Arkadaşlık Siteleri Ücretsiz Üyeliksiz

sevgili arayan kızların cep tel no
sevgili arayan kızların cep tel no

Bugünlerde artık üyelik gerçekleştirmeden bir arkadaşlık sitesine girmeniz gerçekten çok zorlaştı. İnsanlar bu biçim internet sitelerini doğrudan olarak paraya dökmeye çalışıyorlar. Biz bu biçim durma karşıyız. Birilerinin sitede yayınladıkları ilanları görmek için asla para vermenize gerek kalmamıştır. Aslına bakarsan bu biçim siteler genel anlamda vadettikleri hiçbir şeyi veremezler. bu nedenden ötürü insanlar artık üye olmaktan veya bu biçim şeylere para vermekten gerçekten bıkmış durumdalar.

İşte tam bu bıkkınlık noktasında hepimiz devreye giriyoruz.. Bu sitede hiçbir şey için para ödemenize veya ücret ödemenize gerek kalmamıştır. Ek olarak sitemizde üyelik sistemi de bulunuyor. bu nedenle Gold üyelik veya herhangi bir üyelik satın almanıza gerek bulunmuyor. Bizlere gelen ilanları makalelerim izin içerisinde veya ilan sayfalarında yayınlıyoruz. böylelikle sitemize Google üstünden veya değişik bir sistem üstünden giren hepimiz dilediği kadar ilanı görebiliyor.

Ek olarak şunu da belirtmek isterim ki sitemize ilan göndermek veya yorum yapmak da Tamamıyla parasızdır. İsteyen hepimiz hiçbir ücret ödemeden dilediği gibi yorum yapabilir veya ilan gönderebilir. Şayet göndermiş olduğunuz ilanlarını veya yorumların içerikleri kötü değilse yada düzmece profillerle göndermemişseniz asla yayınlıyoruz. Fakat kontrol için ilk olarak editörlerimiz tarafınca kontrol edilmesi gerekiyor. Gönderdiğiniz ilanlar genel anlamda aynı gün içinde yayınlanıyor.

Mobil Arkadaşlık Siteleri

Sitemiz tüm Mobile telefonlar için uyumlu bir sitedir. Bu siteye sadece bilgisayar üstünden girmenize gerek kalmamıştır. Herhangi bir gezi sırasında veya boş bir vaktiniz de cebinizden cep telefonunuzu çıkartarak istediğiniz gibi sitemizde gezinebilirsiniz. Sitemiz mobil uyumlu olduğu için, her telefonda çok rahat bir şekilde aradığınızı bulabilir ve kolay bir şekilde kullanabilirsiniz.

Günümüzde artık bilgisayar kullanan insanların sayısı çok azdır. Bu nedenle sitemizin istatistiklerinde dahi mobil kullananların sayısı %99’un üzerindedir. Sitemizi mobil uyumlu hale getirebilmek için gerçekten çok uğraş verdik. Fakat neticesinde gerçekten de değdiğini gördük. insanlar çok basit ve rahat bir şekilde diledikleri gibi sitemizde gezine biliyorlar ve kendilerini diledikleri arkadaşı edinebiliyorlar.

Ücretsiz, Gold Üyeliksiz Arkadaşlık Siteleri

Pek çok sitede ilanları görmeniz için veya yorum yapabilmeniz için sizden üyelik satın almanızı isterler. Gerçekten tamamıyla para tuzağıdır. Siz üye olduktan sonrasında sitenin birtakım bölümlerini gene kullanamazsınız. Bunun üstüne site sahipleri ile görüştüğünü zaman size Gold üyelik ismi altında, normal üyelikten çok daha pahalı bir üyelik satmaya çalışırlar. Bunlar gerçekten saçmalıktan ibarettir.

Yukarıda da belirtmiş olduğumuz gibi bizim sitemizde asla bu şekilde şeylerle karşılaşmazsınız. Sitemizin etinden sütünden her şeyinden yararlanabilirsiniz. Hiçbir şey için sizden kimse ücret veya para talep etmeyecektir. Aslına bakarsan sitemizi birazcık olsun gezdiyseniz görmüş olacaksınız ki, bizim sitemize üye olmak gibi bir şey söz konusu değildir. bu durum bizlere gerçekten saçma geldi için gönderilen ilanları düz bir sayfada yayınlamak daha mantıklı geldi.

Sitemizin ana sayfasına giderek istediğiniz kadın arkadaşını ilanı bulabilir ve kendilerine yorum yapabilirsiniz. Umarız en kısa süre içerisinde kendinize uygun bir kişiye bulabilirsiniz. Yalnızlık gerçekten çok kötü bir şey. Sizler bu site yardımıyla kendinizi arkadaş edindiğiniz zaman bizlerde o şekilde bir şeye vesile olduğumuz için mutlu oluyoruz.

Burcu hakkında 698 makale
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.