Güvenilir Bir Dost Arayan Bayanlar Telefon Numaraları

Dost Arayan Dul Bayanlar Telefon Numaraları
Dost Arayan Dul Bayanlar Telefon Numaraları

Arkadaş Arıyorum Zengin Değilim fakat Kalbim Güzel : )

İsmim elif 28 yaşındayım kendime uygun bir arkadaş arıyorum. Bu sebepten dolayı arkadaş arayan bayanlar telefon numaraları içinde ben de varım. Şu anda İstanbul’da yaşıyorum. Fakat bundan bir yıl sonrasında veya on yıl sonrasında nerede yaşayacağımı bilmiyorum dahi.! Karmakarışık ve aptalca bir hayat sürdürüyorum. Resmen bildiğin doğaçlama bir hayatım var. Bu sebepten dolayı arkadaş arıyorum. Arkadaş yaşamı arayan bayanlar gibi düşünmeyin. Ben daha fazla ileriye dönük sıkı bir arkadaşlık içinde bulunmak ve sevgili olmak istiyorum.

Burada bir fazla bayan gördüm. Arkadaş arayan dul bayanlar, arkadaş arayan olgun ve zengin bayanlar, arkadaş arayan evli bayanlar dahi gördüm. Ben bu gibi mevzulara normalde fazla çok aşina değilim. Fakat ben Twitter’da karşıma çıkmış olduğu için ben de burada bir ilan verirsen bir ihtimal kendime uygun bir erkek arkadaş bulabilirim ve arkadaş olabiliriz diye düşündüm. İnşallah yanlış bir hareket yapmamışımdır. Siz ne düşünüyorsunuz?

Acaba burada uygun bir insan bulabilir miyim. Herneyse size birazcık da kendimden bahsedeyim arkadaşlar. Bir 70 boyundayım. Yaşıma karşın son derece genç bir görüntüye sahibim. Bundan dolayı spor yapıyorum ve su içiyorum. Kendime fazla iyi bakıyorum. Örnek olarak her gün squat yapmadan asla yatağa girmem. Kendimi bildim bileli spor yapmayan, yürüyüş halletmeye, yüzmeye ve buna benzer şeylere bayılırım. Hobilerim içinde denize girmek, kitap okumak, film seyretmek, tabiat Yürüyüşleri yapmak var. Bunun haricinde yeni bölgeler keşfetmeye bayılırım.

Geçmişimde akrabalarım de yaşadığım bir ekip sıkıntılarım olduğundan 18 yaşından sonrasında tek başıma yaşamaya başladım. Kısaca kimsesi olmayan bir bayanım. Dul bir bayan değilim. Azca öncesinde de söyledigim gibi daha öncesinde hiç evlilik yapmadım.

Arkadaş arayan bayanların cep telefon numaraları WhatsApp sohbet

Arkadaş arayan dul bayanların cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaraları haricinde sitemiz içinde İstanbul Ankara İzmir bursa Antalya Konya Adana Gaziantep Diyarbakır Mersin Sivas Şanlıurfa gibi şehirlerimizden arkadaş arayan dul olgun ve zengin bayanların Instagram Twitter ve Feysbuk adreslerini de kendilerinden isteyebilirsiniz.

Sitemizin alt bölümünde kullanıcılarımızın hepsi birbirine mesaj göndersin diye üye olmadan ücretsiz bir şekilde bir mesaj gönderme kısmı oluşturduk. Bu kısmı kullanarak arkadaş arayan dul ve zengin hanımlarla ücretsiz ve üye olmadan sohbet etme şansınızı değerlendirebilirsiniz arkadaşlar.

Sitemizde kanka arayan zengin bayanlara asla yer vermiyoruz. İnternet sitemiz Üye olmadan ücretsiz bir şekilde kanka sitesi değildir. İçinde bulunduğunuz bu internet sitesi arkadaşlık, evlilik, sevgili bulma gibi konuları barındırmaktadır. Bu yüzden kendinize uygun bir arkadaş bulmak, arkadaşlık yapmak istiyorsanız doğru adrese geldiniz.

Burcu hakkında 698 makale
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.