Erkek Arkadaşı, Hayat Arkadaşı Arıyorum

Bayan ve erkek tatil arkadaşı 2022 güncel bulma ilanları ve telefon numaraları ve WhatsApp grupları ve Telegram grupları
Bayan ve erkek tatil arkadaşı 2022 güncel bulma ilanları ve telefon numaraları ve WhatsApp grupları ve Telegram grupları

Demet ~  Erkek Arkadaş Arıyorum. 

Merhaba, bikaç gündür bu sitede yazılanları okuyorum. Aynı sorunları yaşayan bir erkek için tanışabileceğim bir bayan olabileceğimi düşündüm, bu sebepten ötürü adamların gençleri sevmiş olduğu ve dertlerini dinlemeye gelmedikleri aşikar, bu yüzden birazcık çekindim. beni ne yapacaklar. Almanya’ya genç yaşta geldim.

Almanya’ya gittim, yurt haricinde sürekli sarhoş bir adam çektim. Gurbetçiyi tanıyanlar beni iyi anlayacaktır. Zor zamanlar geçirdim, şimdi uzatmak istemiyorum ancak sonrasında Türkiye’ye geldim. 4 yıl öncesinde bir kaza geçirdik ve o adamı ve kardeşimi kaybettim. Kızım var, üniversitede okuyorum, İzmir’e gidiyorum.

Bilecik’te evimiz var, akrabaların yanına gidiyorum. o şekilde bir hayat ancak şimdi benim nasıl bir beklentim olduğunu anlıyorsunuz. Kime ne kadar güvenebileceğimi görebilirsin. Umut ederim başlıkta bahsettiğim gibi Birisiyle karşılaşırım ve kim bilir kaderimde aşkla yaşayacağım biri vardır. Söylediğim gibi anlatacak fazla şey var ancak umut ederim gerisi aşk olur. Kısa tutmaya çalıştım. Okuduğunuz için teşekkür ederim, umut ederim anlamadığım ve konuşma fırsatı bulamadığım tamamımız aramış olduğu aşkı bulur.

Şimdilerde canımın sıkıntısından ne yapacağımı bilmediğim için artık kendime bir sevgili bulmak ve beraber tatile çıkmak isterim. Bayan gezi arkadaşı arıyorum bayan yol arkadaşı arıyorum erkek gezi arkadaşı arıyorum erkek yol arkadaşı arıyorum gibi şeyler istiyorsanız bana bildiri gönderirseniz sevinirim.

Adı vs Nick : Dul Bayan
Şehir : İstanbul / Avcılar
Telefon : 0532 450 ** **
Fizik : Kumral
Eğitim Durumu : İlköğretim Mezunu
Meslek : Ev Hanımı
Gelir Düzeyi : Düşük
Alkol : Nadiren
Sigara : Nadiren
Vücut Yapısı : Balık Etli
Boy : 167.santimetre
Etnik Köken : Türk
Çağdaş Durum : Dul

Bayan Arkadaş Bulma Siteleri 2023 ve 2024 Güncel İlanlar

İstanbul’dan Ankara’dan İzmir’den ve ülkemizin diye bütün şehirlerinden birlikte geziye çıkacak ve tatil meydana getirecek bayan arkadaş arıyorum diyen erkekler için web sitemiz içerisinde bir sürü ilan bulunmaktadır.

Tatil arkadaşı arıyorum, gezi arkadaşı arıyorum, bayanlarla tatile çıkmak isterim, kızlarla tatil yapmak isterim, tatil yapmak isteyen kızlar ve bayanlar, bayan tatil arkadaşı arayan zengin erkekler gibi yaptığınız bir fazla aramada web sitemizi Google arama motoru üstünden feysbuk’ ta twitter’ da Instagram’da ve tiktok’ta bulabilirsiniz.

Burcu hakkında 698 makale
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

3 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.