Türk Arkadaşlık Siteleri

Yayınlanma : Güncelleme : Ağustos 5, 2019
0
833

Sitemiz genel olarak bakıldığı zaman Türkiye ağırlıklı bir sitedir. Ancak yabancı ülkelerden de tabii ki de giriş alıyoruz. Ancak eğer sizler hayatınıza Türk bir eş ya da sevgili arıyorsanız sürüsüne bereket bulabilirsiniz. Yabancı kız arkadaş ya da erkek arkadaş arayanlar için ayrı bir kategori oluşturduk. Böylece insanlar kendi kriterlerine uygun kişilere daha rahat ve kolay bir şekilde arayabilecekler. Bazı insanlar farklı ırktan olan ya da yabancı bir memleketten olan biriyle sevgili olmak ya da evlenmek isteyebiliyor.

bizler de genel bir arkadaşlık ve evlilik sitesi olduğumuzdan dolayı bu tarz arayışa sahip olan insanlar içinde ilan sayfaları ve makaleler oluşturduk. farklı kültüre sahip yabancı bir memlekette büyümüş olan bir kadın ile ya da erkek ile anlaşmak pek de kolay değildir. Bu yüzden sitemize giren insanların çoğunluğu kendine Türk bayan arkadaş, Türk erkek arkadaş arıyor. Sitemizi her şehir için ayrı bir ilan sayfasına böldük. Kendinize yakın olan şehirleri arayarak, o şehirlerden sitemize ilan göndermiş olan bayanlarla tanışabilirsiniz.

♥ Selam İsmim Güliz , 27 Yaşındayım Canım Sıkılıyor Sohbet Etmek İstiyorum Müsaitseniz Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Popüler Arkadaşlık Siteleri

Bizler gerçekten belirli bir popülariteye sahip bir arkadaşlık sitesiyiz. Çünkü insanlar artık özel olarak sitemizin adını ya da linkini kopyalayarak sitemize girişler yapıyorlar. Bu da insanların sitemizden memnun kaldığı anlamına geliyor. günümüzde artık gerçek arkadaşlık ilanları yayınlayan site bulmak gerçekten çok zorlaştı diyebiliriz. İnsanlar sahte, gerçek olmayan ilanları yayınlayarak ziyaretçilerine üyelik satın alın diyerek insanlardan ücret talep ediyorlar.

Biz kesinlikle böyle bir site değiliz. Bundan dolayı da insanların ilgisini çeken ve memnun kalmalarını sağlayan bir site haline geldik. Ayrıca kullanıcılarımızla ya da ziyaretçilerimizle aramıza set çekmedik. Bizlere göndermiş olduğunuz maillere olabildiğince geri dönüşler sağlamaya çalıştık. Bunun yanı sıra sizlerin isteklerine ve taleplerine göre de sitemizde birçok düzenleme yaptık. Umarız sizler de sitemizden memnun kalırsınız.

Üyesiz Arkadaşlık Sitesi

Sitemizde henüz bir üyelik paneli bulunmuyor. Üyelik panelini ilerleyen süreçte devreye soksak dahi insanları üye olmaya ya da bunun için ücret ödemeye mecbur bırakmayacağız. İleride kuracağımız üyelik paneline isteyen herkes bedava ve ücretsiz olarak üye olabilecek. ancak kendinize bayan arkadaş ya da erkek arkadaş bulmak için kesinlikle üye olmak zorunda kalmayacaksınız.

Twitter’a benzeyen bir üyelik sistemini hayata geçirmeyi düşünüyoruz. İsteyen herkes resim paylaşabilecek, birbirine özel mesaj atabilecek, kendine ait bir profil oluşturabilecek. Ancak başta da belirttiğimiz gibi bu durum zorunlu olmayacak ve bize gönderilen ilanları ve yorumları onaylamaya devam edeceğiz. Böylelikle üye olmadan bile sitemizde dediğiniz gibi gezinebilir kendinize arkadaş arayabilirsiniz.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here