Diyarbakır’da dul bayanım evlenecek erkek arıyorum

Yayınlanma : Güncelleme : Şubat 5, 2019
0
409

Diyarbakır’dan dul bayan arıyorum ya da Diyarbakır’da dul bayanlarla tanışmak istiyorum Cep telefonu numarası WhatsApp sohbet numarası istiyorum gibi aramalarınızı bu site üzerinden tamamen üyeliksiz ve ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.

♥ Selam İsmim Güliz , 27 Yaşındayım Canım Sıkılıyor Sohbet Etmek İstiyorum Müsaitseniz Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Nagihan dedi ki;

Herkese selamlar arkadaşlar Diyarbakır’da yaşıyorum. 28 yaşındayım daha önce bir kere evlendim Ama çok pişman oldum ve boşandım. Kocam olacak şerefsiz beni dövüyordu. Sürekli bana eziyet ediyor ve beni kölesi gibi kullanıyordu, bu durumu aileme ve arkadaşlarıma anlattığımda Sanki ben suçluymuşum gibi sürekli idare etmemi söylüyorlardı. Ben de Yuvamız yıkılmasın diye 2 sene boyunca kocamı beni dövmesi ne ve bana eziyet etmesine rağmen idare ettim. Ama sonunda dayanamadım ve boşandım. Çocuğum yoktur böyle bir adamdan çocuk yapma gereği duymadım Çünkü İleride pişman olacağımı ve çocukların bu durumdan çok etkileneceğini tahmin etmiştim.

Aslen Samsunluyum ve fotoğrafında gördüğünüz gibi son derece bakımlı oturmayı kalkmayı bilen ortam içerisinde bir erkeği asla utandırmayacak bir kadınım. Benimle birlikte olacak olan erkeği gerek sosyal hayatında gerek yatak hayatında gerek evlilik hayatında her türlü mutlu etmesini çok iyi bilirim. Bir erkeğin bir kadından ne beklediğini ve Erkek ile kadın arasındaki ilişkilerin daha iyiye gitmesi için aşkın sevginin en güzel şekilde yaşanması için kadın olarak üzerime düşen her şeyi en iyi şekilde yapacağımdan hiç şüpheniz olmasın.

Ancak benim de bir takım kriterlerin ve birtakım Arzularım ve isteklerin var. Ömrümü birleştirmek ve hayatımın geri kalanını beraber yaşamak istediğim adamın beni Sabahları Günaydın deyip dudaklarından öperek akşamları da iyi geceler deyip yine dudaklarından öperek uyutmasının ve uyandırmasını isterim. Erkek adam dediğin kadınını her zaman sevecek ve her türlü konuda mutlu etmesini bilecek. Çünkü kadınlar erkeklere Allah’ın emanetidir. Işyerinizde patronunuz size bir şey emanet etse ona gözünüz gibi bakarsınız. Işte kadınlarda size Yüce Yaradanın emanetidir. Nasıl ki emek verip çabalayıp aldığınız bir arabaya en iyi şekilde bakıyorsan, bir kadına da sana emanet edildiğini düşünerek en iyi şekilde bakacaksın.

Maddi olarak çok fazla bir şey istemiyorum çok şükür Maddi durumum yerindedir. Az önce de söylediğim gibi ben sadece Beni sevecek koruyacak kollayacak ve sabahları beni öpüşerek uyandıracak gerçek aşkı yaşayabileceğin bir erkek istiyorum.

Arama
diyarbakır b ayan telfun numaralerin,

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor...

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here