İstanbul Anadolu Yakasından dul bayanım erkek arkadaş arıyorum

İstanbul Anadolu Yakasından dul bayanım. İstanbul Anadolu Yakasından dul bayanım ve erkek arkadaşa ihtiyacım var. Daha öncesinde bir evlilik gerçekleştirdim ve bu evlilikten olan bir çocuğum var şu anda 7 yaşlarında. Fakat ben bu sitede ciddi bir evlilik için bulunuyorum. Şu demek oluyor ki bu sitede erkek arkadaş aramamın tek sebebi Can sıkıntısı diyebiliriz.

Eşimden Boşandıktan sonrasında yine ciddi bir arkadaşlık içerisine girmeyeceğim e ve hiçbir zaman ölene kadar evlenmeyeceğim yemin ettim. Ancak bir bayan olarak Normal olarak ki benim de bir takım hayallerim ve isteklerim olabiliyor.

Malesef ki bir zaman sonrasında fazla iyi anlıyoruz ki bu nalet ihtimaller içerisinde Hayat yalnız geçmez. Şu demek oluyor ki istemeden de olsa hayatımızda bir insanın olmasını istiyorum. şefkat dolu bir insan istiyoruz. Biz Hanımefendiler fazla duygusal canlılarız, Bu sebepten ötürü her bakımdan yemin de etsek, her bakımdan yine bir arkadaşlık içerisine girmeyeceğim bizlere yada ciddi bir evlilik yapmayacağım mıza kendimizi ikna etsek de bir erkek arkadaş isteriz.

Işte Şu anda ben tam bu durumdayım arkadaşlar doğrusu hayatımı alacağım insanın benimle ciddi bir evlilik düşünmesin isterim.

İstanbul Yenibosna’da şu anda çocuğumla beraber yalnız yaşıyorum. Hayatımda Anne babam amcam dayım herhangi bir akrabam Hiç kimsem yok. Kimsesiz hanımefendiler hayatın ne işe yaradığını fazla iyi bilirler Bu nedenden ötürü, Bendeki heyecanı Bendeki duyguları fazla iyi anlayacaksınız diye düşünüyorum.

Saçma sapan kaslı ve sporcu yada gelip geçici sevgili ve erkek arkadaş arayan bayanlarla karıştırmayın beni Sizlerden ricam muntazam dürüst güvenilir bir beyefendi gibi yorum yapmanızdır. Bu şekil paylaşımlar yaparak kalitenizi düşünmenizi tavsiye etmiyorum Bu sebepten ötürü bu şekil paylaşımlara kesinlikle dönüş yapmayacağım. Bunların haricinde ise bana yorum yapmaktan lütfen çekinmeyin. İstanbul Mecidiyeköy Şişli Halkalı Sefaköy Şirinevler Aden Mahallesi Florya Bu bölgelerden de bana yazabilirsiniz doğrusu Anadolu Yakası haricinde bu bölgelere de devamlı olarak işim gereği gidip geliyorum. Avrupa Yakası’ndan yada Anadolu yakasında mı olması aslına bakarsak benim için fark etmez ancak Anadolu Yakası olursa daha iyi olur Hiç eğer olmazsa yakın oluruz.

Anadolu Yakasından Kız Arkadaş Yada Dul Bayan Arkadaş Bulmak İstiyorum Diyorsanız ;

İstanbul-ankara İzmir gibi kalabalık şehirlerden web sitemiz genel olarak evlilik gerçekleştirmiş ve boşanmış olan dul hanımefendiler tarafınca ve sıfırdan ilk defa evlilik meydana getirecek olan birbirinden güzel kızlar ve birbirinden yakışıklı erkekler tarafınca kümülatif bir halde 2023 yılında ve 2024 yılında ziyaret edilmeye devam etmektedir.

Bu sebepten dolayı ise temizin bu bölümünde parasız bir halde İstanbul Anadolu yakasından bayan arkadaş arıyorum diyenlere erkek arkadaş arıyorum ve evlenmek isterim diyenlere hizmet sağlamaya karar vermiş bulunuyoruz. uMuyoruz ki; bahtınıza yazılmış olan İstanbullu bayan arkadaşı burada bulabilirsiniz.

Burcu hakkında 698 makale
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.