Denizli Evlilik İlanları | Evlilik Sitesi

Yayınlanma : Güncelleme : Haziran 12, 2019
0
687

Denizli’de yaşayan ve evlilik için hazır olan bütün herkesin ilanları paylaşmış olduğumuz bir sayfada bulunuyorsunuz. Eğer sizlerde Denizliden biriyle evlenmek istiyorsanız kesinlikle sitemizde aradığınız aşkı bulabilirsiniz. Tam olarak hazır değilseniz sitemizde kendinize kız arkadaş erkek arkadaş, sevgili vs de bulabilirsiniz.

Bunun için yapmanız gereken tek şey sitemizin diğer kategorilerine de bakarak oralardan paylaşmış olduğumuz ilanlara yorumlar yazmakta… Sitemizden bayan arkadaşlarla tanışma olanağınız oldukça yüksektir. Kendilerinden cep telefon veya WhatsApp numarasını bile alabilirsiniz. Bunun için kendileriyle sohbet etmeniz gerekiyor. Çünkü kadınlar ilk başta sohbet etmeden direkt olarak numaralarını kimseyle paylaşmıyorlar. Bu yüzden yazacağınız yorumlarda kendinizi güzel bir şekilde anlatmanıZ gerekiyor.

Denizli Ciddi Evlilik Sitesi

Denizli ciddi evlilik Sitesi olarak bilmemizin bir sebebi vardır. Bunun sebebi de sitemizde tanışarak sevgili olan, uzun bir ilişkiye başlayan, sonra da evlilik ile bağlayan bir çok kullanıcımız olmuştur. Bu tarz durumlar tabii ki bizleri de en az sizler kadar mutlu ediyor.

Denizli Evlilik İlanları Gelen Bölgeler

 • Pamukkale
 • Merkezefendi
 • Çevril
 • Acıpayam
 • Tavas
 • Honaz
 • Sarayköy
 • Buldan
 • Kale
 • Çal
 • Çameli
 • Serinhisar
 • Bozkurt

Denizli Bay ve Bayan Evlilik İlanları

Denizde yaşıyorsanız ve evlilik arayış içerisine girdiyseniz kesinlikle sitemizde Denizliden evlik ilanı paylaşan birbirinden olgun ve güzel genç, orta yaşlı, zengin, yaşlı bütün bay ve bayanların evlilik ilanlarına sitemizin bu kısmında bulmanız mümkündür.

♥️ MERVE

Merhaba. 26 yaşındayım ve denizle yalnız başıma yaşıyorum. Burada öğrencilik hayatı geçirdim. Öğrencilik hayatından sonra da, mezun olduğumdan burada iş bulduğundan dolayı Denizliden ayrılmadım. Ailem İstanbul’da yaşıyor. Ben zaten denizle yaşamayı çok sevdiğimden dolayı her zaman için denizde yaşamak istiyordum. Bu yüzden de üniversite tercihini denizli üzerinde gerçekleştirdim.

Buranın insanları tam olarak benim kafama ve yaşam tarzıma uygunlar. Kısa bir etek yediğim zaman bile kimse dönüp bakmıyor ya da laf atmıyor. İnsanlar açısından çok nezih ve ferah bir şehir. İstanbul böyle bir il değil. İstanbul’da her çeşit insanı bulmak mümkündür. Bu yüzden de ben İstanbul’dan pek hoşlanmıyorum açık konuşmak gerekirse. Bu yüzden de Denizli’de kaldığım için çok mutluyum.

Normalde denizli de üniversiteden bir kız arkadaşımla birlikte yaşıyorduk. İkimiz birlikte güzel bir hayat kurmuştuk buradan. Ancak kız arkadaşım babasını kanserden dolayı kaybettinden dolayı annesinin yanına geri dönmek zorunda kaldı. Bu yüzden de burada bütün hayatını sonlandırıp annesinin yanına yerleşti. Biz aslında ömürlük iki arkadaşlık. Bu yüzden de ben hiç yalnız kalacağımı düşünmemiştim.

Ancak şimdi hayat şartları gereği yalnız başıma kalınca gerçekten artık evlilik yapmam gerektiğinin farkına vardım. Uyum sağlayabileceğini, arkadaş olabileceğim bir eş arıyorum.

♥️ MELİS

selam. 30 yaşında hiç evlilik yapmamış bir kadınım. Denizli’de erkek kardeşimle birlikte yaşıyorum. Ailem geçmişte yaşamış oldukları problemlerden dolayı dağıldı. Biz de erkek kardeşim ile birlikte Denizliye teyzemin yanına yerleştik. Annem ve babam ikisi de hayatlarına yeni birer eş aldılar. Almış oldukları bu eşlerde bizleri istemediler. Bu yüzden ne annemin evinde ne de babamın evinde barınamadık.

Sağ olsun teyzem ve eniştem ikimize de sahip çıktı. Evlerini açtılar ve bizlerle yemeklerini paylaştılar. Sonrasında erkek kardeşim ve ben ikimiz ayaklarımızın üzerinde durmaya başlayınca evlerimize ayırdık. Ancak hala teyzemle birlikte zaman geçiriyoruz. Çünkü hala kendilerine karşı bir minnet duyduğumuz var. Ancak anne ve babamızla kesinlikle görüşmüyoruz ve görüşmeyi düşünmüyoruz.

Parçalanmış bir aileden geldiğinden dolayı kendi kuracağım ailem de böyle bir şey yaşamak istemiyorum. Bu yüzden de ilişkiye ilk başta sağlam bir şekilde başlamayı hedefliyorum. Karşındaki kişiyle bolca zaman geçirip birbirimizi iyice tanıdıktan sonra evlilik düşünebilir diye düşünüyorum.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here