Van Evlilik İlanları | Evlilik Sitesi

Yayınlanma : Güncelleme : Eylül 26, 2019
5
1105

Hepimiz ergenlik çağımızdan itibaren hayatımıza alabileceğimiz doğru insanı arıyoruz. Nasılağımız hatta daha doğrusu çok azımız bu insanları erken yaşta bulabiliyoruz. Ancak birçoğumuz ise uzun yıllar boyunca beklemek zorunda kalıyoruz. Çünkü gerçekten iyi anlaşacağınız birini bulmak hiç kolay değil. Özellikle insanlar artık zamana ayak uydurucam diye gerçekten karaktersiz bir hale büründüler.

Bundan dolayı da insanlar sürekli olarak yanlış kişilerle evlilik yapıyorlar. Sonucunda ise kaçınılmaz olarak ucuz evlilikler ya da boşanmalar gerçekleşiyor. Eğer sizler böyle bir evlilik yapmak istemiyorsanız ve bir kere evlenip bu insanla da mutlu olmak istiyorsanız seçiminizi doğru kişiye yapmanız gerekiyor. Yani sizin anlayacağınız doğru at oynarsanız gerçekten mutlu ve huzurlu bir hayat, evlilik sizi bekliyor demektir.

Van Ciddi Evlilik Sitesi


Van ilimizde evlenebileceğiniz, dul bekar, genç, olgun, zengin, yaşlı Bir çok kadın ile bu site sayesinde tanışma fırsatımız bulunuyor. İnsanlar herhangi bir kafede ya da sokakta biriyle tanışmaktansa internet ortamını daha çok tercih ediyorlar. Sonuçta burada kendilerini tanıtarak istedikleri, kendi kriterlerine göre kişiyi bulma ihtimalleri çok daha yüksek oluyor.

Eğer sizlerde yaptığınız Yorumlarda ya da göndereceğiniz ilanlarda kendinizi ayrıntılı ve düzgün bir biçimde tanıtırsanız işte o zaman şansınız çok daha fazla artacaktır. Sonuçta bu siteye giren on binlerce insan sizlerin yorumunu ve ilanını okuyor. Böylece sizin kendilerine uygun olup olmadığınızı değerlendiriyorlar. Tabii ki aynı şey sizin içinde geçerli. Bu yüzden kendiniz hakkında ve hayatınız hakkında ne kadar çok ayrıntı verirseniz sizler için o kadar çok daha avantajı bir durum elde edeceksiniz.

Van Evlilik İlanı Gelen Bölgeler


 • Bahçesaray.
 • Başkale.
 • Çaldıran.
 • Çatak.
 • Edremit.
 • Erciş
 • Gevaş
 • Gürpınar.

Van Bay ve Bayan Evlilik İlanları


Vanlı evlenmek isteyen bayanların, erkeklerin, islami evlilik isteyen kişilerin tüm ilanlarını bu sayfamızda sizlerle paylaşacağız. Çünkü insanlar genelde belirli bölgelerden arkadaş araması yapıyorlar. Bu yüzden herkes aradığı kişiyi çok daha rahat bir şekilde bulabilsin diye bizler her şehrimiz için ayrı bir ilan sayfası oluşturmuş bulunuyoruz. Bu sayede de insanlar kendilerini yakın olan şehirlerden ya da kendi yaşadıkları şehirlerden, kız arkadaşı arayan, erkek arkadaşı arayan, evlenmek isteyen, bayanların cep telefon ve WhatsApp numaraları gibi her şeyi rahatlıkla erişebiliyorlar.

Ayrıca sitemiz tamamen ücretsiz ve bedava bir site olduğundan dolayı insanlar bu sitede zaman geçirmekten ve kendilerini arkadaş aramaktan gayet keyif alıyorlar. Çünkü bizler ve ilan göndermeniz için ne de yorum yapabilmeniz için ne de İlanları görebilmeniz için sizlerden hiçbir şekilde ücret ya da para talep etmiyoruz. Tamamen bedava ve ücretsiz olan bu arkadaşlık ve evlilik listemizde sizlerde hayatınızın aşkına çok rahat bir şekilde kavuşabilirsiniz.

♥️ SEDA

Van evlenmek isteyen, bekar, olgun, türbanlı, kapalı kadınlar, van islami evlilik isteyen bayan arkadaş arıyorum
Van evlenmek isteyen, bekar, olgun, türbanlı, kapalı kadınlar, van islami evlilik isteyen bayan arkadaş arıyorum

Merhaba admin. Ben vanlı bir kadınım. Yaşım 26. Şu anda İstanbul’da yaşıyorum. Daha önce hiç evlenmedim. Ben bir çok aile bir sıkıntı içerisinden çıktım. Bundan dolayı da en sonunda çözümü İstanbul’a kaçmakta buldum. Şu anda burada tek başıma yaşıyorum. Bu yüzden ailemle aramda pek iyi sayılmaz. Özellikle de babam evlenip bir kocaya sahip olmadığım sürece benimle pek görüşmek istemediğini belirtiyor. Bu yüzden de ben artık evlenebileceğim, beni gerçekten tamamlayabilecek ve bana acı yaşatmayacak bir erkek istiyorum.

Gerçekten sakin yapılı birini istiyorum. Çünkü ben zaten yeterince agresif bir aileden geldim. Bu yüzden de bana şiddet göstermeyecek, anlayışlı, uyumlu birini arıyorum. Ben de böyle bir kadınım zaten. Bu yüzden hiçbir şekilde problem yaşamayız. Ben genelde bencil olmak yerine hep karşındakine göre hareket eden bir kadınım. Bu yüzden de gerçek hayattan, sosyal yaşantıda gerçekten çok fazla kaybediyorum. Bana manevi olarak gerçekten destek olabilecek birini istiyorum. Teşekkürler.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

5 YORUMLAR

 1. van merkez bekarim yaş otuz ailmle yasiyom evlilik dusunmuyom suanlik sevgili ariyom seyyar saticiyim kendi isimi yapmaktayim Allahtan baskasina muhtac deilim sukur ev arabam yok namazlarimi kilarim hediyem sevgilime iki ayda bir olmak usere duzenli iki milyardir sdc watsap tanitici msj at yada tlm sifır beş yüz otuz dokuz iki yüz on beş on dokuz yet miş kuranimi okurum sevdimmi bir omur severm aldatmam

 2. VAN MERKEZ YAS OTUZ BIR EVLILIK DUSUNUYOM NIYETIM CIDDI CIDDIYSEB SE WATSSP GEL SIFIR BEŞ YÜZ OTUZ DOKUZ IKI YUZ ON DOKUZ ELLI ALTI OTUZ YEDI CIDDIYSEN SE GEL

 3. Van merkez bekarim yas otuz sdc sevgili ariyom evlilik hic dusunmuyom maddi yillik anca destek saglayabilirim ask mutluluk arayisim ciddi sevgili sdc arayisim namazlarimi kuranimi okurum ev arabam yok ailmle yasamaktayim sıfır beş yüz otuz dokuz iki yüz on dokuz elli altı otuz yedi watsap tan ulasabilir

 4. VAN MERKEZ EVLILIK DUSUNUYOM BEKARIM AILMLE YASAMAK TAYIM SIMDILIK MADDI VE MANEVI HASTALIKTA SAGLIKTADA YANINDA OLCAM ES ARIYOM SIFIR BES YUZ OTUZ DOKUZ IKI YUZ ON DOKUZ ELLI ALTI OTUZ YEDI WATSAP YAZBILIR TANITICI MSJ YADA ATABILIR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here