Gaziantep dul bayanım erkek arkadaş arıyorum

Yayınlanma : Güncelleme : Şubat 7, 2019
0
389

Herkese Merhabalar arkadaşlar Gaziantep’ten birlikte olacak güzel vakit geçirecek erkek arkadaş arıyorum. Giyinmesini kuşatmasını bilen maddi durumu iyi olan bir erkekle birlikte olup zamanı değerlendirmek istiyorum. Gaziantep dul bayanların cep telefonu numaraları Gaziantep dul bayanların WhatsApp numaraları gibi aramalar yapanlar Benimle iletişime geçsinler.

♥ Selam İsmim Güliz , 27 Yaşındayım Canım Sıkılıyor Sohbet Etmek İstiyorum Müsaitseniz Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Gaziantep Şahinbey ve Şehitkamil ilçelerinden olup olmaması önemli değil Nizip’ten falan da olabilir Yeter ki Gaziantep’e yakın olsun Kilis’ten de erkek arkadaşlar bana yazabilirler. Özgüveni oturmuş bir kadına nasıl davranılacağını iyi bilen bir erkekle birlikte olmayı planlıyorum. 28 yaşındayım daha önce bir kere evlendim ve boşandım kocam Ankaralıyı deme vefasızın teki çıktı. Ne yazık ki evde bozulmuş olan bir ampulü bile değiştirmekten aciz bir insanla birlikte 2 senemi geçirdim.

Ama sonunda aklım başıma geldi be kocamdan boşandım mutsuz evli kadınlar beni çok iyi anlarlar evli olup kocasından memnun olmayan mutsuz kadınlar bu yazımı okuduklarında eminim yorum yapacaklardır. Ilk evliliğimden Çocuğum falan olmadı İyi ki de çocuk yapmamışım. Inşallah burada bulduğum evleneceğim adamlar bir çocuğum olur.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor...

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here