Elazığ’dan dul bayanım erkek arıyorum

Yayınlanma : Güncelleme : Şubat 5, 2019
0
331

Elazığ’da şehrimizden erkek arkadaş arayan dul bayanların cep telefonu numaraları WhatsApp hatları gibi iletişim numaralarına bu site üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca Elazığ’da bulunan dulların görüntülü canlı ve kameralı olarak sohbet edebildiği tek sitede Bulunduğunuz unutmayınız.

♥ Selam İsmim Güliz , 27 Yaşındayım Canım Sıkılıyor Sohbet Etmek İstiyorum Müsaitseniz Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Neslihan dedi ki;

Herkese selamlar. Internette dolaşırken Tesadüfen bu siteye denk geldim ve Elazığ bölgesinden erkek arkadaş arıyorum. Elazığ’da oturuyorum Bugün çalışmak içimden gelmiyor. Günlerim öyle vasat ve öyle monoton geçiyor ki artık Antalya gibi bir yerlere tatil yapmak için gitmek istiyorum.

Eşimden 2 sene önce ayrıldım Ve artık hayatımda gerçek anlamda Beni sevecek beni koruyup kollayacak Aşk aradığım bir erkek olsun istiyorum. Sahil kenarında elimi tutmuş benimle beraber yürüyen tatil günlerinde bir sinemada buluşup ardından kahve içebileceğimiz hayalini kurduğun bir erkeğe ihtiyacım var.

Bu monoton giden Hayat düzenimi renk olabilecek ancak birlikte çok eğlenebileceğimiz Bir Erkek arkadaş istiyorum. Ben oldukça heyecanlı adrenalin dolu gezmeyi tozmayı sever ve bakımlı bir kızım. Daha önce bir kere evlilik geçirdim Ancak ona evlilik bile beğenmedi. Kalbime dokunacağını zaman sabırsızlıkla bekleyeceğim i bilebilirsin. Kültürlü elit beyler bana yazarsa çok mutlu olurum önüne gelen mesaj atsın herkesin Mesajlarını bekliyorum çünkü yüzlerce insan arasından şanslı kişi sen olabilirsin.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor...

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here