Dul Bayan Arkadaş Arıyorum İzmir

İzmir Dul Bayan Cep Tel No, Dullar Sitesi, Ücretsiz Dul Kadınlarla Sohbet
İzmir Dul Bayan Cep Tel No, Dullar Sitesi, Ücretsiz Dul Kadınlarla Sohbet

İzmir Dul Sevgili Arayan Dul Bayanım

Merhaba. İzmir’de yaşayan bir öğretmenim. Tek başıma yaşıyorum. Kendime ilişik arabam var. 32 yaşındayım ve daha öncesinde bir evlilik yaptım. Bu evlilikten çocuğum yok. Çocuk vakası gerçekten fazla büyük bir mesuliyet. Evliliğinden de güvenilir olmadığım için çocuk yapma konusunda hiçbir zaman sıcak gözle bakmadım. Şu an için çocukta düşünmüyorum. Hayatımı yaşıyorum bikaç senedir. Bana ayak uyduracak bir erkek arkadaş arıyorum.

Gerçekten yaşamdan almasını bilen bir kadınım. Son derece keyifli bir yapıya sahibim. Bu yüzden de çevre konusunda gerçekten üstüme tanımam. Ülkenin her yerinde tanıdığın birileri vardır. Çünkü gezmeyi fazla seviyorum. Yeni bölgeler görmeyi, yeni insanlarla tanışmayı çok fazla seviyorum. Çok insandan zarar gelmez diye düşünüyorum. Elbette ki herkese güvenmemek lazım. Fakat arkadaş olduğu zaman her şey yolunda gider. Maddi durumum oldukça iyi. Bu yüzden de rahat gezebiliyorum.

Karşındaki insanın da maddi durumunun çok fazla iyi olmasına gerek bulunmuyor. Çünkü ben bagaja çadırımı atıyorum ve yola çıkıyorum. Konaklama için asla para vermiyorum. Yemek vakalarını da çoğu zaman ateş yakıyorum ve üstünde bimden aldığım sucukları veya sosisli kızartıp ekmek arası yapabiliyorum veya menemen yapıyorum. Çoğu zaman yaşamın bu biçimde geçiyor diyebilirim. Bu yüzden dolaşmak derken fazla harcaması bir şey gibi düşünmeyin bunu. Ben asla masrafsız ve tasarruflu bir kadınım.

Bunlara uyum sağlayacak bir erkek var ise bana yazabilirler. Yaş kriterim asla yok. Esmer, kumral hiç fark etmez benim için.

İzmir Dullar Sitesi

İzmir dullar sitesi, olgun, zengin ve yaşlı dul hanımlarla sohbet, sevgili arayan, erkek arkadaş arayan evlilik gerçekleştirmiş boşanmış bayanlar, evlenmek isteyen dul bayanlar gibi değişik arayışlarınızı da tek bir çatı altında gerçekleştirebiliyorsunuz. Bizim bu siteyi açmamızdaki gaye kendini yalnız hisseden, kendine hayat arkadaşı arayan her insanın süratli, son derece kolay bir şekilde aradıkları insanı bulmaları. Hayatlarının ilerleyen kısımlarını hayat arkadaşı ile geçirmeleri gerçekten biz için fazla mühim. Çünkü sizler bu site yardımıyla sevgili, kız arkadaş, eş bulduğunu zaman bizlerde amacımıza ulaşmış oluyoruz.

Aslına bakarsan bizim tek çabamız bu yönde arkadaşlar. Bu yüzden aslına bakarsan kaliteli ve güvenilir bir arkadaşlık sitesi olduk. Kadınlardan bilhassa fotoğraf istememizin ve bizlere gönderdikleri resimlerden güvenilir olmak için onlarla üye olmadan ücretsiz olarak konuşmamızın tek nedeni sitemizin güvenilirliğini çoğaltmak. İnsanlar kimi zaman düzmece resimler, düzmece ilanlar yayınlama çabasına girebiliyor. Biz bu şekilde bir durum yaşamamak için ilan göndermek isteyen bayanların bizleri üye olmadan ücretsiz olarak aramalarını talep ediyoruz. Bunu da mecburi bir hale getirdik.

Bunu bilen kullanıcılarımızda içleri rahat bir şekilde diledikleri gibi arama yapabiliyorlar. Birtakım insanlar sitemizde yedi gün içinde kendine uygun bir sevgili bulurken bazıları ise maalesef ki aradan aylar geçmesine karşın kendisine uygun birini bulamıyor. Aslına bakarsak gönül işleri Tamamıyla sizin kısmetinisi, kaderinize ve şansınıza bağlı bir durum arkadaşlar. Bu yüzden hayat arkadaşını bulamadığı zaman bizleri suçlamayın. Bizim tek yaptığımız insanların tanışmasına vesile olmak.

İzmir Dul Bayanların Feysbuk, Twitter, İnstagram Adresleri

Sitemize giren ve ilan gönderen, izmir dul bayanların WhatsApp numaraları, olgun, türbanlı dul bayanların Feysbuk ve Twitter adresleri, zengin ve yaşlı dul bayanların Twitter adresleri gibi bir fazla değişik kategori içinde de arama yapabilirsiniz değerli arkadaşlar. Günümüzde artık her şeyi sosyal medya hesapları üstünden hallediyoruz. Bu yüzden de insanlarla tanıştığımız zaman hemen onların sosyal medya hesaplarını almak istiyoruz.

Sosyal medya hesapları çoğumuz için fazla büyük ehemmiyet taşıyor. Yaşadığımız her anı, kendimiz ile ilgili her türlü bilgiyi sosyal medya üstünde paylaşıyoruz. Bu yüzden karşınızdaki insanı tanımamız bakımından da bizlere fazla büyük bir avantaj sağlıyor. Bir insanın Instagramını inceleyerek veya Feysbuk, Twitter hesaplarını inceleyerek fazla çok informasyon elde edebilirsiniz. Doğrusu sizin anlayacağınız karşınızdaki bayanlardan veya erkeklerden sosyalmediği hesabı almak gerçekten fazla büyük bir adım ve avantaj olur.

Ek olarak bizim sitemizde ilan gönderen bayan arkadaşlarımızın bu hesaplarını almanızda gerçekten fazla basit. Çünkü bayanlar artık cep telefon veya WhatsApp numaralarını paylaşmak yerine Feysbuk, Twitter, Instagram adreslerini paylaşıyorlar. Cep telefon numarası alışverişi bir sonraki adım haline geliyor. Çünkü cep telefonundan bir insanı rahatsız etme olasılığınız daha yüksektir. Bu yüzden de bayan arkadaşlarımız artık cep numarasını vermek yerine değişik hesaplarından sizlerle konuşmayı tercih ediyorlar.

İzmir Zengin Dul Sohbet Numaraları

Bayan arkadaşlarımızdan Cep telefon veya WhatsApp numaralarını almak için acele etmeyin arkadaşlar. Çünkü bayanlar gerçekten telaşlı davranan erkeklerden hiç hoşlanmıyorlar. Yangından mal kaçırır gibi bayan arkadaşlarımızın tavlamaya çabalamayın. Birbirinize, arkadaşlığınıza ve sohbetinize zaman verin. Bu biçimde yapmış olursanız gerçekten kısa zaman içinde bayan arkadaşlarımızın ilgisini çekersiniz. Birtakım erkekler o denli sabırsız davranıyorlar ki daha hiç kendileri hakkında karşı tarafa informasyon vermeden hemen kadınlardan cep numaralarını veya ev adreslerini istiyorlar.

Elbette ki bunun neticesinde da kimseyi bulamıyorlar. Daha sonra kalkıp bizlere ilan sahipleri neden geri dönmüyor diye soruyorlar. Şayet siz bu biçimde yapmış olursanız tabii ki de hiçbir hanımla geri dönüş alamazsınız arkadaşlar. Şayet bayanlara nasıl yaklaşmamız icap ettiğini, nasıl konuşmanız icap ettiğini bilmiyorsanız aslına bakarsan yalnızca bu sitede değil hiçbir sitede, sosyal hayatınızda dahi bayanlar konusunda şansınız pek çok olması. Buna bizim yapabileceğimiz hiçbir şey yok. Hepimiz Sitemize ilan gönderen bayanların ilanların yayınlarız yorum gönderen insanlarında yorumlarını onaylarız.

Sitemiz içinde işler bu biçimde yürüyor. Gerçekten güzel ve kaliteli bir arkadaşlık sitesine sahibiz arkadaşlar. Eminim ki kafanızı kullanırsanız sizde bu siteden güzel bir şekilde yararlanabilirsiniz. Yapmanız gerekmekte olan tek şey bayan arkadaşlarımıza mesaj göndermek ve onların sizlere geri dönüş yapmasını beklemek. Elbette ki burada mühim. Gerçekten bayan arkadaşlarımıza mesaj yazarken dikkatli olmanız gerekiyor. Sonuçta saçma sapan mesaj attığın zaman Bayan arkadaşlardan yanıt gelmez. Bu yüzden yazdığınız mesajlara dikkat edin.

Burcu hakkında 698 makale
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.