Dul Bayanlar Evlenmek İsteyen

Olgun Dul Bayanlarla Mesajlaşma Siteleri, Ücretsiz Koca Arayan Türbanlı Tesettürlü Kızlarla Tanışma
Olgun Dul Bayanlarla Mesajlaşma Siteleri, Ücretsiz Koca Arayan Türbanlı Tesettürlü Kızlarla Tanışma

Dul Erkek Arkadaş Arıyorum Dul Bayanım

Merhaba. 1.69 uzunlukta, 60 kilo 32 yaşlarında çocuksuz evlilik gerçekleştirmiş boşanmış dul bir kadınım. Aynı benim gibi dul bir erkek arkadaş arıyorum. Yeniden evlenmek, ikinci bahar mı yaşamak isterim. Bunu hak ettiğimi düşünüyorum açık konuşmak gerekirse. Geçmişteki evliliğinde ciddi problemler yaşadığını söyleyebilirim. Devamlı olarak sözlü, ekonomik psikolojik ve fizyolojik olarak şiddete maruz kalıyordum. Bu durum beni akıl almaz derecede yıprattım. Fakat son beş senedir bekarım.

Açık konuşmak gerekirse kendimi toparlamam da fakat bu denli zaman aldı diyebilirim. Zira gerçekten ben yaşadığım hiçbir şeyi hak etmedim. Şimdiye kadar bir türlü mutluluğu yakalayamadım. Artık gerçekten ben de mutlu olmak hepimiz gibi kıymet görmek sevmek ve sevilmek isterim. Aslen fazla bir şey istemiyorum. Fakat nedense bu isteklerim galiba eski eşime birazcık çok geldi.

Onlarca kere aldatılmış bir kadınım. Bunu bir tek eşin yapmadı. Ondan öncesinde erkek arkadaşlarım da oldu tabii ki. Onlar da beni aldattılar. Neden aldatıldım konusunda hiçbir fikrim yok. Ben daima bir bayan şayet erkeğine, sevgilisini tamamlanmamış bırakıyorsa aldatıldır diye düşünürdüm. Fakat problem hanımlarda değil erkeklerdeymiş.

Dul Kadın Evlilik İlanları

Evlenmek isteyen Olgun dul bayanlar, sevgili arayan zengin dul hanımefendiler, 2023-2024 ciddi, İslami evlilik ilanları sitesi, koca arayan, eş arayan türbanlı, tesettürlü hanımlarla sohbet ve arkadaşlık başta olmak suretiyle değişik bir fazla kategori içinde sizlerde istediğiniz gibi arama yapma fırsatına sahipsiniz değerli arkadaşlar. Şayet gerçekten artık kendinizi evliliğe hazır hissediyorsanız, bunun içerisinde evlenmek isteyen, kendini evliliğe hazır hisseden hanımlarla tanışmak, arkadaş olmak ve görüşmek istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Biliyorsunuz ki ki şuan da içinde bulunduğunuz bu site Tamamıyla ücretsiz bir şekilde ve üyelik gerektirmeden hizmet veren bir sitedir. Bundan dolayı içiniz rahat bir şekilde, bu siteye güvenebilirsiniz değerli arkadaşlar. Gerçekten arkadaş arayan, evlenmek isteyen veya arkadaş arayan her insanın bu sitede yeri vardır. Hepimizin tabii ki de değişik arayışları, değişik gereksinimleri oluyor. Mesela birtakım insanlar evlenebilecekleri eş ararken bazıları ise sadece evlilik edebilecekleri, sevgili olabilecekleri kişileri arıyorlar. Sonuçta her insanın isteği ve hayali değişik yöndedir.

Hepimiz evlenmek isteyecek diye bir kaide yok. Evlilik aslına bakarsan hafife alınmaması gerekmekte olan bir vaka. İnsanlar bir anlık heyecana kapılarak evlilik sonucu alıyor ve evleniyor. Fakat sonrasını hiç düşünmüyorlar. Daha sonra ister İstemez evliliklerinde, ilişkilerinde problemler ortaya çıkıyor. Bu da insanların hem evliliklerinin bitmesine sebep oluyor hem de mutsuz, huzursuz olmalarına sebep oluyor. Sizler bu şekilde istenmeyen bir vaka ile, durum ile karşılaşmamak için bu konuda kendinizden güvenilir bir şekilde adım atmalısınız.

2023-2024 Ciddi ve İslami Evlilik Siteleri

Bu devirde Gerçekten insanlara güvenmek, sitelere güvenmek son derece zor bir hale geldi arkadaşlar. Bunun bir örneğini de tabii ki arkadaşlık ve evlilik sitelerinde görüyoruz. İnsanlar arkadaşlık ve evlilik sitelerine giriş meydana getiren bayanların ve adamların duygularıyla oynuyorlar. Bunuda nasıl yapıyorlar diye soracaktır olursanız tabii ki de üyelik ismi altında saçma sapan sizlerden para topluyorlar. Siz nerede gerçekten bayan arkadaş bulabileceğinizi düşünerek buralara ödeme yapıyorsunuz. Fakat sonunda tabii ki de Dolandırıldıkğınızı fark ediyorsunuz.

Bu biçim şikayetlerle bizlere gelen fazla çok sayıda mail oldu arkadaşlar. İnsanlar gerçekten ciddi anlamda arkadaşlık ve evlilik siteleri tarafınca kandırılmaktan, dolandırılmaktan, sahtekarlığa karşılaşmaktan bıkmış ve bunalmış durumdalar. Sonuçta hepimiz buraya duygusal olarak bir açlıkta olduğundan giriş yapıyor. Bundan dolayı de duygularıyla oynandığı zaman insanların gerçekten hiç hoş olmuyor. Ben empati kabiliyeti kuvvetli bir kadınım. Bundan dolayı sizleri bu konuda gerçekten fazla iyi anlıyorum.

Fakat içiniz rahat olsun arkadaşlar. Zira gerçekten bu site içinde hiçbir sorun ve sorun yaşamayacağınızdan güvenilir olabilirsiniz. Biz bilhassa ilan gönderen bayan arkadaşlarımızın fotoğraf göndermelerini mecburi hale getirdik. Bunun aynı zamanda bizleri aramak zorundalar. Böylece karşımızdaki insanın gerçekten olduğunu, gerçek bir kişiye ilişkin olduğundan güvenilir oluyoruz. Fakat bu biçimde ilanlarını yayınlıyoruz. Bundan dolayı sizlerde içiniz rahat bir şekilde ilan sahiplerine mesaj atabilirsiniz.

Koca-Eş Arayan Türbanlı, Kapalı Dul Bayanlar

Kendini evliliğe hazır hisseden fazla çok sayıda bayan ve erkek bulunuyor arkadaşlar. Burada mühim olan şey tabii ki de sizin kriterlerinize karşılayacak bir bayan arkadaş bulmanız arkadaşlar. Zira gerçekten insanlar hayal ettikleri, kafalarında kurmuş oldukları kriterlere sahip olan hanımı bulamadıkları zaman mutsuz bir arkadaşlığa sahip oluyorlar. Sonuçta biz insanlar öncesinde hayal ederiz, sonrasında hayallerimizin peşinden koşar ve onları gerçekleştirmeye çalışırız.

Buradaki amaçta budur arkadaşlar. Ilk olarak kafanızda bir bayan profili oluşturmalısınız. Bir bayan hayal edin şu demek oluyor ki. Daha sonra sitemizin ana sayfasına giderek değişik kriterlere sahip olan bayan arkadaşlarımızla istediğiniz gibi mesajlaşa bilir, sohbet edebilirsiniz. Böylece birbiriniz için ne kadar uyumlu olduğunuzu, birbirinize uygun olup olmadığınızı fazla rahat ve süratli bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Böylece arkadaşlığınızın geleceği ile ilgili olarak birazcık olsun bir düşünce sahibi olmuş olursunuz.

Ümit ederim sizlerde daha çok zaman kaybetmeden kendinize uygun birini bulabilirsiniz. Zira gerçekten tamamımız aslına bakarsak doğru insanı bulmayı, ruh Eşimizi bulmayı hak ediyoruz. Bazılarımız erken yaşlarda bu insanı bulacak kadar talihli iken bazılarımız ise maalesef ki bu denli talihli olamıyor. Fakat gene de üzülmeyin arkadaşlar. Yaşınız kaç olursa olsun bu sitede şansınız daima yüksektir.

Burcu hakkında 698 makale
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.