Çorum Evlilik İlanları | Evlilik Sitesi

Yayınlanma : Güncelleme : Haziran 12, 2019
0
714

Eğer sizlerde Çorum’da evlilik gerçekleştirebileceğiniz güzel, olgun kafa dengi, hayat dolu bir kadın arıyorsanız kesinlikle sitemizde aradığımız bu bayan arkadaşı bulabilirsiniz. Sitemiz yalnızca Çorum’a değil Türkiye’nin 81 iline de hizmet sağlıyoruz. Bu yüzden de sadece Çorumdan değil Türkiye’nin dört bir yanından sitemize her gün yüzlerce ilan geliyor.

Size düşen tek şey ise sitemizde gezinerek size uygun gördüğünüz olan ilanların altına yorumlar yazarak ilan sahipleri ile iletişime geçmektir. Eğer gerçekten evliliğe hazırsanız evlilik ilanları kategorimizde zaman geçirebilirsiniz. Eğer evliliğe hazır değilseniz ve yalnızca kendimize kız arkadaş, sevgili, dost, arkadaş arıyorsanız da yine Bu arayışların sitemizin diğer kısımlarında gerçekleştirebilirsiniz.

♥ Selam İsmim Güliz , 27 Yaşındayım Canım Sıkılıyor Sohbet Etmek İstiyorum Müsaitseniz Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Çorum Ciddi Evlilik Sitesi

Çorumda ciddi ve uzun süreli ilişkiye hazırsanız, çevre baskısından dolayı değilde bireysel olarak ciddi anlamda evlilik yapabileceğiniz bir kadını ya da erkeği arıyorsanız burada dilediğiniz arkadaşı, eşi bulmanız mümkündür. Çünkü sitemize her gün oldukça fazla giriş yapılıyor. Bu yüzden de her çeşit insan bulunuyor.

Çorum Evlilik İlanları Gelen Bölgeler

  • Merkez
  • Sungurlu
  • Osmancık
  • İskilip
  • Alaca
  • Bayat
  • Kargı
  • Mecitözü

Çorum Bay ve Bayan Evlilik İlanları

Sitemize çorumdan gelen yüzlerce evlilik ilanını bu sayfada yayımlıyoruz. Sitemizde sizlerinde ilanının olmasını istiyorsanız bizlerle kendinizi tanıtan ve aradığınız kadına ya da erkeğe ilişkin bilgileri yazarak paylaşabilirsiniz.

♥️ ESİN

merhaba. 27 yaşında çorumda ailemle birlikte yaşıyorum. Bundan yaklaşık olarak dört sene önce annemle babamı vahim bir trafik kazasında kaybettim. Bu durum beni derinden yaraladı. Kız kardeşim ile birlikte bir başımıza bu hayatta kaldık. Akrabalarımız da bizlerle ilgilenmedi. Zaten hepsi çıkarı için ailemle görüşüyordum.

Çünkü benim ailemin maddi durumu iyiydi. Ancak ailem göç ettikten sonra bizim yüzümüze bile bakmadılar. Kız kardeşimin oldukça psikolojisi bozuldu. Bu yüzden de yıllardır onun psikolojik olarak tedavi görmesine destek oluyorum. Maddi olarak çok şükür halimiz vaktimiz yerinde. Çünkü ailemizden bir çok şey kaldı. Ancak gerçek huzur ve mutluluk kesinlikle parada pulda olmuyor.

Kız kardeşimin psikolojik olarak durumu da şu anda çok şükür iyi diyebilirim. Anca toparladı kızcağız. Ayrıca hayatında da bir erkek arkadaşı var. Buda onun toparlanma sürecinde çok etkili oluyor. Ancak artık ben de kendi hayatıma bakmayı ve hayatıma yeni birini almayı istiyorum. Ancak bu kişiyle baştan bir şartım olacak.

Buda kız kardeşimi ömür boyu bırakmayacağımla ilgilidir. Ne zaman bir ihtiyacı olursa yanında olacağım. Ayrıca kız kardeşimden çok fazla uzak bir yerde yaşamak istemiyorum. Çünkü benim bir tek kız kardeşim kaldı. Bu yüzden benimle evlenecek olan kişinin de kız kardeşime karşı oldukça anlayışlı ve iyi davranmasını istiyorum. Ayrıca ikimizde zaten çok uyumlu, sıcakkanlı insanlarızdır.

Bu yüzden evlilik gerçekleştirecekyim, yeni tanışacaksın kişiyle bir problem yaşayacağımızı zannetmiyorum. Maddi olarak bir sıkıntımız olmadığından dolayı karşındaki erkekte bu konuda rahat olsun. Bizler sadece hayatımıza destek sağlayabilecek bir erkek figürü istiyoruz.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here