Ana Sayfa Arkadaşlık Bayan Arkadaş Hattı

Bayan Arkadaş Hattı

Güncelleme : Ağustos 6, 2019
533

Sitemizden bayan arkadaşlarla tanıştıktan bir arkadaş olduktan sonra kendilerinden cep telefon numaralarını alabilirsiniz. Böylece kendileri ile canlı olarak telefonda sohbet etme fırsatına sahip olmuş olursunuz. Tabi bunun için karşınızdaki bayan arkadaşları ikna etmek gerçekten çok önemlidir. Çünkü kendileri sizinle ciddi bir ilişkiye adım atmak için sizi analiz edecektir. Bu yüzden karşınızdaki kadınlarla konuşurken çok çok dikkat etmeniz gerekiyor. Karşınızdaki kadını etkilemek için yapmacık olmayın tabii ki. Ancak yine de konuşma tarzınıza ve konuşma üslubunuza dikkat edin. Böylece karşınızdaki kadını etkileyebilir ve cep telefon veya WhatsApp numarasını alabilirsiniz. Kadınları etkilemek gerçekten çok zor olabiliyor. Özellikle de erkeklerin kadınları gerçek anlamda anlamadıklarını düşününce bu durum sizin için gerçekten kolay olmayacak.

Sizlere kadınlarla alakalı verebileceğim tek tavsiye karşınızdaki kadının ne söylemek istediğini ya da söylediklerinin altında ne yattığını anlamaya çalışmanızdır. Tabi karşınızdaki kadın gerçekten lanet bir insansın o zaman hiç anlamaya çalışmadan direk olarak ondan uzaklaşmanız en doğru seçim olacaktır. Ancak diğer türlü kadınlarla erkeklerin bakış açıları ve kafa yapıları düşünce tarzları farklı olduğundan dolayı arada anlaşmazlıklar olabiliyor. İşte bu tarz durumlarda karşınızdaki insanı dinler ve onunla empati yaparak konuşursanız böylece onun bakış açısına göre olayları daha rahat bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Bu şekilde aranızdaki bütün anlaşmazlıkları da çözebilirsiniz. Empati gibi basit bir yol ile karşınızdaki yalnızca kız arkadaşınız değil bütün arkadaşlarınıza olan problemleri ortadan kaldırabilirsiniz.

♥ Selam İsmim Güliz , 27 Yaşındayım Canım Sıkılıyor Sohbet Etmek İstiyorum Müsaitseniz Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Bayan Hayat Arkadaşı Arıyorum

Hayat arkadaşı kelime olarak baktığınız zaman aslında çok basit gibi gözükse de biriyle hayat arkadaşı olmak, başka bir insan ile aynı hayatı paylaşmak gerçekten çok zor. Bu arkadaşlık kısa süreli bir arkadaşlık değil bir ömür sürecek bir arkadaşlıktır. Bu yüzden karşınızdaki insandan üç ay beş ay değil uzun yıllar boyunca aynı hayatı paylaşacağınızı göze almanız gerekiyor. Ki Buda hiç kolay bir karar değildir. Bazı insanlar evlenerek bu olayı, hayat arkadaşlığı olayını resmiyete döküyorlar. Bazı insanlar ise olayı resmiyete dökmeye iki dost, iki arkadaş gibi bir ömür birlikte zaman geçiriyorlar. Aslında bu ikisi arasında hiçbir fark yok diyebiliriz. Çünkü yine aynı evi paylaşıyor, aynı hayatı paylaşıyorlar. Aynı sofrada yemek yiyerek aynı şeyleri paylaşıyorlar.

Buradaki tek fark resmi olarak birbirlerine ait olmamaları. Bazı insanlar evlilik psikolojisini kaldıramayacağından dolayı evlenmeyi reddedebiliyorlar. Böyle düşünen ve böyle hayat yaşayan bir çok bay ve bayan bulabilirsiniz. Zaten günümüzde böyle hayat yaşamak oldukça moda haline geldi diyebiliriz. Eskiden insanlar evlenmeden birlikte sokağa dahi çıkamazlarken şu anda bu durum çok normal karşılanan bir olay haline gelmiştir.

Bayan Arkadaş İnstagram

Bayan arkadaş bulmanın Bir çok yolu vardır. Bunlardan birincisi Facebook ya da Instagram gibi adresler üzerinden dilediğiniz gibi bayan arkadaşı ekleyebilir onlara özel mesajlar gönderebilirsiniz. Bu sosyal medya hesaplarının haricinde ise bizler gibi olan arkadaşlık ve evlilik sitelerinde yine aynı şekilde kendinize bayan arkadaş bulabilirsiniz. Formatlar farklı olsa da aslında içerik ve olay tamamen aynıdır.

Ayrıca Instagram’da ya da Facebook’ta gördüğünüz bir kadının erkek arkadaşın olup olmadığını ya da hayatına yeni bir erkek arkadaş isteyip istemediğini bilemezsiniz. Ancak ben arkadaşlık sitesine ilan gönderen ya da yorum yapan bayanların ne aradıkları bellidir. Bu yüzden kendinizden emin bir şekilde buradaki bayanlarla konuşup muhabbet edebilirsiniz.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here