Ordu Evlilik İlanları | Evlilik Sitesi

Ordu’da yaşayan ve orada evlilik yapmak isteyen birbirinden güzel ve olgun hanımefendilerle sitemiz yardımı ile çalışabilirsiniz. Artık tamamımız arkadaşlık arayışlarına ve arkadaşlıklarını web ortamı üzerinde kurduğundan dolayı günde binlerce insan Google üstünden arkadaşlık araması yaparak sitemize giriş sağlıyor.

Her gün ülkenin her ilinden giren binlerce kullanıcımız ile sitemizde tanışabilirsiniz. İlan gönderen bay ve bayanların yazılarının altına yorumlar yaparak kendilerinin sizlerle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz. Burada bir fazla insan birbiri ile tanışarak arkadaş oluyor sevgili oluyor veya evleniyor. Biz bu siteyi açtığımız zaman bu denli fazla tanışma, sevgili olman yada evlilik olaylarının meydana gelmesini beklemiyorduk.

Ordu Ciddi Evlilik Sitesi

Uzun soluklu ciddi arkadaşlık arayan bir fazla bayanın ilanını sayfamızın bu kısmında yayınlıyoruz. Bu şekil durumlarda da artık evlilik sitelerinde, evlilik ilanları sitelerinde kendilerine bir hayat eş olabilecek insanı arıyorlar. Umarız tamamımız aramış olduğu aşkı en kısa süre içinde bulabilir.

Ordu Evlilik İlanları Gelen Bölgeler

  • Altınordu
  • Ünye
  • Fatsa
  • Perşembe
  • Kumru
  • Korgan
  • Gölköy
  • Ulubey

Ordu Bay ve Bayan Evlilik İlanları

Günümüzde her bakımdan boşanma sayıları artmış olsa dahi bir o denli kişi de yeniden evlilik arayışına giriyoruz. Boşanmaların olmasının sebebi ise insanların birbirlerini tam olarak tanımadan veya birbirlerini anlamadan arkadaşlığa başlamalarıdır. Bu nedenden ötürü eğer arayışınız ciddi bir arkadaşlık ise ve sonunu evlilikle bağlamak istiyorsanız kesinlikle karşınızdaki kişiyi iyi çözümleme etmeli ve iyi tanımalısınız. Evlilik konusunda acele etmek hakikaten büyük bir hata olur. Ciddi arkadaşlık arayan ve ömrünü hoşlanabileceği insanla geçirmek isteyen bir fazla kullanıcımız vardır.

♥️ SEVDA

MERHABA. sitenize İlk defa giriyorum. Uzun zamandan beri evlenebileceğim bir erkek arkadaş arıyorum. Geçmişte iki tane ciddi arkadaşlığım oldu. Ancak bu iki arkadaşlığımda da  aldatıldım. Bu nedenden ötürü bu mevzuda oldukça derin bir yaram var diyebilirim. Bu nedenden ötürü artık aldatılmak yada kandırılmak istemiyorum. Bu durum hakikaten hiç hoş bir şey değil.

Ben sürekli empati yapmışımdır. Karşındakine bir şey yapmadan öncesinde aynı şeyi o bana yapsa ne hissederdim düşünerek hareket etmişimdir. Bu nedenden ötürü karşımdaki insanlara yada çevreme karşı kırıcı yada üzücü davranışlarda bulunmamışımdır. Ancak ben ne kadar iyi niyetli olursam olayım karşımdaki insanlardan ve çevremden hep kazık yedim. Bu nedenden ötürü de beni hakikaten anlayacak bana sahip çıkacak ve beni aldatmayacak bir erkek arkadaş arıyorum.

♥️ PERVİN

Selamm. İsmim pervin 27 yaşlarında daha öncesinde hiç evlenmemiş bir kadınım. Şu anda Ordu’da ailemle yaşıyorum. Ancak artık evlilik yaşımın geldiğini onlarda bana söylüyor ben de bunun farkına vardım. Çevremde evli olmayan neredeyse hiçbir dostum kalmadı diyebilirim. Bu nedenden ötürü de ben hayat mücadelesi kariyer derdi eğitim yaşamı derken aile oluşturmayı hakikaten fazla ertelediğimi farkettim.

Ancak gene de yaşım fazla ilerde olmadığından dolayı hala zamanım var diye düşünüyorum. Evlilik için kesinlikle acele etmeyeceğim. Zira ben eşi ile olan eşiyle olan evliliği bir kez gerçekleştirmek isterim. O erkek benim için ilk ve son olsun isterim. Bu nedenden ötürü birbirimizi iyice tanıdıktan sonrasında ve güvenilir olduktan sonrasında evlenmek isterim. Bana yalan söylemeyecek güvenilir, bana sahip çıkacak ve bana kıymet verecek erkek arıyorum.

Burcu hakkında 698 makale
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.