İstanbul Anadolu Yakasından dul bayanım erkek arkadaş arıyorum

İstanbul Anadolu Yakası'nda kız arkadaş arıyorum, Anadolu yakası bayan arkadaş bulma siteleri, Anadolu yakası kız arkadaş WhatsApp sevgili bulma grupları ve cep telefon numaraları, İstanbul Anadolu yakası kızların Facebook Twitter Instagram TikTok adresleri gibi konularda 2022 ve 2023 yılında internet sitemizi kullanabilirsiniz.

Yayınlanma : Güncelleme : Haziran 27, 2022
0
1387

İstanbul Anadolu Yakasından dul bayanım.İstanbul Anadolu Yakasından dul bayanım ve erkek arkadaşa ihtiyacım var. Daha önce bir evlilik gerçekleştirdim ve bu evlilikten olan bir çocuğum var şu anda 7 yaşında. Fakat ben bu sitede ciddi bir evlilik için bulunuyorum. Yani bu sitede erkek arkadaş aramamı tek sebebi Can sıkıntısı diyebiliriz.

Eşimden Boşandıktan sonra bir daha ciddi bir ilişki içerisine girmeyeceğim e ve hiçbir zaman ölene kadar evlenmeyeceğim yemin ettim. Ama bir kadın olarak Tabii ki benim de bir takım Arzularım ve isteklerim olabiliyor. Insan her ne kadar yemin etmiş olsa da bir erkeğe Daha doğrusu karşı cinse ihtiyaç Duyabiliyor. Yani bu durum sadece kocasından memnun olmayan Eşinden boşanmış olan kadınlar için ya da dul bayanlar için geçerli bir durum değil. Aynı şeyi dul erkekler için ya da yalnız olan erkekler için de geçerli diye düşünüyorum.

Ne yazık ki bir zaman sonra çok iyi anlıyoruz ki bu lanet olası Ömür yalnız geçmez. Yani ister istemez hayatımızda bir erkeğin olmasını arzuluyorum. Saçımızı oksayacak yanağınızdan öpecek dudağımızda öpecek sarılıp uyuya bileceğimiz şefkat dolu bir insan istiyoruz. Biz Kadınlar çok duygusal canlılarız, Bu nedenle her ne kadar yemin de etsek, her ne kadar bir daha bir ilişki içerisine girmeyeceğim bize ya da ciddi bir evlilik yapmayacağım mıza kendimizi ikna etsek de bir erkeğe ihtiyaç duyarız.

Işte Şu anda ben tam bu durumdayım arkadaşlar yani hayatımı alacağım kişinin benimle ciddi bir evlilik düşünmesin istiyorum. Sadece benimle çok güzel zamanlar geçirebileceğiniz e Garanti verebilirim. Çünkü ben bir erkeğin nasıl mutlu olacağını nelerden hoşlanacağını, Bir erkeğin bir kadından neler beklediğini çok iyi bilirim.

İstanbul Yenibosna’da şu anda çocuğumla beraber yalnız yaşıyorum. Hayatımda Anne babam amcam dayım herhangi bir akrabam Hiç kimsem yok. Kimsesiz kadınlar hayatın ne olduğunu çok iyi bilirler Bu yüzden, Bendeki heyecanı Bendeki duyguları çok iyi anlayacaksınız diye düşünüyorum. Benimle birlikte olacak olan Erkek arkadaşımla Yenibosna’daki evimde yaşayabiliriz. Ya da, birlikte olacağım erkek ile sık sık ister kendi evimde ister dışarıda istediğim gibi kafama göre görüşebiliriz. Yani en başından da söylediğim gibi özgür bir kadınım beni bağlayan hiçbir şey yok.

Saçma sapan kaslı ve sporcu yada gelip geçici sevgili ve erkek arayan bayanlarla karıştırmayın beni Sizlerden ricam düzgün dürüst güvenilir bir beyefendi gibi yorum yapmanızdır. Bu tarz paylaşımlar yaparak kalitenizi düşünmenizi tavsiye etmiyorum Çünkü bu tarz paylaşımlara kesinlikle dönüş yapmayacağım. Bunların haricinde ise bana yorum yapmaktan lütfen çekinmeyin. İstanbul Mecidiyeköy Şişli Halkalı Sefaköy Şirinevler Cennet Mahallesi Florya Bu bölgelerden de bana yazabilirsiniz yani Anadolu Yakası dışında bu bölgelere de sık sık işim gereği gidip geliyorum. Avrupa Yakası’ndan ya da Anadolu yakasında mı olması aslında benim için fark etmez ama Anadolu Yakası olursa daha iyi olur En azından yakın oluruz.

Anadolu Yakasından Kız Arkadaş Ya da Dul Bayan Arkadaş Bulmak İstiyorum Diyorsanız ;

İstanbul-ankara İzmir gibi kalabalık şehirlerden internet sitemiz genelde evlenmiş ve boşanmış olan dul kadınlar tarafından ve sıfırdan ilk defa evlilik yapacak olan birbirinden güzel kızlar ve birbirinden yakışıklı erkekler tarafından yoğun bir şekilde 2022 yılında ve 2023 yılında ziyaret edilmeye devam etmektedir.

Bu sebepten dolayı ise temizin bu bölümünde ücretsiz olarak İstanbul Anadolu yakasından bayan arkadaş arıyorum diyenlere erkek arkadaş arıyorum ve evlenmek istiyorum diyenlere hizmet sağlamaya karar vermiş bulunuyoruz. uMuyoruz ki; bahtınıza yazılmış olan İstanbullu bayan arkadaşı burada bulabilirsiniz.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here