Dul Bayanlar Evlenmek İsteyen

Yayınlanma : Güncelleme : Ekim 9, 2020
0
981

Dul Erkek Arıyorum Dul Bayanım

Merhaba. 1.69 boyunda, 60 kg 32 yaşında çocuksuz evlenmiş boşanmış dul bir kadınım. Aynı benim gibi dul bir erkek arkadaş arıyorum. Tekrardan evlenmek, ikinci bahar mı yaşamak istiyorum. Bunu hak ettiğimi düşünüyorum açık konuşmak gerekirse. Geçmişteki evliliğinde ciddi sıkıntılar yaşadığını söyleyebilirim. Sürekli olarak sözlü, ekonomik psikolojik ve fiziksel olarak şiddete maruz kalıyordum. Bu durum beni inanılmaz derecede yıprattım. Ancak son beş senedir bekarım.

Açık konuşmak gerekirse kendimi toparlamam da ancak bu kadar zaman aldı diyebilirim. Çünkü gerçekten ben yaşadığım hiçbir şeyi hak etmedim. Şimdiye kadar bir türlü mutluluğu yakalayamadım. Artık gerçekten ben de mutlu olmak herkes gibi değer görmek sevmek ve sevilmek istiyorum. Aslında çok bir şey istemiyorum. Ama nedense bu isteklerim galiba eski eşime biraz fazla geldi.

Defalarca aldatılmış bir kadınım. Bunu sadece eşin yapmadı. Ondan önce erkek arkadaşlarım da oldu tabii ki. Onlar da beni aldattılar. İşin daha da garibi ben bir kadın olarak hayatındaki erkeği, sevgilisine, kocasına sonuna kadar yetebilen bir kadınım. Neden aldatıldım konusunda hiçbir fikrim yok. Ben her zaman bir kadın eğer erkeğine, sevgilisini eksik bırakıyorsa aldatıldır diye düşünürdüm. Ancak sorun kadınlarda değil erkeklerdeymiş.

Ben kesinlikle artık sorunlu erkeklerle uğraşMak istemiyorum. Bu nedenle lütfen olgunlaşmış, kendini bilen, kadın konusunda doygunluk seviyesine ulaşmış erkekler bana yazarlarsa sevinirim. Bu arada ismim Necla.

Dul Bayan Evlilik İlanları

Evlenmek isteyen Olgun dul bayanlar, sevgili arayan zengin dul kadınlar, 2020-2021 ciddi, İslami evlilik ilanları sitesi, koca arayan, eş arayan türbanlı, tesettürlü kadınlarla sohbet ve arkadaşlık başta olmak üzere farklı bir çok kategori içerisinde sizlerde istediğiniz gibi arama yapma fırsatına sahipsiniz sevgili arkadaşlar. Eğer gerçekten artık kendinizi evliliğe hazır hissediyorsanız, bunun içinde evlenmek isteyen, kendini evliliğe hazır hisseden kadınlarla tanışmak, arkadaş olmak ve görüşmek istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Biliyorsunuz ki şuan da içerisinde bulunduğunuz bu site tamamen ücretsiz olarak ve üyelik gerektirmeden hizmet veren bir sitedir. Bu nedenle içiniz rahat bir şekilde, bu siteye güvenebilirsiniz sevgili arkadaşlar. Gerçekten arkadaş arayan, evlenmek isteyen ya da dost arayan herkesin bu sitede yeri vardır. Hepimizin tabii ki de farklı arayışları, farklı ihtiyaçları oluyor. Örneğin bazı insanlar evlenebilecekleri eş ararken bazıları ise yalnızca flört edebilecekleri, sevgili olabilecekleri kişileri arıyorlar. Sonuçta herkesin isteği ve arzusu farklı yöndedir.

Herkes evlenmek isteyecek diye bir kural yok. Evlilik zaten hafife alınmaması gereken bir olay. İnsanlar bir anlık heyecana kapılarak evlilik kararı alıyor ve evleniyor. Ancak sonrasını hiç düşünmüyorlar. Sonrasında ister İstemez evliliklerinde, ilişkilerinde problemler meydana geliyor. Bu da insanların hem evliliklerinin bitmesine sebep oluyor hem de mutsuz, huzursuz olmalarına sebep oluyor. Sizler böyle istenmeyen bir olay ile, durum ile karşılaşmamak için bu konuda kendinizden emin bir şekilde adım atmalısınız.

2020-2021 Ciddi ve İslami Evlilik Siteleri

Bu devirde Gerçekten insanlara güvenmek, sitelere güvenmek oldukça zor bir hale geldi arkadaşlar. Bunun bir örneğini de tabii ki arkadaşlık ve evlilik sitelerinde görüyoruz. İnsanlar arkadaşlık ve evlilik sitelerine giriş yapan kadınların ve erkeklerin duygularıyla oynuyorlar. Bunuda nasıl yapıyorlar diye soracak olursanız tabii ki de üyelik adı altında saçma sapan sizlerden para topluyorlar. Siz nerede gerçekten bayan arkadaş bulabileceğinizi düşünerek buralara ödeme yapıyorsunuz. Ancak sonunda tabii ki de Dolandırıldıkğınızı fark ediyorsunuz.

Bu tarz şikayetlerle bizlere gelen çok fazla sayıda mail oldu arkadaşlar. İnsanlar gerçekten ciddi anlamda arkadaşlık ve evlilik siteleri tarafından kandırılmaktan, dolandırılmaktan, sahtekarlığa maruz kalmaktan bıkmış ve bunalmış durumdalar. Sonuçta herkes buraya duygusal olarak bir açlıkta olduğu için giriş yapıyor. Bu nedenle de duygularıyla oynandığı zaman insanların gerçekten hiç hoş olmuyor. Ben empati yeteneği güçlü bir kadınım. Bu nedenle sizleri bu konuda gerçekten çok iyi anlıyorum.

Ancak içiniz rahat olsun arkadaşlar. Çünkü gerçekten bu site içerisinde hiçbir sıkıntı ve problem yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz. Bizler özellikle ilan gönderen bayan arkadaşlarımızın resim göndermelerini zorunlu hale getirdik. Bunun yanı sıra bizleri görüntülü ve canlı olarak da aramak zorundalar. Böylelikle karşımızdaki insanın gerçekten olduğunu, gerçek bir kişiye ait olduğundan emin oluyoruz. Ancak bu şekilde ilanlarını yayınlıyoruz. Bu nedenle sizlerde içiniz rahat bir şekilde ilan sahiplerine mesaj atabilirsiniz.

Koca-Eş Arayan Türbanlı, Kapalı Dul Bayanlar

Kendini evliliğe hazır hisseden çok fazla sayıda kadın ve erkek bulunuyor arkadaşlar. Burada önemli olan şey tabii ki de sizin kriterlerinize karşılayacak bir kadın arkadaş bulmanız arkadaşlar. Çünkü gerçekten insanlar hayal ettikleri, kafalarında kurdukları kriterlere sahip olan kadını bulamadıkları zaman mutsuz bir ilişkiye sahip oluyorlar. Sonuçta biz insanlar önce hayal ederiz, sonra hayallerimizin peşinden koşar ve onları gerçekleştirmeye çalışırız.

Buradaki amaçta budur arkadaşlar. Öncelikle kafanızda bir kadın profili oluşturmalısınız. Bir kadın hayal edin yani. Sonrasında sitemizin ana sayfasına giderek farklı kriterlere sahip olan kadın arkadaşlarımızla istediğiniz gibi mesajlaşa bilir, sohbet edebilirsiniz. Böylelikle birbiriniz için ne kadar uyumlu olduğunuzu, birbirinize uygun olup olmadığınızı çok rahat ve hızlı bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Böylelikle ilişkinizin geleceği ile alakalı olarak biraz olsun bir fikir sahibi olursunuz.

Umarım sizlerde daha fazla zaman kaybetmeden kendinize uygun birini bulabilirsiniz. Çünkü gerçekten hepimiz aslında doğru insanı bulmayı, ruh Eşimizi bulmayı hak ediyoruz. Bazılarımız erken yaşlarda bu insanı bulacak kadar şanslı iken bazılarımız ise maalesef ki bu kadar şanslı olamıyor. Ancak yine de üzülmeyin arkadaşlar. Yaşınız kaç olursa olsun bu sitede şansınız her zaman yüksektir.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here