Giresun’da yaşıyorum dul bayanım evlenecek erkek arıyorum

Yayınlanma : Güncelleme : Şubat 7, 2019
0
371

Herkese selamlar ve saygılar sevgili arkadaşlar. Giresun’da yaşıyorum 26 yaşındayım ve dul bir bayanım, sarışın kendisine bakan son derece bakımlı yatakta on numara performans sevgiliye bilen deli gibi sevmesini ve aşık olmasını bilen bir kadınım. Ben açık sözlü insanları severim Bu yüzden kendimden örnek vermek istiyorum.

♥ Selam İsmim Güliz , 27 Yaşındayım Canım Sıkılıyor Sohbet Etmek İstiyorum Müsaitseniz Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Arkadaşlar Benim hayata bakış açım biraz farklı, Yani nasıl anlatsam bilemiyorum ama benimle birlikte olacak olan adam her konuda çok kaliteli olması gerekiyor. Bir yere gittiğimizde bana sarılacak öpecek Saçlarımdan koklayacak Akşamları yatarken öpecek Sabahları uyandığımda öpüşerek bu yana bileceğim Bir kadını nasıl sevebileceğini çok iyi kavramış olan bir erkek arkadaşa ihtiyacım var.

İlk başlarda Tabii ki ciddi bir evlilik düşünmüyorum. Ancak Eğer ilişkimiz biraz ilerler ve birbirimizi daha iyi tanırız Ak o zaman evlilik gerçekleştirebiliriz. Her zaman doğruları söyleyen ve aklı fikri sadece cinsellik de olmayan bir kadının nelere ihtiyacı olduğunu anlayabilen dürüst güvenilir ve sağlam kişiler bana yazabilirler.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor...

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here