Dost Arayan Bayanlar Telefon Numaraları

Yayınlanma : Güncelleme : Eylül 6, 2020
0
1149

Dost Arıyorum Zengin Değilim ama Kalbim Güzel : )

İsmim elif 28 yaşındayım kendime uygun bir dost arıyorum. Bu yüzden dost arayan bayanlar telefon numaraları arasında ben de varım. Şu anda İstanbul’da yaşıyorum. Ama bundan bir sene sonra ya da on sene sonra nerede yaşayacağımı bilmiyorum bile.! Karmakarışık ve aptalca bir hayat sürdürüyorum. Resmen bildiğin doğaçlama bir hayatım var. Hayatıma şimdiye kadar bir çok sevgili aldım. Erkek arkadaşım çok fazla oldu. Erkekler konusunda çok profesyonelim. Ama artık hayatıma kalıcı bir erkek arkadaş almak istiyorum. Al birini vur öteki ne devri kapansın istiyorum. Bu yüzden dost arıyorum. Dost hayatı arayan bayanlar gibi düşünmeyin. Ben daha çok ileriye dönük sıkı bir ilişki içerisinde bulunmak ve sevgili olmak istiyorum.

Burada bir çok kadın gördüm. Dost arayan dul bayanlar, dost arayan olgun ve zengin bayanlar, dost arayan evli bayanlar bile gördüm. Ben bu gibi konulara normalde çok fazla aşina değilim. Ama ben Twitter’da karşıma çıktığı için ben de burada bir ilan verirsen belki kendime uygun bir erkek arkadaş bulabilirim ve dost olabiliriz diye düşündüm. İnşallah yanlış bir hareket yapmamışımdır. Siz ne düşünüyorsunuz?

Acaba burada uygun bir insan bulabilir miyim. Herneyse size biraz da kendimden bahsedeyim arkadaşlar. Bir 70 boyundayım. Yaşıma rağmen oldukça genç bir görünüme sahibim. Çünkü spor yapıyorum ve su içiyorum. Kendime çok iyi bakıyorum. Mesela her gün squat yapmadan kesinlikle yatağa girmem. Kendimi bildim bileli spor yapmayan, yürüyüş yapmaya, yüzmeye ve buna benzer şeylere bayılırım. Hobilerim arasında denize girmek, kitap okumak, film seyretmek, doğa Yürüyüşleri yapmak var. Bunun haricinde yeni yerler keşfetmeye bayılırım.

Geçmişimde ailem de yaşadığım bir takım sıkıntılarım olduğu için 18 yaşından sonra tek başıma yaşamaya başladım. Yani yalnız yaşayan bir bayanım. Dul bir bayan değilim. Az önce de söyledigim gibi daha önce hiç evlilik yapmadım. Ama dul bayanım diyebilirim çünkü bir çok erkek arkadaşım oldu. Birkaç kez de çocuk aldırdım. Ama şu anda çocuğum yok. Belki dostum olacak kişiyle de böyle olaylar içerisinde olabiliriz.

Dost arayan bayanların cep telefon numaraları WhatsApp sohbet

Dost arayan dul bayanların cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaraları haricinde sitemiz içerisinde İstanbul Ankara İzmir bursa Antalya Konya Adana Gaziantep Diyarbakır Mersin Sivas Şanlıurfa gibi şehirlerimizden dost arayan dul olgun ve zengin bayanların Instagram Twitter ve Facebook adreslerini de kendilerinden isteyebilirsiniz.

Sitemizin alt bölümünde kullanıcılarımızın hepsi birbirine mesaj göndersin diye ücretsiz bir mesaj gönderme bölümü oluşturduk. Bu bölümü kullanarak dost arayan dul ve zengin kadınlarla canlı, görüntülü sohbet etme şansınızı değerlendirebilirsiniz arkadaşlar.

Sitemizde jigolo arayan zengin bayanlara kesinlikle yer vermiyoruz. İnternet sitemiz Ücretsiz jigolo ajansı değildir. İçerisinde bulunduğunuz bu internet sitesi arkadaşlık, evlilik, sevgili bulma gibi konuları barındırmaktadır. Bu nedenle kendinize uygun bir dost bulmak, arkadaşlık yapmak istiyorsanız doğru adrese geldiniz.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here