Ana Sayfa Arkadaşlık İstanbul Beylikdüzü’nde Dul Bayanım Sevgili Arıyorum

İstanbul Beylikdüzü’nde Dul Bayanım Sevgili Arıyorum

Beylikdüzü'nde erkek arkadaş arayan yalnız dul bayanlarla tanışma siteleri, Beylikdüzü kız arkadaş bulma sitesi, Beylikdüzü'nde bayan arkadaş arıyorum, Beylikdüzü bayan arkadaş bulma WhatsApp grupları ve cep telefon numaraları, Beylikdüzü bayan arkadaş kız arkadaş sevgili bulma Facebook Twitter Instagram TikTok adresleri ve hesapları gibi konularda 2022 yılında ve 2023 yılında bu bölümü kullanabilirsiniz.

Güncelleme : Haziran 27, 2022
1932

Herkese hayırlı sabahlar arkadaşlar. Internette dolaşırken Tesadüfen bu siteyi gördüm ve buraya ilan bırakırsam Belki aradığım adamı bulabilirim diye düşündüm. Inşallah gerçek ve kaliteli bir ilişki için doğru adımlar atmışımdır.

♥ Selam İsmim Güliz , 27 Yaşındayım Canım Sıkılıyor Sohbet Etmek İstiyorum Müsaitseniz Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Aslen Sivaslıyım ama İstanbul Beylikdüzü’nde yaşıyorum. Allah razı olsun Babamdan kalan bir evim var aylık da sabit bir gelirim var tabi bunların haricinde bir de çalışıyorum. Yani Rabbime şükürler olsun ki hiç kimsenin parasında pulunda maddi olarak gözüm yoktur. Ben Kendi Ayakları üzerinde gayet iyi bir şekilde durabilen dul bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaşadım Ancak bu evlilikten herhangi bir çocuğum yok Çünkü eşim kısır olduğundan dolayı çocuğumuz zaten olmuyordu.

Hem çocuğumuz olmuyor hem de bunun üstüne eşim sorumsuzluklarını hiçbir zaman bırakıyordu. Evde bir ampul bile bozulsa maalesef değiştirmiyor da bu kadar sorumsuz ve vurdumduymaz bir insan olduğu için Zaman geçtikçe ilişki çürüdü ve boşanma gerçekleşti. Şu anda boşandığımı hiç pişman değilim aradan 2 yıl geçti ve artık hayatımda bir erkeğin olması gerektiğine karar verdim.

Yani sizin anlayacağınız, Benim kimsenin parasına puluna ya da beni korumasına ihtiyacım yok. Benim sadece aşka sevgiye sıcak bir dokunuşa ihtiyacım var. Gerçekten bir kadını adam gibi sevmesini becerebilen, bir erkeğin üzerine düşen sorumluluklardan haberdar olan, her konuda Eşini nasıl mutlu edeceğini iyi bilen bir sevgili, Bir dost bir arkadaş, yeri geldiğinde ise can yoldaşım ve sırdaşım olabilecek bir erkeğe ihtiyacım var. İlk başlarda Tabii ki ciddi evlilik düşünmüyorum. Öncelikle birbirimizi net bir şekilde tanımamız gerektiğini düşünüyorum. Daha sonrasında kendi aramızda ciddi kararlar alabiliriz.

İstanbul Beylikdüzü, Esenyurt, avcılar, B. Çekmece, K. Çekmece, Sefaköy, Cennet ve Silivri bölgelerine yakın olduğundan dolayı bu bölgelerde bulunan arkadaşların talepleri biraz daha fazla dikkatini çekebilir. Ama tabii ki bana İstanbul’un her yerinden ilgilenen kişilerin yazmasını isterim. Yani daha kolay görüşebilmek ve daha kolay anlaşabilmek için eğer Avrupa Yakası’nda olursa benim için daha iyi olur. Çünkü Eğer Aramızda bir etkileşim olursa sık sık görüşmek ve evime davet etmek isterim.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here