Erkek Arayan Bayan Arkadaşlık İlanları

Yayınlanma : Güncelleme : Eylül 6, 2020
0
747

Dul Erkek Arayan Bir Bayanım

Merhaba. İzmitten yazıyorum. Ben bekarım. Daha önce evlenmedim. Şu an için evlenmeyi de düşünmüyorum. Ben hayatı dolu dolu yaşamayı seven bir kadınım. Ayrıca olgun erkeklerden çok hoşlanıyorum. Benim ilgi alanım yaşı küçük, toy erkekler kesinlikle değil. Olgun, görmüş geçirmiş, hayat tecrübesine sahip erkeklerle beraber olmak istiyorum. Ben her zaman yaşıtlarına göre daha olgun olmuş bir kadınım. Galiba bu sebepten dolayı da olgun erkekler ilgimi çekiyor.

Daha önce evlenmiş boşanmış bir erkek olursa daha iyi olur diye düşünüyorum. Çünkü başından evlilik geçmiş olan erkekler daha çok kıymet biliyorlar bence. Çünkü geçmişte problem yaşamış oluyorlar. Sonrasında iyi olan insanı buldukları zamanda gerçekten kıymetini biliyorlar. Ben kendimi iyi insan olarak değerlendiriyorum. Çünkü gerçekten hem güvenilir hem sadık hem de pozitif bir insanım. Yani eğer birinin benimle bir problemi varsa inanın bunun sorumlusu karşımdaki insandır.

Çünkü gerçekten ben hiçbir zaman negatif olmam. Hiçbir zaman tartışma ya da kavga yanlısı da değilim. Her zaman konuşarak, çözüm odaklı olmaya çalışırım. Bu nedenle de ilişkilerimi çok güzel bir şekilde yürütebilirim. Tabii ki geçmişte bu kadar iyi bir insan olmama rağmen aldatıldım. Zaten genel olarak ilişkilerin bitme sebepleri böyleydi. Bu arada günübirlik ilişki istemiyorum. Uzun süreli bir sevgili arıyorum.

Evine Erkek Arayan Zengin ve Yaşlı Kadın ilanı

Erkek arkadaş arayan olgun ve türbanlı kadınlar, dost arıyorum diyen güzel, üniversiteli bekar bayanlar, evine yatılı dost erkek arayan zengin ve yaşlı kadınlar gibi bir çok farklı kategorimiz bulunuyor arkadaşlar. Bu sitede istediğiniz tarzdaki hayat arkadaşına çok hızlı ve pratik bir şekilde kavuşa biliyorsunuz. Burada önemli olan şey ne tarz bir sevgili, ne tarz bir hayat arkadaşı aradığınızdır. Çünkü sitemizde o kadar çok insan giriş çıkış yapıyor ki içlerinden illaki size uygun olan vardır.

Şu anda içerisinde bulunduğunuz site hem arkadaşlık hem de evlilik sitesidir. Bu nedenle arkadaş mı arıyorsunuz sevgili mi arıyorsunuz yoksa evlenmek mi istiyorsunuz Öncelikle ona karar vermeniz gerekiyor. Çünkü bazı insanlar kendilerini evliliğe hazır hissederlerken bazıları ise evlilik düşünmüyorlar. Böyle bir durumda sizin yapmanız gereken şey aynı sizin gibi istekleri, hayallere sahip olan kadını bulabilmek. Sonuçta bir taraf evlenmek isterken diğer taraf evlenmek istemezse o ilişkinin yürüme olasılığı kalmaz.

Bu nedenle kendinize en yakın olan insanı bulmanız gerekiyor. Yakın derken fiziksel yakınlıktan bahsetmiyorum. Düşünce tarzı, yaşam tarzı olarak yakınlıktan bahsediyorum. Gerçekten kendini evliliğe hazır hisseden insanlar da var hiçbir zaman evlilik düşünmeyen kadınlar ve erkekler de var. Bunlar arasından doğru seçimi yapmak ise tamamen size kalmış bir durumdur. Eğer karşınızdaki insanı iyi tanırsınız sonunda pişman olmayacağınız bir ilişkiye girmiş olursunuz. Eğer yanlış adım atarsanız da sonunda uzun yıllar boyunca pişmanlık yaşayacağınız bir ilişkiye sahip olabilirsiniz. Bu nedenle düzgün seçim yapmaya çalışın.

Erkek Sevgili Arayan Kız Arkadaş İlanları

Sevgili arayan bayanlarla iletişim yolları, internette kızlarla tanışma yolları, sevgili arayan türbanlı, tesettürlü kadınlar, ciddi sevgili arıyorum gibi farklı kategorilerimiz de bulunuyor sevgili arkadaşlar. Biliyorsunuz ki sitemiz tamamen ücretsiz ve hiçbir şekilde üyelik gerektirmeyen bir sitedir. Bu nedenle içiniz rahat bir şekilde arama yapabilirsiniz. Yapacağınız tek şey sitemizin ana sayfasına giderek istediğiniz kategori seçmek ve istediğiniz bayan arkadaşımızın ilanını altına yorum yapmak ya da mesaj göndermek.

Eminim ki çok kısa sürede hayatınızın aşkına kavuşabileceksiniz. Çünkü gerçekten hayat çok kısa.bir an önce hayatımıza, kendinize uygun olan kişiyi bulmalı, onunla birlikte geleceğe doğru güzel adımlar atmalısınız. Eğer evlenmek istemiyorsanız da yine hiç üzülmeyin. Sonuçta insanları artık evlenmeden de birlikte yaşlanıyorlar. Geçmişte evlilik olayı, söz, nişan olayı zorunluydu. Bir kadınla bir erkeğin görüşmesi için bile nişan ya da söz isteniyordu.

Ancak günümüzde bu durum tamamen değişmiştir. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte, insanların kafa yapısı da, düşünce ve yaşam tarzları da değişmiştir. Bunun sonucunda ise evlenmeden, Nişanlanmadan istedikleri gibi aynı evde yaşayan hatta bunun üstüne bir de çocuk yapan çok sayıda insan bulunuyor. Siz de tabii ki bu insanlardan birisi olabilirsiniz. Umuyorum ki gerçekten çok kısa zaman içerisinde hayatınızın aşkına kavuşabilirsiniz. Böylelikle bu dünya daha çekilebilir ve daha çok yaşanılabilir bir hale gelecektir.

Dost Arayan Dul Bayanlar

Dostluk gerçekten hepimizin sürekli olarak kullandığı ancak anlamının ne kadar derin olduğunu hiç düşünmediğimiz bir kavramdır arkadaşlar. Dost kelimesini gelişi güzel bir şekilde söylüyoruz. Hatta dostumuz olmayan insanlara bile dostum diye hitap ediyoruz. Ancak bu kelimenin gerçekten çok derin anlamı vardır. Düzgün bir dost bulmak daha doğrusu gerçek bir dost bulmak gerçekten hiç kolay değil. Bize her güler yüzle yaklaş ona, bize her seni seviyorum diyene dost gözüyle bakıyoruz. Bu da aslında biz insanların yapmış olduğu en büyük hatalardan birisidir.

Ancak sonunda hepimiz gerçek dostu bir şekilde bulup ayırt edebiliyoruz. Aslında evleneceğiniz ya da sevgili olacağınız insanı da size dost olması gerekiyor. Sonuçta aranızda bir dostluk bağı olmazsa sadece sevgili olarak kalırsınız. Bu da yeterli değil arkadaşlar. Çünkü biz insanların dosta, arkadaşa, sırdaşa ve evlenecek bir eş ihtiyacı var. Bunların hepsini tek bir kişide topladığımız zaman farklı insanlara ihtiyacımız olmuyor.

Bu yüzden zaten Sitemize giren insanlar sürekli olarak dost arıyorum, gerçek, dürüst, güvenilir dost arıyorum diye sitemizde arama yapıyorlar. Elbetteki sizde hayat arkadaşınızı, dostunuzu bulabilirsiniz. Tabii ki de bunun için arama yapmalı ve sabır etmelisiniz. Sonuçta gönül işleri gerçekten zaman gerektiren işlerdir. Bu nedenle aceleci davranmazsınız her zaman kazanan siz olursunuz.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here