Erkek Arkadaş Arayan Bayan Arkadaşlık İlanları

Dul Erkek Arkadaş Arayan Bir Bayanım

Merhaba. İzmitten yazıyorum. Ben bekarım. Daha öncesinde evlenmedim. Şu an için evlenmeyi de düşünmüyorum. Ben yaşamı dolu dolu yaşamayı seven bir kadınım. Ek olarak olgun erkeklerden fazla hoşlanıyorum. Benim ilgi alanım yaşı ufak, toy erkekler asla değil. Olgun, görmüş geçirmiş, hayat tecrübesine sahip erkeklerle arkadaş olmak isterim. Ben daima yaşıtlarına gore daha olgun olmuş bir kadınım. Galiba bu nedenden ötürü da olgun erkekler ilgimi çekiyor.

Daha öncesinde evlilik gerçekleştirmiş boşanmış bir erkek olursa daha iyi olur diye düşünüyorum. Bu sebeple başından evlilik geçmiş olan erkekler daha fazla kıymet biliyorlar bence. Bu sebeple geçmişte sorun yaşamış oluyorlar. Daha sonra iyi olan insanı buldukları zamanda gerçekten kıymetini biliyorlar. Ben kendimi iyi insan olarak değerlendiriyorum. Bu sebeple gerçekten hem güvenilir hem güvenilir hem de pozitif bir insanım. Yani şayet birinin benimle bir problemi var ise emin olun bunun sorumlusu karşımdaki insandır.

Bu sebeple gerçekten ben hiçbir zaman negatif olmam. Hiçbir zaman münakaşa veya kavga yanlısı da değilim. Devamlı konuşarak, çözüm odaklı olmaya çalışırım. Bundan dolayı de ilişkilerimi fazla güzel bir şekilde yürütebilirim. Elbette ki geçmişte bu denli iyi bir insan olmama karşın aldatıldım. Aslına bakarsan çoğunlukla arkadaşlıkların bitme nedenleri böyleydi. Ayrıca günübirlik arkadaşlık istemiyorum. Uzun soluklu bir sevgili arıyorum.

Erkek aRKADAŞ  Arayan Zengin ve Yaşlı Bayan ilanı

Erkek arkadaş arayan olgun ve türbanlı bayanlar, arkadaş arıyorum diyen güzel, üniversiteli bekar bayanlar, güvenilir dürüst ve ciddi arkadaş erkek arkadaş arayan zengin ve yaşlı bayanlar gibi bir fazla değişik kategorimiz bulunuyor arkadaşlar. Bu sitede istediğiniz tarzdaki hayat arkadaşına fazla süratli ve son derece kolay bir şekilde kavuşa biliyorsunuz ki. Burada mühim olan şey ne biçim bir sevgili, ne biçim bir hayat arkadaşı aradığınızdır. Bu sebeple sitemizde o denli fazla insan giriş çıkış yapıyor ki içlerinden illaki size uygun olan vardır.

Şu anda içinde bulunduğunuz site hem arkadaşlık hem de evlilik sitesidir. Bundan dolayı arkadaş mı aramıştınız sevgili mi aramıştınız yoksa evlenmek mi istiyorsunuz Ilk olarak ona karar vermeniz gerekiyor. Bu sebeple birtakım insanlar kendilerini evliliğe hazır hissederlerken bazıları ise evlilik düşünmüyorlar. Bu şekilde bir durumda sizin yapmanız gerekmekte olan şey aynı sizin gibi istekleri, hayallere sahip olan bayanı bulabilmek. Sonuçta bir taraf evlenmek isterken öteki taraf evlenmek istemezse o arkadaşlığın adım atma ihtimali kalmaz.

Bundan dolayı kendinize en yakın olan insanı bulmanız gerekiyor. Yakın derken fizyolojik yakınlıktan bahsetmiyorum. Fikir seçimi, hayat seçimi olarak yakınlıktan bahsediyorum. Gerçekten kendini evliliğe hazır hisseden insanlar da var hiçbir zaman evlilik düşünmeyen bayanlar ve erkekler de var. Bunlar arasından doğru seçimi yapmak ise Tamamıyla size kalmış bir durumdur. Şayet karşınızdaki insanı iyi tanırsınız sonunda pişman olmayacağınız bir arkadaşlığa girmiş olmuş olursunuz. Şayet yanlış adım atarsanız da sonunda uzun seneler süresince pişmanlık yaşayacağınız bir arkadaşlığa sahip olabilirsiniz. Bundan dolayı muntazam seçim hayata geçirmeye çalışın.

Erkek Sevgili Arayan Kız Arkadaş İlanları

Sevgili arayan bayanlarla iletişim yolları, internette kızlarla tanışma yolları, sevgili arayan türbanlı, tesettürlü bayanlar, ciddi sevgili arıyorum gibi değişik kategorilerimiz de bulunuyor değerli arkadaşlar. Bildiğiniz gibi ki sitemiz Tamamıyla üye olmadan ücretsiz bir şekilde ve hiçbir biçimde üyelik gerektirmeyen bir sitedir. Bundan dolayı içiniz rahat bir şekilde arama yapabilirsiniz. Yapacağınız tek şey sitemizin ana sayfasına giderek istediğiniz kategori seçmek ve istediğiniz bayan arkadaşımızın ilanını altına yorum yapmak veya mesaj göndermek.

Eminim ki fazla kısa süre içerisinde hayatınızın aşkına kavuşabileceksiniz. Bu sebeple gerçekten hayat fazla kısa. bir an öncesinde yaşamımıza, kendinize uygun olan kişiyi bulmalı, onunla beraber geleceğe doğru güzel adımlar atmalısınız. Şayet evlenmek istemiyorsanız da gene hiç üzülmeyin. Sonuçta insanları artık evlenmeden de beraber yaşlanıyorlar. Geçmişte evlilik vakası, söz, nişan vakası zorunluydu. Bir hanımla bir adamın görüşmesi için dahi nişan veya söz isteniyordu.

Fakat günümüzde bu durum Tamamıyla değişmiştir. Değişen teknolojinin gelişmesi ile beraber, insanların kafa yapısı da, fikir ve hayat tarzları da değişmiştir. Bunun neticesinde ise evlenmeden, Nişanlanmadan istedikleri gibi aynı evimizde yaşayan belkide bunun üzerine bir de çocuk meydana getiren fazla sayıda insan bulunuyor. Siz de tabii ki bu insanlardan birisi olabilirsiniz. Umuyorum ki gerçekten fazla kısa zaman içinde hayatınızın aşkına kavuşabilirsiniz. Sonuç olarak bu dünya daha çekilebilir ve daha fazla yaşanılabilir bir hale gelecektir.

Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Dostluk gerçekten hepimizin devamlı olarak kullandığı fakat anlamının ne kadar derin olduğunu hiç düşünmediğimiz bir kavramdır arkadaşlar. Arkadaş kelimesini gelişi güzel bir şekilde söylüyoruz. Belkide dostumuz olmayan insanlara dahi arkadaşım diye hitap ediyoruz. Fakat bu kelimenin gerçekten fazla derin anlamı vardır. Muntazam bir arkadaş bulmak daha doğrusu gerçek bir arkadaş bulmak gerçekten hiç basit değil. Bizlere her güler yüzle yaklaş ona, bizlere her seni seviyorum diyene arkadaş gözüyle bakıyoruz. Bu da aslen biz insanların yapmış olduğu en büyük hatalardan birisidir.

Fakat sonunda çoğumuz gerçek dostu bir şekilde bulup ayırt edebiliyoruz. Aslen evleneceğiniz veya sevgili olacağınız insanı da size arkadaş olması gerekiyor. Sonuçta aranızda bir dostluk bağları eğer olmazsa bir tek sevgili olarak kalırsınız. Bu da kafi değil arkadaşlar. Bu sebeple biz insanların dosta, arkadaşa, sırdaşa ve evlenecek bir eş ihtiyacı var. Bunların hepsini tek bir kişide topladığımız zaman değişik insanlara ihtiyacımız olmuyor.

Bu nedenle esasen Sitemize giren insanlar devamlı olarak arkadaş arıyorum, gerçek, dürüst, güvenilir arkadaş arıyorum diye sitemizde arama yapıyorlar. Elbetteki sizde hayat arkadaşınızı, CAN dostunuzu bulabilirsiniz. Elbette ki de bunun için arama yapmalı ve sabır etmelisiniz. Sonuçta gönül işleri gerçekten zaman gerektiren işlerdir. Bundan dolayı telaşlı davranmazsınız daima kazanan siz olmuş olursunuz.

Burcu hakkında 698 makale
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.