Ana Sayfa Ciddi Evlilik Sitesi Dul Bayanlar Evlilik Numaraları İstanbul

Dul Bayanlar Evlilik Numaraları İstanbul

Güncelleme : Haziran 12, 2022
3166
İstanbul Olgun Erkek Arayan, Dost Arayan, Sevgili Arayan Zengin Dul Bayanlar
İstanbul Olgun Erkek Arayan, Dost Arayan, Sevgili Arayan Zengin Dul Bayanlar

Dul Bayanım Evlenmek İstiyorum Whatsapp Telefon Numaram

Merhaba. İstanbul’da yalnız yaşayan dul bir bayanım. Alkol ve sigara kullanıyorum.1.68 boyunda 60 kiloyum. Kumral bir kadınım. Daha önce türbanlıydım. Ancak boşandıktan sonra başıma açmak istedim. Zaten açık konuşmak gerekirse eşimin zoruyla kapanmıştır. Ailecek bana gerçekten ciddi anlamda baskı uyguluyorlardı. Beni istemediğim bir hayatı yaşamak zorunda bırakıyorlardı.

Giydiğim kıyafete, söyledigim söze, sürdüğüm ojenin rengine kadar karışıyorlardı. Evlenmeden önce aslında her şey çok güzeldi. Bu nedenle evlilikten inanılmaz derecede korkuyorum. Yaklaşık olarak beş senelik ilişkinin üstüne evlilik gerçekleştirdim. İki sene de evliliğim sürdü. Bu beş senelik ilişki içerisinde gerek eşimin ailesi gerekse kendisi benim bütün kararlarıma saygılı, çalışmama, kendi ayakların üzerinde durmama, bakımlı olmama, hiçbir şeye karşı değillerdi. Uzun bir süre iş hayatında da bulundum.

Herkeze yaptığım her şeyi destekliyordu. Ben de bu durumdan oldukça memnundum. Aslında o dönemlerde her şeyin bu kadar mükemmel olamayacağını bilmem gerekirdi. Çünkü mükemmellik diye bir şey söz konusu dahi olamaz aslında. Ancak ben de bu tarz şeylere kalmıştım diyebilirim. Sonrasında evlenip aramızda nikah kıyıldıktan sonra işler değişmeye başladı. Evlendikten yaklaşık iki ay sonra sürdüğüm ojenin rengine dahi laf eder oldular.

Makyaj yapmama, saçımı yaptırmama, dışarı çıkmama, konuşma tarzıma vs her şeyme karışmaya başladılar. Ben özgür ruhlu, aklıbaşında, mantıklı bir kadınım. Kimsenin bana neyi yapacağımı ya da neyi yapmamam gerektiğini söylemesine gerek yok. Ben zaten nerede nasıl davranacağımı, nerede nasıl giyineceğimi çok iyi biliyorum. Evliliğin ikinci ayından sonra hayatım tam bir kabus oldu diyebilirim. Boşanmak istediğimi söyledigim zaman ailem de arkamda durmadı.

Bunun sonucunda tabii ki ekonomik olarak hiçbir destekte göremedim. Bir başıma kaldım yani sizin anlayacağınız. Düğünümde, nişanımda, kınamda bile takılan altınlarımı aldılar. Benim için gerçekten kabus dolu günlerdi. Kendimi bir türlü bu hayattan sıyıramadım diyebilirim. Sürekli olarak kurtulmanın yollarını aradım. Elimden kimse tutmadığı için de iki sene boyunca evli kalmak zorunda kaldım.

Evliliğimin birinci senesinden sonra artık olay tam anlamıyla sözlü ve fiziksel şiddete dönüşmüştür. Bu durumda da tabii ki dayanılmaz bir hale geldi benim için. Kadına karşı olan şiddetin her türlüsü’ne karşı bir insanım. Bu nedenle de en sonunda polislere ve kadın sığınma evine gittim. Bu şekilde hayatıma farklı bir yön vermeye karar verdim. Bir senede davam sürdü. Sonrasında boşanma gerçekleşti. Daha sonra kendime bir iş buldum. Gerçekten ekonomik özgürlük her şey demek arkadaşlar.

Ekonomik özgürlüğümü elime aldıktan sonra gerçekten her şey daha çok yolunda gitmeye başladı. Sonrasında kendime ait bir ev tuttum, şirkette kariyer sahibi olmaya, kariyer basamaklarını hızla tırmanmaya başladım. Çok güzel bir sosyal arkadaş çevresi yaptım. Tatillere gittim, barlara, meyhanelere gittim yani sizin anlayacağınız kendime geldim diyebilirim. Ben böyle bir kadınım işte.

Bu nedenle de şu anda kafama uyacak, hayatıma uyacak bir erkek arkadaş arıyorum. Karşımdaki erkeğin dul olması benim için daha iyi olur. Çünkü gerçekten olgun bir erkek arıyorum. Artık çocuksu şeylerle kesinlikle zaman kaybedemem ve Uğraşamam. Bu nedenle karşındaki erkek ne kadar olgun olursa benim içinde o kadar iyi olur diye düşünüyorum.

İstanbul Evlenmek için Ciddi Dost Arayan Dullar Sitesi Arkadaşlık ve Evlilik İlanları

İstanbul dul bayan arkadaş arıyorum, İstanbul olgun, Ciddi ve Gerçek dürüst dul kadınlarla mesajlaşma ve sohbet siteleri, İstanbul erkek arkadaş arayan, evlenmek isteyen türbanlı, tesettürlü dul bayanlar, ücretsiz, üyelik gerektirmeyen dul kadınlarla tanışma ve arkadaşlık siteleri başta olmak üzere bir çok farklı kategori içerisinde sizlerde aramalarınızı gerçekleştirebilirsiniz arkadaşlar. Yapmanız gereken tek şey sitemizin içerisinde kendinize uygun olan kategori bulmak, seçmek ve sonrasında aramalarınıza devam etmek olacaktır.

Sitemiz biliyorsunuz ki tüm Türkiye içerisine yayılmış, bütün illerden ve neredeyse tüm ilçelerden giriş alan, ilan alan bir arkadaşlık ve evlilik sitesi haline gelmiştir. Bu sayede insanlar istedikleri şehirlerden sevgili bulma fırsatına sahipler. Yani sizin anlayacağınız yalnızca İstanbul değil Ankara, Gaziantep, Antalya, Muğla, Adana, Mersin, Bolu, Bursa gibi ülkenin en dolusundan tutunda en batısına kadar her bölgeden kendinize uygun birini bulabilirsiniz sevgili arkadaşlar.

İstanbul Evlenmek İsteyen Dul Kadınlar Ciddi ve İslami Evlilik İlanları 2022 ve 2023

Bazı İnsanlar kendilerini evliliğe hazır hissederlerken bazıları ise evlilik düşünmüyorlar arkadaşlar. Bu durum kişiden kişiye göre değişiyor sonuçta. Herkesin farklı istekleri, farklı hayalleri olabiliyor. Bu nedenle kimseyi yargılayanmayız. Eğer sizde evlilik düşünüyorsanız o zaman yapmanız gereken şey tabii ki de sitemizin evlilik ilanları bölümlerine bakmak olacaktır. Eğer ki evlenmeyi düşünmüyorsanız, kendinizi evliliğe hazır hissetmiyorsanız da yapmanız gereken şey yalnızca erkek arkadaş arayan, sevgili arayan kadın arkadaşlarımızın ilanlarına bakmak olacaktır.

Sonuçta iki tarafında aynı tarz ilişki araması, istemesi gerekiyor. Bir taraf evlenmek isterken diğer taraf evlenmeyi düşünmüyorsa o ilişkide problem çıkmama olasılığı yok diyebilirim. Bu sebeple düşüncelerinizin, hayallerinizin de birbirine uyumlu olması gerekiyor arkadaşlar. Gerek yaş kriterinizi gerekse yaşam tarzınızı karşılayan kadınlarla olmalısınız. Eğer çok farklı yaşam tarzlarına sahipseniz de o ilişkide problemler çıkacaktır. Bu yüzden yapmanız gereken tek şey kendinize uygun olan birini bulmaktır.

İstanbul Erkek Arkadaş Arayan Evlilik Düşünen Dul Bayanların Cep Telefon ve Whatsapp Numaraları

Sitemizin İçerisinde, Sitemize ilan gönderen bütün bayan arkadaşlarımızın cep telefonu ya da WhatsApp numaralarını alma fırsatına sahipsiniz. Ancak bunun için tabii ki de kadın arkadaşlarımızı etkilemeniz gerekiyor. Sonuçta bizler sitemizde kesinlikle cep telefon ya da WhatsApp numaralarını yayınlamıyoruz. Ancak sizlere inan sahiplerine mesaj göndere bilmeniz için bir mesaj gönderme butonu oluşturduk. Böylelikle istediğiniz ilan sahibine mesaj atabilirsiniz.

Birbirinizle sohbet ettikten sonra, muhabbet ettikten sonra eğer birbirinizden elektrik aldıysanız, birbirinizle iyi anlaştığınızı düşünüyorsanız yapmanız gereken tek şey tabii ki de sitemizin içerisinde tanıştığınız kadın arkadaşlarımızın sosyal medya hesaplarını ya da cep telefon, WhatsApp numaralarını istemek olacaktır. Zaten eğer birbirinizle güzel anlaştıysanız ve ilişkinize devam etmek istiyorsanız kadın arkadaşlarımız siz daha onlardan numarasını istemeden kendileri vereceklerdir.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

1 YORUM

  1. Selam bayanlar İstanbul Anadolu yakasından Serdar ben yaş 41 bakımlı biriyim tanışmak isteyen 28-40 yaş arası bayanların telefonlarını bekliyorum Serdar 0551 660 45 97

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here