1.4 C
Türkiye
Pazartesi, Mart 27, 2023

Buy now

spot_img

Bayan Arkadaş Bul İzmir

İzmirde Sevgili Arıyorum Dulum

Merhaba. Adım tuğba. 29 yaşlarında evlilik gerçekleştirmiş boşanmış bir kadınım. İzmir Musluk de yaşıyorum. Doğuma gelişme İzmirliyim. Şu demek oluyor ki sizin anlayacağınız beni katiyen düzmece İzmirli olan güzelim diye geçinen kızlarla karıştırmayın. Akrabalarım ile birlikte burada yaşıyorum. Bununla birlikte çalışıyorum. Haftada üç gün öğretmenlik yapıyorum. Fazla çok paraya ihtiyacım yok. Şundan dolayı babam bana evlendiğim vakit armağan olarak bir ev aldı. O evi kiraya verip ailemin yanına yerleşmek bana daha mantıklı geldi.

Ben de çalıştığım parayla kendime otomobil aldım. Şu demek oluyor ki sizin anlayacağınız ne aileme yük oluyorum ne de zorlanıyorum. Bunun tam tersine aileme maddi olarak destekte bulunuyorum. Elbette ki de benim desteğimi gereksinimleri yok. Fakat gene de bikaç tane faturayı ben uçuyorum, pasta veya baklava alıp eve geliyorum falan. Fazla şükür bizim maddi durumumuz iyi. Tek çocuğum. Kardeşim yok. Bu yüzden benim üstüme fazla titriyorlar.

Bu durumdan memnunum aslına bakarsak. Elbette ki birazcık olsun beni şımarttılar. Fakat gene de hakikaten uyumlu, muntazam ve pozitif bir insan olarak kalmayı başardım. Ben gezmeyi akıl almaz derecede fazla seviyorum. Barlara gitmeyi, meyhanede rakı içmeyi falan çok fazla severim. Bu yüzden alkolü olan, benimle beraber gezecek ve bana ayak uyduracak bir sevgili ihtiyacım var. Ben öyleki çorap değiştirir gibi sevgili değiştirenlerden de nefret ediyorum. Ben biriyle sevgili olmak ve o insanoğlunun benim için kalıcı olmasını isterim. Evlilik gibi bir düşüncem yok.

Ayrıca beş yıl öncesinde boşandım. Ben 19 yaşlarında iken evlenmeye karar verdim. Aslına bakarsak düşününce hakikaten fazla erken bir yaş. Fakat gençlik heyecanlıydı diyebilirim. Aslına bakarsan evliliğimde ortalama üç yıl falan sürdü. Daha sonra derhal boşandık. Çocuğum yok. Bu mevzuda annemin sözünü dinledim. Bana pişman olacağımı, bundan dolayı çocuk yapmamam icap ettiğini söylemiş oldu. Ben de onu dinledim bikaç yıl verdim evliliğimize. Daha sonra tabii ki de annemin söylediği oldu ve boşandık.

Gene de pişman değilim. Fakat sonuçta Buda benim için bir deneyim oldu. Üç yıl bir erkek arkadaşımla aynı evinizde yaşamış ve sonrasında evleri ayırıp annemlerin evine geri dönmüş gibiyim. Benim için fazla rahat bir deneyim haline geldi kısaca. Bunun haricinde hususi olarak sorularınız var ise cevaplamaya hazırım.

İzmir Sevgili Bulma

İzmir parasız arkadaşlık siteleri, dul bayanlar, güzel, açık kızlarla sohbet, bayanların resimli, fotoğraflı ilanları, en gerçek, en güncel evlilik ilanları siteleri gibi bir fazla kategorimiz bulunuyor dostlar. Şayet sizde İzmir’de yaşıyor iseniz ve hala yalnızsınız hakikaten fazla ayıp. İzmir gibi bir yerde katiyen yalnız olmamalısınız. Şundan dolayı İzmir’de sevgili arayan fazla çok sayıda kız ve erkek bulunuyor. İllaki bunlardan birisi size elverişli olacaktır. Sonuçta hepimiz duygusal olarak kendini tamamlayan birine gereksinim duyar.

Bu insana nerede, ne vakit veya nasıl bulacağımız ise Tamamıyla gizemini koruyor. Kısmetinizde ne var ise aslına bakarsanız onu yaşarsınız. Şayet Kısmetimizde bir yaşam arkadaşı, bir dost bulmak var ise bu sitede hakikaten şansınız oldukça yüksek. Fakat şayet ki kaderinizde birini bulmak yoksa hakikaten o vakit değil bu site dünya üstünde dahi şansımız yok anlama gelir. Fakat hepimiz elimizden geleni yapmak zorundayız. Bu yüzden bıkmadan, pes etmeden aramaya devam etmeliyiz.

Günümüzde artık hepimiz gereksinimlerini yalnızca hanımefendi arkadaşları bütün gereksinimlerini web üstünden karşılıyoruz. İnternetin hakikaten tamamımız için fazla büyük avantajlari var. Ilk olarak web içinde çeşitlilik akıl almaz derecede fazladır. Şundan dolayı web yardımıyla gözümüzün önünde olmayan veya size yakın olmayan her şeyi bulabiliyorsunuz. Bu yüzden seçenek sayısı artıyor. Mesela kız dost arıyorsanız yalnızca bulunduğunuz mahalleden değil Türkiye’nin her şehrinden, her kazasından bayanlarla tanışmak ve sevgili olmak fırsatına web yardımıyla sahip oluyorsunuz.

İzmir Kızlarla Tanışma Sitesi

İzmir hakikaten güzel kızlarıyla bütün Türkiye’nin diline düşmüş bir şehirdir. Bu yüzden insanların çoğunluğu İzmir’den sevgili bulmak, İzmir’den kız dost bulmak istiyor. Fakat İzmirli kızları tavlamak hakikaten hiç basit değil. Şundan dolayı bu hanımefendi arkadaşlarımız çoğu zaman güzelliklerinin bilincinde oluyorlar. Bu nedenle de erkeklere pas vermek mevzusunda seçici davranıyorlar. Şayet bu hanımlarla sevgili olmak, dost olmak istiyorsanız yapmanız gerekmekte olan tek şey kendinizi güzel ve muntazam bir halde bu bayanlara ifade etmek olacaktır.

Hakikaten bu kızlarla sevgili olmak, onları yönetmek hiç basit değil. İstekleri, nazları fazla fazladır. Bu yüzden İzmirli bir sevgili arıyorsanız hakikaten kendinize bu mevzuda güvenmeniz gerekiyor. Şayet özgüveni yüksek, ne istediğini bilen ve tuttuğunu koparan bir erkekseniz şansınız son derece yüksek olacaktır. Karşınızdaki bayanın sizi sevmesini sağlarsanız da hakikaten fazla güzel bir aşka imza atarsınız. İzmirli kızları kendinize bağlaMak basit değildir fakat size bir kez bağlandıkları vakit tekrar sizden kopamazlar.

Hakikaten oldukça güzel ve de mutlu bir ilişki istiyorsanız karşılıklı olarak birbirinize güvenmeniz ve ilişkinizi devamlı olarak empati içinde yürütmemiz gerekiyor dostlar. Empati ve itimat eğer olmazsa bir ilişki yürüyemez. Sonuçta sevgili bulmak hakikaten fazla basit. Aslolan mühim olan ilişkiyi yürütebilmektir. Şayet ilişki yürütmeyi başarırsanız fazla mutlu bir insan haline gelirsiniz. Mutlu insan demek hem toplumsal hem iş hayatında, yaşamının her köşesinde başarıya ulaşmış olan bir insan anlama gelir.

İzmir Dul Kadın Bul

Hepimiz zevklerinin Ve renklerinin değişik olduğunu bir fazla makalemizde anlatıyoruz dostlar. Sizin de fazla değişik istekleriniz, hayalleriniz olabilir. Ilk olarak Sitemize giren birtakım insanlar daha öncesinde evlilik gerçekleştirmiş boşanmış bazıları ise daha öncesinde hiç evlenmemiş oluyorlar. Bu bayan ve erkekler içinde seçim yapmanız gerekiyor. Şayet evlilik gerçekleştirmiş boşanmış bayanlarla sohbet etmek, onlarla dost olmak istiyorsanız yapmanız gerekmekte olan şey dul bayanlar kategorilerine bakmak olacaktır. Şayet daha öncesinde evlenmemiş bekar bir hanımefendi arıyorsanız da o vakit bekar kızların ilanlarına gene ana sayfamızda ulaşabilirsiniz.

İzmir evlenmek isteyen dul bayanlar, dost arayan evlilik gerçekleştirmiş boşanmışs varlıklı hanımefendiler, sevgili arayan, erkek dost arayan dullar gibi bir fazla değişik kategorimiz vardır. Bu kategoriler içinde kendinize elverişli olan kategoriye seçebilir, bu kategori içinde sizlerde kendinizi tanıtan birer yazı bırakabilirsiniz. Sonuç olarak ilanınızı, tanıtım yazınızı gören hanımefendi arkadaşlarımız sizlere geri dönüş sağlarlar.

Fakat burada mühim olan tek şey nasıl bir bayan veya nasıl bir erkek istediğinizi düşünmek ve karar vermektir. Şundan dolayı birtakım hanımefendiler türbanlı bazıları açık giyimli olabiliyor mesela. Burada mühim olan tek şey sizin hayal ettiğiniz, kriterlerinize uyan hanımefendiler hangi tip kadınlardır? Şayet bunun yanıtını net bir halde verebiliyorsanız o vakit işiniz fazla daha kolaylaşıyor. Sonuçta istemediğiniz, size elverişli olmayan biriyle olmanız imkansız. Bu yüzden de ilk olarak kendiniz karar vermeli sonrasında istediğiniz tarzdaki bayanlara sitemiz içinde bildiri göndermelisiniz.

Burcu
Burcu
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

Benzer İçerikler

Konu Hakkında GÖRÜŞÜNÜZÜ Yazabilirsiniz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Takip Et

0BeğenenlerBeğen
3,748TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

En Son İçerikler