Ana Sayfa Arkadaşlık Arkadaşlık Siteleri Ücretsiz, Üyeliksiz

Arkadaşlık Siteleri Ücretsiz, Üyeliksiz

Güncelleme : Ağustos 10, 2019
1101
sevgili arayan kızların cep tel no
sevgili arayan kızların cep tel no

Bugünlerde artık üyelik gerçekleştirmeden bir arkadaşlık sitesine girmeniz gerçekten çok zorlaştı. İnsanlar bu tarz internet sitelerini direkt olarak paraya dökmeye çalışıyorlar. Biz bu tarz durma karşıyız. Birilerinin sitede yayınladıkları ilanları görmek için kesinlikle para vermenize gerek yoktur. Zaten bu tarz siteler genelde vadettikleri hiçbir şeyi veremezler. bu sebepten dolayı insanlar artık üye olmaktan ya da bu tarz şeylere para vermekten gerçekten bıkmış durumdalar.

İşte tam bu bıkkınlık noktasında bizler devreye giriyoruz.. Bu sitede hiçbir şey için para ödemenize ya da ücret ödemenize gerek yoktur. Ayrıca sitemizde üyelik sistemi de bulunuyor. bu yüzden Gold üyelik ya da herhangi bir üyelik satın almanıza gerek yok. Bize gelen ilanları makalelerim izin içinde ya da ilan sayfalarında yayınlıyoruz. böylece sitemize Google üzerinden ya da farklı bir sistem üzerinden giren herkes dilediği kadar ilanı görebiliyor.

♥ Selam İsmim Güliz , 27 Yaşındayım Canım Sıkılıyor Sohbet Etmek İstiyorum Müsaitseniz Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Ayrıca şunu da belirtmek istiyorum ki sitemize ilan göndermek ya da yorum yapmak da tamamen ücretsizdir. İsteyen herkes hiçbir ücret ödemeden dilediği gibi yorum yapabilir ya da ilan gönderebilir. Eğer göndermiş olduğunuz ilanlarını ya da yorumların içerikleri kötü değilse veya sahte profillerle göndermemişseniz kesinlikle yayınlıyoruz. Ancak kontrol için öncelikle editörlerimiz tarafından kontrol edilmesi gerekiyor. Gönderdiğiniz ilanlar genelde aynı gün içerisinde yayınlanıyor.

Mobil Arkadaşlık Siteleri

Sitemiz bütün Mobile telefonlar için uyumlu bir sitedir. Bu siteye yalnızca bilgisayar üzerinden girmenize gerek yoktur. Herhangi bir seyahat esnasında yada boş bir vaktiniz de cebinizden cep telefonunuzu çıkartarak dilediğiniz gibi sitemizde gezinebilirsiniz. Sitemiz mobil uyumlu olduğundan dolayı, her telefonda çok rahat bir şekilde aradığınızı bulabilir ve kolayca kullanabilirsiniz.

Günümüzde artık bilgisayar kullanan insanların sayısı çok azdır. Bu sebeple sitemizin istatistiklerinde bile mobil kullananların sayısı %99’un üzerindedir. Sitemizi mobil uyumlu hale getirebilmek için gerçekten çok uğraş verdik. Ama sonucunda gerçekten de değdiğini gördük. insanlar çok kolay ve rahat bir şekilde diledikleri gibi sitemizde gezine biliyorlar ve kendilerini diledikleri arkadaşı edinebiliyorlar.

Ücretsiz, Gold Üyeliksiz Arkadaşlık Siteleri

Birçok sitede ilanları görmeniz için ya da yorum yapabilmeniz için sizden üyelik satın almanızı isterler. Gerçekten tamamıyla para tuzağıdır. Siz üye olduktan sonra sitenin bazı bölümlerini yine kullanamazsınız. Bunun üzerine site sahipleri ile görüştüğünü zaman size Gold üyelik adı altında, normal üyelikten çok daha pahalı bir üyelik satmaya çalışırlar. Bunlar gerçekten saçmalıktan ibarettir.

Yukarıda da belirtmiş olduğumuz gibi bizim sitemizde kesinlikle böyle şeylerle karşılaşmazsınız. Sitemizin etinden sütünden her şeyinden faydalanabilirsiniz. Hiçbir şey için sizden kimse ücret ya da para talep etmeyecektir. Zaten sitemizi biraz olsun gezdiyseniz göreceksiniz ki, bizim sitemize üye olmak gibi bir şey söz konusu değildir. bu durum bize gerçekten saçma geldi için gönderilen ilanları düz bir sayfada yayınlamak daha mantıklı geldi.

Sitemizin ana sayfasına giderek dilediğiniz bayan arkadaşını ilanı bulabilir ve kendilerine yorum yapabilirsiniz. Umarız en kısa zamanda kendinize uygun bir kişiye bulabilirsiniz. Yalnızlık gerçekten çok kötü bir şey. Sizler bu site sayesinde kendinizi arkadaş edindiğiniz zaman bizlerde öyle bir şeye vesile olduğumuz için mutlu oluyoruz.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here