Çorum Evlilik İlanları | Evlilik Sitesi

Eğer sizlerde Çorum’da evlilik gerçekleştirebileceğiniz güzel, olgun kafa dengi, hayat dolu bir bayan arıyorsanız kesinlikle sitemizde aradığımız bu bayan arkadaşı bulabilirsiniz. Sitemiz bir tek Çorum’a değil Türkiye’nin 81 iline de hizmet sağlıyoruz. Bu nedenden de sadece Çorumdan değil Türkiye’nin dört bir yanından sitemize her gün yüzlerce ilan geliyor.

Size düşen tek şey ise sitemizde gezinerek size kafi gördüğünüz olan ilanların altına yorumlar yazarak ilan sahipleri ile iletişime geçmektir. Eğer hakkaten evliliğe hazırsanız evlilik ilanları kategorimizde zaman geçirebilirsiniz. Eğer evliliğe hazır değilseniz ve bir tek kendimize kız arkadaş, sevgili, arkadaş, arkadaş arıyorsanız da gene Bu arayışların sitemizin diğeri kısımlarında gerçekleştirebilirsiniz.

Çorum Ciddi Evlilik Sitesi

Çorumda ciddi ve uzun soluklu arkadaşlığa hazırsanız, çevre baskısından dolayı değilde bireysel olarak ciddi anlamda evlilik yapabileceğiniz bir hanımı yada erkeği arıyorsanız burada istediğiniz arkadaşı, eşi bulmanız mümkündür. Şu sebeple sitemize her gün bayağı fazla giriş yapılıyor. Bu nedenden de her çeşit insan bulunuyor.

Çorum Evlilik İlanları Gelen Bölgeler

  • Merkez
  • Sungurlu
  • Osmancık
  • İskilip
  • Alaca
  • Bayat
  • Kargı
  • Mecitözü

Çorum Bay ve Bayan Evlilik İlanları

Sitemize çorumdan gelen yüzlerce evlilik ilanını bu sayfada yayımlıyoruz. Sitemizde sizlerinde ilanının olmasını istiyorsanız bizlerle kendinizi tanıtan ve aradığınız hanıma yada erkeğe ilişkin bilgileri yazarak paylaşabilirsiniz.

♥️ ESİN

merhaba. 27 yaşlarında çorumda ailemle yaşıyorum. Bundan ortalama olarak olarak dört sene öncesinde annemle babamı vahim bir trafik kazasında kaybettim. Bu durum beni derinden yaraladı. Kız kardeşim ile birlikte bir başımıza bu hayatta kaldık. Akrabalarımız da bizlerle ilgilenmedi. Aslına bakarsanız hepsi çıkarı için ailemle görüşüyordum.

Şu sebeple benim ailemin maddi durumu iyiydi. Ancak akrabalarım göç ettikten sonrasında bizim yüzümüze dahi bakmadılar. Kız kardeşimin oldukça psikolojisi bozuldu. Bu nedenden de senelerdir onun psikolojik olarak tedavi görmesine destek oluyorum. Maddi olarak fazla şükür halimiz vaktimiz yerinde. Şu sebeple ailemizden bir fazla şey kaldı. Ancak gerçek rahatlık ve mutluluk kesinlikle parada pulda olmuyor.

Kız kardeşimin psikolojik olarak durumu da şu anda fazla şükür iyi diyebilirim. Anca toparladı kızcağız. Ek olarak hayatında da bir erkek arkadaşı var. Buda onun toparlanma sürecinde fazla tesirli oluyor. Ancak artık ben de kendi hayatıma bakmayı ve hayatıma yeni birini almayı isterim. Ancak bu kişiyle baştan bir şartım olacak.

Buda kız kardeşimi hayat boyu bırakmayacağımla alakalıdır. Ne zaman bir ihtiyacı olursa yanında olacağım. Ek olarak kız kardeşimden fazla fazla uzak bir yerde yaşamak istemiyorum. Şu sebeple benim bir tek kız kardeşim kaldı. Bu nedenden benimle evlenecek olan insanın de kız kardeşime karşı oldukça anlayışlı ve iyi davranmasını isterim. Ek olarak ikimizde aslına bakarsanız fazla uyumlu, sıcakkanlı insanlarızdır.

Bu nedenden evlilik gerçekleştireceğim, yeni tanışacaksın kişiyle bir problem yaşayacağımızı zannetmiyorum. Maddi olarak bir sıkıntımız olmadığından dolayı karşındaki erkekte bu mevzuda rahat olsun. Çoğumuz sadece yaşamımıza destek sağlayabilecek bir erkek figürü istiyoruz.

Burcu hakkında 698 makale
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.