna uygun olan kişiler varsa bana yazabilirler mi teşekkür ederim.

Olgun Dul Kadınların Cep Tlfn ve Sohbet Numaraları

Bayanların ücretsiz cep telefon numaraları, internete telefon numarası bırakan türbanlı kadınlar, bayanlarla, dul kadınlarla tanışma ve sohbet sitesi, zengin ve yaşlı kadınların iletişim numaraları, erkek arkadaş arayan, dost arayan kadınların WhatsApp sohbet numaraları gibi farklı aramalarınızı da tabii ki bu site içerisinde yapabilirsiniz arkadaşlar. Sitemize girerek cep telefon numarası aradığını söyleyen çok fazla sayıda kadın ve erkek arkadaşımız oluyor. Ancak şöyle bir gerçek var ki cep telefonları artık hepimiz için ayrılmaz bir bütün haline geldi.

Yedi gün 24 saat yanımızdan ayırmıyoruz. Bizim için artık özel birer aygıt var diyebiliriz. Ayrıca telefonlar gerçekten işimizi inanılmaz derecede kolaylaştırıyor. İstediğimiz bir insana nerede olduğunu ya da saatin kaç olduğunun hiçbir önemi olmaksızın anında ulaşabiliyoruz. Bu tarz durumlardan dolayı bir insanın cep telefon numarasına sahip olmak gerçekten çok büyük avantaj sağlıyor. Özellikle de sitemizde tanıştığınız insanlardan cep telefon ya da WhatsApp numaralarını aldığınızda onlarla sürekli olarak iletişim halinde olma gibi bir avantajınız olur.

Bunun sonucunda da tabii ki birbirinizi daha net ve daha iyi bir şekilde tanıyabilirsiniz. Karşınızdaki insana ne kadar çok zaman geçirirseniz, karşınızdaki insanla ne kadar çok sohbet ederseniz birbirinizi tanıma olasılığınız da o kadar çok artar. Bu da ilişkilerin vazgeçilmez ihtiyacıdır diyebilirim.

Türbanlı, Kapalı Kızların Cep Telefon ve Whatsapp Numaraları

Erkek arkadaş arayan türbanlı kızların cep telefon numaraları, tesettürlü, kapalı olgun dul bayanların WhatsApp numaraları gibi kategorilerimiz de bulunuyor arkadaşlar. Biliyorsunuz ki sitemiz tamamen ücretsiz bir arkadaşlık ve evlilik sitesidir. Bu nedenle sitemizde istediğiniz gibi zaman geçirebilir, istediğiniz sayfamızı ziyaret edebilir, istediğiniz ilan sahibi ile yazışa bilirsiniz. Sonuçta bu siteye giren herkes gerçekten artık hayat arkadaşını bulmak istiyor. Eğer sizde gerçekten buna hazırsanız doğru yerdesiniz diyebiliriz.

Ancak gerçekten kendinizi hazır hissediyorsanız bayan arkadaşlarımızla iletişime geçin lütfen arkadaşlar. Çünkü gönül işleri gerçekten çocuk oyuncağı değil. Karşınızdaki insanın da duyguları, hassas bir kalbi var. Bu nedenle eğer kendinizi evliliğe ya da sevgili hayatı yaşamaya hazır hissetmiyorsanız kimseyi üzmeye, kimsenin duygularıyla oynamaya hakkınız yok diye düşünüyorum. Bu nedenle bir adım atarken dikkatli olmanız çok daha iyi olacaktır.

Bu siteye ilan gönderen kadın arkadaşlarımızın hepsinin birbirinden farklı hikayeleri var. Gerçekten bazıları geçmişte inanılmaz derecede kırılmış, kötü olaylar yaşamışlar. Ancak buna rağmen hala aşktan ve sevgiden modunu kaybetmemiş oluyorlar. Bunun sonucunda da bizlere güvenerek ilan gönderiyorlar. Bu nedenle kimsenin kimseyi üzmesine ya da kimsenin duygularıyla oynanmasını istemiyoruz.

Zengin ve Yaşlı Kadınların İletişim, Cep Tel Numaraları

Bir çok erkek zengin mi yaşlı kadınların cep telefon ya da WhatsApp numaralarını bulmak için sitemize giriş yapıyor. Ancak en baştan şunu belirtmek istiyorum kesin yine yaşlı kadınların cep telefon numaralarını almak gerçekten kolay değil. Çünkü bu kadın arkadaşlarımız insanlara daha doğrusu erkeklere güvenme konusunda oldukça büyük problem yaşıyorlar. Kimseye güvenmek istemiyorlar. Bu sebeple de öncelikle sizi biraz olsun analiz etmek, sizinle sohbet etmek istiyorlar.

Bu kadın arkadaşlarımız genelde geçmişlerinde sürekli olarak insanlardan kazık yemiş oluyorlar. Tabii ki bunları nereden biliyorsunuz diye soracak olursanız bizlere ilan göndermek istedikleri zaman ya da sitemizden birileriyle tanışmak istedikleri zaman kendileriyle telefonda görüşüyoruz. Bunun sonucunda da kendileri hakkında yüzeysel de olsa bilgiler ediniyoruz. İnsanlara güven konusunda problem yaşamalarının da sebeplerini öğreniyoruz.

Çok fazla paraya sahip oldukları için insana sürekli olarak onlardan faydalanmaya, onları kandırmaya çalışmışlar. Bu sebeple de burada tanıştıkları insanlara hemen güvenmiyorlar. Yapmanız gereken şey bu kadın arkadaşlarımıza karşı gerçekten dürüst olmak. Çünkü en ufak bir yalanınızı dahi yakaladıkları zaman dünyaları başlarına yıkılmış gibi oluyor. Bu sebeple de tekrardan sizinle iletişime devam etmeleri mümkün olmuyor.

Bütün bunları göz önünde bulundurarak hareket ederseniz gerçekten güzel bir ilişkiye sahip olursunuz. Sonuçta bu kadın arkadaşlarımız da kendilerini yalnız hissettiklerinden dolayı sitemize giriş yapıyorlar. Onlarda duygusal ve manevi anlamda boşlukta hissediyorlar. Bunun için işiniz aslında çok kolay. Ancak siz yeterki güvenilir, dürüst davranın. Sonrası zaten kendiliğinden gelecektir.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here