Ana Sayfa Sevgili Siteleri Erkek Arkadaşı, Hayat Arkadaşı Arıyorum

Erkek Arkadaşı, Hayat Arkadaşı Arıyorum

Hayat arkadaşı arayan güzel ve olgun bayanlarla tanışma ve arkadaşlık sayfaları, ücretsiz ve üyelik gerektirmeyen bekar ve erkek arkadaş arayan kadınların numaraları, İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir kendine erkek arkadaş ve dost arayan bayanlarla mesajlaşma gibi aramalarınız sitemiz içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

Güncelleme : Haziran 1, 2022
2526
Bayan ve erkek tatil arkadaşı 2022 güncel bulma ilanları ve telefon numaraları ve WhatsApp grupları ve Telegram grupları
Bayan ve erkek tatil arkadaşı 2022 güncel bulma ilanları ve telefon numaraları ve WhatsApp grupları ve Telegram grupları

İlan İçeriği >>

Demet ~  Erkek Arkadaş Arıyorum. 

Merhaba, birkaç gündür bu sitede yazılanları okuyorum. Aynı sorunları yaşayan bir erkek için tanışabileceğim bir kadın olabileceğimi düşündüm, çünkü erkeklerin gençleri sevdiği ve dertlerini dinlemeye gelmedikleri aşikar, bu yüzden biraz çekindim. beni ne yapacaklar. Almanya’ya genç yaşta geldim.

Almanya’ya gittim, yurt dışında sürekli sarhoş bir adam çektim. Gurbetçiyi tanıyanlar beni iyi anlayacaktır. Zor zamanlar geçirdim, şimdi uzatmak istemiyorum ama sonra Türkiye’ye geldim. 4 yıl önce bir kaza geçirdik ve o adamı ve kardeşimi kaybettim. Kızım var, üniversitede okuyorum, İzmir’e gidiyorum.

Bilecik’te evimiz var, akrabaların yanına gidiyorum. öyle bir hayat ama şimdi benim nasıl bir beklentim olduğunu anlıyorsunuz. Kime ne kadar güvenebileceğimi görebilirsin. Umarım başlıkta bahsettiğim gibi biriyle karşılaşırım ve belki de kaderimde aşkla yaşayacağım biri vardır. Dediğim gibi anlatacak çok şey var ama umarım gerisi aşk olur. Kısa tutmaya çalıştım. Okuduğunuz için teşekkür ederim, umarım anlamadığım ve konuşma fırsatı bulamadığım herkes aradığı aşkı bulur.

Şimdilerde canımın sıkıntısından ne yapacağımı bilmediğim için artık kendime bir sevgili bulmak ve beraber tatile çıkmak istiyorum. Bayan gezi arkadaşı arıyorum bayan yol arkadaşı arıyorum erkek gezi arkadaşı arıyorum erkek yol arkadaşı arıyorum gibi şeyler istiyorsanız bana mesaj gönderirseniz sevinirim.

Adı vs Nick : Dul Bayan
Şehir : İstanbul / Avcılar
Telefon : 0532 450 ** **
Fizik : Kumral
Eğitim Durumu : İlköğretim Mezunu
Meslek : Ev Hanımı
Gelir Düzeyi : Düşük
Alkol : Nadiren
Sigara : Nadiren
Vücut Yapısı : Balık Etli
Boy : 167.cm
Etnik Köken : Türk
Medeni Durum : Dul

Bayan Arkadaş Bulma Siteleri 2022 Güncel İlanlar

İstanbul’dan Ankara’dan İzmir’den ve ülkemizin diye bütün şehirlerinden birlikte geziye çıkacak ve tatil yapacak bayan arkadaş arıyorum diyen erkekler için internet sitemiz içerisinde bir sürü ilan bulunmaktadır. Sitemiz içerisinde tatil arkadaşı arayan bayanlar ve erkekler için oluşturduğumuz özel bölümü kullanarak 2022 yılının yazılı beraber tatil yapabileceğiniz bir bayanla ya da erkek de geçirebilir ve musmutlu bir şekilde bir tatil yapabilirsiniz.

Tatil arkadaşı arıyorum, gezi arkadaşı arıyorum, bayanlarla tatile çıkmak istiyorum, kızlarla tatil yapmak istiyorum, tatil yapmak isteyen kızlar ve bayanlar, bayan tatil arkadaşı arayan zengin erkekler gibi yaptığınız bir çok aramada internet sitemizi Google arama motoru üzerinden facebook’ ta twitter’ da Instagram’da ve tiktok’ta bulabilirsiniz.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here