Denizli Evlilik İlanları | Evlilik Sitesi

Denizli’de yaşayan ve evlilik için hazır olan bütün her insanın ilanları paylaşmış olduğumuz bir sayfada bulunuyorsunuz. Eğer sizlerde Denizliden Birisiyle evlenmek istiyorsanız kesinlikle sitemizde aradığınız aşkı bulabilirsiniz. Tam olarak hazır değilseniz sitemizde kendinize kız arkadaş erkek arkadaş, sevgili vs de bulabilirsiniz.

Bunun için yapmanız gerekmekte olan tek şey sitemizin diğeri kategorilerine de bakarak oralardan paylaşmış olduğumuz ilanlara yorumlar yazmakta… Web internet sitemizden bayan arkadaşlarla tanışma olanağınız oldukça yüksektir. Kendilerinden cep telefon veya WhatsApp numarasını dahi alabilirsiniz. Bunun için kendileriyle sohbet etmeniz gerekiyor. Zira hanımefendiler ilk başta sohbet etmeden direkt olarak numaralarını kimselerle paylaşmıyorlar. Bu nedenden yazacağınız yorumlarda kendinizi güzel bir halde anlatmanıZ gerekiyor.

Denizli Ciddi Evlilik Sitesi

Denizli ciddi evlilik Sitesi olarak bilmemizin bir sebebi vardır. Bunun sebebi de sitemizde tanışarak sevgili olan, uzun bir arkadaşlığa başlamış olan, sonrasında da evlilik ile bağlayan bir fazla kullanıcımız olmuştur. Bu şekil durumlar tabii ki bizleri de minimum sizler kadar mutlu ediyor.

Denizli Evlilik İlanları Gelen Bölgeler

 • Pamukkale
 • Merkezefendi
 • Çevril
 • Acıpayam
 • Tavas
 • Honaz
 • Sarayköy
 • Buldan
 • Kale
 • Çal
 • Çameli
 • Serinhisar
 • Bozkurt

Denizli Bay ve Bayan Evlilik İlanları

Denizde yaşıyor iseniz ve evlilik arayış içerisine girdiyseniz kesinlikle sitemizde Denizliden evlik ilanı paylaşan birbirinden olgun ve güzel genç, orta yaşlı, zengin, yaşlı bütün bay ve bayanların evlilik ilanlarına sitemizin bu kısmında bulmanız mümkündür.

♥️ MERVE

Merhaba. 26 yaşındayım ve denizle Tek başıma yalnız olarak yaşıyorum. Burada öğrencilik yaşamı geçirdim. Öğrencilik hayatından sonrasında da, mezun olduğumdan burada iş bulduğundan dolayı Denizliden ayrılmadım. Akrabalarım İstanbul’da yaşıyor. Ben aslına bakarsanız denizle yaşamayı fazla sevdiğimden dolayı her zaman için denizde yaşamak istiyordum. Bu nedenden de üniversite tercihini denizli üzerinde gerçekleştirdim.

Buranın insanları tam olarak benim kafama ve hayat tarzıma uygunlar. İnsanlar açısından fazla nezih ve ferah bir şehir. İstanbul bu biçimde bir il değil. İstanbul’da her çeşit insanı bulmak mümkündür. Bu nedenden de ben İstanbul’dan pek hoşlanmıyorum açık konuşmak gerekirse. Bu nedenden de Denizli’de kaldığım için fazla mutluyum.

Normalde denizli de üniversiteden bir kız arkadaşımla yaşıyorduk. İkimiz güzel bir hayat kurmuştuk buradan. Ancak kız dostum babasını kanserden dolayı kaybettinden dolayı annesinin yanına geri geri dönmek mecburiyetinde kaldı. Bu nedenden de burada bütün yaşamını sonlandırıp annesinin yanına yerleşti. Biz aslına bakarsak ömürlük iki arkadaşlık. Bu nedenden de ben hiç yalnız kalacağımı düşünmemiştim.

Ancak şimdi hayat şartları gereği Tek başıma yalnız olarak kalınca hakikaten artık evlilik yapmam gerektirme ettiğinin farkına vardım. Uyum sağlayabileceğimiz, arkadaş olabileceğim bir eş arıyorum.

♥️ MELİS

slm. 30 yaşlarında hiç evlilik yapmamış bir kadınım. Denizli’de erkek kardeşimle yaşıyorum. Akrabalarım geçmişte yaşamış oldukları problemlerden dolayı dağıldı. Ikimiz de erkek kardeşim ile birlikte Denizliye teyzemin yanına yerleştik. Annem ve babam ikisi de hayatlarına yeni birer eş aldılar. Almış oldukları bu eşlerde bizleri istemediler. Bu nedenden ne annemin evinde ne de babamın evinde barınamadık.

Sağ olsun teyzem ve eniştem ikimize de sahiplendi. Evlerini açtılar ve bizlerle yiyeceklerini paylaştılar. Sonrasında erkek kardeşim ve ben ikimiz ayaklarımızın üzerinde durmaya başlayınca evlerimize ayırdık. Ancak hala teyzemle zaman geçiriyoruz. Zira hala kendilerine karşı bir minnet duyduğumuz var. Ancak anne ve babamızla kesinlikle görüşmüyoruz ve görüşmeyi düşünmüyoruz.

Parçalanmış bir aileden geldiğinden dolayı kendi kuracağım akrabalarım de bu biçim bir olay yaşamak istemiyorum. Bu nedenden de arkadaşlığa ilk başta sağlam bir halde başlamayı hedefliyorum. Karşındaki kişiyle bolca oranda zaman geçirip birbirimizi iyice tanıdıktan sonrasında evlilik düşünebilir diye düşünüyorum.

Burcu hakkında 698 makale
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.