Eş Arayan Bayanlar Cep Telefonları

Evlenmek isteyen olgun bayanların cep telefon numaraları, En güncel evlilik ilanları siteleri, olgun ve güzel bayanların WhatsApp evlilik ilanları, İslami evlilik düşünen kapalı bayan sohbet numaraları, eş arayan bayanların Facebook, TikTok, Instagram adresleri gibi aramaları tamamen bedava bir şekilde burada gerçekleştirebilirsiniz.

Yayınlanma : Güncelleme : Mayıs 30, 2022
0
3196

Bu ülkenin en güzel, en güncel bu arkadaşlık ve evlilik sitesinde sizlerde dul kadın arkadaşlarımızın cep telefon ya da WhatsApp numaralarını alabilir, onlarla tanışarak güzel, mutlu bir ilişkilere imza atabilirsiniz. Sizde kendinizi hazır hissediyorsanız Sitemize hoşgeldiniz.

Evlilik düşünen Dul bayan Telegram numaraları, olgun dul eş arıyorum, ücretsiz ve üyelik gerektirmeyen sevgili bulma sayfaları, evlenmiş boşanmış ve ikinci baharını yaşamak isteyen bayanlar, tamamen Üyeliksiz bayan arkadaş numarası arıyorum, dul kadın WhatsApp ilanları, erkek arkadaş arayan, eş arayan türbanlı ve tesettürlü bayan arıyorum, bekar ve olgun ciddi sevgili arıyorum, Eş arayan yaşlı kadınlar, internete cep telefon numarası bırakan bayanlar, dul şalvarlı ve çarşaflı kadın numarası arıyorum…

Bunlar gibi bir çok farklı kategoride sizlerde istediğiniz gibi aramalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Biliyorsunuz ki tamamen ücretsiz, bedava ve üyelik gerektirmeyen bir arkadaşlık ve evlilik sitesi olduğumuzdan dolayı tüm Türkiye’nin en gözde arkadaşlık ve evlilik platformu olarak adımızı zirveye yazdırmış bulunuyoruz arkadaşlar. İsteyen herkes, dilediği kadar sitemizde zaman geçirebilir ve kendisine uygun hayat arkadaşına, sevgili bulana dek sitemizden gitmeye bilirsin. Bizler istiyoruz ki gerçekten herkes kendine uygun birini bulsun.

Hepimizin hayatı zaten birbirinden farklı mücadeleler içerisinde geçiyor. Bu mücadele içerisinde bir de yalnızlık çektiğim zaman gerçekten bu durum tahammül edilemez bir hale geliyor. İşte bu yüzden zaten bizlerde bu arkadaşlık ve evlilik sitesini açmış bulunuyoruz. Böylelikle insanları tamamen ücretsiz olarak yararlanabilecekleri, istedikleri bayan arkadaş, sevgili bulabilecekleri tek bir çatı altında toplanabilecekleri bir platform açtık. Her gün sürekli olarak çalışan bir ekibimiz bulunuyor. Bu ekip sayesinde herkesin ilanları güncel olarak yayınlanıyor arkadaşlar. Bu yüzden sitemizi güncel olarak takipte kalın arkadaşlar.

Merhaba Ben Türbanlı Bayanım Eş Arıyorum

Herkese merhaba. 30 yaşında başı kapalı evlenmiş boşanmış bir kadınım. Aslında resmi olarak evli değildim. Dini nikahlı bir şekilde yaşıyordum. Sonrasında eşimin Başka kadınlarla da dini nikah yaparak evlilik gerçekleştirdiğini öğrendim. Bu durum bana gerçekten çok ters geldi. Bazı insanlar dini nikahlı olmayı pek fazla ciddiye almıyorlar. Ancak benim için gerçekten çok ciddi bir mesele. Benim için önemli olan Allah katında evli olup olmamaktır. Tabii ki herkesin düşünce yapısı, hayat tarzı, kafa yapısı birbirinden farklılık gösteriyor. Bu yüzden kimseye bu konuda kızamam.

Ama benim de kafa yapımı, yaşam tarzım bu şekilde. Şu anda tekrardan evlilik gibi bir düşüncem yok. Şu an sadece bana dost olacak, arkadaş olacak, hayat arkadaşım olacak kişiyi bulmak istiyorum. Bu insanı bulduktan sonra eğer gerçekten birbirimizle kafamız uyuşursa, gerçekten birbirimize ait kalacağımıza, sadık kalacağımıza yemin ederse ki tabii ki de o zaman dini nikah gerçekleştirelim. Yanlış anlamayın benim resmi nikahla herhangi bir alıp veremediğin bir şey yok. Tabii ki de birbirimizle güzel anlaşırsak, her şey iyi giderse resmi nikahla yapılmış. Benim çocuğum yok bu arada. Şimdiye kadar çocuk sahibi olmayı pek fazla düşünmedim. Zaten eski eşim de düşünüyordu.

Ben kendisini hazır hissetmediğini düşünüyordum. Meğersem kendisi o sırada başka kadınlardan çocuk yapmakla meşgulmuş. Bu yüzden benden çocuk istemiyormus. Herneyse eski defterler sizin anlayacağınız biraz karışık ve çirkinler. Ben hayatıma yepyeni bir sayfa açtım. Bu yeni sayfanın içerisinde hiçbir şekilde pürüz olmasını istemiyorum. Gerçekten beni adam akıllı sevecek ve sadakat konusunda hiçbir şekilde problem olmayan, tek eşlilikten yana bir erkek arkadaş arıyorum. Türkiye’nin neresinde olduğu benim için gerçekten hiç ama hiç önemli değil. Zaten elimizde WhatsApp, Skype, Facebook gibi şeyler var. Birbirimizle görüntülü konuşabiliriz, kameralı sohbet edebiliriz, sanki birbirimizin yanındaymış gibi takılabiliriz.

Hayatın gerçekten insana ne getireceği hiç belli olmuyor. Ben kendimi hala lise yıllarında gibi hissediyorum. Ne ara bu kadar çok büyüdüm, ne ara bu yaşa geldim hiç anlamadım. O yüzden daha fazla bu hayata geç kalmak istemiyorum. Bu yüzden de artık arkadaşlık ve evlilik sitelerinde kendine uygun kişiyi aramaya başladım. Burada mesajlaşma sisteminin olması gerçekten çok güzel bir şey. Böylelikle birbirimizle cep telefon ya da WhatsApp numaralarını paylaşmadan önce birbirimizi tanıyabiliriz. Sonrasında zaten Allah büyük. Eğer iki tarafta birbiriyle anlaşırsa her şey çok güzel olur.

2022 Eş Arayan Olgun Kadın Cep Tel Noları

Eş arayan, koca arayan bir dul kadın arkadaş arıyorsanız da tabii ki doğru yerdesiniz. Bu site arkadaşlık sitesi olduğu gibi aynı zamanda evlilik sitesi olarak da hizmet veriyoruz. Gerçekten her türlü arkadaş arayan, eş arayan bütün insanları tek bir çatı altında toplamayı başardık arkadaşlar. İşte bu yüzden sizde aradığınız ilişki türü ne olursa olsun burada bulacaksınız. Bazı insanlar özellikle dul kadın arkadaşlarımız tekrardan evlilik düşünmüyorlar. Çünkü geçmişte zaten evlilikten yana, erkeklerden yana yara almış oluyorlar. Bu sebepten dolayı tekrardan evlenmek yerine yalnızca erkek arkadaş arıyorlar.

Ancak bazı kadın arkadaşlarımız da hala evliliğe olan inancını yitirmemiş, gerçekten düzgün ve doğru insanı bulabileceğini inanan, umudu tükenmemiş kadınlar da bulunuyor. Bu bayan arkadaşlarımız da tekrardan evlenebilecekleri, ikinci baharlarını yaşayabilecekleri bir sevgili, ciddi bir erkek arkadaş arayış içerisinde oluyorlar. Burada önemli olan tek şey sizin nasıl bir ilişki aradığınızdır. Kendinizi evliliğe hazır hissedip hissetmediğinizi Çözmeniz gerekiyor. Bundan emin olduktan sonra da sitemizde aramalarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

2022 Eş Arayan KAdın Sohbet Sayfaları

Hayatınızın hangi evresinde olursanız olun, Yaşınz kaç olursa olsun emin olun ki çok rahat, hızlı ve pratik bir şekilde sizlerde günümüz teknolojisi sayesinde kendinize uygun bir sevgili, bir kız arkadaş bulacaksınız. Burası zaten bunun için açılmış biz web sitesidir. Sizler gibi yalnızlıktan sıkılmış, kendine uygun eş arayan, sevgili arayan birbirinden güzel ve olgun kadınlar burada sizlerle tanışmak için bekliyor sevgili arkadaşlar. Bu bayan arkadaşlarımızdan cep telefon ya da WhatsApp numaralarını almak gerçekten çok kolay. Eğer sizde kadınların cep numaralarını arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Yapmanız gereken tek şey sitemizin içerisinde bulunan ve kendinize uygun görmüş olduğunuz kadın arkadaşlarımıza mesaj atmak olacaktır. Bu durumda tamamen bedava ve ücretsizdır. İstediğiniz kadar kadın arkadaşımıza mesaj atabilir, birbirinizle iletişim kurabilirsiniz. Böylelikle birbirinizi iyi bir şekilde tanıyabilir ve ilişkinizin geleceği hakkında biraz olsun kendinizden emin olabilirsiniz. Bayanlardan telefon numaralarını almak istiyorsanız özellikle dul kadınlar sizi biraz zorlayacak arkadaşlar. Çünkü daha önce evlenmiş boşanmış olan kadınların erkeklere pek fazla güveni kalmıyor. Bu yüzden onları ikna etmeli ve onları gerçekten tam anlamıyla etkilemeniz gerekiyor. Bol şans.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here