Dul Whatsapp Sohbet

Dul Bayanım Whatsapp Sohbet için Erkek Arıyorum

Herkese slm arkadaşlar benim adım gülfidan.29 yaşındayım. Şu anda İzmir’de yaşıyorum. Dört senedir kimsesiz olarak yaşıyorum. Dört yıl öncesinde kocamdan boşandım. Şu anda dul bir bayanım. Özel bir şirkette çalışıyorum. Şükürler olsun ki, ekonomik olarak herhangi bir problemim yok. Yani maddi manevi hiçbir eksiğim yok aslen fakat insan boş zamanlarında bir arkadaşı olsun istiyor.

Bundan dolayı Dul WhatsApp sohbet bölümünde ben de bir erkek arkadaş bulmak için buraya geldim. Hangi şehirden olduğu falan mühim değil. Fazla çok yaş takıntısı olan bir insan da değilim. Yalnızca benden yaş olarak fazla büyükler yazmazsa sevinirim. Birazcık öncesinde yukarıda da söyledigim gibi 29 yaşındayım. Son derece bakımlı kültürlü ve akıllı bir bayan olduğunu düşünüyorum.

Son derece pozitif arkadaşları tarafınca sevilen bir insanım. Fazla çok alışveriş meraklısı ve saçma sapan mevzularla uğraşan bir yapıya sahip değilim. Elimden geldiği kadar etrafımdaki insanların mutlu olmasını isterim. Bu sitede bir fazla dul bayan gördüm. Bu bayanların bazıları türbanlı tesettürlü kapalı bayanlar fakat ben kapalı değilim haberiniz olsun. Belkide bunun tam tersine fazla açık giyinmeyi falan severim doğrusu.!

Özgürlüğüne düşkün bir insan olarak kimsenin bana müdahale etmesini sevmem. WhatsApp üstünden sohbet edeceğim şahıs hem erkek arkadaşın hem de sevgilim olabilir. Benim için hangi şehit bulunduğunun önemi yok. Türk Kürt Laz Çerkez Alevi falan diye de ayırt etmem. Benim için mühim olan karşındaki insanın insan olmasıdır. Adamların tipine aldırış etmem. Göbekli erkekler veya kaslı erkekler diye ayırmam. Ben erkekleri kalbi güzel, iyi niyetli veya kötü kötü niyetli erkekler diye ayırırım.

Cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaramı Feysbuk Twitter ve Instagram adresini bir tek mesaj gönderenlerle paylaşacağım. Bunun haricinde benim hakkımda merak ettiğiniz veya sormak istediğiniz bir şey var ise mesaj bölümünden gönderebilirsiniz. Hangi şehirde yaşadığınızı bana yazarsanız da sevinirim. Ek olarak yaşınz boyunuz kilonuz gibi mevzularda yazın lütfen. Öyleki slm merhaba gibi küçücük şeyler yazarak beni kandıramazsınız.

Dul Bayanlar ve Türbanlı Dullar ile Whatsapp Sohbet Sitesi

İstanbul Ankara İzmir bursa Antalya Konya Sivas Diyarbakır Gaziantep Adana gibi şehirler başta olmak suretiyle ülkemizin her tarafınca dul bayanlar ile WhatsApp üstünden sohbet edebilirsiniz. Elbette ki bunu yapabilmek için ilk olarak birbirinizden cep telefon numaralarınızı almanız veya istemeniz gerekiyor. Pekala bunu nasıl yapacaksınız?

Ilk olarak nasıl kadın arkadaş bulurum? Sorusunun yanıtını kafanızda tamamlamanız gerekiyor. Bir hanımla iletişim sağlar iken ona bir tek ulaşıyor olabilmemiz onu kazanmış olduğunuz manasına gelmez. Ilk olarak karşınızdaki hanıma karşı saygılı dürüst ve tam bir beyefendi olmalısınız. Bu nedenden ötürü bilhassa de türbanlı dullar bu konuda fazla duyarlı oluyorlar. Karşınızdaki bayanın size güvenmesi, sizin hakkınızda daha çok bilgiye sahip olması size cep telefon numarasını, WhatsApp sohbet numarasını, Feysbuk, Twitter ve Instagram adresini verme konusunda onun içerisinde daha da fazla rahatlatacaktır.

Amacına uygun bir şekilde sitemizi kullanırsanız; kaldı ki şayet bu biçimde kullanmazsanız sizi internet sitemizden uzaklaştırırız fakat bu biçimde sitemiz içinde dul bayanlarla iletişim sağlayabilirsiniz. Hiçbir ücret ödemenize gerek kalmamıştır. Bildiğiniz gibi ki, internete temiz kullanıcılarından iyilikte istemiyor. Yani hiçbir üyelik yapmadan fazla rahat bir şekilde sitemiz içinde WhatsApp sohbet yapabilirsiniz.

Dul olgun ve zengin bayanlar WhatsApp sohbet grupları

Ek olarak sitemizde bir tek dul bayanlar Giriş yapmıyor. Dünyanın neredeyse bütün ülkelerinden ve güzel ülkemiz Türkiye’nin bütün il ve ilçelerinden zengin, olgun, kendinden güvenilir olan dul bayanlar da sitemizi ziyaret ediyor. Bu sebepten dul olgun ve zengin bayanlar WhatsApp grupları kurarak, kendilerine yeni arkadaşlar edinebilmek bakımından ve arkadaş çevresinin genişletebilmek bakımından bir emek sarf etmektedir.

Burcu hakkında 698 makale
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.