Türk Arkadaşlık Siteleri

Sitemiz çoğunlukla bakılmış olduğu zaman Türkiye ağırlıklı bir sitedir. Fakat yabancı ülkelerden de tabii ki de giriş alıyoruz. Fakat şayet sizler hayatınıza Türk bir eş veya sevgili arıyorsanız sürüsüne bereket bulabilirsiniz. Yabancı kız arkadaş veya erkek arkadaş arayan kişiler için ayrı bir kategori oluşturduk. Böylelikle insanlar kendi kriterlerine uygun kişilere daha rahat ve basit bir şekilde arayabilecekler. Birtakım insanlar değişik ırktan olan veya yabancı bir memleketten olan biriyle sevgili olmak veya evlenmek isteyebiliyor.

hepimiz de genel bir arkadaşlık ve evlilik sitesi olduğumuzdan ötürü bu biçim arayışa sahip olan insanlar içerisinde ilan sayfaları ve makaleler oluşturduk. değişik kültüre sahip yabancı bir memlekette büyümüş olan bir bayan ile veya erkek ile anlaşmak pek de basit değildir. Bu nedenle sitemize giren insanların çoğunluğu kendine Türk bayan arkadaş, Türk erkek arkadaş arıyor. Sitemizi her şehir için ayrı bir ilan sayfasına böldük. Kendinize yakın olan şehirleri arayarak, o şehirlerden sitemize ilan göndermiş olan bayanlarla tanışabilirsiniz.

Popüler Arkadaşlık Siteleri

Hepimiz gerçekten belirli bir popülariteye sahip bir arkadaşlık sitesiyiz. Bu sebeple insanlar artık özel olarak sitemizin adını veya linkini kopyalayarak sitemize girişler yapıyorlar. Bu da insanların internet sitemizden mutlu kalmış olduğu manasına geliyor. günümüzde artık gerçek arkadaşlık ilanları gösteren site bulmak gerçekten çok zorlaştı diyebiliriz. İnsanlar düzmece, gerçek olmayan ilanları yayınlayarak ziyaretçilerine üyelik satın alın diyerek insanlardan ücret talep ediyorlar.

Biz asla bu şekilde bir site değiliz. Bu sebepten ötürü da insanların ilgisini çeken ve mutlu kalmalarını elde eden bir site haline geldik. Ek olarak kullanıcılarımızla veya ziyaretçilerimizle aramıza set çekmedik. Bizlere göndermiş olduğunuz maillere olabildiği kadar geri dönüşler sağlamaya çalıştık. Bunun bunun yanı sıra siz değerli üyelerimizin isteklerine ve taleplerine gore de sitemizde pek çok düzenleme yaptık. Umarız sizler de internet sitemizden mutlu kalırsınız.

Üyesiz Arkadaşlık Sitesi

Sitemizde hemen hemen bir üyelik paneli bulunmuyor. Üyelik panelini ilerleyen zamanda devreye soksak dahi insanları üye olmaya veya bunun için ücret ödemeye zorunlu bırakmayacağız. İleride kuracağımız üyelik paneline isteyen hepimiz üye olmadan ücretsiz bir şekilde ve ücretsiz bir şekilde üye olabilecek. fakat kendinize bayan arkadaş veya erkek arkadaş bulmak için asla üye olmak mecburiyetinde kalmayacaksınız.

Twitter’a benzeyen bir üyelik sistemini hayata geçirmeyi düşünüyoruz. İsteyen hepimiz fotoğraf paylaşabilecek, birbirine özel mesaj atabilecek, kendine ilişik bir profil oluşturabilecek. Fakat başta da belirttiğimiz gibi bu durum mecburi olmayacak ve bizlere gönderilen ilanları ve yorumları onaylamaya devam edeceğiz. Böylece üye olmadan dahi sitemizde dediğiniz gibi gezinebilir kendinize arkadaş arayabilirsiniz.

Burcu hakkında 698 makale
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.