Ordu Evlilik İlanları | Evlilik Sitesi

Yayınlanma : Güncelleme : Temmuz 17, 2019
0
879

Ordu’da yaşayan ve orada evlenmek isteyen birbirinden güzel ve olgun kadınlarla sitemiz sayesinde çalışabilirsiniz. Artık herkes arkadaşlık arayışlarına ve arkadaşlık ilişkilerini internet ortamı üzerinde kurduğundan dolayı günde binlerce insan Google üzerinden arkadaşlık araması yaparak sitemize giriş sağlıyor.

Her gün ülkenin her ilinden giren binlerce kullanıcımız ile sitemizde tanışabilirsiniz. İlan gönderen bay ve bayanların yazılarının altına yorumlar yaparak kendilerinin sizlerle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz. Burada bir çok insan birbiriyle tanışarak arkadaş oluyor sevgili oluyor veya evleniyor. Biz bu siteyi açtığımız zaman bu kadar çok tanışma, sevgili olman ya da evlilik olaylarının gerçekleşmesini beklemiyorduk.

Ordu Ciddi Evlilik Sitesi

Uzun süreli ciddi ilişki arayan bir çok bayanın ilanını sayfamızın bu kısmında yayınlıyoruz. Artık insanların bir çoğu günübirlik ya da kısa süreli ilişkilerden oldukça sıkılmış durumda. Bu tarz durumlarda da artık evlilik sitelerinde, evlilik ilanları sitelerinde kendilerine bir ömür eş olabilecek insanı arıyorlar. Umarız herkes aradığı aşkı en kısa sürede bulabilir.

Ordu Evlilik İlanları Gelen Bölgeler

  • Altınordu
  • Ünye
  • Fatsa
  • Perşembe
  • Kumru
  • Korgan
  • Gölköy
  • Ulubey

Ordu Bay ve Bayan Evlilik İlanları

Günümüzde her ne kadar boşanma sayıları artmış olsa da bir o kadar kişi de yeniden evlilik arayışına giriyoruz. Boşanmaların olmasının sebebi ise insanların birbirlerini tam olarak tanımadan veya birbirlerini anlamadan ilişkiye başlamalarıdır. Bu yüzden eğer arayışınız ciddi bir ilişki ise ve sonunu evlilikle bağlamak istiyorsanız kesinlikle karşınızdaki kişiyi iyi analiz etmeli ve iyi tanımalısınız. Evlilik konusunda acele etmek gerçekten büyük bir hata olur. Ciddi ilişki arayan ve ömrünü sevebileceği insanla geçirmek isteyen bir çok kullanıcımız vardır.

♥️ SEVDA

MERHABA. sitenize İlk defa giriyorum. Uzun zamandır evlenebileceğim bir erkek arkadaş arıyorum. Geçmişte iki tane ciddi ilişkim oldu. Ancak bu iki ilişkim de de aldatıldım. Bu yüzden bu konuda oldukça derin bir yaram var diyebilirim. Bu yüzden artık aldatılmak ya da kandırılmak istemiyorum. Bu durum gerçekten hiç hoş bir şey değil.

Ben her zaman empati yapmışımdır. Karşındakine bir şey yapmadan önce aynı şeyi o bana yapsa ne hissederdim düşünerek hareket etmişimdir. Bu yüzden karşımdaki insanlara ya da çevreme karşı kırıcı ya da üzücü davranışlarda bulunmamışımdır. Ancak ben ne kadar iyi niyetli olursam olayım karşımdaki insanlardan ve çevremden hep kazık yedim. Bu yüzden de beni gerçekten anlayabilecek bana sahip çıkacak ve beni aldatmayacak bir erkek arkadaş arıyorum.

♥️ PERVİN

Selamm. İsmim pervin 27 yaşında daha önce hiç evlenmemiş bir kadınım. Şu anda Ordu’da ailemle birlikte yaşıyorum. Ancak artık evlilik yaşımın geldiğini onlarda bana söylüyor ben de bunun farkına vardım. Çevremde evli olmayan neredeyse hiçbir arkadaşım kalmadı diyebilirim. Bu yüzden de ben hayat mücadelesi kariyer derdi eğitim hayatı derken aile kurmayı gerçekten çok ertelediğimi farkettim.

Ancak yine de yaşım çok ilerde olmadığından dolayı hala zamanım var diye düşünüyorum. Evlilik için kesinlikle acele etmeyeceğim. Çünkü ben evliliği bir kez gerçekleştirmek istiyorum. O erkek benim için ilk ve son olsun istiyorum. Bu yüzden birbirimizi iyice tanıdıktan sonra ve emin olduktan sonra evlenmek istiyorum. Bana yalan söylemeyecek güvenilir, bana sahip çıkacak ve bana değer verecek erkek arıyorum.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here