Dul bir Bayanla Evlenmek

Yayınlanma : Güncelleme : Nisan 16, 2022
0
1400

Dul bir kadınla evlenmek istiyorum diyen erkekler genel olarak bunu bayanlarla evlilikle ilgili internet mecrasında araştırmaları yapmayı doğru buluyorlar. İnternet sitemiz Türkiye’nin en büyük sevgili bulma ve evlilik sitesi olduğu için internet sitemiz içerisinde İstanbul’dan Ankara’dan İzmir’den Antalya’dan Konya’dan gaziantep’ten Diyarbakır’dan mersin’den muğla’dan hatay’dan ve Türkiye’nin diğer bütün şehirlerinden evlenmek isteyen dul bayanlar ve türbanlı tesettürlü kabanlar kapalı genç güzel kızlar 2022 yılında güncel evlilik ilanları ile sizlerle olmaya devam ediyorlar.

Dur bir bayanla evlenmek istiyorum Ne yapmalıyım? Dul bir kadına aşık oldum evlenebilir miyim? Bunun gibi sorular sık sık sorulmaya başladığından dolayı internet sitemiz içerisinde dul bayan arkadaşlarla gerçek evlilikler yapabilmeniz için WhatsApp grupları bulunmaktadır. Evlenmek isteyen dul bayanların WhatsApp grupları 2022 yılında yoğun bir şekilde erkekler tarafından talan edilmektedir. Eğer siz de gerçek anlamda evlenmek istiyorsanız internet sitemiz içerisinde doğudan evlenmek isteyen dul bayanların profillerini inceleyebilir ve bulunduğunuz şehirden dul bir bayan da ciddi ve İslami bir evlilik gerçekleştirme şansını elde edebilirsiniz.

Gülcan ~ Dul Bayanım BENDE evlenmek İstiyorum. Hayat Arkadaşı Arıyorum.

Olan her şey öyle bir noktaya geldi ki karşımızdaki insanın kalbinde yeterince merhamet var demeye geldik ama ben herkesi böyle anlıyorum, sempatim iyi ama keşke karşıdakinin beni anlaması, gerçekten insanları çok fazla rahatsız etmem ama birlikte bir şeyler başaracaksak her şeyin ortak bir düzen ve akıl birliği içinde olması gerekir bence..

Hepimiz her zaman ne önemli şey Mutlu olmak diyoruz, barış diyoruz, doğru ama onun kurulması sadece bizimle mümkün değil, değil mi? Kötü insanlarsak, kötü şeyler yaşamamız normal görünmelidir, bu yüzden iyi bir insan tanımak ve gelecekteki hayatımda iyi olmak istiyorum. İyi bir aile durumu olan birini tanımak istiyorum, başka nedenlerle lütfen yazmayın.

Geçmişte yaptığım yanlış bir evlilik yüzünden Hayatım mahvoldu. Şimdi yeniden evlenebilmek için bir erkek seçmek istiyorum ama bu hiç de kolay olmuyor. Özellikle de boşandıktan sonra Türkiye’de ne yazık ki dul kadınlara insanların bakış açısı çok farklı olduğu için insanın hayatı çok değişiyor. Eğer nasibinde varsa bu internet sitesinde ciddi anlamda evlilik gerçekleştirebileceği Bir Erkek arkadaş bulmak öncesinde sevgili olmak daha sonrasında evlenmek istiyorum Yoksa evlilik düşünen beyefendi dedim mesajlarını bekliyorum. Yaş takıntım yoktur. 30 40 50 yaş aralığında beyefendilerin tamamı bana yazabilirler. Bu yaşlardaki erkekler genelde olgun oldukları için benim daha çok ilgimi çekiyor. Sizin anlayacağınız olgun bir beyefendi ile ciddi bir evlilik gerçekleştirmek için buradayım arkadaşlar.

Boşanmış bir kadınla evlenmeyi düşünen bekar erkekler

Merhaba hocam şimdi başım belaya girdi, bir kadınla tanıştım. 2 yıl öncesine göre kendini bana farklı bir şekilde tanıttı. 6 ay sonra evlenip ayrıldığını, biri 11 diğeri 12 olmak üzere iki kız çocuğu olduğunu öğrendim. Daha da şaşırtıcı olanı aynı mahallede oturuyor olmamız ve ailelerimiz tanıdık. Ama o ailedeki bu kadını tanımıyorum çünkü evlenmiş ve başka bir mahallede yaşamış ve bana yaşadığı mahallenin adını farklı söylemiş. Bana zorla evlendirildiğini söyledi, zamanla yalan olduğu ortaya çıktı, söylediği her şey yalandı ve benim güvenimle sonuçlandı. Ben ne kadar dürüst olursam, o o kadar yalan söyledi ve oldu. Ancak ne ailem ne de yaşadığım mahalle, kimsenin ilişkimizi onaylamadığı bir gerçek, toplumun değer yargılarıyla baş etmek çok zor. Ayrıca bununla evleneceğim ama bekaretin benim için çok önemli olduğunu baştan fark etmesem de anladım. Evliliği ve ayrılığı, ailelerimizin tanıdık olması, aynı mahallede olmamız gibi sebepleri bilerek evlensek ileride pişman olur muyuz sizce? Bir diğer sorun da onu eski eşiyle rüyamda görmem ve sürekli kızgın olmam.

Admin dedi ki ;

Sizin de belirttiğiniz gibi, nerede tutarsanız tutun elinizde kalan bir ilişki vardır. Evliliğin temel değerlerinden biri olan güven duygusu, en başından beri söylenen yalanlardan olumsuz etkilenir, şimdi onaylamazlarsa ailenizin onaylamayacağını söylersiniz. İleride evli ve boşanmış olmak, bekarete verdiğiniz önem, ortak çevrelerin varlığı, aranızdaki heyecan azaldığında önemli sorunlar olarak ortaya çıkacak ve mutlu bir evliliğiniz olacaktır. zorlaştırabilir. Onu eski sevgilisiyle hayal edip kendinizi ona benzetip sinirlenirseniz cinsel yaşamınızı olumsuz etkileyebilir. Tüm bu zorlukları göz önünde bulundurarak bir karar vermenizi ve gelecekte pişman olmamanızı dilerim.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here