Bayan Arkadaş Bul İzmir

İzmirde Sevgili Arıyorum Dulum

Merhaba. Adım tuğba. 29 yaşlarında evlilik gerçekleştirmiş boşanmış bir kadınım. İzmir Musluk de yaşıyorum. Doğuma gelişme İzmirliyim. Yani sizin anlayacağınız beni asla düzmece İzmirli olan güzelim diye geçinen kızlarla karıştırmayın. Akrabalarım ile burada yaşıyorum. Böylece çalışıyorum. Haftada üç gün öğretmenlik yapıyorum. Fazla çok paraya ihtiyacım yok. Çünkü babam bana evlendiğim zaman armağan olarak bir ev aldı. O evi kiraya verip ailemin yanına yerleşmek bana daha mantıklı geldi.

Ben de çalıştığım parayla kendime otomobil aldım. Yani sizin anlayacağınız ne aileme yük oluyorum ne de zorlanıyorum. Bunun tam tersine aileme maddi olarak destekte bulunuyorum. Elbette ki de benim desteğimi gereksinimleri yok. Fakat gene de bikaç tane faturayı ben uçuyorum, pasta veya baklava alıp eve geliyorum falan. Fazla şükür bizim maddi durumumuz iyi. Tek çocuğum. Kardeşim yok. Bu yüzden benim üstüme fazla titriyorlar.

Bu durumdan memnunum aslına bakarsak. Elbette ki birazcık olsun beni şımarttılar. Fakat gene de gerçekten uyumlu, muntazam ve pozitif bir insan olarak kalmayı başardım. Ben gezmeyi akıl almaz derecede fazla seviyorum. Ben biriyle sevgili olmak ve o insanın benim için kalıcı olmasını isterim. Evlilik gibi bir düşüncem yok.

Ayrıca beş yıl öncesinde boşandım. Ben 19 yaşlarında iken evlenmeye karar verdim. Aslına bakarsak düşününce gerçekten fazla erken bir yaş. Fakat gençlik heyecanlıydı diyebilirim. Aslına bakarsan evliliğimde ortalama üç yıl falan sürdü. Daha sonra hemen boşandık. Çocuğum yok. Bu konuda annemin sözünü dinledim. Bana pişman olacağımı, bundan dolayı çocuk yapmamam icap ettiğini söylemiş oldu. Ben de onu dinledim bikaç yıl verdim evliliğimize. Daha sonra tabii ki de annemin söylediği oldu ve boşandık.

Gene de pişman değilim. Fakat sonuçta Buda benim için bir deneyim oldu. Üç yıl bir erkek arkadaşımla aynı evinizde yaşamış ve sonrasında evleri ayırıp annemlerin evine geri dönmüş gibiyim. Benim için fazla rahat bir deneyim haline geldi kısaca. Bunun haricinde özel olarak sorularınız var ise cevaplamaya hazırım.

İzmir Sevgili Bulma

İzmir üye olmadan ücretsiz bir şekilde arkadaşlık siteleri, dul bayanlar, güzel, kızlarla sohbet, bayanların resimli, fotoğraflı ilanları, en gerçek, en güncel evlilik ilanları siteleri gibi bir fazla kategorimiz bulunuyor arkadaşlar. Şayet sizde İzmir’de yaşıyor iseniz ve hala yalnızsınız gerçekten fazla ayıp. İzmir gibi bir yerde asla yalnız olmamalısınız. Çünkü İzmir’de sevgili arayan fazla çok sayıda kız ve erkek bulunuyor. İllaki bunlardan birisi size uygun olacaktır. Sonuçta hepimiz duygusal olarak kendini tamamlayan birine gereksinim duyar.

Bu insana nerede, ne zaman veya nasıl bulacağımız ise Tamamıyla gizemini koruyor. Kısmetinizde ne var ise aslına bakarsanız onu yaşarsınız. Şayet Kısmetimizde bir hayat arkadaşı, bir arkadaş bulmak var ise bu sitede gerçekten şansınız oldukça yüksek. Fakat şayet ki kaderinizde birini bulmak yoksa gerçekten o zaman değil bu site dünya üstünde dahi şansımız yok anlama gelir. Fakat hepimiz elimizden geleni yapmak zorundayız. Bu yüzden bıkmadan, pes etmeden aramaya devam etmeliyiz.

Günümüzde artık hepimiz gereksinimlerini yalnızca bayan arkadaşları bütün gereksinimlerini internet üzerinden karşılıyoruz. İnternetin gerçekten tamamımız için fazla büyük avantajlari var. Ilk olarak internet içinde çeşitlilik akıl almaz derecede fazladır. Çünkü internet yardımıyla gözümüzün önünde olmayan veya size yakın olmayan her şeyi bulabiliyorsunuz. Bu yüzden seçenek sayısı artıyor. Mesela kız arkadaş arıyorsanız yalnızca bulunduğunuz mahalleden değil Türkiye’nin her şehrinden, her kazasından bayanlarla tanışmak ve sevgili olmak fırsatına internet yardımıyla sahip oluyorsunuz.

İzmir Kızlarla Tanışma Sitesi

İzmir gerçekten güzel kızlarıyla bütün Türkiye’nin diline düşmüş bir şehirdir. Bu yüzden insanların çoğunluğu İzmir’den sevgili bulmak, İzmir’den kız arkadaş bulmak istiyor. Fakat İzmirli kızları tavlamak gerçekten hiç basit değil. Çünkü bu bayan arkadaşlarımız çoğu zaman güzelliklerinin bilincinde oluyorlar. Bu nedenle de erkeklere pas vermek konusunda seçici davranıyorlar. Şayet bu hanımlarla sevgili olmak, arkadaş olmak istiyorsanız yapmanız gerekmekte olan tek şey kendinizi güzel ve muntazam bir şekilde bu bayanlara ifade etmek olacaktır.

Gerçekten bu kızlarla sevgili olmak, onları yönetmek hiç basit değil. İstekleri, nazları fazla fazladır. Bu yüzden İzmirli bir sevgili arıyorsanız gerçekten kendinize bu konuda güvenmeniz gerekiyor. Şayet özgüveni yüksek, ne istediğini bilen ve tuttuğunu koparan bir erkekseniz şansınız son derece yüksek olacaktır. Karşınızdaki bayanın sizi sevmesini sağlarsanız da gerçekten fazla güzel bir aşka imza atarsınız. İzmirli kızları kendinize bağlaMak basit değildir fakat size bir kez bağlandıkları zaman tekrar sizden kopamazlar.

Gerçekten oldukça güzel ve de mutlu bir arkadaşlık istiyorsanız karşılıklı olarak birbirinize güvenmeniz ve arkadaşlığınızı devamlı olarak empati içinde yürütmemiz gerekiyor arkadaşlar. Empati ve itimat eğer olmazsa bir arkadaşlık yürüyemez. Sonuçta sevgili bulmak gerçekten fazla basit. Aslolan mühim olan ilişkiyi yürütebilmektir. Şayet arkadaşlık yürütmeyi başarırsanız fazla mutlu bir insan haline gelirsiniz. Mutlu insan demek hem sosyal hem iş hayatında, yaşamının her köşesinde başarıya ulaşmış olan bir insan anlama gelir.

İzmir Dul Kadın Bul

Hepimiz zevklerinin Ve renklerinin değişik olduğunu bir fazla makalemizde anlatıyoruz arkadaşlar. Sizin de fazla değişik istekleriniz, hayalleriniz olabilir. Ilk olarak Sitemize giren birtakım insanlar daha öncesinde evlilik gerçekleştirmiş boşanmış bazıları ise daha öncesinde hiç evlenmemiş oluyorlar. Bu bayan ve erkekler içinde seçim yapmanız gerekiyor. Şayet evlilik gerçekleştirmiş boşanmış bayanlarla sohbet etmek, onlarla arkadaş olmak istiyorsanız yapmanız gerekmekte olan şey dul bayanlar kategorilerine bakmak olacaktır. Şayet daha öncesinde evlenmemiş bekar bir bayan arıyorsanız da o zaman bekar kızların ilanlarına gene ana sayfamızda ulaşabilirsiniz.

İzmir evlenmek isteyen dul bayanlar, arkadaş arayan evlilik gerçekleştirmiş boşanmışs zengin bayanlar, sevgili arayan, erkek arkadaş arayan dullar gibi bir fazla değişik kategorimiz vardır. Bu kategoriler içinde kendinize uygun olan kategoriye seçebilir, bu kategori içinde sizlerde kendinizi tanıtan birer yazı bırakabilirsiniz. Sonuç olarak ilanınızı, tanıtım yazınızı gören bayan arkadaşlarımız sizlere geri dönüş sağlarlar.

Fakat burada mühim olan tek şey nasıl bir bayan veya nasıl bir erkek istediğinizi düşünmek ve karar vermektir. Çünkü birtakım bayanlar türbanlı bazıları normal giyimli olabiliyor mesela. Burada mühim olan tek şey sizin hayal ettiğiniz, kriterlerinize uyan bayanlar hangi tip kadınlardır? Şayet bunun yanıtını net bir şekilde verebiliyorsanız o zaman işiniz fazla daha kolaylaşıyor. Sonuçta istemediğiniz, size uygun olmayan biriyle olmanız imkansız. Bu yüzden de ilk olarak kendiniz karar vermeli sonrasında istediğiniz tarzdaki bayanlara sitemiz içinde mesaj göndermelisiniz.

Burcu hakkında 698 makale
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.