Diyarbakırlı Kürt Bayanım Evlenecek Eş Arıyorum

Erkek arkadaş arayan ve sevgili arayan Kürt bayanlar WhatsApp grupları Telegram grupları ve telefon numaraları
Erkek arkadaş arayan ve sevgili arayan Kürt bayanlar WhatsApp grupları Telegram grupları ve telefon numaraları

Erkek Arkadaş ve Eş Arayan Kürt Bayan Arkadaşlık ve Evlilik İlanları Güncel

Asya ~ Kürt Eş ve Hayat Arkadaşı Arıyorum Diyen Erkekler Var ise Bana Mesaj Atabilirler

Benim adım asya yakın olan ve hakkaten aşık olmak için tanışmayan kimselerle konuşmayan Birisiyle konuşabilirim. Beraberce sözü olan benimle konuşamaz, yalandan hakkaten nefret ederim. Ben bir tek birbirimizi aldatmadan sevmek isterim. fakat buraya kadar gelemem istersen yazabilirsin.

Aslen diyarbakır’lı değilim aslen Fakat ailemle birlikte Diyarbakır’da yaşıyoruz. kürt bir bayanım fakat bitlis’liyim. Bitlis’te doğduktan sonrasında babamla buraya gelmiş Siz ondan sonrasında da annem buraya gelmiş yerleşmiş Ondan sonrasında da işte Allahü teâlâ’ın izniyle Burada mutlu bir hayat sürdürmeye çalışıyoruz ailemle fazla mutluyum fakat artık kendime bir sevgili bulmak isterim.

Benim için erkek arkadaşımın Kürt olması Türk olması falan mühim değil nerede olursa olsun mühim değil Bu yüzden ben insanları Çağdaş şeylerine gore ayırman dil din ırk ayrımı yapmam Benim için mühim olan kalbiniz ne kadar temiz olduğu ne kadar kaliteli bir insan olduğunuz ve kıskanç olmanız da fazla önemlidir.

Ismi : Asya
Eğitim Durumu : İlköğretim Mezunu
Meslek : Ev Hanımı
Gelir Düzeyi : Düşük
Alkol : Nadiren
Sigara : Nadiren
Vücut Yapısı : Balık Etli
Boy : 167.santimetre
Etnik Köken : Kürt
Çağdaş Durum : Bekar

Kürt bayan arkadaş bulma telefon numaraları ve WhatsApp grupları güncel ilanlar

Ülkemizin doğu bölgesi’nde mi Güneydoğu bölgesi’nde bildiğiniz gibi ki ki Diyarbakır’da Adanalı şanlıurfalı gaziantepli b bitlisli fanlı Muşlu Kürt bayanlar bulunmaktadır Bilhassa de türbanlı Kürt bayanlarla ilgilenen adamların sayısı fazla fazla olduğundan web sitemiz içinde Kürt kardeşlerimiz için de bir bölüm oluşturmuş bulunuyoruz. Evlilik yapmak isteyen Kürt bayanlar sevgili arayan Kürt bayanlar ve güzel kızlar Kürt türbanlı ve tesettürlü bayanların arkadaşlık ve de evlilik ilanları gibi pek fazla mevzuyu daha geniş geniş çaplı bir araştırma yaparak web sitemizin içinde rahat bir halde bulabilirsiniz.

Yakışıklı Kürt erkek arkadaş arıyorum diyen bayanların sayısı Her geçen gün artma göstermektedir. Bilhassa de esmer Kürt erkekler bayanlar tarafınca kümülatif bir talep görüyor. Sitemiz içinde evlilik yapmak isteyen türbanlı tesettürlü şalvarlı köylü Kürt kızları ile arkadaşlık yapabilirsiniz bunlar haricinde yakışıklı Kürt ve zengin erkeklerle de tanışabilirsiniz. Adamların en büyük bir kısmı ticaretle uğraştıkları için müteahhite Kürt erkeklerde fazla fazla sitemizde bulunmaktadır. Sitemiz içinde evlilik yapmak isteyen Türk bayanlarla sevgili olabilir tanışabilir veya doğrudan O arkadaşlık yapabilirsiniz.

arayan Kürt kızları, Kürt kızlarla tanışma siteleri, Kürt yakışıklı erkekler ile tanışma siteleri, Evlenecek Eş Arayan Türk yakışıklı erkekler,

Erkek arkadaş arayan ve koca arayan Kürt bayanlar WhatsApp grupları Telegram Uygulaması Uygulaması Uygulaması grupları ve telefon numaraları

Burcu hakkında 698 makale
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

5 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.