Ana Sayfa Arkadaşlık Telefonlu Arkadaşlık Siteleri

Telefonlu Arkadaşlık Siteleri

Güncelleme : Ağustos 10, 2019
1045
erkek arayan bayanlar, evlenmek isteyen bayanların cep telefon numaraları 2019-2020
erkek arayan bayanlar, evlenmek isteyen bayanların cep telefon numaraları 2019-2020

İlan İçeriği >>

Evet arkadaşlar neredeyse herkesin istediği şey bayan cep telefon numaraları, genç kızların telefon noları, ücretsiz kız telefon numaraları. ancak şunu bilmeniz gerekiyor ki İnternet ortamında hiçbir kadın cep telefon numarasının ya da WhatsApp numarasını yayılmasını istemez. herhangi bir kadının İnternet ortamında tek bir yerde dahi numarasının paylaşılması demek ona günde en az 1500 tane arama gelmesi demek. Ki bu durum bir kadın için gerçekten çok rahatsız edici bir durumdur.

Bunun haricinde herkes saygılı, seviyeli olmadığından dolayı kadınlar için gerçekten büyük bir problem olabiliyor. Bu sebepten dolayı internette yayınlanan bayan numarası adı altında birçok numara paylaşılıyor. Ayrıca kadınların numaralarını paylaşmak da pek güvenli değildir. Bu sebepten dolayı bizim sitemizde numara paylaşan bayanları birebir olarak arayarak, kendilerinden bununla alakalı teyit alıyoruz. eğer gerçekten kendileri paylaştıysa işte o zaman bizler de sizinle paylaşıyoruz.

Bazı insanlar eski sevgilisinden ya da eski karısından intikam almak için sitemize girerek bu kişilerin telefon numaralarını yayınlıyorlar. Bizler bu tarz şeylere kesinlikle izin vermiyoruz. Ayrıca dolandırıcılık amaçlı da birçok kız numarası yayıla biliyor. bizler bu tarz numaraları konuşuyordun geçirdiğimiz den dolayı hiçbir şekilde böyle bir olay yaşamazsınız. sitemizde bir in cep telefonuna da WhatsApp numarasını almak için öncelikle kendisi ile sohbet edip onu ikna etmeniz gerekiyor.

Telefonda Arkadaşlık

Karşınızdaki banyoda bayan arkadaş ile telefonla iletişime geçmeden önce öncelikle kendileri ile sitemiz üzerinden yorumlaşarak birbirinizi tanımanız gerekiyor. sonrasında uygun görürlerse bayan arkadaşlarımız sizinle iletişime devam etmek için ya da arkadaşını ilerletmek için genelde Facebook ya da Twitter gibi adreslerini paylaşıyorlar.

işte o saatten sonra karşınızdaki bayanın telefon numarasını almak sizin için çok kolaylaşıyor. çünkü eğer bir kadın size Facebook ya da twitter adresini verdiyse bilin ki sizinle olan arkadaşlığını devam ettirmek istiyor. Böylece bu hesapları üzerinden özel olarak konuşarak kendisi ile olan ilişkinizi bir adım daha öteye yani WhatsApp uygulaması üzerine taşıyabilirsiniz. Bu konuda tabii ki çenenizin yeterli seviyede olması gerekiyor.

Kadınlar kendini bilen özgüven erkeklerden hoşlanırlar. bu sebeple ne istediğini bilen bir erkek olursanız ve karşınızdaki kadına etkileyebilirsiniz kesinlikle telefon numarasını almak sizin için çok kolay olacaktır.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here