Erkeklerle Sohbet Etmek İsteyen Bayanlar

Yayınlanma : Güncelleme : Eylül 9, 2020
1
975

İlan İçeriği >>

Sohbet Edecek Erkek Arkadaş Arıyorum. İster Whatsapp İster Facebook Farketmez.

Selamlar ismim kübra. Sohbet edecek bir erkek arkadaş bulmak için buradayım. Erkeklerle sohbet etmek isteyen bayanlar Ve gece sohbet etmek isteyen bayanlar gibi Aramalarda çıkmak istiyorum. Burada WhatsApp sohbet etmek isteyen bayanlar gördüm. Ama ben WhatsApp çok uygun değildir diye düşünüyorum. Çünkü insanlar birbirini tanımadan WhatsApp numarasını vermezler. Hele bir kızım bunu vermesi doğru değil. Şimdi sizlere biraz da kendimden bahsetmek istiyorum.

Biraz önce de söyledigim gibi ismim kübra.25 yaşındayım. Sevgilim falan yok. Burada erkek arkadaşım olmasını ve onunla sohbet etmeyi istiyorum. Çok canım sıkılıyor. Evde yalnızlık çekiyorum. Annemle babamın arası bozuk evde sürekli bir huzursuzluk var. Şöyle kaliteli bir adam bulmak, hem sevgili konularından konuşmak hem de erkek arkadaşım olursa eğer onunla buluşmak ve bir şeyler içmek istiyorum. Yani sohbetimiz ilerlesin ve canlı canlı karşılıklı olarak görüşelim istiyorum.

Kimse yanlış anlamasın. Görüntülü konuşmak isteyen bayanlar böyle internet sitelerinde çok fazla var. Ama ben o tarz kadınlardan değilim. Benim amacım zaten başından belli arkadaşlar. Ben öyle boş boş sohbet etmek değilde hani nasıl anlatsam bilemiyorum, böyle bir sevgilim olsun istiyorum. Sabahları bir günaydın mesajına akşamlarıda bir iyi geceler aşkım mesajını hasretim. Gerçekten sevmek ve sevilmek istiyorum. Bu yüzden burada erkeklerle sohbet etmek isteyen bayanlar bölümünde ben de ilan verdim. Gece de sohbet edebiliriz benim için hiç farketmez. Yani eğer gece sohbet etmek isteyen bayanlar arıyorum diyorsanız bana yine yazabilirsiniz. Canlı sohbet arkadaşı arıyorum diyenler Öncelikle kendilerini tanıtırlarsa memnun olurum. Çünkü tanımadığım insanlarla canlı, görüntülü sohbet edemem çünkü utanırım. Önce tanışmamız gerekiyor anlatabildim mi?

Gece sohbet etmek isteyen bayanlar

Bazı kadınlar geceleri korkar. Özellikle de gece sohbet etmek isteyen dul bayanlar geçmişte yaşamış oldukları psikolojik problemleri neticesinde yeni erkeklerle tanışmak, geceleri korkusunu içinden söküp atabilmek ya da yalnızlığını gidere bilmek için yeni insanlarla tanışmak isterler.

Bu nedenle gece sohbet etmek isteyen bayanlar internet sitemizde kendilerine uygun erkek arkadaşlar edinebilirler. İstanbul Ankara İzmir bursa Adana Antalya Gaziantep Diyarbakır Konya Sivas Tokat Samsun Muğla edirne tekirdağ gibi şehirlerimiz başta olmak üzere ülkemizden bir çok il ve ilçeden gece sohbet etmek isteyen ve erkeklerle konuşmak canlı sohbet etmek isteyen WhatsApp bayan arkadaş telefon numaraları bulabilirsiniz arkadaşlar.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here