Dul Bayanlar Canlı Sohbet

Yayınlanma : Güncelleme : Ekim 9, 2020
0
1440

Dul Türbanlı Bayanım Sohbet Edecek Erkek Arıyorum

Merhaba. Ben Ankara’dan ilan göndermek istiyorum. Yaşım 29.21 yaşındayken evlendim. 24 yaşındayken de boşandım. Oldukça kısa süreli bir evlilik gerçekleştirdim. Benim için gerçekten çok büyük bir hayat ve insan tecrübesi oldu diyebilirim. İnsan gerçekten bir şeyleri yaşayarak büyüyor diyebilirim. Saçma sapan bir evlilik gerçekleştirdim. Ancak o dönemde bunun ne kadar saçma olduğunun farkında değilim tabii ki. Bence insanlar kesinlikle 24 yaşından önce evlenmemeli.

Çünkü gerçekten tam olarak olgunlaşma, mantığın yerine gelme olayı 24 yaşından sonra gerçekleşiyor. 24 yaşından önceki hayatımı düşünüyorum da herşeyine kadar tozpembe ve basit görünüyordu. Bu nedenle de bu tarz hatalar yapılabiliyor. İnsanları tanımak gerçekten günümüzde çok zor. Ben de karşımdaki insanı tam olarak tanıyamamışım. Evlenmeden önce aslında her şey iyi ve yolunda gidiyor. Evlendikten sonra nedense insanlar karşılarındaki kişiye garantiye aldıklarını düşünerek saçma sapan davranmaya başlıyorlar.

Hani derler ya köprüyü geçene kadar ayı ya dayı deme misali işte Bu da tam olarak öyle oluyor. Bunun sonucunda da tabii ki dul kadınların ve dul erkeklerin sayısı da artıyor. Ben tekrardan evlenmeyi düşünmüyorum açık konuşmak gerekirse. Çok uzun zamandır ailemle de aram iyi değil. Özellikle bu evlilik ve boşanma sürecimden sonra ailemle arama inanılmaz derecede bir soğukluk girdi. Bu yüzden Yapayalnızım diyebilirim. Aslında yalnızlık gerçekten çok güzel.

Kimseye hiçbir şey için hesap vermeme gerek yok. İstediğim zaman istediğimi yapabiliyorum. Evlenme sürecinde iken ailem sürekli olarak evlenmem için baskı halindeydim. Sonrasında evlendim ve boşanmaya karar verdim. Boşanmaya karar verdiğim zaman da ailem bu sefer boşanmamam için baskı yapmaya başladı. Sonuçta bu benim hayatım ve benim mutluluğum. Benim mutluluğundan daha önemli hiçbir şey olamaz. Ben insanların evliliğe ya da boşanma konularına karışmalarına gerçekten çok karşıyım. Sonuçta bunu yaşayacak olan bizleriz. Biz ne istiyorsak onu yapmalıyız diye düşünüyorum.

Kısacası düşünce tarzım, kafa yapım ve aile yaşantım bu şekilde. Bunların haricinde ne söylemem gerektiğini bilmiyorum açıkçası. Hobilerim arasında kitap okumak, film izlemek ve kamp yapmak bulunuyor. Gerçekten en çok sevdiğim de kamp yapmaktır bu arada. Eğer kampı seven, maceracı, temiz kalpli biri varsa kesinlikle tanışmak isterim.

Dul Bayanlar Kameralı, Görüntülü Sohbet

Dul Bayan arkadaş arama ve bulma, olgun dul bayanlarla kameralı, görüntülü sohbet siteleri, türbanlı, tesettürlü erkek arayan, dost arayan bayanlarla canlı sohbet, ücretsiz dullar Sitesi başta olmak üzere farklı bir çok dul bayan arkadaş kategorisi içerisinde sizlerde aramalarınızı gerçekleştirebilirsiniz sevgili arkadaşlar. Sitemiz gerçekten her türlü aramaya açık bir sitedir. Oldukça geniş çaplı, her türlü kritere uygun bir siteyiz. Bu nedenle de insanlar çok rahat ve hızlı bir şekilde aradıkları, istedikleri tarzdaki bir hayat arkadaşını bulabiliyorlar.

Her geçen gün büyüyen bir aileye sahibiz. İlk başta hiç sadece İstanbul ve Ankara için arkadaşlık ve evlilik sitesi olarak açmıştık bu siteyi. Sonrasında insanlar o kadar çok sitemize giriş yaptılar ve birbirleriyle tanışma olaylarını o kadar çok gerçekleştirdiler ki kulaktan kulağa sitemiz yayılmaya başladı. Bunun sonucunda da farklı şehirlerden, farklı ilçelerden de giriş almaya, ilanlar almaya başladık. Bunun sonucunda şu anda sadece Türkiye ile sınırlı kalmayarak dünyanın bir çok ülkesinden de giriş alan bir site haline geldik.

Dul Bayanlar Sohbet Odaları

Gerçekten kaliteli, gerçek bir arkadaşlık ve evlilik sitesi arıyorsanız doğru adrestesiniz arkadaşlar. Kesinlikle başka sitelere gitmenize gerek yok diyebilirim. Çünkü şu anda içerisinde bulunduğunuz siteye her gün on binlerce yeni insan giriş yapıyor. Yani bu sitede kaldığınız sürece, bu sitede zaman geçirdiğiniz sürece şansınız her zaman yüksek olacaktır. Umudunuzu hiçbir zaman kaybetmeyin arkadaşlar. Çünkü internet gerçekten çok geniş, oldukça kalabalık bir yer. Internet üzerinde, internet mecrası içerisinde şansınız hep yüksek olur.

Bunların haricinde istediğiniz yaş aralığı ne ise sitemizin ana sayfasında bu yaş aralığındaki kategorilere de girebilirsiniz arkadaşlar. Bir çok farklı yaş grubundan siz nerede isterseniz arkadaş isterseniz sevgili isterseniz de eş bulabilirsiniz. Sitemize 20 yaşlarındaki erkek arkadaş arayan, sevgili arayan genç kızlarımızdan tutunda 65 yaşında dost arayan zengin ve yaşlı kadınlara kadar her türlüsünü bulabiliyorsunuz. Bu yüzden de insanlar tarafından zaten oldukça tercih edilen ve sevilen bir site haline geldik. Çünkü kriterleriniz ne olursa olsun aradığınızı tek bir çatı altında bulabiliyorsunuz.

Olgun Dul Zengin Bayan Cep Tel ve Whatsapp No

Bayanlardan cep telefonu ya da whatsapp numaralarını almak günlük hayatınızda değil ama arkadaşlık ve evlilik sitelerinde çok kolaydır. Çünkü bu siteye giriş yapan insanlar zaten duygusal olarak kendilerini boşlukta hissediyorlar. Bu sebepten dolayı da erkeklere karşı zaafları oluyor. Bu zaaflarını eğer olumlu yönde kullanabilirseniz emin olun ki kısa süre içerisinde cep telefon ya da iletişim numaralarını kendilerinden alabilirsiniz. Ancak eğer ki kadın arkadaşlarımıza nasıl konuşmanız gerektiğini bilmiyorsanız şansınız bu sitede de yok.

Kadınlar ilk tanışmaya, ilk etkileşime gerçekten çok önem veriyorlar. Bu yüzden onlarla ilk başta, ilk mesajlAştığını sıralarda etkileyici bir şekilde konuşursanız eminim ki ilişkileriniz çok daha güzel şekilde ilerler. Kadınlar duygularına, kalplerine hitap eden erkeklere şans verirler arkadaşlar. Bu nedenle eğer biraz romantik bir erkeksiniz, eğer ki kadınların duygularına hitap edebiliyorsanız, özgüven sahibi iseniz ve ne istediğinizi biliyorsanız emin olun ki sitemizde size cep telefon numarasını verecek, sizinle tanışmak ve sevgili olmak isteyecek oldukça fazla sayıda kadın bulacaksınız.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here