Ciddi Evlilik Düşünen Bayanlar

Ilk önce Her insana merhabalar arkadaşlar ikizler burcuyum Şu anda İstanbul’da yaşıyorum türkmenistan’dan buraya uzun zaman öncesinde geldim daha öncesinde hiç evlenmedim bekar bir kadınım beden olarak orta ölçülerde sigaraya da alkol kullanmayan lise mezunu sevgili arayan yada ciddi bir arkadaşlık isteyen bir bayanım.

Daha öncesinde de bu internet sayfasına ilan vermiştim gayem evlilik yapmak değil ileriye yönelik ciddi bir arkadaşlık yaratmak yada Sevgili olmak. Evlilikte yaş farkı sorun olacağını düşünmüyorum Bu nedenden ilerleyen dönemlerde evlenebilirim bunun acelesi yok.

Hayal ettiğim sevgilim de olması gerekenler nedir? Bu soruya sizlere şu şekilde bir cevap verebilirim. Birbirimize oldukça saygılı ve her mevzuda fikir alışverişi yapabileceğim bir sevgilim olmasını isterim. Hem maddi hemde manevi sorunların ve problemlerin aşılmış, rahat ve mutlu bir arkadaşlık ve ciddi bir aşk yaşayabileceğim bir sevgili olsun isterim. Sevgili olan insanlar içerisinde mutluluk Tamamıyla saygı ve sevgiden geçiyor. Hoşgörülü ve düşünceli davranma şekilleri sevgili olmanın en uzun soluklu devam etmesini elde eden en önemli şeylerin içerisinde geliyor benim için…

Kısaca Özetlememiz Gerekirse sevgili olma konusunda düşüncelerimizi sizlere anlatmak istedim Arkadaşlar.

Ek olarak kendimden birazcık daha bahsetmeye gerek duyuyorum. 26 yaşındayım 1.70 2 uzunluğunda 58 kilogram üniversite mezunu bir bayanım. Türkmenistan’da doğduğum ancak İstanbul’da büyüdüm. Babam işyar annem ise ev hanımıdır. Daha öncesinden arkadaştık sevgili bulma yada evlilik sitesi aracılılığıyla bikaç kişi ile tanışmalarım oldu fakat aradığım ve beni anlayacak kişiyi malesef ki bulamadım. Ek olarak tam olarak aradıklarımı daha sizlere burada yazdım arkadaşlar Lütfen daha geniş geniş çaplı bir halde okursanız ve ona bakılırsa bana geri dönüş sağlarsanız fazla sevinirim.

evlilik mevzusu fazla ileriki zamanlarda konuşulabilir. Şunu da belirtmek isterim ki ben türbanlı bir bayan değilim ve hiçbir zaman da kapalı bir bayan olmak istemiyorum. İslam’da evlilik dinimizce fazla güzel açıklanmış yerine getirilip tam olarak uygulanmış olduğu vakit görkemli bir hayat bizleri bekliyor olabilir. Evlilik sorunlarımızı konuşarak sakince davranıp çözüm yolu arayarak sonuca bağlayabiliriz fakat evlilik için birazcık öncesinde de söylemiş olduğum gibi kendimi nerede ise hiç hazır hissetmiyorum. Fakat eğer düzeyli bir sevgili yada kaliteli bir erkek arkadaş bulabilirsem ilerleyen dönemlerde normal olarak karşılıklı olarak konuştuktan sonrasında evlenme konusunu da masaya yatırırız.

Birbirimize en sevgili olduğumuz dönemlerde sürekli fazla güzel sözler söylememiz gerekiyor. Aşkımızı ve sevgimizi Sürekli ifade etmemiz benim için fazla önemlidir. Sevgili olduktan sonrasında daha çok aşkımızı yaşamamız gerektirme ettiğini düşünüyorum. Sevgili bulup senelerce banka kredisi borçları ve saçma sapan şeylerle uğraşmak yerine Özetlemek gerekirse kısacası derhal evlenip çoluk çocuğa karışmak yerine gezmeyi tatil yapmayı doğa yürüyüşlerine kamplara ve sinemalara gitmeyi yeğliyorum. Benim gibi düşünen benden etkilenen benimle arkadaş olmaya cesareti olan beyefendilerin mesajlarını daha sabırsızlıkla bekliyor olacağım. Lütfen bana bildiri gönderirken hiç çekinmeden kendinizden uzun uzun bahsetmeyi hangi şehirde yaşamış olduğu odası, kaç yaşlarında olduğunuzu hobilerimizi ve fobilerimizi falan yazarsanız beni son derece mutlu ve mutlu edersiniz.

➡️ Türkiye’ye Gelmek İsteyen Türkmenistanlı Türkmen Bayanlar ve Genç Güzel Kızlar

Vatanımızda Türkiye’ye gelmek isteyen veya Türk erkekleri ile evlilik gerçekleştirmek Sevgili olmak, her şeyimi paylaşmak bir gün ona aşık olmak ve gerçek duyguları yaşamak isteyen pek fazla bayan bulunuyor. Özellikle de Türkmenistan Ukrayna ve Rusya gibi ülkelerden ülkemize bayanlar tarafınca kümülatif bir ilgi gösteriliyor. Sitemizin bu bölümünde Türkmen bayan arkadaş bulma mevzusu söz mevzusu olduğundan türkmenistan’dan Türkiye’ye gelmek isteyen bayanlarla tanışabilir, arkadaş olabilir ve kendileri ile sevgili olabilirsiniz.

Erkek arkadaş arayan Türkmen bayanlar bölümünde sevgili arayan Türkmen hanımefendilerle doğal olarak oldukça ergonomik ve rahat bir halde Tamamıyla parasız ve üyelik gerçekleştirmeden yazışma sağlayabilirsiniz. Bu halde web sitemiz içerisinde sevgili arayan ve evlilik yapmak isteyen türkmenistanlı Türkmen kızlarla olgun ve dul bayanlarla zengin hanımefendilerle ve birbirinden güzel genç bayanlerle ergonomik olarak yazışma kurulduktan sonrasında sevgili olabilirsiniz.

➡️ Türkmenistanlı Evlenmek İsteyen Bayanlar ⭐

Ciddi ve İslami bir evlilik gerçekleştirmek rahat ve mutlu bir yuva yaratmak için Türkmenistan’da evlilik yapmak isteyen bayanlar bölümünde bulunan hanımefendilere bildiri göndermenizi tavsiye edebiliriz bu hafta içerisinde bulunduğunuz arkadaşlık sitemiz 2023 ve 2024 yılında oldukça kümülatif bir ilgi görmektedir. Özellikle de yurtdışı bayan arkadaşlık ve evlilik ilanları konusunda Türkmenistanlı bayanlarla tanışma evlilik ilanlarını görme konusunda sizlere sınırsız olarak destek sağlamaktadır.

Türkmenistan’da evlilik yapmak isteyen bayanlar ve genç güzel kızlar ile Türkmenistan evlilik sitesi yardımı ile Türkmenistanlı kızla evlenmek oldukça rahat bir hale getiriliyor. Sizler için oluşturduğumuz Bu sayfada Türkmenistanlı bayanlarla evlilik gerçekleştirme şansınız bulunmaktadır. Evlilik yapmak isteyen Türkmenistanlı bayanların ve birbirinden güzel kızların 2023 ve 2024 yılında web sitemize bırakmış oldukları ilanları kontrol ederek kendilerine parasız bir halde bildiri gönderebilir ve evlilik teklifi yapabilirsiniz. Evlilik ilanı veren bayanlar içerisinde bilhassa 35 yaş ile 60 Yaşından büyük hanımefendiler yer almıştır. Bu sebepten dolayı yaşınıza kafi bir evlenecek bayan arkadaş bulma ihtimaliniz son derece yüksektir.

Burcu hakkında 698 makale
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.