Ciddi Evlilik Düşünen Bayanlar

Yayınlanma : Güncelleme : Nisan 1, 2022
0
988

Öncelikle Herkese selamlar arkadaşlar ikizler burcuyum Şu anda İstanbul’da yaşıyorum türkmenistan’dan buraya uzun zaman önce geldim daha önce hiç evlenmedim bekar bir kadınım beden olarak orta ölçülerde sigaraya da alkol kullanmayan lise mezunu sevgili arayan ya da ciddi bir arkadaşlık isteyen bir bayanım.

Daha önce de bu internet sitesine ilan vermiştim amacım evlilik yapmak değil ileriye yönelik ciddi bir arkadaşlık kurmak ya da sevgili olmak. Evlilikte yaş farkı sorun olacağını düşünmüyorum Bu yüzden ilerleyen dönemlerde evlenebilirim bunun acelesi yok.

Hayal ettiğim sevgilim de olması gerekenler nedir? Bu soruya sizlere şöyle bir cevap verebilirim. Birbirimize oldukça saygılı ve her konuda fikir alışverişi yapabileceğim bir sevgilim olmasını istiyorum. Maddi ve manevi sorunların aşılmış, mutlu ve huzurlu bir beraberlik ve ciddi bir aşk yaşayabileceğim bir sevgili olsun istiyorum. Sevgili olan çiftler arasında mutluluk tamamen saygı ve sevgiden geçiyor. Hoşgörülü ve düşünceli davranışlar sevgili olmanın en uzun süreli devam etmesini sağlayan en önemli şeylerin arasında geliyor benim için…

Kısaca sevgili olma konusunda düşüncelerimizi sizlere anlatmak istedim Arkadaşlar. Aradığım aday özellikler arasında bu düşüncede olanlarla direkt olarak yüz yüze görüşmek ve bir kahve içmek istiyorum. Sohbet ederek ya da telefonda konuşarak bazı şeyleri çözmemiz pek de mümkün değil. Bu yüzden birbirimizi görmenin daha mantıklı olduğunu düşünerek hareket etmeye çalışıyorum.

Bu arada kendimden birazcık daha bahsetmeye gerek duyuyorum. 26 yaşındayım 1.70 2 boyunda 58 kilogram üniversite mezunu bir bayanım. Türkmenistan’da doğduğum ancak İstanbul’da büyüdüm. Babam memur annem ise ev hanımıdır. Daha önceden arkadaştık sevgili bulma ya da evlilik sitesi vasıtasıyla birkaç kişi ile görüşmelerim oldu fakat aradığım ve beni tamamlayacak kişiyi ne yazık ki bulamadım. Bu arada tam olarak aradıklarımı daha sizlere burada yazdım arkadaşlar Lütfen detaylı bir şekilde okursanız ve ona göre bana geri dönüş sağlarsanız çok sevinirim.

evlilik konusu çok ilerleyen zamanlarda konuşulabilir. Şunu da belirtmek isterim ki ben türbanlı bir bayan değilim ve hiçbir zaman da kapalı bir bayan olmak istemiyorum. İslam’da evlilik dinimizce çok güzel açıklanmış yerine getirilip tam olarak uygulandığında mükemmel bir hayat bizleri bekliyor olabilir. Evlilik sorunlarımızı beraber konuşarak sakince davranıp çözüm yolu arayarak sonuca bağlayabiliriz fakat evlilik için biraz önce de söylemiş olduğum gibi kendimi henüz hiç hazır hissetmiyorum. Fakat eğer düzeyli bir sevgili ya da kaliteli bir erkek arkadaş bulabilirsem ilerleyen dönemlerde elbette karşılıklı olarak konuştuktan sonra evlenme konusunu da masayı beraber yatırırız.

Birbirimize en sevgili olduğumuz dönemlerde her zaman çok güzel sözler söylememiz gerekiyor. Aşkımızı ve sevgimizi Her zaman ifade etmemiz benim için çok önemlidir. Sevgili olduktan sonra daha çok aşkımızı yaşamamız gerektiğini düşünüyorum. Sevgili bulup yıllarca banka kredisi borçları ve saçma sapan şeylerle uğraşmak yerine Yani kısacası hemen evlenip çoluk çocuğa karışmak yerine gezmeyi tatil yapmayı doğa yürüyüşlerine kamplara ve sinemalara gitmeyi tercih ediyorum. Benim gibi düşünen benden etkilenen benimle birlikte olmaya cesareti olan beyefendilerin mesajlarını daha sabırsızlıkla bekliyor olacağım. Lütfen bana mesaj gönderirken hiç çekinmeden kendinizden uzun uzun bahsetmeyi hangi şehirde yaşadığı odası, kaç yaşında olduğunuzu hobilerimizi ve fobilerimizi falan yazarsanız beni son derece mutlu ve memnun edersiniz.

➡️ Türkiye’ye Gelmek İsteyen Türkmenistanlı Türkmen Bayanlar ve Genç Güzel Kızlar

Ülkemizde Türkiye’ye gelmek isteyen veya Türk erkekleri ile evlilik gerçekleştirmek sevgili olmak isteyen birçok bayan bulunuyor. Özellikle de Türkmenistan Ukrayna ve Rusya gibi ülkelerden ülkemize bayanlar tarafından yoğun bir ilgi gösteriliyor. Sitemizin bu bölümünde Türkmen bayan arkadaş bulma konusu söz konusu olduğundan dolayı türkmenistan’dan Türkiye’ye gelmek isteyen bayanlarla tanışabilir, arkadaş olabilir ve kendileri ile sevgili olabilirsiniz.

Erkek arkadaş arayan Türkmen bayanlar bölümünde sevgili arayan Türkmen kadınlarla doğal olarak oldukça pratik ve kolay bir şekilde tamamen ücretsiz ve üyelik gerçekleştirmeden iletişim sağlayabilirsiniz. Bu şekilde internet sitemiz içerisinde sevgili arayan ve evlenmek isteyen türkmenistanlı Türkmen kızlarla olgun ve dul bayanlarla zengin kadınlarla ve birbirinden güzel genç hanımefendilerle pratik olarak iletişim kurulduktan sonra sevgili olabilirsiniz.

➡️ Türkmenistanlı Evlenmek İsteyen Bayanlar ⭐

Ciddi ve İslami bir evlilik gerçekleştirmek mutlu ve huzurlu bir yuva kurmak için Türkmenistan’da evlenmek isteyen bayanlar bölümünde bulunan kadınlara mesaj göndermenizi tavsiye edebiliriz bu hafta içerisinde bulunduğunuz arkadaşlık sitemiz 2022 yılında oldukça yoğun bir ilgi görmektedir. Özellikle de yurtdışı bayan arkadaşlık ve evlilik ilanları konusunda Türkmenistanlı bayanlarla tanışma evlilik ilanlarını görme konusunda sizlere sınırsız olarak destek sağlamaktadır.

Türkmenistan’da evlenmek isteyen bayanlar ve genç güzel kızlar ile Türkmenistan evlilik sitesi sayesinde Türkmenistanlı kızla evlenmek oldukça basit bir hale getiriliyor. Sizler için oluşturduğumuz Bu sayfada Türkmenistanlı bayanlarla evlilik gerçekleştirme şansınız bulunmaktadır. Evlenmek isteyen Türkmenistanlı bayanların ve birbirinden güzel kızların 2022 yılında internet sitemize bırakmış oldukları ilanları kontrol ederek kendilerine ücretsiz olarak mesaj gönderebilir ve evlilik teklifi yapabilirsiniz. Evlilik ilanı veren bayanlar arasında özellikle 35 yaş ile 60 yaş üzeri kadınlar yer almaktadır. Bu sebepten dolayı yaşınıza uygun bir evlenecek bayan arkadaş bulma ihtimaliniz son derece yüksektir.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here