Gümüşhane’den Dul Bayanım Erkek Arkadaş Arıyorum

Gümüşhane dul bayan cep telefonu numaraları ve Gümüşhane’de yaşayan dulların dul hanımefendilerin birbirinden güzel bayanların yazışma numaralarını WhatsApp sohbet numaralarını almak için web sitemizi Tamamıyla üye olmadan ve parasız bir halde kullanabilirsiniz. Ek olarak sitemiz üzerinde Gümüşhane dul bayan arkadaşlık sitesi olarak sizlere Ciddi ve islami olarak evlenme şansını elde edebileceğiniz ülkemizin her bölgesinden hem bayanlarla hemde erkeklerle tanışma imkanlarıda sağlıyoruz.

Slm Ben Gümüşhaneden Alara Evlenmek için Erkek Arkadaş Arıyorum

Her insana Merhabalar arkadaşlar benim adım Alara. Gümüşhane’de bulunan arkadaşlara sesleniyorum. 27 yaşlarında dul bir bayanım Artık evlenmek için bir erkek arkadaş arıyorum Elbet ki İlk Başta ciddi bir evlilik düşünmediğini de belirtmek isterim.

Takdir edersiniz ki ilk olarak birbirimizi tanımamız gerekiyor. Birbirimizi tanıdıktan sonrasında küçük bir ihtimal evlilik yolunda ciddi adımlar atabiliriz. Daha öncesinde bir evlilik gerçekleştirdim ve bu evlilikten bir çocuğum var şu anda 4 yaşlarında. Gümüşhane’de Annemle beraber yaşıyorum ve artık evlenmem gerektirme ettiğini düşünüyorum. Ancak arkadaşlar Benim hayata bakış açım birazcık değişik Bu nedenden ötürü sizlere bir ekip şeyleri açıklama gereği duyuyorum.

Ilk önce Bana yazmadan öncesinde şunu bilmenizi isterim ki, Ben evlenmeyi planladığım insanla minimum bir defa birlikte olmak isterim. Şu sebeple önceki eşimle aramızdaki en büyük probleminiz cinsel mesele değil, Bunun bununla birlikte isteksizlikte vardı, Doğrusu kısacası eşim beni bir türlü mutlu edemiyordu doğru muntazam bir cinsel yaşamımız yoktu bu nedenden ötürü boşanmak mecburiyetinde kaldık.

Burcu hakkında 698 makale
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.