Dul Bayanlar Evlilik Numaraları İstanbul

İstanbul Olgun Erkek Arayan, Dost Arayan, Sevgili Arayan Zengin Dul Bayanlar
İstanbul Olgun Erkek Arayan, Dost Arayan, Sevgili Arayan Zengin Dul Bayanlar

Dul Bayanım Evlenmek İstiyorum Whatsapp Telefon Numaram

Merhaba. İstanbul’da kimsesi olmayan dul bir bayanım. Alkol ve sigara kullanıyorum.1.68 uzunluğunda 60 kiloyum. Kumral bir kadınım. Daha öncesinde türbanlıydım. Fakat boşandıktan sonrasında başıma açmak istedim. Aslına bakarsan açık konuşmak gerekirse eşimin diretmesiyle kapanmıştır. Ailecek bana gerçekten ciddi anlamda baskı uyguluyorlardı. Beni istemediğim bir yaşamı yaşamak mecburiyetinde bırakıyorlardı.

Giyindiğim giysiye, söyledigim söze, sürdüğüm ojenin rengine kadar karışıyorlardı. Evlenmeden öncesinde aslına bakarsak her şey fazla güzeldi. Bundan dolayı evlilikten akıl almaz derecede korkuyorum. Ortalama olarak beş senelik arkadaşlığın üzerine evlilik gerçekleştirdim. İki yıl de evliliğim sürdü. Bu beş senelik arkadaşlık içinde gerek eşimin ailesi gerek ise kendisi benim tüm kararlarıma saygılı, çalışmama, kendi ayakların üstünde durmama, bakımlı olmama, hiçbir şeye karşı değillerdi. Uzun bir müddet iş hayatında da bulundum.

Herkeze yaptığım her şeyi destekliyordu. Ben de bu durumdan son derece memnundum. Aslına bakarsak o dönemlerde her şeyin bu denli muhteşem olamayacağını bilmiyorum gerekirdi. Zira mükemmellik diye bir şey söz konusu dahi olması imkansız aslına bakarsak. Fakat ben de bu biçim şeylere kalmıştım diyebilirim. Daha sonra evlenip aramızda nikah kıyıldıktan sonrasında işler değişmeye başladı. Evlendikten ortalama iki ay sonrasında sürdüğüm ojenin rengine dahi söz eder oldular.

Makyaj yapmama, saçımı yaptırmama, dışarı çıkmama, konuşma tarzıma vs her şeyme karışmaya başladılar. Ben özgür ruhlu, aklıbaşında, mantıklı bir kadınım. Kimsenin bana neyi yapacağımı veya neyi yapmamam icap ettiğini söylemesine gerek bulunmuyor. Ben aslına bakarsanız nerede nasıl davranacağımı, nerede nasıl giyineceğimi fazla iyi biliyorum. Evliliğin ikinci ayından sonrasında hayatım tam bir ağırlık basma oldu diyebilirim. Boşanmak istediğimi söyledigim zaman akrabalarım de arkamda durmadı.

Bunun neticesinde tabii ki ekonomik olarak hiçbir destekte göremedim. Bir başıma kaldım şu demek oluyor ki sizin anlayacağınız. Düğünümde, nişanımda, kınamda dahi takılan altınlarımı aldılar. Benim için gerçekten ağırlık basma dolu günlerdi. Kendimi bir türlü bu yaşamdan sıyıramadım diyebilirim. Devamlı olarak kurtulmanın yollarını aradım. Elimden kimse tutmadığı için de iki yıl süresince evli kalmak mecburiyetinde kaldım.

Evliliğimin birinci senesinden sonrasında artık vaka tam manası ile sözlü ve fizyolojik şiddete dönüşmüştür. Bu gibi durumlarda da tabii ki karşı konulmaz bir hale geldi benim için. Hanıma karşı olan şiddetin her türlüsü’ne karşı bir insanım. Bundan dolayı de en sonunda polislere ve bayan sığınma evine gittim. Bu biçimde hayatıma değişik bir yön vermeye karar verdim. Bir yılda davam sürdü. Daha sonra boşanma gerçekleşti. Sonrasında kendime bir iş buldum. Gerçekten ekonomik özgürlük her şey demek arkadaşlar.

Ekonomik özgürlüğümü elime aldıktan sonrasında gerçekten her şey daha fazla yolunda gitmeye başladı. Daha sonra kendime ilişkin bir ev tuttum, şirkette kariyer sahibi olmaya, kariyer basamaklarını hızlı bir şekilde tırmanmaya başladım. Fazla güzel bir sosyal arkadaş çevresi yaptım. Tatillere gittim, barlara, meyhanelere gittim şu demek oluyor ki sizin anlayacağınız kendime geldim diyebilirim. Ben bu şekilde bir kadınım işte.

Bundan dolayı de şu anda kafama uyacak, hayatıma uyacak bir erkek arkadaş arıyorum. Karşımdaki adamın dul olması benim için daha iyi olur. Zira gerçekten olgun bir erkek arıyorum. Artık çocuksu şeylerle asla zaman kaybedemem ve Uğraşamam. Bundan dolayı karşındaki erkek ne kadar olgun olursa benim içerisinde o denli iyi olur diye düşünüyorum.

İstanbul Evlenmek için Ciddi Arkadaş Arayan Dullar Sitesi Arkadaşlık ve Evlilik İlanları

İstanbul dul bayan arkadaş arıyorum, İstanbul olgun, Ciddi ve Gerçek dürüst dul hanımlarla mesajlaşma ve sohbet siteleri, İstanbul erkek arkadaş arayan, evlenmek isteyen türbanlı, tesettürlü dul bayanlar, üye olmadan ücretsiz bir şekilde, üyelik gerektirmeyen dul hanımlarla tanışma ve arkadaşlık siteleri başta olmak suretiyle bir fazla değişik kategori içinde sizlerde aramalarınızı gerçekleştirebilirsiniz arkadaşlar. Yapmanız gerekmekte olan tek şey sitemizin içinde kendinize uygun olan kategori bulmak, seçmek ve sonrasında aramalarınıza devam etmek olacaktır.

Sitemiz biliyorsunuz ki ki bütün Türkiye içine yayılmış, tüm illerden ve neredeyse bütün ilçelerden giriş alan, ilan alan bir arkadaşlık ve evlilik sitesi haline gelmiştir. Bu şekilde insanlar istedikleri şehirlerden sevgili bulma fırsatına sahipler. Kısaca sizin anlayacağınız sadece İstanbul değil Ankara, Gaziantep, Antalya, Muğla, Adana, Mersin, Bolu, Bursa gibi ülkenin en dolusundan tutunda en batısına kadar her bölgeden kendinize uygun birini bulabilirsiniz değerli arkadaşlar.

İstanbul Evlenmek İsteyen Dul Bayanlar Ciddi ve İslami Evlilik İlanları 

Birtakım İnsanlar kendilerini evliliğe hazır hissederlerken bazıları ise evlilik düşünmüyorlar arkadaşlar. Bu durum insandan insana bakılırsa değişiyor sonuçta. Her insanın değişik istekleri, değişik hayalleri olabiliyor. Bundan dolayı kimseyi yargılayanmayız. Şayet sizde evlilik düşünüyorsanız o zaman yapmanız gerekmekte olan şey tabii ki de sitemizin evlilik ilanları bölümlerine bakmak olacaktır. Şayet ki evlenmeyi düşünmüyorsanız, kendinizi evliliğe hazır hissetmiyorsanız da yapmanız gerekmekte olan şey sadece erkek arkadaş arayan, sevgili arayan bayan arkadaşlarımızın ilanlarına bakmak olacaktır.

Sonuçta iki tarafında aynı biçim arkadaşlık araması, istemesi gerekiyor. Bir taraf evlenmek isterken öteki taraf evlenmeyi düşünmüyorsa o ilişkide sorun çıkmama ihtimali yok diyebilirim. Bu nedenle düşüncelerinizin, hayallerinizin de birbirine uyumlu olması gerekiyor arkadaşlar. Gerek yaş kriterinizi gerek ise hayat tarzınızı karşılayan hanımlarla olmalısınız. Şayet fazla değişik hayat tarzlarına sahipseniz de o ilişkide problemler çıkacaktır. Bu nedenle yapmanız gerekmekte olan tek şey kendinize uygun olan birini bulmaktır.

İstanbul Erkek Arkadaş Arayan Evlilik Düşünen Dul Bayanların Cep Telefon ve Whatsapp Numaraları

Sitemizin İçinde, Sitemize ilan gönderen tüm bayan arkadaşlarımızın cep telefonu veya WhatsApp numaralarını alma fırsatına sahipsiniz. Fakat bunun için tabii ki de bayan arkadaşlarımızı etkilemeniz gerekiyor. Sonuçta biz sitemizde asla cep telefon veya WhatsApp numaralarını yayınlamıyoruz. Fakat sizlere inan sahiplerine mesaj göndere bilmeniz için bir mesaj gönderme butonu oluşturduk. Sonuç olarak istediğiniz ilan sahibine mesaj atabilirsiniz.

Birbirinizle sohbet ettikten sonrasında, muhabbet ettikten sonrasında şayet birbirinizden elektrik aldıysanız, birbirinizle iyi anlaştığınızı düşünüyorsanız yapmanız gerekmekte olan tek şey tabii ki de sitemizin içinde tanıştığınız bayan arkadaşlarımızın sosyal medya hesaplarını veya cep telefon, WhatsApp numaralarını istemek olacaktır. Aslına bakarsan şayet birbirinizle güzel anlaştıysanız ve arkadaşlığınıza devam etmek istiyorsanız bayan arkadaşlarımız siz daha onlardan numarasını istemeden kendileri vereceklerdir.

Burcu hakkında 698 makale
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

1 yorum

  1. Selam bayanlar İstanbul Anadolu yakasından Serdar ben yaş 41 bakımlı biriyim tanışmak isteyen 28-40 yaş arası bayanların telefonlarını bekliyorum Serdar 0551 660 45 97

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.