Erzincan dul bayanım erkek arıyorum

Yayınlanma : Güncelleme : Şubat 6, 2019
0
216

Erzincan şehrimizden erkek arkadaş arayan ve evlenmek için ilan veren dul bayanların resimli fotoğraflı Canlı kameralı görüntülü olarak takıldığı Erzincan dul bayan Arkadaşlık sitesine hoşgeldiniz. Burada Erzincan’da dul bayanların cep telefonu WhatsApp numaralarını ve kendi insiyatifleri nde paylaştıkları WhatsApp Facebook Twitter Instagram gibi sosyal medya hesaplarını bulabilirsiniz.

♥ Selam İsmim Güliz , 27 Yaşındayım Canım Sıkılıyor Sohbet Etmek İstiyorum Müsaitseniz Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Rukiye dedi ki;

Öncelikle Herkese selamlar ve sevgilerimle cümlelerime başlamak istiyorum sevgili Erzincanlı arkadaşlar. Eğer aranızda Erzincan’dan evlenmiş ve boşanmış ikinci evliliğini yaşamak isteyen dul bir bayan arayan varsa lütfen benimle iletişime geçsin. Kendinden biraz bahsetmek istiyorum Arkadaşlar ben her zaman yollardayım çok fazla bir düzenim Yok iş bağımlısı bir kadınım fakat ara verdiğim dönemler yanımda birlikte takılacağım bir erkek arkadaş arıyorum.

Yani işim haricinde boş zamanlarımda Erzincan şehrinde bulunan bir erkekle birlikte zaman geçirmek Hatta arada sırada Akşamları evime davet edip sabahlara kadar keyifli bir şekilde eğlenmek alkol almak içmek bir günün sonuna kadar Henkel bir şekilde gülerek eğlenerek vakit öldürmek istiyorum.

Yani sizin anlayacağınız evde yayılmacı dışarıda bol eğlence ne dersiniz? Eğer bu dediklerim kafasına yatan bir erkek varsa benimle iletişime geçebilir. Tekrar söylüyorum arkadaşlar ciddi evlilik düşünmüyorum. Sadece birlikte olacak kaçamak yapacak tek gecelik ya da tek günlük günübirlik ilişkileri yaşayabileceğim yakışıklı erkeklerle takılmak istiyorum.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor...

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here