Telefonlu Arkadaşlık Siteleri

erkek arayan bayanlar, evlenmek isteyen bayanların cep telefon numaraları 2019-2020
erkek arayan bayanlar, evlenmek isteyen bayanların cep telefon numaraları 2019-2020

Evet arkadaşlar neredeyse her insanın istediği şey bayan cep telefon numaraları, genç kızların telefon noları, üye olmadan ücretsiz bir şekilde kız telefon numaraları. fakat şunu bilmeniz gerekiyor ki İnternet ortamında hiçbir bayan cep telefon numarasının veya WhatsApp numarasını yayılmasını istemez. herhangi bir bayanın İnternet ortamında tek bir yerde dahi numarasının paylaşılması demek ona günde minimum 1500 tane arama gelmesi demek. Ki bu durum bir bayan için gerçekten çok huzur bozucu bir durumdur.

Bunun haricinde hepimiz saygılı, seviyeli olmadığından ötürü bayanlar için gerçekten büyük bir sorun olabiliyor. Bu nedenden ötürü internette gösterilen bayan numarası ismi altında pek çok numara paylaşılıyor. Ek olarak bayanların numaralarını paylaşmak da pek güvenilir değildir. Bu nedenden ötürü bizim sitemizde numara paylaşan bayanları arayarak, kendilerinden bununla ilgili teyit alıyoruz. şayet gerçekten kendileri paylaştıysa işte o zaman biz de sizinle paylaşıyoruz.

Birtakım insanlar eski sevgilisinden veya eski karısından intikam almak için sitemize girerek bu kişilerin telefon numaralarını yayınlıyorlar. Hepimiz bu biçim şeylere asla izin vermiyoruz. Ek olarak dolandırıcılık amaçlı da pek çok kız numarası yayılabiliyor. biz bu biçim numaraları konuşuyordun geçirdiğimiz den ötürü hiçbir biçimde bu şekilde bir vaka yaşamazsınız. sitemizde bir in cep telefonuna da WhatsApp numarasını almak için ilk olarak kendisiyle sohbet edip onu ikna etmeniz gerekiyor.

Telefonda Arkadaşlık

Karşınızdaki banyoda bayan arkadaş ile telefonla iletişime geçmeden öncesinde ilk olarak kendileri ile sitemiz üstünden yorumlaşarak birbirinizi tanımanız gerekiyor. sonrasında uygun görürlerse bayan arkadaşlarımız sizinle iletişime devam etmek için veya arkadaşını ilerletmek için genel anlamda Feysbuk veya Twitter gibi adreslerini paylaşıyorlar.

işte o saatten sonrasında karşınızdaki bayanın telefon numarasını almak sizin için çok kolaylaşıyor. zira şayet bir bayan size Feysbuk veya twitter adresini verdiyse bilin ki sizinle olan arkadaşlığını devam ettirmek istiyor. Böylelikle bu hesapları üstünden direkt olarak konuşarak kendisiyle olan arkadaşlığınızı bir adım daha öteye doğrusu WhatsApp uygulaması üstüne taşıyabilirsiniz. Bu konuda tabii ki çenenizin kafi seviyede olması gerekiyor.

Bayanlar kendini bilen özgüven erkeklerden hoşlanırlar. bu sebepten ötürü ne istediğini bilen bir erkek olursanız ve karşınızdaki bayana etkileyebilirsiniz asla telefon numarasını almak sizin için çok basit olacaktır.

Burcu hakkında 698 makale
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.