İstanbul Beylikdüzü’nde Dul Bayanım Sevgili Arıyorum

Her insana hayrı dokunacak sabahlar arkadaşlar. Internette dolaşırken Rastlantı olarak bu siteyi gördüm ve buraya ilan bırakırsam Küçük bir ihtimal aradığım adamı bulabilirim diye düşündüm. Inşallah gerçek ve kaliteli bir arkadaşlık için doğru adımlar atmışımdır.

Aslen Sivaslıyım ancak İstanbul Beylikdüzü’nde yaşıyorum. Allahü teâlâ razı olsun Babamdan kalan bir evim var aylık da bir gelirim var doğal olarak bunların haricinde bir de çalışıyorum. Doğrusu Rabbime şükürler olsun ki hiç kimsenin parasında pulunda maddi olarak gözüm yoktur. Ben Kendi Ayakları üzerinde son derece iyi bir halde durabilen dul bir bayanım. Daha öncesinde bir evlilik yaşadım Ancak bu evlilikten herhangi bir çocuğum yok Bu nedenle eşim kısır olduğundan evladımız aslında olmuyordu.

Hem evladımız olmuyor hem de bunun üstüne eşim sorumsuzluklarını hiçbir zaman bırakıyordu. Evinizde bir ampul dahi bozulsa maalesef değiştirmiyor da bu denli sorumsuz ve vurdumduymaz bir insan olduğundan Zaman geçtikçe evlilik çürüdü ve boşanma gerçekleşti. Şu anda boşandığımı hiç pişman değilim aradan 2 yıl geçti ve artık hayatımda bir insanın olması gerektiğine karar verdim.

Doğrusu sizin anlayacağınız, Benim kimsenin parasına puluna yada beni korumasına ihtiyacım yok. Benim sadece aşka sevgiye ihtiyacım var. Hakikaten bir hanımı adam gibi sevmesini becerebilen, bir insanın üzerine düşen sorumluluklardan haberdar olan, her mevzuda Eşini nasıl mutlu edeceğini iyi bilen bir sevgili, Bir arkadaş bir arkadaş, yeri ulaştığı zaman ise can yoldaşım ve sırdaşım olabilecek bir erkek arkadaşa ihtiyacım var. İlk ilk etapta Normal olarak ki ciddi evlilik düşünmüyorum. Ilk önce birbirimizi net bir halde tanımamız gerektirme ettiğini düşünüyorum. Daha sonrasında kendi aramızda ciddi kararlar alabiliriz.

İstanbul Beylikdüzü, Esenyurt, avcılar, B. Çekmece, K. Çekmece, Sefaköy, cennet ve Silivri bölgelerine yakın olduğundan bu bölgelerde bulunan arkadaşların talepleri birazcık daha fazla dikkatini çekebilir. Ancak tabii ki bana İstanbul’un her yerinden ilgilenen kişilerin yazmasını isterim.

Burcu hakkında 698 makale
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.