Ana Sayfa İzmir Bayan Arkadaş Bayan Arkadaş Bul İzmir

Bayan Arkadaş Bul İzmir

Güncelleme : Eylül 6, 2020
1069

İzmirde Sevgili Arıyorum Dulum

Merhaba. Adım tuğba. 29 yaşında evlenmiş boşanmış bir kadınım. İzmir Çeşme de yaşıyorum. Doğuma büyüme İzmirliyim. Yani sizin anlayacağınız beni kesinlikle sahte İzmirli olan güzelim diye geçinen kızlarla karıştırmayın. Ailem ile beraber burada yaşıyorum. Aynı zamanda çalışıyorum. Haftada üç gün öğretmenlik yapıyorum. Çok fazla paraya ihtiyacım yok. Çünkü babam bana evlendiğim zaman hediye olarak bir ev aldı. O evi kiraya verip ailemin yanına yerleşmek bana daha mantıklı geldi.

♥ Selam İsmim Güliz , 27 Yaşındayım Canım Sıkılıyor Sohbet Etmek İstiyorum Müsaitseniz Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Ben de çalıştığım parayla kendime araba aldım. Yani sizin anlayacağınız ne aileme yük oluyorum ne de zorlanıyorum. Aksine aileme maddi olarak destekte bulunuyorum. Tabii ki de benim desteğimi ihtiyaçları yok. Ancak yine de birkaç tane faturayı ben uçuyorum, pasta ya da baklava alıp eve geliyorum falan. Çok şükür bizim maddi durumumuz iyi. Tek çocuğum. Kardeşim yok. Bu nedenle benim üstüme çok titriyorlar.

Bu durumdan memnunum aslında. Tabii ki biraz olsun beni şımarttılar. Ancak yine de gerçekten uyumlu, düzgün ve pozitif bir insan olarak kalmayı başardım. Ben gezmeyi inanılmaz derecede çok seviyorum. Barlara gitmeyi, meyhanede rakı içmeyi falan aşırı severim. Bu nedenle alkolü olan, benimle birlikte gezecek ve bana ayak uyduracak bir sevgili ihtiyacım var. Ben öyle çorap değiştirir gibi sevgili değiştirenlerden de nefret ediyorum. Ben biriyle sevgili olmak ve o insanın benim için kalıcı olmasını isterim. Evlilik gibi bir düşüncem yok.

Bu arada beş sene önce boşandım. Ben 19 yaşında iken evlenmeye karar verdim. Aslında düşününce gerçekten çok erken bir yaş. Ama gençlik heyecanlıydı diyebilirim. Zaten evliliğimde yaklaşık üç sene falan sürdü. Sonrasında hemen boşandık. Çocuğum yok. Bu konuda annemin sözünü dinledim. Bana pişman olacağımı, bu nedenle çocuk yapmamam gerektiğini söyledi. Ben de onu dinledim birkaç sene verdim evliliğimize. Sonrasında tabii ki de annemin dediği oldu ve boşandık.

Yine de pişman değilim. Ama sonuçta Buda benim için bir tecrübe oldu. Üç sene bir erkek arkadaşımla aynı evde yaşamış ve sonrasında evleri ayırıp annemlerin evine geri dönmüş gibiyim. Benim için çok basit bir tecrübe haline geldi yani. Bunun haricinde özel olarak sorularınız varsa cevaplamaya hazırım.

İzmir Sevgili Bulma

İzmir ücretsiz arkadaşlık siteleri, dul bayanlar, güzel, açık kızlarla sohbet, bayanların resimli, fotoğraflı ilanları, en gerçek, en güncel evlilik ilanları siteleri gibi bir çok kategorimiz bulunuyor arkadaşlar. Eğer sizde İzmir’de yaşıyorsanız ve hala yalnızsınız gerçekten çok ayıp. İzmir gibi bir yerde kesinlikle yalnız olmamalısınız. Çünkü İzmir’de sevgili arayan çok fazla sayıda kız ve erkek bulunuyor. İllaki bunlardan birisi size uygun olacaktır. Sonuçta herkes duygusal olarak kendini tamamlayan birine ihtiyaç duyar.

Bu insana nerede, ne zaman ya da nasıl bulacağımız ise tamamen gizemini koruyor. Kısmetinizde ne varsa zaten onu yaşarsınız. Eğer Kısmetimizde bir hayat arkadaşı, bir dost bulmak varsa bu sitede gerçekten şansınız çok yüksek. Ancak eğer ki kaderinizde birini bulmak yoksa gerçekten o zaman değil bu site dünya üzerinde bile şansımız yok demektir. Ancak bizler elimizden geleni yapmak zorundayız. Bu nedenle bıkmadan, pes etmeden aramaya devam etmeliyiz.

Günümüzde artık herkes ihtiyaçlarını sadece bayan arkadaşları tüm ihtiyaçlarını internet üzerinden karşılıyoruz. İnternetin gerçekten hepimiz için çok büyük avantajlari var. Öncelikle internet içerisinde çeşitlilik inanılmaz derecede fazladır. Çünkü internet sayesinde gözümüzün önünde olmayan ya da size yakın olmayan her şeyi bulabiliyorsunuz. Bu nedenle seçenek sayısı artıyor. Örneğin kız arkadaş arıyorsanız sadece bulunduğunuz mahalleden değil Türkiye’nin her şehrinden, her ilçesinden bayanlarla tanışmak ve sevgili olmak fırsatına internet sayesinde sahip oluyorsunuz.

İzmir Kızlarla Tanışma Sitesi

İzmir gerçekten güzel kızlarıyla tüm Türkiye’nin diline düşmüş bir şehirdir. Bu nedenle insanların çoğunluğu İzmir’den sevgili bulmak, İzmir’den kız arkadaş bulmak istiyor. Ancak İzmirli kızları tavlamak gerçekten hiç kolay değil. Çünkü bu bayan arkadaşlarımız genellikle güzelliklerinin farkında oluyorlar. Bu sebeple de erkeklere pas vermek konusunda seçici davranıyorlar. Eğer bu kadınlarla sevgili olmak, arkadaş olmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey kendinizi güzel ve düzgün bir şekilde bu bayanlara ifade etmek olacaktır.

Gerçekten bu kızlarla sevgili olmak, onları idare etmek hiç kolay değil. İstekleri, nazları çok fazladır. Bu nedenle İzmirli bir sevgili arıyorsanız gerçekten kendinize bu konuda güvenmeniz gerekiyor. Eğer özgüveni yüksek, ne istediğini bilen ve tuttuğunu koparan bir erkekseniz şansınız oldukça yüksek olacaktır. Karşınızdaki kadının sizi sevmesini sağlarsanız da gerçekten çok güzel bir aşka imza atarsınız. İzmirli kızları kendinize bağlaMak kolay değildir ancak size bir kere bağlandıkları zaman bir daha sizden kopamazlar.

Gerçekten mutlu ve güzel bir ilişki istiyorsanız karşılıklı olarak birbirinize güvenmeniz ve ilişkinizi sürekli olarak empati içerisinde yürütmemiz gerekiyor arkadaşlar. Empati ve güven olmazsa bir ilişki yürüyemez. Sonuçta sevgili bulmak gerçekten çok kolay. Asıl önemli olan ilişkiyi yürütebilmektir. Eğer ilişki yürütmeyi başarırsanız çok mutlu bir insan haline gelirsiniz. Mutlu insan demek hem sosyal hem iş hayatında, hayatının her köşesinde başarılı olan bir insan demektir.

İzmir Dul Bayan Bul

Herkes zevklerinin Ve renklerinin farklı olduğunu bir çok yazımızda anlatıyoruz arkadaşlar. Sizin de çok farklı istekleriniz, hayalleriniz olabilir. Öncelikle Sitemize giren bazı insanlar daha önce evlenmiş boşanmış bazıları ise daha önce hiç evlenmemiş oluyorlar. Bu kadın ve erkekler arasında seçim yapmanız gerekiyor. Eğer evlenmiş boşanmış bayanlarla sohbet etmek, onlarla arkadaş olmak istiyorsanız yapmanız gereken şey dul bayanlar kategorilerine bakmak olacaktır. Eğer daha önce evlenmemiş bekar bir bayan arıyorsanız da o zaman bekar kızların ilanlarına yine ana sayfamızda ulaşabilirsiniz.

İzmir evlenmek isteyen dul bayanlar, dost arayan evlenmiş boşanmışs zengin kadınlar, sevgili arayan, erkek arkadaş arayan dullar gibi bir çok farklı kategorimiz vardır. Bu kategoriler içerisinde kendinize uygun olan kategoriye seçebilir, bu kategori içerisinde sizlerde kendinizi tanıtan birer yazı bırakabilirsiniz. Böylelikle ilanınızı, tanıtım yazınızı gören bayan arkadaşlarımız sizlere geri dönüş sağlarlar.

Ancak burada önemli olan tek şey nasıl bir kadın ya da nasıl bir erkek istediğinizi düşünmek ve karar vermektir. Çünkü bazı kadınlar türbanlı bazıları açık giyimli olabiliyor örneğin. Burada önemli olan tek şey sizin hayal ettiğiniz, kriterlerinize uyan kadınlar hangi tip kadınlardır? Eğer bunun cevabını net bir şekilde verebiliyorsanız o zaman işiniz çok daha kolaylaşıyor. Sonuçta istemediğiniz, size uygun olmayan biriyle olmanız mümkün değil. Bu nedenle de öncelikle kendiniz karar vermeli sonrasında istediğiniz tarzdaki kadınlara sitemiz içerisinde mesaj göndermelisiniz.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here