Dul Bi Bayan Nasıl Tavlanır

Olgun Dul Bayanım Erkek Arıyorum

Merhaba. 34 yaşından olgun, daha öncesinde evlilik gerçekleştirmiş boşanmış bir çocuk sahibi kadınım. Bir tane oğlum var. Kendisi babasıyla birlikte yaşıyor. Onlar değişik şehirde oldukları için pek çok bir araya gelemiyoruz. Ben ise şu anda Mersin’de yaşıyorum. Fakat İstanbul’da da evim var. Bunun bunun yanı sıra devamlı gezi eden bir kadınım. Bundan dolayı benimle sevgili olacak insanın hangi şehirde yaşadığının hiçbir önemi yok. Kendime ilişkin aracım var. Benim ailemin maddi durumu fazlası ile iyiydi. Bundan dolayı kira ödemiyorum ve otomobil sahibi oldum.

Elbette ki tüm bunların haricinde hem de kendim de çalışıyorum. Grafik dizayn işleriyle uğraşıyorum. Bir firmanın internet siteleri ile ilgili işler yapıyorum. Aylık olarak ortalama beş-6000 Türk Lirası gelirim var. Yani demek istediğim benim hiçbir biçimde maddi olarak bir sıkıntım yok. Bundan dolayı de devamlı olarak geziyorum. İşlerimi de evden yürüdüğüm için iş yerine gitmeme veya hiç kimseye hesap vermeme gerek kalmıyor.

Ben gerçekten artık iyi anlaşabileceğimi, gerçekten birbirimizi iyi anlayabileceğimiz bir erkek arkadaşım olsun isterim. Geçmişteki evliliğinde akıl almaz derecede büyük hayal kırıklığına uğradım. Bundan dolayı de daha çok kendimi mutsuz ve huzursuz etmek istemediğim için arkadaşlığa, evliliğe sonlandırma sonucu aldım. Eski eşimle Tamamıyla uygar bir şekilde boşandık. Esasen insanların boşanma aşamasındayken neden birbirlerine karşı saygısızlaştıklarını, nefret ettiklerini anlamıyorum.

Bir fazla arkadaşım da boşandı. Onlar da kavga kıyamet bir şekilde evliliklerini sonlandırdılar. İnsanları gerçekten idrak etmek akıl almaz derecede zor. Sonuçta hepimiz birbiri ile konuşarak iyi bir şekilde anlaşabilir diye düşünüyorum. Aynı bu anlattığım gibi uygar, saygılı, karşısındaki hanıma kıymet veren bir erkek arkadaş arıyorum. Şunu da belirtmek isterim ki evlenmeyi düşünmüyorum. Şimdiden fazla teşekkür ediyorum size.

Dul Hanımefendileri Tavlama Yolları

Dul kadın arıyorum, Üye olmadan ücretsiz bir şekilde dullar Sitesi, olgun, evlilik gerçekleştirmiş boşanmış bayanların cep telefon, WhatsApp ve iletişim numaraları, zengin dul hanımlarla sohbet siteleri, Türbanlı, kapalı arkadaş arayan, koca arayan, erkek arkadaş arayan dul bayanlar gibi bir fazla değişik kategorimiz içinde sizlerde hayatınızın aşkını bulabilirsiniz değerli arkadaşlar. Şayet şimdiye kadar gerçekten doğru insanı bulamadıysanız hiç üzülmeyin. Zira sitemizin içinde o şekilde fazla sayıda yalnızlık çeken insan bulunuyor ki bunlardan birisi illaki size uygun olacaktır.

Geçmişte inanırım hepinizin birden çok arkadaşlık deneyimi olmuştur. Fakat şu anda burada olduğunuza gore bu konuda gerçekten şansınız iyi bir şekilde gitmemiş. Fakat günümüzde artık internet yardımıyla Fazla çok şahıs aramış olduğu, istediği kriterlere sahip olan sevgiliye kavuşabiliyor. Bunlardan birisi tabii ki de siz olabilirsiniz. Hayat gerçekten fazla acayip. Tamamımız değişik hayatlar yaşıyoruz. Ve tamamımız için doğru zaman birbirinden farklılık gösteriyor. Mesela birtakım insanlar yirmili yaşların başında iken kendilerine uygun doğru insanı bulurlarken bazıları ise kırklı yaşlar da buluyorlar.

Kendinizi, hayatınızı asla Daha farklı insanlarla kıyaslamayın ve karşılaştırmayın. Zira tamamımız kendimize ilişkin olan, kendimiz için doğru olan vakti yaşıyoruz. Bundan dolayı asla hiçbir şey için geç kaldığınızı veya erken davrandığınızı düşünmeyin. Zira sizin için doğru olan vakti hiçbir zaman bilemezsiniz. Yapmanız gerekmekte olan tek şey kendi zamanınızı sabırlı bir şekilde beklemek, doğru insanı bulabilmek için de emek harcamak. Esasen vakti geldiği zaman bu insanla güvenilir ol ki karşılaşacaksınız. Ve bu sitede karşı karşıya gelme olasılığınız da son derece yüksektir.

Üye olmadan ücretsiz bir şekilde Dul Kadın Sohbet Siteleri

Üye olmadan ücretsiz bir şekilde dul kadın arkadaş arama, dul hanımlarla sohbet siteleri, bayanlarla mesajlaşma gibi bir fazla özelliğimiz bulunuyor arkadaşlar. Sizde sitemizin içindeki bu özelliklerin hepsinden dilediğiniz kadar yararlanabilirsiniz. Yapmanız gerekmekte olan tek şey gerçekten aradığınız aşkı bulmak olacaktır. Bunun içerisinde sitemizin ana sayfasına giderek istediğiniz kategori ye bakabilirsiniz. Sitemizde bir fazla kategori bulunuyor. Bu kategoriler içinde kendinize uygun gördüğünüz, hayal ettiğiniz hanıma kavuşabilirsiniz.

Hayallerinizdeki hanıma ne kadar fazla yaklaşırsanız mutlu olma olasılığınız da o denli fazla artacaktır. Sonuçta hepimizin birbirinden değişik hayalleri var. Tamamımız bu hayallerin ardında zaman ve emek harcıyoruz. Geçmişte gerçekten insanların doğru kişiyi bulma olasılıkları, aradıkları tarzdaki hayat arkadaşını bulma olasılıkları akıl almaz derecede düşükmüş. Zira hanımlarla erkekler arasındaki arkadaşlık günümüzdekinden fazla daha farklıymış. Mesela günümüzde artık bayanlar fazla rahat ve süratli bir şekilde kendilerini uygun kişiyi arayabiliyorlar.

Fakat eskiden bir bayan yolda yürürken kafasını dahi kaldıramazdı, bırakın erkeklere bakmayın. Zaman içinde tabii ki her şey değişmiş olduğu gibi hal böyle olunca değişmiştir. Bundan dolayı insanlar daha süratli ve basit bir şekilde aradıklarını bulabiliyorlar. Sizde bu avantajdan daha çok geç kalmadan yararlanmak istiyorsanız sitemize ilan gönderen bayanlarla yazışa bilirsiniz. Böylece birbirinizi tanıyabilir, arkadaşlığınızın geleceği ile ilgili plan kurabilirsiniz.

Türbanlı Dul Kadın Nasıl Bulunur

Dul Kadın, sevgili, kız arkadaş nasıl bulunur diye soruyorsanız da bunun yanıtını bu siteden alabilirsiniz değerli arkadaşlar. Sitemiz içinde fazla çok sayıda daha öncesinde evlilik gerçekleştirmiş boşanmış bayan bulunuyor. Günümüzde artık arkadaşlıklar gerçekten pamuk ipliğine bağlı bir şekilde derece kaydediyor. Bunun bunun yanı sıra insanlar birbirleriyle birazcık olsun mutsuzlarsa hiçbir biçimde evliliklerini veya ilişkilerini uzatma gereği duymuyorlar. Bu sebepten ötürü da boşanma sayılarında akıl almaz derecede bir artma söz konusu diyebiliriz. Gün geçtikçe de bu sayı giderek artıyor.

Elbette ki hal bu şekilde olunca da sitemize giriş meydana getiren, yeniden erkek arkadaş bulmaya gayret gösteren veya evlenmek isteyen veya arkadaş arayan evlilik gerçekleştirmiş boşanmış dul bayanlar sitemize ilan gönderiyorlar. Birtakım erkeklerde bilhassa daha öncesinde evlilik gerçekleştirmiş boşanmış bayanların kendilerini daha iyi anlayacaklarını, daha iyi anlaşacaklarğını düşünüyorlar. Bu nedenle de sadece dul hanımlarla sohbet etmek, onlarla tanışmak ve arkadaş olmak istiyorlar. Şayet sizin de bu şekilde bir hayaliniz var ise doğru yerdesiniz.

İnterneti şayet güzel bir şekilde kullanırsanız tüm ihtiyacınız olan şeyleri fazla kısa zaman içinde tamamlayabilirsiniz. Buna hayat arkadaşı bulmak, kız arkadaş, sevgili bulmak da dahil arkadaşlar. Biz gibi olan arkadaşlık ve evlilik sitelerinde rahat bir şekilde, istediğiniz şehirden sevgili bulabiliyorsunuz. Burada mühim olan tek şey gerçekten kafa uyumunu yakalayacağınız birini bulmak. Bunu da karşınızdaki insanla sohbet ederek yapabilirsiniz.

Burcu hakkında 698 makale
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.