Diyarbakırlı Kürt Bayanım Sevgili Arıyorum

Yayınlanma : Güncelleme : Nisan 16, 2022
4
3323

Erkek Arkadaş ve Sevgili Arayan Kürt Kızları ile Tanışma ve Kürt Bayan Arkadaşlık ve Evlilik İlanları Güncel 2022

Asya ~ Kürt Sevgili Arıyorum Diyen Erkekler Varsa Konuşalım mı ?

Benim adım asya yakın olan ve gerçekten aşık olmak için tanışmayan kimseyle konuşmayan biriyle konuşabilirim. Herkesle sözü olan benimle konuşamaz, yalandan gerçekten nefret ederim. Ben sadece birbirimizi aldatmadan sevmek istiyorum. ama buraya kadar gelemem istersen yazabilirsin.

♥ Selam İsmim Güliz , 27 Yaşındayım Canım Sıkılıyor Sohbet Etmek İstiyorum Müsaitseniz Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Kürt kızlarla ilgilenen erkekler bana mesaj gönderirse sevinirim. Aslen diyarbakır’lı değilim aslında Ama ailemle beraber Diyarbakır’da yaşıyoruz. Küçük bir bayanım ama bitlis’liyim. Bitlis’te doğduktan sonra babamla beraber buraya gelmiş Siz daha sonra da annem buraya gelmiş yerleşmiş Daha sonra da işte Allah’ın izniyle Burada mutlu bir yaşam sürdürmeye çalışıyoruz ailemle beraber çok mutluyum ama artık kendime bir sevgili bulmak istiyorum.

Benim için erkek arkadaşımın Kürt olması Türkçe olması falan önemli değil nerede olursa olsun önemli değil Çünkü ben insanları Medeni şeylerine göre ayırman dil din ırk ayrımı yapmam Benim için önemli olan kalbiniz ne kadar temiz olduğu ne kadar kaliteli bir insan olduğunuz ve kıskanç olmanız da çok önemlidir.

Adı : Asya
Eğitim Durumu : İlköğretim Mezunu
Meslek : Ev Hanımı
Gelir Düzeyi : Düşük
Alkol : Nadiren
Sigara : Nadiren
Vücut Yapısı : Balık Etli
Boy : 167.cm
Etnik Köken : Kürt
Medeni Durum : Bekar

Kürt bayan arkadaş bulma telefon numaraları ve WhatsApp grupları güncel 2022 ilanlar

Ülkemizin doğu bölgesi’nde mi Güneydoğu bölgesi’nde biliyorsunuz ki Diyarbakır’da Adanalı şanlıurfalı gaziantepli b bitlisli fanlı Muşlu Kürt bayanlar bulunmaktadır Özellikle de türbanlı Kürt bayanlarla ilgilenen erkeklerin sayısı çok fazla olduğu için internet sitemiz içerisinde Kürt kardeşlerimiz için de bir bölüm oluşturmuş bulunuyoruz. Evlenmek isteyen Kürt bayanlar sevgili arayan Kürt kadınlar ve güzel kızlar Kürt türbanlı ve tesettürlü bayanların evlilik ve arkadaşlık ilanları gibi birçok konuyu detaylı bir araştırma yaparak internet sitemizin içerisinde kolaylıkla bulabilirsiniz.

Yakışıklı Kürt erkek arkadaş arıyorum diyen bayanların sayısı Gün geçtikçe artış göstermektedir. Özellikle de esmer Kürt erkekler bayanlar tarafından yoğun bir talep görüyor. Sitemiz içerisinde evlenmek isteyen türbanlı tesettürlü şalvarlı köylü Kürt kızları ile arkadaşlık yapabilirsiniz bunlar haricinde yakışıklı Kürt ve zengin erkeklerle de tanışabilirsiniz. Erkeklerin en büyük bir bölümü ticaretle uğraştıkları için müteahhite Kürt erkeklerde çok fazla sitemizde bulunmaktadır. Sitemiz içerisinde evlenmek isteyen Türk bayanlarla sevgili olabilir tanışabilir ya da direkt O arkadaşlık yapabilirsiniz.

Sevgili arayan Kürt kızları, Kürt kızlarla tanışma siteleri, Kürt yakışıklı erkekler ile tanışma siteleri, sevgili arayan Türk yakışıklı erkekler,

Erkek arkadaş arayan ve sevgili arayan Kürt bayanlar WhatsApp grupları Telegram grupları ve telefon numaraları

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor...

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here