1.4 C
Türkiye
Pazartesi, Mart 27, 2023

Buy now

spot_img

Bayan Arkadaş Hattı

Internet sitemizden hanımefendi arkadaşlarla tanıştıktan bir dost olduktan sonrasında kendilerinden cep telefon numaralarını alabilirsiniz. Böylelikle kendileri ile canlı olarak telefonda sohbet etme fırsatına sahip olmuş olmuş olursunuz. Doğal olarak bunun için karşınızdaki hanımefendi arkadaşları ikna etmek hakikaten fazla {önemlidir}. Şundan dolayı kendileri sizinle ciddi bir ilişkiye adım atmak için sizi çözümleme edecektir. Bu nedenle karşınızdaki hanımlarla konuşurken fazla fazla dikkatli olmanız gerekiyor. Karşınızdaki bayanı etkilemek için yapmacık olmayın tabii ki. Fakat gene de konuşma tarzınıza ve konuşma üslubunuza dikkat edin. Böylelikle karşınızdaki bayanı etkileyebilir ve cep telefon yada WhatsApp numarasını alabilirsiniz. Bayanları etkilemek hakikaten fazla zor olabiliyor. Bilhassa de adamların hanımefendileri gerçek anlamda anlamadıklarını düşününce bu durum sizin için hakikaten basit olmayacak.

Sizlere hanımlarla ilgili verebileceğim tek öneri karşınızdaki bayanın ne söylemek istediğini veya söylediklerinin altında ne yattığını anlamaya çalışmanızdır. Doğal olarak karşınızdaki bayan hakikaten nalet bir insansın o vakit hiç anlamaya emek vermeden direk olarak ondan uzaklaşmanız en doğru seçim olacaktır. Fakat öteki türlü hanımlarla adamların bakış açıları ve kafa yapıları fikir tarzları değişik olduğu için arada anlaşmazlıklar olabiliyor. İşte bu biçim durumlarda karşınızdaki insanı dinler ve onunla empati yaparak konuşursanız böylelikle onun bakış açısına gore vakaları daha rahat bir halde değerlendirebilirsiniz. Bu biçimde aranızdaki tüm anlaşmazlıkları da çözebilirsiniz. Empati gibi rahat bir yol ile karşınızdaki sadece kız dostunuz değil tüm arkadaşlarınıza olan sorunları ortadan kaldırabilirsiniz.

Kadın Yaşam Arkadaşı Arıyorum

Yaşam arkadaşı kelime olarak baktığınız vakit aslına bakarsak fazla rahat gibi görünse de biriyle yaşam arkadaşı olmak, daha farklı bir insan ile aynı yaşamı paylaşmak hakikaten fazla zor. Bu arkadaşlık kısa süreli bir arkadaşlık değil bir yaşam sürecek bir arkadaşlıktır. Bu nedenle karşınızdaki insandan üç ay beş ay değil uzun seneler süresince aynı yaşamı paylaşacağınızı göze almanız gerekiyor. Ki Buda hiç basit bir karar değildir. Birtakım insanlar evlenerek bu vakası, yaşam arkadaşlığı vakasını resmiyete döküyorlar. Birtakım insanlar ise vakası resmiyete dökmeye iki dost, iki dost gibi bir yaşam beraber vakit geçiriyorlar. Aslına bakarsak bu ikisi içinde hiçbir fark yok diyebiliriz. Şundan dolayı gene aynı evi paylaşıyor, aynı yaşamı paylaşıyorlar. Aynı sofrada yemek yiyerek aynı şeyleri paylaşıyorlar.

Buradaki tek fark resmi olarak birbirlerine ilişkin olmamaları. Birtakım insanlar evlilik psikolojisini kaldıramayacağından ötürü evlenmeyi reddedebiliyorlar. Bu şekilde düşünen ve bu şekilde yaşam yaşayan bir fazla bay ve hanımefendi bulabilirsiniz. Aslına bakarsan günümüzde bu şekilde yaşam yaşamak son derece moda haline geldi diyebiliriz. Eskiden insanlar evlenmeden beraber sokağa dahi çıkamazlarken şu anda bu durum fazla normal karşılanan bir vaka haline gelmiştir.

Kadın Dost İnstagram

Kadın dost bulmanın Bir fazla yolu vardır. Bunlardan birincisi Feysbuk veya Instagram gibi adresler üstünden istediğiniz gibi hanımefendi arkadaşı ekleyebilir onlara hususi mesajlar gönderebilirsiniz. Bu toplumsal medya hesaplarının haricinde ise hepimiz gibi olan arkadaşlık ve evlilik sitelerinde gene aynı biçimde kendinize hanımefendi dost bulabilirsiniz. Formatlar değişik olsa bile aslına bakarsak içerik ve vaka Tamamıyla aynıdır.

Ek olarak Instagram’da veya Feysbuk’ta gördüğünüz bir bayanın erkek arkadaşın olduğunu ya da olmadığını veya hayatına yeni bir erkek dost isteyip istemediğini bilemezsiniz. Fakat ben arkadaşlık sitesine duyuru gönderen veya yorum icra eden bayanların ne aradıkları bellidir. Bu nedenle kendinizden güvenilir bir halde buradaki bayanlarla konuşup muhabbet edebilirsiniz.

Burcu
Burcu
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

Benzer İçerikler

Konu Hakkında GÖRÜŞÜNÜZÜ Yazabilirsiniz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Takip Et

0BeğenenlerBeğen
3,748TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

En Son İçerikler