Dul Bayanlar Canlı Sohbet

Olgun Erkek arayan, Sevgili arayan Türbanlı Zengin Dul Bayanlarla Kameralı, Görüntülü Canlı Sohbet

Dul Türbanlı Bayanım Sohbet Edecek Erkek Arkadaş Arıyorum

Merhaba. Ben Ankara’dan ilan göndermek isterim. Yaşım 29.21 yaşlarındayken evlendim. 24 yaşlarındayken de boşandım. Son derece kısa süreli bir evlilik gerçekleştirdim. Benim için gerçekten fazla büyük bir hayat ve insan deneyimi oldu diyebilirim. İnsan gerçekten bir şeyleri yaşayarak büyüyor diyebilirim. Saçma sapan bir evlilik gerçekleştirdim. Fakat o dönemde bunun ne kadar saçma bulunduğunun bilincinde değilim tabii ki. Bence insanlar asla 24 yaşından öncesinde evlenmemeli.

Çünkü gerçekten tam olarak olgunlaşma, mantığın yerine gelme vakası 24 yaşından sonrasında gerçekleşiyor. 24 yaşından önceki hayatımı düşünüyorum da herşeyine kadar tozpembe ve rahat görünüyordu. Bu yüzden de bu biçim yanlışlar yapılabiliyor. İnsanları tanımak gerçekten günümüzde fazla zor. Ben de karşımdaki insanı tam olarak tanıyamamışım. Evlenmeden öncesinde aslen her şey iyi ve yolunda gidiyor. Evlendikten sonrasında nedense insanlar karşılarındaki kişiye garantiye aldıklarını düşünerek saçma sapan davranmaya başlıyorlar.

Hani derler ya köprüyü geçene kadar ayı ya dayı deme misali işte Bu da tam olarak öyleki oluyor. Bunun neticesinde da tabii ki dul bayanların ve dul adamların sayısı da artıyor. Ben yeniden evlenmeyi düşünmüyorum açık konuşmak gerekirse. Fazla uzun süredir ailemle de aram iyi değil. Özellikle bu evlilik ve boşanma sürecimden sonrasında ailemle arama akıl almaz derecede bir soğukluk girdi. Bu nedenle Yapayalnızım diyebilirim. Aslen yalnızlık gerçekten fazla güzel.

Hiç kimseye hiçbir şey için hesap vermeme gerek bulunmuyor. İstediğim zaman istediğimi yapabiliyorum. Evlenme sürecinde iken akrabalarım devamlı olarak evlenmem için baskı halindeydim. Daha sonra evlendim ve boşanmaya karar verdim. Boşanmaya karar verdiğim zaman da akrabalarım bu sefer boşanmamam için baskı hayata geçirmeye başladı. Sonuçta bu benim hayatım ve benim mutluluğum. Benim mutluluğundan daha mühim hiçbir şey olması imkansız. Ben insanların evliliğe veya boşanma mevzularına karışmalarına gerçekten fazla karşıyım. Sonuçta bunu yaşayacak olan bizleriz. Biz ne istiyorsak onu yapmalıyız diye düşünüyorum.

Özetle fikir tarzım, kafa yapım ve aile yaşantım bu biçimde. Bunların haricinde ne söylemem icap ettiğini bilmiyorum açıkçası. Hobilerim içinde kitap okumak, film seyretmek ve kamp yapmak bulunuyor. Gerçekten en fazla sevdiğim de kamp yapmaktır ayrıca. Şayet kampı seven, maceracı, temiz kalpli biri var ise asla tanışmak isterim.

Dul Bayanlar Sohbet ve Tanışma 

Dul Kadın arkadaş arama ve bulma, olgun dul bayanlarla direkt olarak ücretsiz ve üye olmadan sohbet siteleri, türbanlı, tesettürlü erkek arkadaş arayan, arkadaş arayan bayanlarla canlı sohbet, üye olmadan ücretsiz bir şekilde dullar Sitesi başta olmak suretiyle değişik bir fazla dul kadın arkadaş kategorisi içinde sizlerde aramalarınızı gerçekleştirebilirsiniz değerli arkadaşlar. Sitemiz gerçekten her türlü aramaya açık bir sitedir. Son derece geniş çaplı, her türlü kritere uygun bir siteyiz. Bu yüzden de insanlar fazla rahat ve süratli bir şekilde aradıkları, istedikleri tarzdaki bir hayat arkadaşını bulabiliyorlar.

Gün geçtikçe büyüyen bir aileye sahibiz. İlk başta hiç bir tek İstanbul ve Ankara için arkadaşlık ve evlilik sitesi olarak açmıştık bu siteyi. Daha sonra insanlar o denli fazla sitemize giriş yaptılar ve birbirleriyle tanışma vakalarını o denli fazla gerçekleştirdiler ki kulaktan kulağa sitemiz yayılmaya başladı. Bunun neticesinde da değişik şehirlerden, değişik ilçelerden de giriş almaya, ilanlar almaya başladık. Bunun neticesinde şu anda bir tek Türkiye ile sınırı olan kalmayarak dünyanın bir fazla ülkesinden de giriş alan bir site haline geldik.

Dul Bayanlar Sohbet Siteleri

Gerçekten kaliteli, gerçek bir arkadaşlık ve evlilik sitesi arıyorsanız doğru adrestesiniz arkadaşlar. Asla daha farklı sitelere gitmenize gerek bulunmuyor diyebilirim. Çünkü şu anda içinde bulunduğunuz siteye her gün on binlerce yeni insan giriş yapıyor. Yani bu sitede kaldığınız süre boyunca, bu sitede zaman geçirdiğiniz süre boyunca şansınız devamlı yüksek olacaktır. Umudunuzu hiçbir zaman kaybetmeyin arkadaşlar. Çünkü internet gerçekten fazla geniş, son derece kalabalık bir yer. Internet üstünde, internet mecrası içinde şansınız hep yüksek olur.

Bunların haricinde istediğiniz yaş aralığı ne ise sitemizin ana sayfasında bu yaş aralığındaki kategorilere de girebilirsiniz arkadaşlar. Bir fazla değişik yaş grubundan siz nerede isterseniz arkadaş isterseniz sevgili isterseniz de eş bulabilirsiniz. Sitemize 20 yaşlarındaki erkek arkadaş arayan, sevgili arayan genç kızlarımızdan tutunda 65 yaşlarında arkadaş arayan zengin ve yaşlı hanımefendilere kadar her türlüsünü bulabiliyorsunuz. Bu nedenle de insanlar tarafınca esasen son derece insanların tercih ettiği ve sevilen bir site haline geldik. Çünkü kriterleriniz ne olursa olsun aradığınızı tek bir çatı altında bulabiliyorsunuz.

Olgun Dul Zengin Kadın Cep Tel ve Whatsapp No

Kadınlardan cep telefonu veya whatsapp numaralarını almak günlük hayatınızda değil fakat arkadaşlık ve evlilik sitelerinde fazla basittir. Çünkü bu siteye giriş meydana getiren insanlar esasen duygusal olarak kendilerini boşlukta hissediyorlar. Bu nedenden ötürü da erkeklere karşı irade zayıflıkları oluyor. Bu zaaflarını şayet pozitif yönde kullanabilirseniz emin olun ki kısa süre içinde cep telefon veya yazışma numaralarını kendilerinden alabilirsiniz. Fakat şayet ki bayan arkadaşlarımıza nasıl konuşmanız icap ettiğini bilmiyorsanız şansınız bu sitede de yok.

Bayanlar ilk tanışmaya, ilk etkileşime gerçekten fazla ehemmiyet veriyorlar. Bu nedenle onlarla ilk başta, ilk mesajlAştığını sıralarda etkisi altına alan bir şekilde konuşursanız inanırım ki ilişkileriniz fazla daha güzel biçimde ilerler. Bayanlar duygularına, kalplerine hitap eden erkeklere talih verirler arkadaşlar. Bu yüzden şayet birazcık duygusal bir erkeksiniz, şayet ki bayanların duygularına hitap edebiliyorsanız, özgüven sahibi iseniz ve ne istediğinizi biliyorsanız emin olun ki sitemizde size cep telefon numarasını verecek, sizinle tanışmak ve sevgili olmak isteyecek oldukça çok sayıda bayan bulacaksınız.

Burcu hakkında 698 makale
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.