Dul Bayanım Edirne’den Erkek Arkadaş Arıyorum

Trakya bölgesindeki en güzel şehirlerin başlangıcında gelen Edirne şehrimizden erkek arkadaş arayan dul bayanlarla tanışmak için sitemize hoş geldiniz. Şayet sizler de Trakya ve çevresinden ciddi bir evlilik yapabileceğiniz veya sevgili olabileceğiniz bir kadın arkadaş veya erkek dost arıyorsanız burası tam size gore bir yer diyebiliriz.

Edirne’den erkek dost arayan dul bayanların cep telefonu numaralarına WhatsApp ve Feysbuk Twitter Instagram gibi toplumsal medya hesaplarını erişebilmek, Edirneli dulların evlenmek isteyen dul kızların sohbet edebildiği sitesine sefalar getirdiniz

Nazlıgül dedi ki;

Lütfen bana yalnızca Trakya bölgesinde olan dostlar Yazsınlar. Daha öncesinde de bikaç defa Söylememe karşın Trakya haricinde bana yazan arkadaşlar bulunuyor. Üzerine basa basa söylüyorum Lütfen yalnızca Edirne Kırklareli ve Trakya bölgesinde bulunan arkadaşların yazmasını rica ediyorum.

Ek olarak Bekarlar ve üniversite mezunları olursa benim için daha iyi olur. 35 yaşından büyük olanlarda bana yazmasın boşu boşuna zamanlarını ve mesajlarını benim için harcamasın var beni uğraştırmayın lütfen. saçma sapan insanların yazdıklarına Yorum yapmıyorum dönüş yapmıyorum.

 

Burcu hakkında 698 makale
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.