Bayan Arkadaş Sitesi İzmir

Yayınlanma : Güncelleme : Eylül 11, 2020
0
954

İzmirde Erkek Arkadaş Arıyorum

Merhaba. Adım özge. 28 yaşında İzmir Çeşme de yaşıyorum. Buraya bir Yükseklisansı yapmak için gelmiştim. Sonrasında da burada kalmaya devam ettim. Babam aslen İzmir Çeşmeli zaten. Bu nedenle buraya ayak uydurmak konusunda hiç zorlanmadım diyebilirim. Daha önce evlenmedim evlenmeyi de düşünmüyorum. Ben sadece bana ev arkadaş olabilecek, dost olabilecek birini arıyorum. Kesinlikle ciddi ilişki insanı değilim. Ben hala çocuk ruhlu bir kadınım.

Yurtdışı seyahatlerinde çok çıkıyorum. Bunun yanı sıra alkol ve sigara kullanıyorum. Ayrıca kulübe, bara ya da meyhane tarzı yerlere gitmeyi de çok severim. Yani sizin anlayacağınız bana ayak uyduracak birine ihtiyacım var. Monoton bir hayat kesinlikle bana göre değil. Beni evlendirecek, beraber macera yaşayabileceğin birilerini arıyorum. Yaş konusunda tabii ki de 35 yaşın üstünde olmazsa sevinirim. Sonuçta 35 yaşından sonra erkekler birazcık daha olgunlaşıp daha ağırbaşlı hale geliyorlar. Ben de kesinlikle ağırbaşlı birini istemiyorum.

İzmir Resimli, Fotoğraflı Bayan, Kız İlanları

İzmir Ücretsiz arkadaşlık siteleri, ciddi ve İslami evlilik sitesi, bayanların cep telefon ve WhatsApp numaraları, erkek arayan, sevgili arayan, dost arayan türbanlı, tesettürlü olgun bayanlar gibi bir çok kategorimiz var arkadaşlar. Sizlerde bu kategorilerin içerisinde istediğiniz gibi, hayatınızın aşkına kavuşabilirsiniz. Hepinizin farklı hayalleri var eminim ki. Herkes birbirinden farklı kriterlere sahip olan kadın arkadaş, sevgili istiyor. Ancak bunu bulmak için de tabii ki çaba harcamanız ve emek harcamanız gerekiyor.

Geçmişte kız arkadaş, hayat arkadaşı, sevgili bulmak gerçekten çok zormuş. Bu nedenle zaten insanların komşuları, anneleri ya da akrabaları tarafından görücü usulü sevgili, eş bulma süreçleri olurmuş. Ayrıca geçmişte insanların pek fazlada seçeneğin yokmuş. Bu nedenle buldukları insanla evlenip onunla bir ömür geçirirlermiş. Biliyorsunuz ki geçmişte boşanma olayları da çok ayıp karşılanırdı. Bu nedenle insanlar tek bir kere evlenme şansına sahiplerdi. Ancak günümüzde bu durum tamamen değişmiştir.

İnsanlar artık daha özgür bir şekilde hareket edebiliyorlar. Eğer bir kadın birinden hoşlanıyorsa onunla sevgili olup dışarda gezebiliyor. Önceden bir kadın ile bir erkeğin beraber gezmesi bile oldukça ayıp karşılanan bir durummuş. Günümüzde ise insanlar birbirlerini tanımak için sevgili oluyorlar hatta aynı evde bile yaşayabiliyorlar. Hal böyle olunca tabii ki de insanlar daha doğru evlilik seçimleri yapabiliyor. Bunun yanı sıra günümüzde boşanma sayıları da oldukça fazla. Sonuçta insanlar mutsuz oldukları ilişkileri devam ettirmek zorunda hissetmiyorlar.

Nasıl olsa başka biriyle evlenme şansları daha olacak. Yani iyi ki eski zamanlarda yaşamıyoruz arkadaşlar. İki zaman arasında gerçekten ciddi farklılıklar var. Sizde günümüzün bu farklılıklarından rahat bir şekilde yararlanabilirsiniz.

İzmir Ücretsiz Arkadaşlık Siteleri

İzmir kaliteli, güvenilir arkadaşlık sitesi, en güncel evlilik ilanları, En gerçek arkadaşlık siteleri gibi aramaları da bu site içerisine tabii ki yapabilirsiniz. Gerçekten amacına uygun, güvenilir bir siteyiz arkadaşlar. Sizlerde istediğiniz gibi sitemizde zaman geçirebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey gerçekten bayanlara karşı nazik ve etkileyici olmak. Bizler sadece insanların birbirleriyle tanışmalarına vesile oluyoruz. Gerisi tamamen sizin kabiliyetinize ve sizin etkileyiciliğinize kalmış bir olaydır.

Bu nedenle eğer karşınızdaki kadınlarla nasıl konuşacağınızı bilmiyorsanız, onları etkilemek konusunda kabiliyetiniz yoksa yapacak bir şey yok arkadaşlar. Sadece bu site içerisinde değil hiçbiryerde şansımız kalmaz. Bu nedenle bayan arkadaşlarımıza hitap ederken dikkat edin. Bazen biz nerede öyle saçma yorumlarla karşılaşıyoruz ki inanın onaylama gereği bile duymuyoruz. Çok saçma şeyler yazdığınız zaman kadınlardan geri dönüş bekleyemezsiniz.

Tabii ki bayan arkadaşlarımızdan geri dönüş almayınca da kalkıp bize mail atıyorlar. Neden cevap alamadıklarına dair. Sonuçta biz kimseyi zorla sevgili yapmıyoruz arkadaşlar. Biz sadece sizin birbiriniz ile ilk iletişim kurmanızı sağlıyoruz. Burada tamamen olay bayan arkadaşlarımız da bitiyor. Eğer sizden hoşlandılarsa O zaman sizinle çok kısa zaman içerisinde cep telefon ya da WhatsApp numaralarını paylaşırlar ve ilişkinizi bir adım daha öteye taşıyabilirsiniz. Ancak sizden hoşlanmazlarsa size tabii ki de geri dönüş yapmazlar.

İzmir Türbanlı Dul Bayan Tanışma Sitesi

Olgun dul, türbanlı bir çok bayan arkadaşımızla da istediğiniz gibi konuşma, arkadaş olma gibi fırsatlarınız bulunuyor. Daha önce evlenmiş boşanmış olan kadın arkadaşlarımız erkekler konusunda birazcık daha fazla tecrübeye sahipler. Bu sebeple de bir erkekle nasıl yaşanılır, bir erkek nasıl idare edilir gibi konularda oldukça başarılı oluyorlar. Bu nedenle de özellikle daha önce evlenmiş boşanmış olan erkek arkadaşlar genellikle dul bayanlarla sevgili olmak ya da onlarla tekrardan evlenmek istiyorlar.

Sonuçta herkesin birbirinden farklı düşüncesi bulunuyor. Baz erkekler özellikle olgun dul bayanları tercih edebiliyorlar. Eğer sizinde Böyle bir arayışınız varsa yapmanız gereken tek şey tabii ki de sitemizin ana sayfasında bulunan evlenmiş boşanmış, dul bayanlar kategorilerine bakmak olacaktır. Gerçekten kendinizi buna hazır hissediyorsanız tabii ki. Sonuçta dul kadınları etkilemek, onlarla sevgili olmak, onları idare etmek gerçekten hiç kolay değil arkadaşlar. Buradaki kadınlar genellikle eşleri tarafından aldatılmış oluyorlar.

Bu nedenle de erkeklere güvenme konusunda tereddütlü yaklaşıyorlar. Onların size güvenmesini sağlamak istiyorsanız da dikkatli olmanız gerekiyor. Öncelikle ilişkinizin başından itibaren hiçbir şekilde ufak dahi olsa yalana yer vermeyin arkadaşlar. Çünkü yalanın küçüğü, büyüğü ya da pembesi, beyazı, mavisi falan hiçbir şeyi olmaz. Yalan yalandır. Bu nedenle kesinlikle her türlüsünden kaçının. Böylelikle dul bayanların güvenini boşa çıkartacak hiçbir şey yapmazsınız.

Zaten şöyle de bir şey var ki eğer yanlış bir şey yapmazsanız tabii ki de yalan söylemenize gerek kalmaz arkadaşlar. Bu nedenle yalan söylemek istemiyorsanız yalan söyleyeceğiniz davranışlardan kaçının. Dümdüz, açık ve net bir hayat yaşayın. İnanın böyle yaşarsanız daha mutlu olursunuz. Çünkü eğer bir yerde yalana ihtiyacınız olursa bu ister istemez insanı sitrese sokuyor. Yalanınızın ortaya çıkmaması için ayrı bir çaba harcıyorsunuz. Yani sizin anlayacağınız her açıdan kötü oluyor. Bu tarz şeylere dikkat ettiğiniz zaman evlenmiş boşanmış dul bayanlarla çok güzel bir hayata sahip olabilirsiniz.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here