Diyarbakır’da Dul Bayanım Evlenecek Erkek Arkadaş Arıyorum

Diyarbakır'da evlenmek isteyen dul bayanlar, Diyarbakır'da evlilik düşünen 30 yaş ve 40 yaş arası emekli dul kadınlar, Diyarbakır'da evlenmek için 50 yaş 60 yaş üstü olgun ve yaşlı dul bayanlar WhatsApp evlilik grupları ve cep telefon numaraları, Diyarbakırlı Kürt evlilik düşünen bayanların Facebook Twitter Instagram TikTok adresleri gibi konularda 2022 ve 2023 yılında bu sayfa sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

Yayınlanma : Güncelleme : Haziran 30, 2022
0
908

Doğu’nun paris’i Diyarbakır’da evlenmek için kendinize evlenmiş ve boşanmış olan dul bir bayan arkadaş arıyorsanız doğru adrestesiniz. Evlenmek istiyorum Diyarbakır’da bayan arkadaş arıyorum, evlenmek istiyorum Diyarbakırlı dullar ile tanışmak istiyorum, Diyarbakır’da evlenmek isteyen dul kadınlarla iletişim kurmak istiyorum diyorsanız tek yapmanız gereken sitemizi doğru düzgün bir şekilde kullanmaktır.

Diyarbakır’dan dul bayan arıyorum ya da Diyarbakır’da dul bayanlarla tanışmak istiyorum Cep telefonu numarası WhatsApp sohbet numarası istiyorum gibi aramalarınızı bu site üzerinden tamamen üyeliksiz ve ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.

♥ Selam İsmim Güliz , 27 Yaşındayım Canım Sıkılıyor Sohbet Etmek İstiyorum Müsaitseniz Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Nagihan dedi ki;

Herkese selamlar arkadaşlar Diyarbakır’da yaşıyorum. 28 yaşındayım daha önce bir kere evlendim Ama çok pişman oldum ve boşandım. Kocam olacak şerefsiz beni dövüyordu. Sürekli bana eziyet ediyor ve beni kölesi gibi kullanıyordu, bu durumu aileme ve arkadaşlarıma anlattığımda Sanki ben suçluymuşum gibi sürekli idare etmemi söylüyorlardı. Ben de Yuvamız yıkılmasın diye 2 sene boyunca kocamı beni dövmesi ne ve bana eziyet etmesine rağmen idare ettim. Ama sonunda dayanamadım ve boşandım. Çocuğum yoktur böyle bir adamdan çocuk yapma gereği duymadım Çünkü İleride pişman olacağımı ve çocukların bu durumdan çok etkileneceğini tahmin etmiştim.

Aslen Samsunluyum ve fotoğrafımda gördüğünüz gibi son derece bakımlı oturmayı kalkmayı bilen ortam içerisinde bir erkeği asla utandırmayacak bir kadınım. Benimle birlikte olacak olan erkeği gerek sosyal hayatında gerek yatak hayatında gerek evlilik hayatında her türlü mutlu etmesini çok iyi bilirim. Bir erkeğin bir kadından ne beklediğini ve Erkek ile kadın arasındaki ilişkilerin daha iyiye gitmesi için aşkın sevginin en güzel şekilde yaşanması için kadın olarak üzerime düşen her şeyi en iyi şekilde yapacağımdan hiç şüpheniz olmasın.

Ancak benim de bir takım kriterlerin ve birtakım Arzularım ve isteklerin var. Ömrümü birleştirmek ve hayatımın geri kalanını beraber yaşamak istediğim adamın beni Sabahları Günaydın deyip dudaklarından öperek akşamları da iyi geceler deyip yine dudaklarından öperek uyutmasının ve uyandırmasını isterim. Erkek adam dediğin kadınını her zaman sevecek ve her türlü konuda mutlu etmesini bilecek. Çünkü kadınlar erkeklere Allah’ın emanetidir. Işyerinizde patronunuz size bir şey emanet etse ona gözünüz gibi bakarsınız. Işte kadınlarda size Yüce Yaradanın emanetidir. Nasıl ki emek verip çabalayıp aldığınız bir arabaya en iyi şekilde bakıyorsan, bir kadına da sana emanet edildiğini düşünerek en iyi şekilde bakacaksın.

Maddi olarak çok fazla bir şey istemiyorum çok şükür Maddi durumum yerindedir. Az önce de söylediğim gibi ben sadece Beni sevecek koruyacak kollayacak ve sabahları beni Öperek aşk ve sevgi dolu bir şekilde uyandıracak gerçek aşkı yaşayabileceğin bir erkek istiyorum.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here