Bayan Arkadaş Hattı

Internet sitemizden bayan arkadaşlarla tanıştıktan bir arkadaş olduktan sonrasında kendilerinden cep telefon numaralarını alabilirsiniz. Böylelikle kendileri ile direkt olarak telefonda sohbet etme fırsatına sahip olmuş olmuş olursunuz. Doğal olarak bunun için karşınızdaki bayan arkadaşları ikna etmek gerçekten çok önemlidir. Çünkü kendileri sizinle ciddi bir arkadaşlığa adım atmak için sizi çözümleme edecektir. Bu nedenle karşınızdaki kadınlarla konuşurken çok çok dikkatli olmanız gerekiyor. Karşınızdaki bayanı etkilemek için yapmacık olmayın tabii ki. Fakat gene de konuşma tarzınıza ve konuşma üslubunuza dikkat edin. Böylelikle karşınızdaki bayanı etkileyebilir ve cep telefon yada WhatsApp numarasını alabilirsiniz. Bayanları etkilemek gerçekten çok zor olabiliyor. Özellikle de erkeklerin hanımefendileri gerçek anlamda anlamadıklarını düşününce bu durum sizin için gerçekten basit olmayacak.

Sizlere kadınlarla ilgili verebileceğim tek öneri karşınızdaki bayanın ne söylemek istediğini veya söylediklerinin altında ne yattığını anlamaya çalışmanızdır. Doğal olarak karşınızdaki bayan gerçekten nalet bir insansın o zaman hiç anlamaya emek vermeden direk olarak ondan uzaklaşmanız en doğru seçim olacaktır. Fakat öteki türlü kadınlarla erkeklerin bakış açıları ve kafa yapıları fikir tarzları değişik olduğu için arada anlaşmazlıklar olabiliyor. İşte bu biçim durumlarda karşınızdaki insanı dinler ve onunla empati yaparak konuşursanız böylelikle onun bakış açısına gore vakaları daha rahat bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Bu biçimde aranızdaki tüm anlaşmazlıkları da çözebilirsiniz. Empati gibi rahat bir yol ile karşınızdaki sadece kız arkadaşınız değil tüm arkadaşlarınıza olan sorunları ortadan kaldırabilirsiniz.

Kadın Hayat Arkadaşı Arıyorum

Hayat arkadaşı kelime olarak baktığınız zaman aslına bakarsak çok rahat gibi görünse de biriyle hayat arkadaşı olmak, daha farklı bir insan ile aynı yaşamı paylaşmak gerçekten çok zor. Bu arkadaşlık kısa süreli bir arkadaşlık değil bir hayat sürecek bir arkadaşlıktır. Bu nedenle karşınızdaki insandan üç ay beş ay değil uzun seneler süresince aynı yaşamı paylaşacağınızı göze almanız gerekiyor. Ki Buda hiç basit bir karar değildir. Birtakım insanlar evlenerek bu olayı, hayat arkadaşlığı olayını resmiyete döküyorlar. Birtakım insanlar ise olayı resmiyete dökmeye iki arkadaş, iki arkadaş gibi bir hayat beraber zaman geçiriyorlar. Aslına bakarsak bu ikisi içinde hiçbir fark yok diyebiliriz. Çünkü gene aynı evi paylaşıyor, aynı yaşamı paylaşıyorlar. Aynı sofrada yemek yiyerek aynı şeyleri paylaşıyorlar.

Buradaki tek fark resmi olarak birbirlerine ilişkin olmamaları. Birtakım insanlar evlilik psikolojisini kaldıramayacağından ötürü evlenmeyi reddedebiliyorlar. Bu şekilde düşünen ve bu şekilde hayat yaşayan bir çok bay ve bayan bulabilirsiniz. Aslına bakarsan günümüzde bu şekilde hayat yaşamak son derece moda haline geldi diyebiliriz. Eskiden insanlar evlenmeden beraber sokağa dahi çıkamazlarken şu anda bu durum çok normal karşılanan bir vaka haline gelmiştir.

Kadın Arkadaş İnstagram

Kadın arkadaş bulmanın Bir çok yolu vardır. Bunlardan birincisi Feysbuk veya Instagram gibi adresler üstünden istediğiniz gibi bayan arkadaşı ekleyebilir onlara özel mesajlar gönderebilirsiniz. Bu sosyal medya hesaplarının haricinde ise hepimiz gibi olan arkadaşlık ve evlilik sitelerinde gene aynı biçimde kendinize bayan arkadaş bulabilirsiniz. Formatlar değişik olsa bile aslına bakarsak içerik ve vaka Tamamıyla aynıdır.

Ek olarak Instagram’da veya Feysbuk’ta gördüğünüz bir bayanın erkek arkadaşın olduğunu ya da olmadığını veya hayatına yeni bir erkek arkadaş isteyip istemediğini bilemezsiniz. Fakat ben arkadaşlık sitesine ilan gönderen veya yorum icra eden bayanların ne aradıkları bellidir. Bu nedenle kendinizden güvenilir bir şekilde buradaki bayanlarla konuşup muhabbet edebilirsiniz.

Burcu hakkında 698 makale
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.