Bayan Arkadaş Sitesi İzmir

İzmirde Erkek Arkadaş Arıyorum

Merhaba. Adım özge. 28 yaşlarında İzmir Çeşme de yaşıyorum. Buraya bir Yükseklisansı yapmak için gelmiştim. Daha sonra da burada kalmaya devam ettim. Babam aslen İzmir Çeşmeli aslına bakarsanız. Bu yüzden buraya ayak uydurmak konusunda hiç zorlanmadım diyebilirim. Daha öncesinde evlenmedim evlenmeyi de düşünmüyorum. Ben yalnızca bana hayat arkadaş olabilecek, arkadaş olabilecek birini arıyorum. Asla ciddi arkadaşlık insanı değilim. Ben hala çocuk ruhlu bir kadınım.

Yurtdışı seyahatlerinde fazla çıkıyorum. Bunun aynı zamanda alkol ve sigara kullanıyorum. Ek olarak kulübe, bara veya meyhane seçimi bölgelere gitmeyi de fazla severim. Kısaca sizin anlayacağınız bana ayak uyduracak birine ihtiyacım var. Tek düze bir hayat asla bana bakılırsa değil. Yaş konusunda tabii ki de 35 yaşın üzerinde eğer olmazsa sevinirim. Sonuçta 35 yaşından sonrasında erkekler birazcık daha olgunlaşıp daha ağırbaşlı hale geliyorlar. Ben de asla ağırbaşlı birini istemiyorum.

İzmir Resimli, Fotoğraflı Bayan, Kız İlanları

İzmir Üye olmadan ücretsiz bir şekilde arkadaşlık siteleri, ciddi ve İslami evlilik sitesi, bayanların cep telefon ve WhatsApp numaraları, erkek arkadaş arayan, sevgili arayan, arkadaş arayan türbanlı, tesettürlü olgun bayanlar gibi bir fazla kategorimiz var arkadaşlar. Sizlerde bu kategorilerin içinde istediğiniz gibi, hayatınızın aşkına kavuşabilirsiniz. Hepinizin değişik hayalleri var inanırım ki. Hepimiz birbirinden değişik kriterlere sahip olan bayan arkadaş, sevgili istiyor. Fakat bunu bulmak için de tabii ki emek harcamanız ve emek harcamanız gerekiyor.

Geçmişte kız arkadaş, hayat arkadaşı, sevgili bulmak gerçekten fazla zormuş. Bu yüzden aslına bakarsanız insanların komşuları, anneleri veya akrabaları tarafınca görücü usulü sevgili, eş bulma süreçleri olurmuş. Ek olarak geçmişte insanların pek fazlada seçeneğin yokmuş. Bu yüzden buldukları insanla evlenip onunla bir hayat geçirirlermiş. Biliyorsunuz ki ki geçmişte boşanma vakaları da fazla ayıp karşılanırdı. Bu yüzden insanlar tek bir kez evlenme şansına sahiplerdi. Fakat günümüzde bu durum Tamamıyla değişmiştir.

İnsanlar artık daha özgür bir şekilde hareket edebiliyorlar. Şayet bir bayan birinden hoşlanıyorsa onunla sevgili olup dışarda gezebiliyor. Evvelinden bir bayan ile bir adamın gezmesi dahi son derece ayıp karşılanan bir durummuş. Günümüzde ise insanlar birbirlerini tanımak için sevgili oluyorlar. Hal bu şekilde olunca tabii ki de insanlar daha doğru evlilik seçimleri yapabiliyor. Bunun aynı zamanda günümüzde boşanma sayıları da bayağı fazla. Sonuçta insanlar mutsuz oldukları zaman devam ettirmek mecburiyetinde hissetmiyorlar.

Nasıl olsa daha farklı biriyle evlenme şansları daha olacak. Kısaca iyi ki eski zamanlarda yaşamıyoruz arkadaşlar. İki zaman içinde gerçekten ciddi farklılıklar var. Sizde günümüzün bu farklılıklarından rahat bir şekilde yararlanabilirsiniz.

İzmir Üye olmadan ücretsiz bir şekilde Arkadaşlık Siteleri

İzmir kaliteli, güvenilir arkadaşlık sitesi, en güncel evlilik ilanları, En gerçek arkadaşlık siteleri gibi aramaları da bu site içine tabii ki yapabilirsiniz. Gerçekten amacına uygun, güvenilir bir siteyiz arkadaşlar. Sizlerde istediğiniz gibi sitemizde zaman geçirebilirsiniz. Yapmanız gerekmekte olan tek şey gerçekten bayanlara karşı nazik ve etkisi altına alan olmak. Hepimiz yalnızca insanların birbirleriyle tanışmalarına vesile oluyoruz. Gerisi Tamamıyla sizin kabiliyetinize ve sizin etkileyiciliğinize kalmış bir vakadır.

Bu yüzden şayet karşınızdaki hanımlarla nasıl konuşacağınızı bilmiyorsanız, onları etkilemek konusunda kabiliyetiniz yoksa meydana getirecek bir şey yok arkadaşlar. Yalnızca bu site içinde değil hiçbiryerde şansımız kalmaz. Bu yüzden bayan arkadaşlarımıza hitap ederken dikkat edin. Kimi zaman biz nerede öyleki saçma yorumlarla karşılaşıyoruz ki emin olun onaylama gereği dahi duymuyoruz. Fazla saçma şeyler yazdığınız zaman bayanlardan geri dönüş bekleyemezsiniz.

Elbette ki bayan arkadaşlarımızdan geri dönüş almayınca da kalkıp bizlere mail atıyorlar. Neden yanıt alamadıklarına dair. Sonuçta biz kimseyi zorla sevgili yapmıyoruz arkadaşlar. Biz yalnızca sizin birbiriniz ile ilk iletişim kurmanızı sağlıyoruz. Burada Tamamıyla vaka bayan arkadaşlarımız da bitiyor. Şayet sizden hoşlandılarsa O zaman sizinle fazla kısa zaman içinde cep telefon veya WhatsApp numaralarını paylaşırlar ve arkadaşlığınızı bir adım daha öteye taşıyabilirsiniz. Fakat sizden hoşlanmazlarsa size tabii ki de geri dönüş yapmazlar.

İzmir Türbanlı Dul Bayan Tanışma Sitesi

Olgun dul, türbanlı bir fazla bayan arkadaşımızla da istediğiniz gibi konuşma, arkadaş olma gibi fırsatlarınız bulunuyor. Daha öncesinde evlilik gerçekleştirmiş boşanmış olan bayan arkadaşlarımız erkekler konusunda birazcık daha çok bilgiye sahipler. Bu nedenle de bir erkekle nasıl anlaşılır, bir erkek nasıl yönetim edilir gibi mevzularda son derece başarıya ulaşmış oluyorlar. Bu yüzden de bilhassa daha öncesinde evlilik gerçekleştirmiş boşanmış olan erkek arkadaşlar çoğu zaman dul bayanlarla sevgili olmak veya onlarla yeniden evlenmek istiyorlar.

Sonuçta her insanın birbirinden değişik düşüncesi bulunuyor. Baz erkekler bilhassa olgun dul bayanları tercih edebiliyorlar. Şayet sizin de Bu şekilde bir arayışınız var ise yapmanız gerekmekte olan tek şey tabii ki de sitemizin ana sayfasında bulunan evlilik gerçekleştirmiş boşanmış, dul bayanlar kategorilerine bakmak olacaktır. Gerçekten kendinizi buna hazır hissediyorsanız tabii ki. Sonuçta dul hanımefendileri etkilemek, onlarla sevgili olmak, onları yönetmek gerçekten hiç basit değil arkadaşlar. Buradaki bayanlar çoğu zaman eşleri tarafınca aldatılmış oluyorlar.

Bu yüzden de erkeklere güvenme konusunda tereddütlü yaklaşıyorlar. Onların size güvenmesini edinmek istiyorsanız da dikkatli olmanız gerekiyor. Ilk olarak arkadaşlığınızın başından başlayarak hiçbir biçimde küçük bile olsa yalana yer vermeyin arkadaşlar. Çünkü yalanın küçüğü, büyüğü veya pembesi, beyazı, mavisi falan hiçbir şeyi olmaz. Yalan yalandır. Bu yüzden asla her türlüsünden kaçının. Böylece dul bayanların itimatını boşa çıkartacak hiçbir şey yapmazsınız.

Aslına bakarsan şu şekilde de bir şey var ki şayet yanlış bir şey yapmazsanız tabii ki de yalan söylemenize gerek kalmaz arkadaşlar. Bu yüzden yalan söylemek istemiyorsanız yalan söyleyeceğiniz davranışlardan kaçının. Dümdüz, açık ve net bir hayat yaşayın. İnanın bu şekilde yaşarsanız daha mutlu olmuş olursunuz. Çünkü şayet bir yerde yalana ihtiyacınız olursa bu istemeden de olsa insanı sitrese sokuyor. Yalanınızın ortaya çıkmaması için ayrı bir emek harcıyorsunuz. Kısaca sizin anlayacağınız her açıdan kötü oluyor. Bu biçim şeylere dikkat ettiğiniz zaman evlilik gerçekleştirmiş boşanmış dul bayanlarla fazla güzel bir hayata sahip olabilirsiniz.

Burcu hakkında 698 makale
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.