İstanbul Avrupa Yakası’ndan dul bayanım erkek arıyorum

İstanbul Avrupa yakası'ndan bayan arkadaş arıyorum, İstanbul Avrupa yakası kız arkadaş bulma siteleri, İstanbul Avrupa Yakası'nda erkek arkadaş arayan olgun ve dul bayanlar, istanbul Avrupa yakası bayan arkadaş cep telefon numaraları ve WhatsApp sevgili bulma grupları, İstanbul Avrupa yakası bayanlar Facebook Twitter Instagram TikTok adresleri ve hesapları gibi konularda 2022 yılında ve 2023 yılında internet sitemiz sizlere hizmet sağlamaya devam ediyor.

Yayınlanma : Güncelleme : Haziran 27, 2022
0
1462

Selamlar İstanbul Avrupa Yakası’nda ikamet eden dul bir bayanım ve erkek arkadaş arıyorum. Arkadaşlar dikkatinizi çekerim cümlenin başında da söylediğim gibi arkadaş arıyorum yani evlenecek birine bakmak için burada değilim. Yani bana Zaman geçirecek, birlikte vakit öldürebileceğiniz erkek lazım. Bahçelievler ve Şirinevler bölgesinde çok yakınım Çünkü Evim o bölgede Ben Merter’de oturuyorum Annemle beraber yaşıyoruz. Çocuğum falan yok ve tamamen özgür bir kadınım. Annemle ilgili herhangi bir problem yok yani benimle birlikte olacak olan kişi rahatlıkla evime girip çıkabilir.

Tabii ki bir erkeğin evime girip çıkabilmesi için öncelikle karşılıklı olarak birbirimize çok dürüst olmalıyız Yani benim karşımdaki erkeğe %100 güvenmem lazım. Ilk etapta Lütfen benden Cep telefonu numaramı WhatsApp numaramı yada Facebook Twitter Instagram gibi sosyal medya hesaplarımı istemeyin. Çünkü Sizler de takdir edersiniz ki, bir kadın olarak bir internet sitesi üzerinde yani Özellikle de arkadaşlık sitesi üzerinde önüme gelene cep telefonu numaranı dağıtmam Çok doğru bir hareket olmayacaktır. Öncelikle burada birbirimizi biraz Tanırız daha sonrasında cep telefonu numarası WhatsApp numarası gibi şeyler basit ve kolay şeyler arkadaşlar.

♥ Selam İsmim Güliz , 27 Yaşındayım Canım Sıkılıyor Sohbet Etmek İstiyorum Müsaitseniz Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Daha önce de söylediğim gibi İstanbul Avrupa Yakası’nda olsun neresinde olduğu benim için çok önemli değil. İstanbul Beşiktaş Şişli Mecidiyeköy bu bölgelere de çok sık gidiyorum işim gereği buralarda geziyorum. Sizlerden ricam, Kendinizden bahsederKen nelerden hoşlandığınızı yaşınızı boyunuzu kilonuzu falan yazmanızdır. Ben dürüst erkeklerden hoşlanıyorum.

Yani benim için bir erkeğin tipi Aslında çok fazla önemli değil. Ben erkeklerde kişisel karaktere ve giyim tarzına çok önem gösteriyorum. Bir de beni Bir erkekte en çok etkileyen şey konuşma tarzıdır. Yani karşımdaki erkek cümle kurarken beni etkileyebiliyor sa Onun için her şeyi yapabilirim. Birçok konuda bilgi sahibi olan genel kültürü gelişmiş Elit ve düzgün bir bayan olduğumu düşünüyorum. Son derece bakımlı düzgün giyinen, düzgün konuşan ve nerede nasıl konuşacağını nerede nasıl giyineceğimi çok iyi bilen bir bayanım.

Eğer aradığınız kadının ben olduğumu düşünüyorsanız ve karşılıklı olarak anlaşabileceği bizi düşünüyorsanız bana mesaj yazmaktan lütfen çekinmeyin.

İstanbul Avrupa Yakasından Bayan Arkadaş , Sevgili Ya da Kız Arkadaş Bulmak İstiyorum Diyorsanız ;

Biliyorsunuz ki Türkiye’nin en kalabalık, en global ve en güzel şehirlerinden birisi İstanbul şehrimizdir. Bu sebepten dolayı İstanbul’dan internet sitemiz bayanlar ve erkekler tarafından çok ziyaret ediliyor. Her gün sitemize giriş sağlayarak Hayat arkadaşı arıyorum diyen, evlenmek istiyorum ya da sevgili bulmak istiyorum diyen olgun ve dul kadınlar, birbirinden güzel genç güzel kızlar, ev arkadaşı arayan üniversiteli erkekler ve üniversiteli kızlar ve daha fazlası ile internet sitemiz içerisinde tanışabilirsiniz.

İstanbul Avrupa yakasından rahat bir şekilde bayan arkadaş ya da yakışıklı bir erkek arkadaş bulabilmek için kendilerinden cep telefonu numaralarını talep edebilir ya da WhatsApp gruplarına katılım sağlayabilirsiniz.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here