Çankırı Evlilik İlanları | Evlilik Sitesi

Güzel ilimiz çankırı evlilik ilanları paylaşılan sitemizde hoşgeldiniz. Çankırı’da yaşayan birbirinden genç güzel ve olgun kadınların ilanlarını sayfamızın bir kısmında bulabilirsiniz. Ancak Çankırı ile alakalı sadece bu sayfa ile sınırlı değildir sitemiz. Ana sayfadan Çankırı ile ilgili diğer ilanlarına da bakabilirsiniz.

Evlilik olayı eğer kafa dengi ve onun içerisinde olabileceğimiz birini bulduğunu zaman gerçekten çok güzel olabiliyor. Bunu bizzat yaşamış bir kadın olarak söylüyorum. Ancak eğer gerçekten uyum sağlayacağımız bir yer bulamazsınız kesinlikle evlilik olayı kabusa dönüşür. Bu yüzden de evleneceğiniz, hayat arkadaşını seçerken gerçekten çok dikkatli olmamız gerekiyor.

Çankırı Ciddi Evlilik Sitesi

Kendini hazır hisseden çankırıdan evlilik insanı olan herkesin gözde sitesindesiniz. Burada kendinize eş, arkadaş, sevgili, kız arkadaş, erkek arkadaş bulmak oldukça kolaydır. İstedikten sonra aradığınız her şeyi bulabilirsiniz burada.

Çankırı Evlilik İlanları Gelen Bölgeler

  • Merkez
  • Orta
  • Çerkeş
  • Ilgaz
  • Şabanözü
  • Kurşunlu
  • Yapraklı
  • Kızılırmak
  • Eldivan
  • Atkaracalar

Çankırı Bay ve Bayan Evlilik İlanları

Çankırı bütün Bay ve Bayanlar evlenmek istedikleri zaman sitemize girerek ilan paylaşıyorlar. Sizlerde bu ilanları okuyup değerlendirerek uygun olduğunu düşündüğünüz ilanlara yorumlar yazabilirsiniz.

♥️ ESMA

Selamünaleyküm arkadaşlar. Ben çankırıda yalnız başına yaşayan 33 yaşında türbanlı, başı kapalı genç, olgun bir kadınım. Yaşım 33 olabilir ancak ben gerçekten genç ruhlu bir kadınım. Aynı zamanda da fazlasıyla olgunum. Bu yüzden de bir erkekle nasıl iletişim kuracağımı ve bir erkeği nasıl İdare edebileceğini çok iyi bilen bir kadınım.

Şimdiye kadar hiç evlilik gerçekleştirmedim. Ancak tabii ki erkek arkadaşlarım, sevgililerim oldu. Çankırı’da tek başına yaşıyorum. Kendi geçimimide sağlıyorum. Ailem artık çok yaşlı olduğundan dolayı köylerinde yaşıyorlar. Ancak ben şehir hayatından sonra köye alışamadığım için Çankırı’ya geri döndüm. Ben küçüklüğümden beri çok mutlu ve huzurlu bir ailede büyüdüm.

Kesinlikle annem ve babamın aşkı gibi bir aşk yaşamak istiyorum. Kaç yaşına gelirlerse gelsinler hala birbirlerine ilk günkü gibi aşık bir şekilde bakıyorlar. Evliliklerini hiç yıpratmadılar. Geçen bütün yıllara inat evlilikleri sapa sağlam kaldı. Çünkü benim annemle babam hiçbir zaman kavga etmiyorlardı. Her ne kadar farklı düşünseler de ya da farklı kararlar verselerdi kesinlikle birbirlerine karşı seslerini yükseltmıyorlardım.

Her zaman için konuşarak anlaşma yoluna gidiyorlardı. Bu yüzden ben de bulacağım kişi ile aynı bu şekilde bir evlilik yaşamak istiyorum. Sonuçta insan zaten ailesinden ne görürse o şekilde yaşarmış.

Burcu hakkında 698 makale
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.