Dul Bayan Arkadaş Arıyorum İzmir

Yayınlanma : Güncelleme : Eylül 9, 2020
1
914

İzmir Dul Sevgili Arayan Dul Bayanım

Merhaba. İzmir’de yaşayan bir öğretmenim. Tek başıma yaşıyorum. Kendime ait arabam var.32 yaşındayım ve daha önce bir evlilik yaptım. Bu evlilikten çocuğum yok. Çocuk olayı gerçekten çok büyük bir sorumluluk. Evliliğinden de emin olmadığım için çocuk yapma konusunda hiçbir zaman sıcak gözle bakmadım. Şu an için çocukta düşünmüyorum. Hayatımı yaşıyorum birkaç senedir. Bana ayak uyduracak, benimle birlikte hayatını yaşayacak bir erkek arkadaş arıyorum.

Gerçekten hayattan zevk almasını bilen bir kadınım. Oldukça eğlenceli bir yapıya sahibim. Bu nedenle de çevre konusunda gerçekten üstüme tanımam. Ülkenin her yerinde tanıdığın birileri vardır. Çünkü gezmeyi çok seviyorum. Yeni yerler görmeyi, yeni insanlarla tanışmayı aşırı seviyorum. Fazla insandan zarar gelmez diye düşünüyorum. Tabii ki herkese güvenmemek lazım. Ancak arkadaş olduğu zaman her şey yolunda gider. Maddi durumum gayet iyi. Bu nedenle de rahat gezebiliyorum.

Karşındaki insanın da maddi durumunun aşırı iyi olmasına gerek yok. Çünkü ben bagaja çadırımı atıyorum ve yola çıkıyorum. Konaklama için kesinlikle para vermiyorum. Yemek olaylarını da genellikle ateş yakıyorum ve üzerinde bimden aldığım sucukları ya da sosisli kızartıp ekmek arası yapabiliyorum ya da menemen yapıyorum. Genellikle hayatın bu şekilde geçiyor diyebilirim. Bu nedenle gezmek derken çok masrafı bir şey gibi düşünmeyin bunu. Ben kesinlikle masrafsız ve tasarruflu bir kadınım.

Bunlara uyum sağlayacak bir erkek varsa bana yazabilirler. Yaş kriterim kesinlikle yok. Esmer, kumral hiç fark etmez benim için.

İzmir Dullar Sitesi

İzmir dullar sitesi, olgun, zengin ve yaşlı dul kadınlarla sohbet, sevgili arayan, erkek arkadaş arayan evlenmiş boşanmış kadınlar, evlenmek isteyen dul kadınlar gibi farklı arayışlarınızı da tek bir çatı altında gerçekleştirebiliyorsunuz. Bizim bu siteyi açmamızdaki amaç kendini yalnız hisseden, kendine hayat arkadaşı arayan herkesin hızlı, pratik bir şekilde aradıkları insanı bulmaları. Hayatlarının ilerleyen kısımlarını hayat arkadaşı ile geçirmeleri gerçekten bizler için çok önemli. Çünkü sizler bu site sayesinde sevgili, kız arkadaş, eş bulduğunu zaman bizlerde amacımıza ulaşmış oluyoruz.

Zaten bizim tek çabamız bu yönde arkadaşlar. Bu nedenle zaten kaliteli ve güvenilir bir arkadaşlık sitesi olduk. Bayanlardan özellikle resim istememizin ve bizlere gönderdikleri resimlerden emin olmak için onlarla görüntülü olarak konuşmamızın tek sebebi sitemizin güvenilirliğini artırmak. İnsanlar bazen sahte resimler, sahte ilanlar yayınlama çabasına girebiliyor. Biz böyle bir durum yaşamamak için ilan göndermek isteyen kadınların bizleri görüntülü olarak aramalarını talep ediyoruz. Bunu da zorunlu bir hale getirdik.

Bunu bilen kullanıcılarımızda içleri rahat bir şekilde diledikleri gibi arama yapabiliyorlar. Bazı insanlar sitemizde bir hafta içerisinde kendine uygun bir sevgili bulurken bazıları ise maalesef ki aradan aylar geçmesine rağmen kendisine uygun birini bulamıyor. Aslında gönül işleri tamamen sizin kısmetinisi, kaderinize ve şansınıza bağlı bir durum arkadaşlar. Bu nedenle hayat arkadaşını bulamadığı zaman bizleri suçlamayın. Bizim tek yaptığımız insanların tanışmasına vesile olmak.

İzmir Dul Bayanların Facebook, Twitter, İnstagram Adresleri

Sitemize giren ve ilan gönderen, izmir dul bayanların WhatsApp numaraları, olgun, türbanlı dul kadınların Facebook ve Twitter adresleri, zengin ve yaşlı dul bayanların Twitter adresleri gibi bir çok farklı kategori içerisinde de arama yapabilirsiniz sevgili arkadaşlar. Günümüzde artık her şeyi sosyal medya hesapları üzerinden hallediyoruz. Bu nedenle de insanlarla tanıştığımız zaman hemen onların sosyal medya hesaplarını almak istiyoruz.

Sosyal medya hesapları hepimiz için çok büyük önem taşıyor. Yaşadığımız her anı, kendimiz ile alakalı her türlü bilgiyi sosyal medya üzerinde paylaşıyoruz. Bu nedenle karşınızdaki insanı tanımamız açısından da bizlere çok büyük bir avantaj sağlıyor. Bir insanın Instagramını inceleyerek ya da Facebook, Twitter hesaplarını inceleyerek çok fazla bilgi elde edebilirsiniz. Yani sizin anlayacağınız karşınızdaki kadınlardan ya da erkeklerden sosyalmediği hesabı almak gerçekten çok büyük bir adım ve avantaj olur.

Ayrıca bizim sitemizde ilan gönderen kadın arkadaşlarımızın bu hesaplarını almanızda gerçekten çok kolay. Çünkü bayanlar artık cep telefon ya da WhatsApp numaralarını paylaşmak yerine Facebook, Twitter, Instagram adreslerini paylaşıyorlar. Cep telefon numarası alışverişi bir sonraki adım haline geliyor. Çünkü cep telefonundan bir insanı rahatsız etme olasılığınız daha yüksektir. Bu nedenle de kadın arkadaşlarımız artık cep numarasını vermek yerine farklı hesaplarından sizlerle konuşmayı tercih ediyorlar.

İzmir Zengin Dul Sohbet Numaraları

Bayan arkadaşlarımızdan Cep telefon ya da WhatsApp numaralarını almak için acele etmeyin arkadaşlar. Çünkü kadınlar gerçekten aceleci davranan erkeklerden hiç hoşlanmıyorlar. Yangından mal kaçırır gibi kadın arkadaşlarımızın tavlamaya çalışmayın. Birbirinize, ilişkinize ve sohbetinize zaman verin. Bu şekilde yaparsanız gerçekten kısa zaman içerisinde bayan arkadaşlarımızın ilgisini çekersiniz. Bazı erkekler o kadar sabırsız davranıyorlar ki daha hiç kendileri hakkında karşı tarafa bilgi vermeden hemen bayanlardan cep numaralarını ya da ev adreslerini istiyorlar.

Tabii ki bunun sonucunda da kimseyi bulamıyorlar. Sonrasında kalkıp bize ilan sahipleri neden geri dönmüyor diye soruyorlar. Eğer siz bu şekilde yaparsanız tabii ki de hiçbir kadınla geri dönüş alamazsınız arkadaşlar. Eğer bayanlara nasıl yaklaşmamız gerektiğini, nasıl konuşmanız gerektiğini bilmiyorsanız zaten sadece bu sitede değil hiçbir sitede, sosyal hayatınızda bile kadınlar konusunda şansınız pek fazla olması. Buna bizim yapabileceğimiz hiçbir şey yok. Bizler Sitemize ilan gönderen bayanların ilanların yayınlarız yorum gönderen insanlarında yorumlarını onaylarız.

Sitemiz içerisinde işler bu şekilde yürüyor. Gerçekten güzel ve kaliteli bir arkadaşlık sitesine sahibiz arkadaşlar. Eminim ki kafanızı kullanırsanız sizde bu siteden güzel bir şekilde yararlanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey kadın arkadaşlarımıza mesaj göndermek ve onların sizlere geri dönüş yapmasını beklemek. Tabii ki burada önemli. Gerçekten kadın arkadaşlarımıza mesaj yazarken dikkat etmeniz gerekiyor. Sonuçta saçma sapan mesaj attığın zaman Bayan arkadaşlardan cevap gelmez. Bu nedenle yazdığınız mesajlara dikkat edin.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here